SYS Coin Nedir? (Syscoin) SYS Coin Geleceği! SYS Coin Uzun Vade de Ne Olur?

SYS Coin Nedir? (Syscoin) SYS Coin Geleceği! SYS Coin Uzun Vade de Ne Olur? SYS Coin Fiyat Tahmini! SYS Coin Analiz! Detaylar makale de..
SYS Coin Nedir? (Syscoin) SYS Coin Geleceği! SYS Coin Uzun Vade de Ne Olur? SYS Coin Fiyat Tahmini! SYS Coin Analiz! Detaylar makale de..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SYS Coin Nedir? (Syscoin) SYS Coin Geleceği! SYS Coin Uzun Vade de Ne Olur? SYS Coin Fiyat Tahmini! SYS Coin Analiz! Detaylar makale de..

SYS Coin Nedir? Syscoin Gelecekte Kaç Dolar Olur!

 

SYS Coin Nedir? (Syscoin) SYS Coin Geleceği! SYS Coin Uzun Vade de Ne Olur? SYS Coin Fiyat Tahmini! SYS Coin Analiz! Küresel olarak, kripto pazarı 2014 ve 2021 arasında katlanarak büyüdü. Sektörler arasında artan dijitalleşme, pazarın hızlı büyümesi için kredilendirilebilir. Ayrıca, kripto para biriminin kolay erişilebilirliği ve günlük hayatımızda yüksek hızlı internetin artan penetrasyonu, benimsenmesini kolaylaştırıyor. Çeşitli gelişmiş ülkelerde bu dijital para birimlerinin satışının, satın alınmasının ve ticaretinin yasallaştırılması ve düzenlenmesi de endüstrinin genişlemesine yardımcı oldu. Blok zinciri teknolojisinin sağladığı şeffaflık seviyesi, insan veya makine hatalarından veya veri manipülasyonundan kaynaklanan hileli veya istenmeyen işlem olasılığını ortadan kaldırır.

NFT sektörü de çok geride değil. Dijital varlıkların büyümesi, tüm dünyada Fungible Olmayan Jetonların popülaritesini ve kabulünü getirdi. Dijital varlık pazarı, 2017’de ilk NFT projesinin duyurulmasından bu yana katlanarak büyüdü. 2018’in başlarında piyasaya sürülen ERC-721 belirteç standardı, geliştiricilere daha fazla yeni ürünler yaratmak için ihtiyaç duydukları araçları vererek NFT teknolojisinin meteorik yükselişini hızlandırdı. hızlıca. NFT pazarı arasında değişen tahminleri ile 2021 yılında daha iyi performans tahminler devam 1785% etmek 2100% üzerinde olan yılın ilk üç ayında büyüme, $ 2 milyar NFT koleksiyon üzerinde geçirdi.

2021’e ilişkin tahminler, şu anda 2020’ye kıyasla 20 milyar dolar daha fazla olan yükselen piyasa için oldukça iyimser olmaya devam ediyor. Bu varlık sınıfının hiper büyüme hızı, birkaç önemli piyasa olayını hatırlatıyor. Syscoin, ana NFT’lerden biridir. Token şu anda 0,16 $ ‘dan işlem görüyor ve 101 milyon $’ lık küresel piyasa değeri var Syscoin Platformu, güvenilir bir birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilir jeton ve varlık mikro-işlemleri ve bitcoin çekirdeği güvenliği sunar. İkinci veya üçüncü taraf bir likidite kaynağına ihtiyaç duymadan şu anda herhangi bir Ethereum standardı ERC-20 jetonu ile çalışabileceği söyleniyor .

Bu nedenle, Syscoin Token’a yatırım yapmayı düşünüyorsanız, başkalarının bu konuda söylediklerini anlamak faydalı bilgiler olabilir. Bu makale size 2021 ve sonrası (2025’e kadar) için Syscoin Token fiyat tahminine hızlı bir genel bakış sağlayacaktır. Amaç, Syscoin Token’ın iyi bir yatırım olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmaktır.

Syscoin Nedir?

Syscoin Nedir? Syscoin, Bitcoin ile aynı güvenlik ve sağlamlığa sahip güvenli ve düşük maliyetli uygulamalar oluşturmayı kolaylaştıran gelişmiş özelliklere sahip bir blok zinciri teknolojisidir. Syscoin Core, Bitcoin madenciliği için kullanılanla aynı enerjiyi kullanarak madenciliği yapılabilen bir SHA-256 birleştirilmiş mayınlı iş kanıtı blok zinciridir . Platform, bir ana düğüm ağı kullanan ve ana düğüm sahiplerini kıdem teşvikleriyle ödüllendiren ölçeklenebilir bir hizmet katmanıdır. Aynı zamanda dijital bir para birimi, bir kripto para birimi ve takas edilebilir bir jetondur.

Syscoin, sıfıra yakın finansal işlemler, ışık hızında işlemler ve işletmelerin ürünleri, varlıkları, dijital sertifikaları ve verileri güvenli bir şekilde ticaretini yapmaları için altyapı sunan çığır açan bir kripto para birimidir. Syscoin sadece para ve ticaretten ibaret değildir; Blok zincirinde iş yapmayı hedefleyen yerleşik özellikleri nedeniyle, çok çeşitli işletmeleri kendine çekebilir. Syscoin’in merkezi olmayan ağı, eBay tüccarları ve High Street mağazalarından Tıbbi uygulamalara, Sigorta ve Oyunlara kadar herkese hizmet eder.

Syscoin Nasıl Çalışır?

Syscoin, tamamen incelenmiş ve OP1 ila OP16 standart komut dosyası op-kodları kullanılarak Bitcoin komut dosyası sistemi üzerine kurulmuş, renkli madeni para transferlerini tasvir eden ve sertleştirilmiş bir katman tarafından işletilen bir dizi akıllı sözleşmeye sahip sansürsüz blok zinciri tabanlı bir dijital para birimidir. Geriye dönük uyumluluğu korurken her akıllı sözleşme (Syscoin hizmeti) için dağıtılmış fikir birliği mantığı. Bu sözleşmeler, blok zinciri tabanlı e-ticaret çözümlerinin temelini oluşturmak için birleştirilebilir. Syscoin’in sağlamlaştırılmış akıllı sözleşmeleri, temeldeki komut dosyası dilinin açık uçlu doğası nedeniyle tanımı gereği katılaştırılmayan turing-complete akıllı sözleşmelerinden farklıdır.

Syscoin’in Bazı Temel Özellikleri:

  1. Merkezi olmayan bir pazarda sınırsız envanter.
  2. Sıfıra yakın maliyetle işlemler.
  3. Takma adlar: Uzun cüzdan adresleri yerine büyük/küçük harfe duyarlı olmayan adlara para gönderin.
  4. Mağazanızda başkalarının ürünlerini satma veya başkalarının ürünlerinizi bir komisyon karşılığında satmasına izin verme yeteneği.
  5. Syscoin ağındaki kişilerle iletişim kurmak için, e-postaya benzer bir gelen/giden kutusuyla şifreli mesajlaşma kullanın.
  6. Emanet hizmeti: “satış koşulları karşılanana ve alıcı satıcıya ödeme yapana kadar” alıcının jetonlarını emanet eder.
  7. Dijital sertifikaları kullanarak hediye kartı kodları veya kayıt anahtarları gibi özel bilgiler içeren dijital varlıkları yayınlamak, yetkilendirmek, doğrulamak ve değiş tokuş etmek.
  8. Kesinti süresi yok: Kullanıcıların listelerin aktif kalması için bilgisayarlarını açık bırakmalarını gerektiren diğer platformların aksine, Blockmarket yüzde 100 çalışma süresini garanti eder.
  9. Entegre değişim: Changelly ve Flypme cüzdan içi değişimleri ile 32 kripto para biriminin kullanımı kolay değişimi.

Syscoin Simgesi (SYS) Nedir?

Daha önce de belirtildiği gibi Syscoin kripto para birimi olarak da bilinen SYS madeni parası, büyük ölçüde Bitcoin’e dayanmaktadır. Veya başka bir deyişle, Bitcoin blok zincirinin bir çatalıdır. Doğal olarak, bazı benzerlikler var. Eşler arası bir ödeme sistemi ve neredeyse sıfır maliyetli finansal işlemlere olanak tanıyan bir değişim aracıdır. SYS jetonu, Bitcoin ile birlikte çıkarılabilir. SYS jetonunun maksimum arzı 888.000.000 SYS ile sınırlıdır. Syscoin madenciliği, Syscoin platformunda desteklenir ve Bitcoin madenciliği ile birleştirilebilir. SYS paralarını bir kripto para borsasında takas etmek, onu elde etmenin başka bir yoludur.

Syscoin kripto para birimi, çeşitli kripto para borsalarında işlem görmektedir. Binance, Bittrex, Livecoin, Upbit, Poloniex ve diğer borsalar seçenekler arasında. SYS, borsaların çoğunda BTC ile eşleştirildi.

Kullanıcılar, en büyük kripto para alım satım platformu olan CoinSwitch’in sunduğu hizmetleri kullanarak zamandan tasarruf edebilirler. Kullanıcılar CoinsSwitch ile tüm borsaları karşılaştırabilir ve ticaret yapabilir. Ayrıca, kullanıcılar SYS oranlarını karşılaştırabilir ve hepsini CoinSwitch’te tek bir noktada değiştirebilir.

Syscoin Coin (Token) için Teknik Analiz

SYS Token Fiyat Geçmişi

2014 yılında piyasaya sürülen Syscoin, blok zincirine atlayan ilk kripto para birimlerinden biriydi. Bununla birlikte, 2017 yılına kadar yaklaşık üç yıl boyunca jeton başına bir sentlik bir fiyatla düşük piyasa değerine sahip bir altcoin olarak kaldı. Diğer altcoinler gibi, 2017’den 2018’e kadar sürekli bir boğa koşusu yaşadı ve neredeyse dolar işaretine ulaştı, yani 0.979291 $’a ulaştı. 13 Ocak 2018’de. O zamandan beri SYS’nin fiyatı kripto para piyasasında dalgalı bir seyir izledi. Temmuz 2018’de 0.284967 $ fiyat noktasına yerleşti. Syscoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,14 $. Bu ATH’ye 5 Mayıs 2021’de ulaşıldı. Token, geçen ay piyasa genelinde yapılan düzeltmeden sonra yavaş yavaş yukarı ivme kazanıyor.

SYS Token Fiyatını Etkileyen Faktörler

SYS protokolünün sahip olduğu en önemli avantajlardan biri yüksek güvenliktir. Syscoin, Bitcoin ile birleştirildi; bu, Bitcoin madencilerinin herhangi bir ek ücret ödemeden aynı anda her iki para birimini de çıkarabilecekleri anlamına geliyor. Bu, Syscoin’e sağlam ve güvenli bir ağ sağlarken aynı zamanda %51 saldırısı gibi istismarlara izin verebilecek ağ güvenlik açıklarını azaltır . Bu, jetonun tüccarlarına ve madencilerine çok fazla inanç verir.

Syscoin platformundaki jetonlar veya varlıklar, çok düşük işlem maliyetlerine sahiptir ve bu da onları satış noktası işlemleri gibi çok çeşitli kullanım durumları için uygun hale getirir. Gerçekten de, Z-DAG protokolü fon transferi veya bir tokenin mülkiyeti için kullanılır, bu da neredeyse gerçek zamanlı işlemlere izin verir ve onu perakende ortamı için ideal bir seçim haline getirir. Bunun gibi faktörler, tokenin yatırımlarını ve fiyatını yükseltmeye yardımcı olur.

SYS Token 2021 Fiyat Tahmini

Fiyat tahmini, kapsamlı bir tarihsel analiz ve bu analizin geleceğe yönelik makul bir projeksiyonunu gerektirir. Geçmişteki performans gerçekten de gelecekteki başarının garantisi değildir. Bununla birlikte, sözler yerine getirilirse ve ekip teknik incelemede belirtilenleri yerine getirirse, SYS Token’ın geleceği oldukça umut verici görünüyor. Bu yıl, Syscoin büyümeye ve yenilik yapmaya devam edecek. Tahmin ve algoritmik analize göre, 2021 yılında bir Syscoin tokeninin fiyatı 0.181 civarında olabilir Beklenen maksimum fiyat 0,2706127 dolar.

SYS Token 2022 Fiyat Tahmini

Syscoin, yeni ve geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ve toplum genelinde blok zincirinin yaygın olarak benimsenmesi ile mevcut yoluna devam edecek gibi görünüyor. Gelecekte piyasaya büyük bir ayı trendi gelmezse ve boğa koşusu düz bir şekilde yükselirse , jetonun fiyatı 0.2628 $’a ulaşabilir . Bu yıl, Syscoin, daha fazla kişinin günlük yaşamlarında kullanmaya başlamasıyla büyük olasılıkla bir devrilme noktasına gelecek.

Önümüzdeki 5 Yıl İçin SYS Token Fiyat Tahmini

Yatırımlar SYS belirtecine doğru dönüyor. Önde gelen bir Kuzey Amerika blok zinciri geliştirme şirketi olan Blockchain Foundry Inc. (CSE: BCFN), kısa süre önce , uzun vadeli bir varlık olarak elde tutmayı umduğu 2.223.215 Syscoin jetonunu satın aldığını duyurdu . Bu yatırım, BCF’nin toplam Syscoin hazine varlıklarını yaklaşık 6.353.607 Syscoin’e getiriyor.

BCF, Syscoin’in geleceği, bir blockchain altyapı ekosistemi olarak genişleyen pazar kabul edilebilirliği ve potansiyel değeri konusunda iyimser. Şirket, açık kaynaklı Syscoin teknolojisine önemli bir katkıda bulunur ve ayrıca Syscoin tabanlı özel uygulamalar geliştirmiştir. BCF, gelecekte NFT platformları gibi merkezi olmayan finans uygulamaları oluşturmak için Syscoin’in altyapısını kullanmayı planlıyor. Bu yakında olursa, jetonun fiyatı ciddi boğaları vuracak. Belirteci fiyatı ulaşabilir $ 0,309 2023 yılına, $ 0,346 2024 tarafından ve $ 0,455 2025 yılına.

Piyasa Görüşlerine Göre SYS Token Fiyat Tahmini

Syscoin projesinin arkasında sağlam bir ekip var. Protokollerini geliştirmek için sürekli çalışıyorlar. Aynı zamanda tamamen işlevsel bir ürüne sahip ve bir blockchain şirketi için nispeten uzun bir süre olan 2014 yılından bu yana sektörde yer alıyor. Ayrıca, web tabanlı versiyonun lansmanı ile kripto kabulü ileriye doğru bir adım daha atabilir. Bu nedenle, token için piyasa tahminlerinin çoğu olumlu.

Aşağıda verilenler bunlardan bazılarıdır. Her yönden görüş alabilmeniz için onları sizin için indiriyoruz.

Wallet Investor

Site, sanal para birimi yatırımınızdan iyi bir getiri arıyorsanız, SYS’nin mükemmel bir seçim olabileceğini söylüyor. 21 Haziran 2021’de Syscoin’in fiyatı 0.129 dolardı. Syscoin’i bugün 100$’a satın alırsanız, toplam 777,315 SYS alacaksınız. Öngörülere göre, 13 Haziran 2026’da 0,660 $ fiyat tahmini ile uzun vadeli büyüme öngörülüyor . 5 yıllık bir yatırımdan sonra gelirin % 411,63 civarında olacağı tahmin ediliyor . 2026’da mevcut 100$’lık yatırımınız 511.63$ değerinde olabilir .

Digital Coin Price

Syscoin fiyatı, tahminlerine göre gelecekte tahmin edilen verilerimize göre artacaktır. 1 Syscoin’in fiyatı 1 yılda kabaca 0.23509748$’a kadar çıkabilir , bu da mevcut Syscoin fiyatının neredeyse 2 katıdır. Syscoin fiyatı, tahmini tahminlerine göre aşağı inmeyecektir. Syscoin, tahminlerine dayalı olarak karlı bir yatırımdır. Bu, yükseliş piyasalarında işlem yapmak her zaman çok daha kolay olduğundan, bu kripto tokeninin portföyünüze yeni bir ek olarak mükemmel olduğu anlamına gelir.

Gov Capital

SYS’nin mevcut fiyatı 21 Haziran 2021 itibariyle 0,138 ABD doları ve verileri, varlık fiyatının geçen yıl (veya başlangıcından bu yana) yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Syscoin yükselişte olduğundan, söz konusu dönem boyunca benzer pazar segmentlerinin oldukça popüler olduğuna inanmak güvenli. Web sitesi, müşterilere SYS’nin gelecekte iyi bir portföy katılımı olup olmadığını belirlemede yardımcı olmak için benzersiz bir Derin Öğrenme tabanlı algoritma kullanır. Bu tahminler, hacim değişiklikleri, fiyat değişiklikleri, piyasa döngüleri ve karşılaştırılabilir para birimleri dahil olmak üzere çeşitli faktörleri hesaba katar.

Öngörü yöntemine göre, varlığın gelecekteki fiyatı bir yıl sonra 0.232479 (%68.463) olacaktır. Bu, şimdi 100 $’lık yatırım yaptıysanız 21 Haziran 2022’de mevcut yatırımınızın 168.463$ değerinde olabileceği anlamına gelir .

Çözüm

Dijital sanat ve koleksiyon dünyası NFT’ler tarafından süpürülüyor. Yeni bir kripto izleyicisine yapılan büyük satışlar, dijital sanatçıların hayatını dönüştürüyor. Ünlüler de, hayranlarıyla etkileşim kurmak için yeni bir yöntem olarak görerek, gemiye atlıyor. Ve şu anda SYS gibi tokenlere yatırım yaptığınızda, karlı getiriler bir vaattir. Syscoin blok zinciri, Bitcoin’in öncüsünden daha hızlı işlem hızları ve daha düşük işlem ücretleri sağlar. 750 ipucu işleyebilir ve yakında ana düğüm sürümü ile 300.000 tps’den fazla işleyebilir. Bu nedenle, paranızı bu tokene koymayı düşünüyorsanız, bu fırsatı kullanmanın en iyi zamanıdır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!