VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..
VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

VeChain Coin Nedir?

VeChain, insanların akıllı sözleşmelerden değer taşımak için kullandığı resmi VeChain jetonudur . Bu nedenle, VeChain blok zincirindeki herhangi bir merkezi olmayan uygulama işlemi VET belirteci kullanılarak yapılacaktır. Genel halk bunu yatırım için kolayca kullanabilir

Teknolojik ilerleme, özellikle blok zinciri çözümleri açısından radikal kıvrım değişikliklerini getirdi. Olağanüstü VeChain ticaret platformu artık organizasyonel büyümeyi geciktiren hantal süreçlere teklif veriyor. Bu benzersiz blok zinciri tabanlı şirket, bir organizasyonun işlevlerini daha becerikli ve prosedürleri daha iyi tanımlanmış dönüştürmede etkilidir. Şimdi VeChain’in güncel detaylarına bir göz atalım ve gelecek için VeChain fiyat tahminini anlayalım.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

Vechain’e Genel Bakış

Kripto paraVeChain
Ticker SembolüVET
Fiyat0,03317 ABD doları
Fiyat Değişimi 24s-%11.19
Fiyat Değişimi 7d-28.22
Piyasa değeri1.315.293.412 $
Dolaşan Tedarik72.511.146.418 VET
Işlem hacmi$73.968.041
Tüm zamanların en yüksek$133.152.335
Tüm zamanların en düşük seviyesi0,001678 $
Vechain yatırım getirisi+%20.42

VeChain: Ekran Arkası Efsanesi

Bu blok zinciri tabanlı çözümün arkasındaki beyin, Sunny Lu, tedarik zincirini ve ürün yönetimi yaşam döngüsünü kusursuz hale getirmek olan bir hedef olan 2015 yılında hayalini gerçekleştirdi. Sunny Lu, bu girişimden önce Louis Vuitton Çin’deki göreviyle sahadaki engin deneyimini taşıdı. Vakıf için VeChain, tedarik zinciri geliştirme gereksinimlerine yönelik eksiksiz bir çözüm olmakla övünür. Verimli bir yönetim sistemi aracılığıyla ürün yaşam döngüsünde radikal değişiklikler getirmenin kredisi VeChain’e gidiyor.

VeChain’in kökeninin tohumları Ethereum koduna kadar izlenebilirken, bugün VeChain’in temel özellikleri öncelikle ödeme ağlarında, oylamada, akıllı sözleşmelerde ve çok daha fazlasında kullanılmaktadır. VeChain’in yenilikçi çözümleri sayesinde, geliştiriciler bugün doğrudan iş müşterilerine yönelik özellikler sunabiliyor. VeChain, güvenliği daha da sağlayan tedarik zinciri hareketiyle ilgili her bilgiyi kaydeder ve doğrular.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

Misyon VeChain

VeChain Vakfı’nı anlamak için kökeni sorgulamak gerekir. Bu tür bir blok zinciri şirketi yaratmanın arkasındaki temel amaç, lojistik sektörünün karşılaştığı sorunları, özellikle dağınık ve orantısız veriler açısından ele almaktı. Sektör, her gün devasa veri trafiğiyle mücadele ederken, ne yazık ki, bu verileri iletilebilir ve iyi düzenlenmiş hale getirecek bir sistem, ele alınmayan temel sorundu. Şiddetli bölümlendirme, tüm tedarik zinciri yönetimini, merkezi veri kaynaklarına güvenmek için maksimum sayıda durumda bırakır. Sonuçta bu, daha az özgün ve daha puslu bir veri aktarımıyla sonuçlandı.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

VeChain: Çok Boyutlu Dönüşüm Oluşturma

VET adı verilen VeChain belirtecinde oluşturulan dijital mod aracılığıyla kimlikler, eksiksiz tedarik zinciri yönetiminde daha fazla hesap verebilirlik getirmekten sorumludur. VeChain veya VET geliştirme çözümünün temel konsepti, tedarik zinciri yönetimini ve ürün yaşam döngüsü yönetimini geliştirmektir. Bu amaç, VeChain’in dağıtılmış defter teknolojisinin (DLT) kullanılmasıyla gerçekleştirilir.

VeChain, NFC ve RFID Radyo Frekansı Tanımlama çipleri tarafından yönlendirilen gözetimi etkinleştirdi. Aynı zamanda VeChain Blockchain platformu, tedarik yönetiminde QR kodlarının kullanılmasına da izin verdi. Etiketler ve sensörler, VeChain işlevselliğinin çok önemli bir parçasıdır. Bu sayede VeChain, tedarik tabanlı lojistikte önemli verileri izleyebilir ve denetleyebilir. Bu bilgi, bu blockchain platformu aracılığıyla canlı olarak iletilir.

Bu yaklaşım, gerçek bir doğrulama sistemine dayalı olarak iş analistlerine kusursuz ve hızlı veri yönetimi konusunda yardımcı olur. Bu strateji, özellikle büyük karmaşık tedarik zincirleri için büyük önem taşımaktadır. Bir şirket olarak VeChain, işletmelerin sürekli uyanık kalmasına ve eş zamanlı gelişmelere göre işlerin güncellenmesine yardımcı olur. VeChain, VET Vakfı tarafından etkinleştirilen müşteri tarafından doğrulanan düğümlerinizi Tanıyın aracılığıyla daha az hantal ve daha etkili bir yetki kanıtı fikir birliğini kolaylaştırdı. Kuşkusuz VeChain’in oluşturduğu devasa ağlar sayesindedir.

Tedarik zinciri çözümleri sunan VET ve VeChain Thor adlı iki blockchain ağ belirteci, kripto para piyasasında dijital bir dalga yaratmasıyla ünlüdür. VET madeni para, ödemelerde ve oylamada uygulamasını bulan ana para birimi aracıdır. Aynı zamanda, VeThor Tokens (VTHO), VET jeton sahiplerine VeChain Thor blok zincirinde akıllı sözleşmeler yürütmeleri için sağlanan bir jetondur.

VeChain, işletmelere muazzam miktarda veriyi izleme yeteneği sağlar. Bu göstergeler kalite, orijinallik, depolama sıcaklığı ve nakliye durumu gibi öğeleri içerebilir. Etkileyici bir şekilde, VeChain platformu, tüm bu özellikleri güvene dayalı olmayan ve dağıtılmış bir iş ekosistemi aracılığıyla sağlar. Bu şekilde, VeChain platformu ek yükü azaltır ve hesap verebilirliği artırır.

VeChain’in tüm gamında önemli bir başarı faktörü, “DeFi-CeFi Nuptial”a dayalı bir formüldür. VeChain platformu, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve Merkezi Finans (CeFi) aracılığıyla yararlanan bir kombinasyon yöntemine dayalı tüm çözüm serisine odaklanır. Her iki platformun avantajlarını kabul eder ve bu nedenle bu çözümlerden ortaya çıkan benzersiz ve eklektik özümseme getirir. Bu entegrasyon, şeffaf ve özgün bilgi alışverişine, etkin işbirliğine ve yüksek hızlı değer aktarımlarına dayalı tamamen temelli yanıtlar sağlar.

VeChain platformu, varlığın başlangıcından itibaren varlıkların sahipliğini belirleyebilir; önce hızlı bir şekilde ortaya çıktı. Bu nedenle VeChain kullanımı, yüksek değerli fikri ve yatırım amaçlı mülklerin yanlış satılması, dolandırıcılık, hırsızlık ve daha pek çok şeyin oluşumunu önemli ölçüde azaltır.

Birçoğu, VeChain kripto para biriminin bir kripto para birimi projesinin başka bir piyasa dalgası olup olmadığını veya istikrarlı bir geleceği olup olmadığını soruyor. Bunun cevabı kendiliğinden ortaya çıkıyor. Elbette, VeChain VET’in mevcut pandemi odaklı duyguların ne gösterdiğinden bağımsız olarak parlak bir geleceği var. Bu görüş, esas olarak, istikrarı ve büyümesi için güçlü bir temel sağlayan VeChain platformunun imzaladığı muazzam tanınmış stratejik ortaklıkların arka planında onaylanıyor.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

VeChain Stratejik Ortaklıkları

Şirketler arasındaki VeChain katılımı, lojistikle sınırlı değildir, ancak ortaklıklar imzalamak için çok çeşitli bir endüstri karışımı gamı ​​olur. VeChain, stratejik ittifaklar kurma ve tanınmış şirketlerle önemli anlaşmalar imzalama konusunda proaktif olmuştur.

VeChain’in ortaklık kurduğu bazı şirketler aşağıda listelenmiştir: –

 • DNV GL, yiyecek ve içecek endüstrisi ve denetimler ve veri toplama için dijital bir güvence çözümü için Ocak 2018’de VeChain ile imzalanan gemiler ve açık deniz yapıları için denetim ve sertifikasyon hizmetlerine girdi.
 • Önemli bir denetim ve danışmanlık firması olan PriceWaterhouseCoopers (PwC), müşterilerine gelişmiş ürün doğrulama ve izlenebilirlik sağlamak için Mayıs 2017’den beri VeChain ile anlaştı.
 • Taşımacılık ve Lojistik alanında tanınmış bir isim olan Kuehne & Nagel, parselleri ve varlıkları akıllı hale getirmek için blok zincir teknolojisi için Eylül 2016’dan bu yana VeChain ile tutkulu bir ortaktır. Özellikle lüks mallara, blok zincirindeki mülkiyet bilgilerini yansıtan özel bir anahtar içeren bir çip vererek.
 • BMW Group, araç verilerini depolamak ve üçüncü taraflara güvenli, kontrollü tedarik sağlamak için blok zinciri depolamada uygulama ve POC için VeChain ile ortaklık kurdu. Fransız bir MNC otomobil üreticisi olan Groupe Renault, veri gizliliği ve koruma araçları için Temmuz 2017’den bu yana VeChain ile işbirliği yapıyor.
 • Önde gelen bir BAE Bulut Hizmeti Sağlayıcısı olan BIOS Middle East, şifreleme için Aralık 2018’den bu yana bir ortaklık için VeChain ile bağlantı kurdu.
 • Çin’in önde gelen Tüketici ev aletlerinden biri olan Haier, blockchain ve IoT teknolojisini kullanmak için Nisan 2019’dan beri VeChain ile ortaklık kuruyor.
 • Shanghai Gas, VeChainThor blok zincirinde teslimat bilgilerini ve LNG kalitesini izlemek için Mart 2020’den bu yana VeChain ile bağlantılı enerji segmentine girdi. Çözüm, tedarik zincirindeki bilgi engellerini önemli ölçüde ortadan kaldırır, şeffaf bir ürün sürecine katkıda bulunur ve güvenilir bir LNG risk yönetimi veritabanı sağlar.
 • Oyuncak üretim kurulumuna yönelik Singapur merkezli bir şirket olan PlatformXChain, Nisan 2020’den bu yana koleksiyonlarını listelemek için VeChain’e güveniyor.
 • Dünya çapında 5000’den fazla mağazasıyla ikinci en büyük giyim perakendecisi olan Lüks Moda Markası H&M, Nisan 2020’den bu yana ürün hatlarından tedarik zinciri verilerini toplamak için VeChain’e güveniyor.
 • Nisan 2020’den bu yana ünlü moda markası için İngiltere’den bir Moda Tasarımcısı olan Sarah Regensburger, el yapımı üretimde izlenebilirliği sağlamak için VeChain’i kullanıyor ve müşterilerin markanın arkasındaki ustayı tanımasını sağlıyor.

DB Schenker, Walmart China, Bayer China, LMV ve NTT, VeChain’in kurumsal blok zinciri veri çözümleri için ortaklıklar kurduğu birçok şirketten bazıları.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

VeChain Analizi: İmkansızı Mümkün Kılan Gizmos

a) Nesnelerin İnterneti (IoT)

VeChain, IoT ve DLT teknolojilerinin meşalesi olmuştur . VeChain’in tohumları, daha önce de belirtildiği gibi, öncelikle IoT’nin entegrasyonu amacıyla ekildi. Yeni IoT cihazları için şu anda küresel olarak kullanılan milyarlarca akıllı cihaz ağına atıfta bulunuyor. Bu cihazlar veya makineler, çevrimiçi veri alışverişi sırasında yetenek veya gözetim uzmanlığına sahip oldukları için akıllı olarak adlandırılır. Günümüzün canlı bir örneğini verecek olursak, bu aletler televizyonlardan kapı zillerine, her zaman takılıp kaldığınız cep telefonuna kadar çok geniş bir alanı kapsayabilir.

IoT ve blok zinciri teknolojisinin entegrasyonu el ele ve mükemmel senkronizasyon. Yukarıda aktarıldığı gibi, devrim niteliğindeki Blockchain teknolojisi, veri izleme ve gerçek zamanlı için özgün, verimli ve uygun fiyatlı araçları kolaylaştırır. Kuşkusuz, VeChain, mükemmel entegrasyon faydaları sağlayan her iki teknolojiyi de özümsemek için örnek teşkil eden uzmanlığa sahip bir öncü olarak ortaya çıkıyor.

b) İkisi Bir Arada Token Vantage

VeChain’in Ethereum’dan bazı yararlı stratejik adımları, özellikle de VET fiyatını önemli ölçüde etkileyen ikili token sistemi miras aldığını söylemek yanlış olmaz. Bu özel blok zinciri ekosistemi, bir jetonun kamu yatırımı ve/veya dijital nakit olarak kullanılmasına izin verirken, diğeri mükemmel sözleşme yürütme ve programlama yararına hizmet eder. Bu tür ikili stratejik sistemin yansımaları, Ethereum’un eterinde ve NEO’nun GAS’ında bulunabilir.

Ancak, bu strateji VeChain tarafından sebepsiz yere taklit edilmez. Bu sistemi ödünç almanın arkasındaki ilk ve en önemli amaç, etkin kontrolü sağlamaktır. Blok zincirlerinin tek amacı, her şeyi kapsayan ve tamamen risksiz bir ortamda denetim modellerini yapılandırmaktır. Bu kasıtlı taklit stratejisi için görünen bir başka sağlam zemin, blok zinciri için eski ve öngörülebilir bir ekonomik modele ve güçlü bir piyasa değerine sahip olmaktır.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

c) VeChain Jetonları (VET)

Birçoğunun bildiği gibi, kripto para birimi VET jetonu, VET jetonlarının kripto pazarındaki bir borsaya yatırıldığı ticaret platformundaki cynosure’dur. VET fiyat hareketinin yanı sıra VeChain blok zincirinde bir değer olarak hizmet eder. VeChain, pozitif VET fiyat değişiklikleri için muazzam bir potansiyele sahiptir. Blockchain projesi boyunca değer taşıyabilir ve aynı zamanda akıllı sözleşmeleri etkinleştirebilir. Tıpkı kripto para piyasasında VeChain’in blok zincirinde çalışan dapp’lerde kullanıcıların işlem fiyatı için ödeme yapmaları gibi. Şu anda dolaşımda neredeyse 66.760.741.299 VET tokeni var. VeChain’in sistemi, işlem hacmi olarak toplam 86.712.634.466 VET verecek şekilde kurulmuştur ve piyasa değeri 5.691.479.805$ civarındadır.

Şöhretinin artması ve VeChain VET fiyatının düzenli aralıklarla yeni zirvelere ulaşmasıyla birlikte, VET para biriminin, mega kripto fiyat çekiciliği olan piyasa değerine dayalı olarak, küresel olarak en iyi 15 kripto para birimi arasında yer alması şaşırtıcı değil.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

d) VeChainThor Enerjisi (VTHO)

VeChain sisteminde kullanılan bir diğer token VeChainThor blok zinciridir (VTHO). Tedarik zincirinde akıllı sözleşme işlemleri için yakıt olarak çalıştığı bilinmektedir. Ancak burada önemli bir gerçek, bu VTHO’ların kamuya açık olmamasıdır. Çözüm sağlayıcılar veya geliştiriciler, sözleşme uygulamalarının maliyetlerini karşılamak için bu VET belirteçlerini kullanır. İdeal olarak, ödemelerin sözleşmeleri yüklerken blok zincir kullanan geliştiricilerden gelmesi beklenir. Bu, güvenlik dünyasında güçlü bir araçtır, çünkü yalnızca halka açık kodlamanın blok zincirine ulaşmasını sağlar ve böylece istenmeyen posta gönderilerini azaltır.

VTHO, genel halk tarafından yatırım için kullanılabilir. VTHO jetonu, VeChain Thor Energy (VTHO) anlamına gelir. VeChain’deki işlemleri güçlendirmek için kullanılır ve blok zincirinde işlem gerçekleştirmenin VET fiyatına eşittir. VTHO, değerini spekülasyondan değil, yalnızca kullanımdan alacak şekilde tasarlanmıştır.

Bundan en önemli çıkarım, VET fiyatının işlem maliyetinden çok farklı bir şey olmasıdır. Bu, işlem maliyetlerini sabit tutmak için iki mekanizmaya izin verir:

 1. VTHO üretim oranını artırın: VTHO üretim oranını artırarak, daha fazla VTHO piyasaya çıkacak, potansiyel olarak VTHO fiyatını düşürecek ve işlem maliyetini düşürecektir. Bu gerçekleştiğinde, VET sahipleri, VTHO fiyatı düşebileceğinden, VET tokenlerinden aynı miktarda ücret üretmeye devam edecek, ancak ürettikleri VTHO miktarı artacaktır!
 2. Gereken VTHO miktarını değiştirin: Bir işlem için gereken VTHO miktarını artırarak veya azaltarak maliyet de etkilenebilir. İhtiyaç duyulan VTHO miktarı arttırıldığında, işlem maliyeti artacaktır. Bu aynı zamanda daha fazla VTHO’nun yanmasına neden olur. Daha fazla VTHO yakılması, VTHO talebini artıracak ve VTHO fiyatını ve bir işlemin maliyetini daha da artıracaktır. Diğer taraftan ihtiyaç duyulan VTHO miktarı düşürülerek işlem maliyeti düşecek ve üretilen VTHO arzının daha azı yakılacak ve fiyat düşecektir. VeChain blok zincirinin benimsenmesiyle VTHO’ya olan ihtiyaç artacak. Bu nedenle, yakın gelecekte, yani beş yıl içinde VET’e olan talep de VeChain’in kripto fiyatı ile birlikte artacaktır.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

e) VeChain Uzlaşması

İşletmelerin uyum sağlaması paradigmasal bir öneme sahiptir. Tüm vaatlerini yerine getirmek için VeChain, işlere uygun, iyi zamanlanmış ve güvenilir bir fikir birliği sağlamalıdır. VeChain, bu etki için Yetki Kanıtı (PoA) olarak bilinen özel bir fikir birliği mekanizmasını başlatır. Bu, sistem sürekliliğinin bakımına yönelik oldukça etkili bir kaynak sağlamayı amaçlamaktadır.

PoA konsensüs mekanizmasının oluşturulmasının arkasındaki düğümsel amaç, Proof of Work (PoW), Proof of Stake (PoS) ve Belirlenmiş Proof of Stake (DPoS) mekanizmalarında bulunan hataları ele alma kabiliyetinde yatmaktadır. İdeal olarak, Yetki Kanıtı, daha az enerji gerektirir ve bu nedenle, VeChain’in benzersiz blok zincirinde fikir birliğine varmak için düğümler arasındaki iletişim gereksinimini ortadan kaldırır.

f) Ana Düğümler

101 Masternode, VeChain için konsensüs doğrulamasının ayrılmaz bir kaynağı olarak hizmet eder. Bu sistemin önemli bir avantajı, işlem süresinden tasarruf sağlayarak verimliliği artırmasıdır. Bu mekanizmanın bir diğer önemli parçası da, sistemde bloklar doğrulanmadan önce KYC ve AML ID doğrulaması gerektirmesidir. Bu tür bir araç, rekabetle birlikte bir pazar stratejisinin elde edilmesinde çok önemli bir rol oynar.

Bir diğer önemli faktör ise VeChain’in ekonomik masternodların kullanımı ile donatılmış olmasıdır. Bu düğümler, VeChain biyomu ile ilgili konularda oy kullanma yetkisine sahiptir. Her 10.000 VET ve ekonomik masternode sahibi için bir oy alırlar.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

Derecelendirme VeChain: Güç Kullanıcıların Elinde

a) Staking: VeChain kullanıcıları, ek yan gelir elde etmenin bir yolu olarak VET tokenlerini en iyi fiyata stake etme yetkisine sahiptir. Ancak, bu Stake sistemini kullanmak için coinlerinizi önceden belirlenmiş bir süre boyunca çevrimiçi bir ağ cüzdanında tutmanız gerekir. VET’inize ne kadar uzun süre yatırım yaparsanız, o kadar çok kazanırsınız.

b) Yönetişim: Ne kadar çok, o kadar neşeli. Bu mantra, VeChain sahipleri için de geçerlidir. Bu aynı zamanda, VeChain’in, bir kişinin sahip olduğu VeChain VET kripto para birimi miktarına dayalı olarak oyların dağıtıldığı merkezileşme ve ademi merkeziyetçilik arasında bir denge kurma misyonuyla da paralellik gösteriyor. VET’nin çoğunluk madeni parasına, yani bir milyondan fazlasına sahip olanlar, oyların %20’sinin lehtarlarıdır. Usulüne uygun olarak doğrulanmış kimlik bilgilerine sahip ve bir milyon VET sahibi olan kullanıcılar, VeChain derecelendirmesi için oyların %30’unu alır. Gerisi kullanıcılar arasında orantılı olarak ayrılır.

VeChain’inizi Her Şekilde Yakalayın

VeChain’in varlığı, diğer rakiplere kıyasla çok büyük. Elbette bunun önemli bir nedeni de yukarıda belirtilen önemli avantajlardır. Çeşitli platformlar, VeChain VET’in mülkiyet avantajını sunar. Önde gelen ve iyi bilinen bir tanesi, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığıyladır.

Kullanıcı dostu olması ve madeni paraların bolluğu, platformu hayranlar arasında bariz bir seçim haline getiriyor; daha ne! Kayıt işlemi, diğer Amazon alışverişlerinde olduğu gibi birkaç dakikadan daha kısa sürede tamamlanır!!

İlk olarak, oturum açmak için gerekli tüm bilgileri ve şifreyi içeren bir hesap oluşturmalısınız. Ayrıca, web sitesinin satın alma sürecinden geçmek için hizmetleri sağlamak için güvenilir üçüncü tarafları kullandığı konusunda bilgilendirileceksiniz. onlarla paylaşılsın. Böylece, VeChain ile ilgili her şey şeffaf ve panonun üzerindedir.

KYC aracılığıyla Doğrulama süreci daha da hızlı ilerler, burada Ad, E-posta vb. gibi bilgilerinizi girdiğiniz siteye kaydedilir. Vay!! Artık doğrulamanız tamamlandığında VeChain VET’lerinizi işlemeye başlayabilir ve VeChain VET’leri işlemek için herhangi bir tanınmış bankanın banka veya kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz. Hatta doğrudan banka hesap bilgilerinizi de kullanabilirsiniz.

Artık hesabınız bağlı olduğuna göre, Bitcoin satın almaya başlayabilirsiniz. Henüz Fiat/VeChain VET çifti olmadığı için önce Bitcoin satın almanız gerekecek. Bitcoin’e sahip olduğunuzda, Bitcoin’lerinize karşı VeChain kripto parası satın alabilirsiniz ve birkaç saniye içinde belirli bir zamanda VET paralarınızı mevcut fiyattan alacaksınız.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

VeChain’inize Kalbinize Yakın Tutmak:

Kredi kartınızı veya cüzdanınızı kaybetmeyi göze alabilir misiniz? Allah korusun, HAYIR.

Öyleyse neden en sevdiğiniz para birimini kaybediyorsunuz? Artık VeChain’i çok çeşitli şekillerde güvenle saklayabilirsiniz. VeChain’inizi soğuk depoda çevrimdışı tuttuğu için mobil cüzdanlardan daha güvenli bir bahis olan bir donanım cüzdanı satın almanız önerilir.

VET madeni paralarınızı kripto para piyasalarında takas etmek veya hızlı bir geri dönüş elde etmek istiyorsanız, kriptonuzu VeChainThor mobil cüzdanında saklamak isteyeceksiniz . Bu, navigasyonda kolaylık sağlar ve gelecekteki mükemmel bir fiyat için ihtiyaç duyduğunuz tüm göze çarpan özelliklerle donatılmıştır; daha ne! Android ve Apple cihazlarınıza indirilebilir ve ÜCRETSİZDİR!

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

VeChain Fiyat Tahmini: Boğa mı Ayı mı?

Kripto pazarındaki yatırım perspektifinden geçen yıl VeChain haberlerine göre mevcut fiyat ve VeChain tahmini oldukça çeşitlidir. Aynısını görmek için iki tür fiyat tahmini vardır, yani uzun vadeli VeChain fiyat tahmini, VeChain VET kısa vadeli fiyat tahmini:

 • 1 yıl için VeChain fiyat tahmini veya 2022 VeChain fiyat tahmini, yani mevcut fiyata dayalı kısa vadeli VET fiyat tahmini, yani mevcut VeChain fiyat tahmini yakl. Bir yıllığına.
 • VeChain fiyat tahmini, yani uzun vadeli tahmin, yani 2025 VeChain gelecek fiyat tahmini

Tüm hakları birçok web sitesi tarafından saklı tutulsa da, bu mega kripto VeChain fiyat tahmini için önemli bir zemin var.

Pandemi nedeniyle, geçen yıl VeChain kripto para birimi son zamanlarda piyasalarda elinden gelenin en iyisini yapıyor. Fiyat açısından dijital varlık yatırımcılarının beklentilerini karşılamadı. Bu, esas olarak piyasada hüküm süren belirsizlikten kaynaklanmaktadır; Pandemi etkisi nedeniyle, yatırım senaryosu değişime tanık oldu ve Vechain fiyat tahmini 2022’ye göre devam etmesi muhtemel. VeChain fiyatındaki oynaklık da kapitalizasyonunu vurdu. Sonuç olarak, VeChain fiyat tahminlerinin maliyeti zaten dibe vurdu. Yatırımcılar, madeni paranın iyi bir yatırım olarak görülmesi için gelecek yıl için iyimser bir VET fiyat tahmini için sihirli değnek olacağını düşündükleri aşıya umut bağlıyorlar. Yatırımdan maksimum kar elde etmek için VeChain fiyatı direnç seviyesine ulaştığında satmanız önerilir.

Bugünün VET fiyatı kripto para piyasasında 0,04582 dolar civarında; yatırım için bu kadar büyük bir pompadan sonra fiyat düzeltmesi beklenebilir. Bununla birlikte, VeChain fiyat tahminimize göre, kripto piyasası şu anda karışık bir eğilim gösterdiğinden ve çoğu altcoinin fiyat artışına neden olduğu için para birimi kısa vadede toparlanabilir. VeChain fiyat tahminimize ve piyasadaki diğer VeChain fiyat tahminlerimize göre, kripto para kısa vadeli yükseliş döngüsünün sonunda ve toparlanmayı sağlam tutabilir. Aşağıdaki Vechain fiyat tahmin tablosuna bir göz atalım. Önümüzdeki beş yıl için VeChainThor fiyat tahminimize geçelim.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

VET Coin Geleceği

VeChain Fiyat Tablosu

Piyasada, gelecekteki VeChain fiyat tahminini analiz eden çok sayıda tüccar ve fiyat tahmin platformu bulunur. Direnç seviyesinin, destek seviyesinin sırasıyla aşırı iyimser veya kötümser olmadığından emin olun. Wallet İnvestor, mükemmel bir yatırımla çeşitli kripto para birimlerinin teknik analize dayalı fiyat tahminlerini yapan popüler bir tahmin sitesidir .

Wallet İnvestor piyasası tahmini ve teknik analizinin tahmin analistlerine göre, sonuç, VeChain fiyat tahmininin mevcut momentum ve bugünkü VET fiyatına göre önümüzdeki beş yıl içinde 0,318 ABD dolarında işlem görmesi olabilir. Bu VeChain tahmini çok yükseliş ve iyimser.

Trading Beasts tahmin platformu ayrıca bir yıl boyunca VET tokeninin mevcut fiyatının çok tarafsız bir teknik analizini yaptı ve VeChain tahminlerine göre yıl sonuna kadar VET fiyatının 0.065-0.073 ABD dolarına ulaşabileceğini söyledi. Aralık. Bu Vechain 2022 fiyat tahmini, herhangi bir iyimserlik göstergesi olmadan tarafsız bir şekilde verilmiştir. Önümüzdeki yıllar için VeChain fiyat tahminlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

VeChain Fiyat Tahmini 2022

VeChain fiyat tahminine göre, piyasa iyimser görünüyor ve 2022 için yaklaşık 0.056$’a ulaşabilir. VeChain’in potansiyel fiyatı kısa vadede 0,05$’a yükselecek ve yıl sonuna kadar ilginç bir getiri sağlayacak. VeChain fiyat tahminlerimiz yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Yatırımcıların, böylesine değişken bir piyasada yer alan riski en aza indirmek için VET fiyat analizi, destek seviyesi ve direnç seviyesi için kendi araştırmalarını yapmaları önerilir.

VeChain Fiyat Tahmini 2023

Dışarıdaki birçok VET fiyat tahmininden veya VeChain fiyat tahmininden, VeChain tahminimiz, beklenen VET fiyatının 0,063 $ olabileceğini ortaya koyuyor. İyimser VeChain tahmini, fiyatın 0.067 $ işaretine ulaşacağını gösteriyor. Piyasa değerindeki büyüme göz önüne alındığında, maksimum fiyat 0.070$’a kadar yükselebilir.

VeChain Fiyat Tahmini 2024

2024 yılı için Fiyat Tahmini VeChain şimdiye kadar olumlu görünüyor. VeChain fiyatı yıl boyunca 0.068 dolar civarında seyredecek ve maksimum düşük olan 0.055 dolara ulaşması beklenebilir. Madeni paranın mevcut fiyatı 0,045 dolar civarında ve VET tokenini uzun vadede bu fiyatta tutmak yatırımcılara fayda sağlayacak.

VeChain Fiyat Tahmini 2025

Uzun vadeli VeChain fiyat tahminleri için, Digital Coin Price tahmini, VET fiyatının muazzam bir artış göstereceğini ve teknik analizlerine göre 0.093 ABD dolarına ulaşabileceğini tahmin ediyor. 2025’te VeChain fiyat tahmini, fiyatın son çeyrekte 0,08’e ulaşma olasılığını yansıtıyor. VeChain tahmini için başka bir site, VET fiyatının 2025’in sonunda 0.095 $’a ulaşmak için yukarı yönlü bir yörüngeyi sürdüreceğini varsayar. Diğer uzun vadeli VeChain fiyat tahminleri aşırı iyimserdir ve VeChain fiyat tahminini 2025’in sonuna kadar yaklaşık 0.098 $’a koyar.

Bireysel ve tarafsız fiyat tahminlerimiz VeChain VET, madeni para fiyatının VeChain fiyat tahmini 2025 açısından yükseliş momentumu pozisyonunu üstlenmek ve onaylamak istiyorsa daha fazla çalışması gerekeceğidir. muazzam bir yükseliş momentumu başlatmak için son zamanlardaki en yüksek 0,08 dolar; 0.080 doları kırarsa ve kartlarını iyi oynarlarsa ve daha fazla şirket VeChain VET üzerine inşa ediyorsa. Veya VeChain fiyatındaki bir sonraki boğa koşusu, VeChain fiyat tahminine göre önümüzdeki on yıl içinde verimli bir şekilde 0,1 dolara pompalanabilir.

Teknik analiz, geçmiş veriler ve diğer metrikleri kullanan VeChain fiyat tahmini veya VET fiyat tahmini ile tahminler, VET paraları satın alma kararını temel almak için kullanılmamalıdır.

VeChain Fiyat Tahmini 2026 ve Ötesi

2026 için VeChain VET Fiyat Tahmini, gelecekte piyasa değeri ve blockchain ağının kabulü açısından VeChain beklentilerinin ne kadar iyi karşılandığı göz önüne alındığında iyimser. VeChain fiyat tahmini 2026, aranacak ortalama fiyatın önümüzdeki beş yıl içinde 0.13 dolar olduğunu ortaya koyuyor. VeChain fiyatı, VeChain fiyat tahminlerimize göre 0.11 doları kırarak zemine değebilir ve yatırımcılar için kâr sağlayabilir.

VeChain fiyat tahmini 2030’a göre, kripto piyasası analistlerine göre VET’nin uzun vadeli performansı iyimser ve VET kripto fiyat tahmini, kriptonun 0.22 dolara ulaşacağını ortaya koyuyor.

VET Coin Geleceği Hakkında Uzman Yorumları

VeChain fiyat tahminimize dayanarak, uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2027 için fiyat tahmini 0,318 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin +594.32 civarında olması bekleniyor.
Wallet İnvestor

Digital Coin Price tarafından yapılan VeChain fiyat tahminine göre, kripto paranın fiyatının 2025 yılı sonuna kadar 0.0936 dolar civarında olması bekleniyor.Digital Coin Price

Trading Beasts tarafından yapılan VeChain fiyat tahminine göre, kripto paranın fiyatının 2024’ün sonunda 0.125 dolar civarında olması bekleniyor.Trading Beats

Long tahmini tarafından yapılan Vechain tahminlerine göre, madeni para fiyatının 2024’ün sonunda 0,034 dolar civarında olması bekleniyor. Kısa vadeli fiyat tahminleri, Vechain fiyatının Temmuz 2022 için 0,020 ila 0,025 dolar civarında olacağını gösteriyor; madeni para, değeri 0.028 $ ‘a ulaşacağını tahmin eden potansiyel boğa tahminine sahip.
Long Forecast

GOV Capital tarafından yapılan VeChain fiyat tahminine göre VeChain 2025 tahmini, madeni paranın fiyatının yıl sonuna kadar 0,73 dolar civarına ulaşmasının beklendiğini ortaya koyuyor.Gov. Capital

VeChain – Küresel Zincir Oluşturma

Blockchain teknolojisi kalmak için burada. İşletmelerin operasyonlarında devrim yarattı ve günlük yaşamlarımıza nüfuz ederek onları kökten ve kapsamlı bir şekilde etkiledi. VeChain’in Blockchain’i, kripto para birimlerinden ve VeChain fiyat tahmini gibi VET fiyat tahminlerinden çok daha fazlasıdır. VeChain gibi platformlar, sağlam bir algoritma sayesinde blok zinciri verimliliğinin sınırlarını zorluyor ve dünyaya statükoya daha verimli bir alternatif sunuyor.

VeChain günün ihtiyacıdır, bu nedenle Sağlık ve Bankacılık gibi önemli sektörlerde bile dijital ayak izini artırmalısınız, VeChain’in önemi göz ardı edilemez. Sağlık hizmetlerinde, VeChain aracılığıyla, bir kişinin sağlığını daha iyi anlamak için bir hastanın başına gelen tıbbi durumları ve hastalıkları takip edebilirsiniz. Bankacılık sektöründe, VeChain, işlemsel davranışı ve kredi veya hizmet vermeye karar vermede finansal yeteneği anlamak için önemli bir rol oyuncusudur.

VeChain, dünya çapında teknoloji dalgaları yaratan kurumsal dostu çözümleri mümkün kıldı. Daha yüksek ve optimum organizasyon performansı için kusursuz çözümler sunmuştur. Gittikçe daha fazla kuruluş, sistemlerini entegre etmek, veri toplamaları için hizalamak ve işlerinin çeşitli alanlarında kurcalamaya karşı dayanıklı hale getirmek için VeChain ile el sıkışıyor.

Dünya hızla değişiyor, teknoloji de öyle. Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi, işletmeleri yönetecek ve kavramlar VeChain’in blok zinciri tarafından yönlendirilmeye devam edecek. Çeşitli VeChain fiyat tahminleri, yatırımcıların bilinçli bir yatırım yapmasına yardımcı olabilir.

VeChain Coin Nedir? VET Coin, VeChain Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! VET Coin uzun vadede ne olur? Detaylı inceleme yazıda..

SSS

VeChain iyi bir yatırım mı?

Evet, VeChain fiyat tahminine göre VeChain iyi bir yatırımdır; yakın vadede önemli ölçüde büyüme potansiyeline sahiptir. Mesleki Eğitim ve Öğretim, daha fazla gelişme olasılığını yansıtan piyasa oynaklığına rağmen geçen yıl boyunca önemli bir büyüme yansıttı.

VeChain 2025’te 1 Dolara Ulaşacak mı?

VeChain fiyat tahminimize göre, 2025 yılı olumlu bir ivmeye sahip ve 2025 yılı sonunda beklenen VeChain fiyatı 0,095 dolar.

VeChain 10$’a ulaşabilir mi?

Tarihsel fiyat momentumuna ve uzmanların VeChain fiyat tahminine bakarak, uzun vadede 10 $ işaretine ulaşmayı bekleyebiliriz. VeChain fiyat tahminimize göre birkaç on yıl sonra fiyatın 10$ olması bekleniyor.

2025’te VeChain’in değeri ne olacak?

VeChain fiyat tahminimize göre, kripto paranın 2025 yılına kadar 0,080 doları geçmesi bekleniyor.

Feragatname : Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmanızı önermiyoruz

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Ayrıca Kripto Para Haberleri ve Kripto Para Analizleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!