YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz!

YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum! Detaylar makale de..
YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum! Detaylar makale de..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum! Detaylar makale de..

YF Link, Chainlink’in LINK tokenini aşağıdakilerle birleştiren popüler yıllık finansın (YFI) bir çatalıdır. Yıl Finans YFI’ler verim çiftçiliği/likidite madenciliği mekaniği.YFL, ‘Link Marines’ olarak bilinen Chainlink meraklıları tarafından kolaylıkla benimsenebilecek bir projedir.

YFL fiyatı, 2020’nin ortalarında ticarete başladığında dev gibi yükseldi. Bazı geri çekilmelere rağmen, fiyat, kaybedilen pozisyonları geri kazanmak için oldukça iyi bir ivme sergiledi. Bu nedenle, YFL’nin portföylerinde iyi bir pay ayırması düşünülebilir.

Bu makale, 2021 ve sonrası için YFL tahmini hakkında size derin bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. O zaman YF Link’e yatırım yapıp yapmama konusunda net bir bakış açısına sahip olacaksınız.

YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum!

YFL COİN GRAFİK

Kripto paraYF BAĞLANTISI
JetonYFL
Fiyat97.3700 $
Piyasa değeri4.593.168.0000 $
Dolaşan Tedarik47,173,2716 $
Işlem hacmi 475.417.000 $
Tüm zamanların en yüksek$ 1.879.1700 2 Eylül 2020
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 11.9100 18 Ağustos 2020

YFL Coin Temel Analiz

YF Link, Chainlink’in arkasındaki temelleri ve kullanıcılara yeni bir ürün sağlamak için özlem duyan finansmanı birleştiren bir likidite madenciliği havuzudur. Temmuz 2020’de piyasaya sürülen YFL, temelde iki temel DeFi konseptiyle işbirliği yapıyor, verim çiftçiliği ve likidite madenciliği.

Likidite madenciliği, kullanıcının bir ödül olarak yönetişim belirteci kazanabilmesi için bir likidite havuzunda stake etmesine izin veren bir stratejiden başka bir şey değildir. Bu, protokole topluluk katılımını güvence altına alarak ve kullanıcı etkinliğini yoğunlaştırarak platformu sağlıklı tutmaya yardımcı olur.

YF Links, toplam 52.000 YFL arzıyla yerel belirteci YFL aracılığıyla çalışır. YFL, akıllı sözleşme ücretlerini bir takas, stake ve yönetişim aracı olarak ödemek için kullanılabilir. YFL sahipleri tüm yetkiye sahip oldukları için öneride bulunabilir ve oy kullanabilirler.

YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum!

YFL Coin Fiyat Tahmini 2021

YFL, 2021 yılına Ocak ayında 357,89 dolar civarında bir fiyatla girdi. Şaşırtıcı bir şekilde, fiyat daha sonra 985,16 dolarda bir dirence ulaştı. Ancak ayılar piyasaya baskın çıkıyor ve fiyat sert bir şekilde düşüyor ve ivmeyi geri kazanamıyor. Ancak, Mayıs ayının başından beri fiyat bir dereceye kadar yükseldi ve 400 doları geçti.

YFL, piyasaya sürülmesinden bu yana yükselen bir eğilim sergiledi ve piyasa duyarlılığı da yükseliş eğilimine sahip. Fiyatın DeFi patlamasıyla tutarlı bir şekilde artması bekleniyor. Ne yazık ki, token 300 doların altına düşebilir ve 2021’in sonuna kadar aynı aralıkta işlem görebilir. Veya aşırı bir yükseliş momentumu, fiyatın 500 ila 600 doların üzerine çıkması için bir destek sağlayabilir.

YFL Coin Fiyat Tahmini 2022

2021’de yükseliş sonu olan fiyat, 2022 ticaretini 450 ila 500 dolar civarında başlatabilir, aksi halde 170-250 dolar aralığında olabilir. Ayrıca, topluluk platformun geliştirilmesi için belirli gelişmelere ve ortaklıklara odaklanırsa fiyatın artması bekleniyor. Boğalar fiyatları yükseltemezse, YFL 400 dolara düşebilir. 2022’nin sonunda, YFL, 700 ila 800 $ arasında bir değerde takas edilebilir.

YFL Coin 2023-2024-2025-2026-2027 Fiyat Tahmini

5 yıl içinde YFL’nin yükselmesi ve yeni bir zirve oluşturması bekleniyor. Topluluk, bazı gelen gelişmeleri kolaylaştırabilir ve belirli işbirlikleri, yatırımcıların yanı sıra kullanıcılara da ulaşmaya neden olabilir. YFL, DeFi patlamasıyla sıralamada bile yükselebilir. Topluluk, kullanıcı tabanını artırmayı ve protokolünü geliştirmeyi başaramazsa, belirteç 550 $ seviyesine düşebilir. 5 yılın sonunda, YF LINK 1100 ila 1300 dolar arasında işlem görebilir.

YFL Coin Piyasa Yorumu

Birçok analist, önümüzdeki günlerde ve yıllarda token için bir boğa koşusu öngörüyor. Piyasada tur yapan fiyat YFL tahminini bize bildirin.

walletinvestor.com

walletinvestor.com ile ilişkili analistlere göre, YFL fiyatının önümüzdeki yıl 409.785 dolardan 114.951 dolara düşmesi bekleniyor.

Gov.capital

Gov.capital analisti, YFL fiyatının düşüş eğilimi yaşayabileceğini ve dolayısıyla fiyatın 2021’in sonunda 200 doların altına düşebileceğini tahmin ediyor. Ne yazık ki, fiyatın 2022’de ciddi şekilde düşmesi ve sonunda sıfıra gitmesi bekleniyor.

TradingBeasts

TradingBeasts’e göre, YFL 2021’in sonunda 614,43 $ fiyatla işlem görebilir ve 2025’in sonunda 1193,92 $’a ulaşması bekleniyor.

YFL Coin Genel Fiyat Tahmini

YFL fiyatı 2020’nin son çeyreğinde düşüş eğilimi gösterdi. Şüphesiz fiyat biraz yükseldi ancak yükseliş ivmesi göstermedi. Ancak DeFi, piyasayı bir kez daha hızlandırırsa, token önceki konumlarına yükselebilir. Bu durumda YF Link 500$’a yükselebilir, aksi takdirde bunu başaramazsa 2021’in sonunda 200$’ın altındaki seviyeler yakın olabilir.

YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum!

YFL Coin Geçmiş Yıllardaki Fiyat Hareketleri

2020

YFL oldukça iyi bir başlangıçla başladı, fiyat neredeyse 200 dolardan fazlaydı, ancak birkaç gün içinde 100 doların altına düştü ve 56.58 dolara ulaştı. Dijital varlık, 17 Ağustos 2020’de olası en düşük 12.75 $ seviyelerine düştü.

Birçok jetonun bir boğa koşusuna girmesine neden olan DeFi patlaması, en çok kazananlar arasında YFL’ye de eşlik etti. Patlama, fiyatın küçük bir zaman diliminde neredeyse 2000 $’a ulaşmasıyla büyük bir artış yaratmak için fiyat artışına yol açtı.

YFL, 02 Eylül 2020’de 1.956.97$’a ulaştığında, Yearn finansın (YFI) büyük bir boğa koşusunun ilk aşamasına girdiği aynı dönemdi. YFI’nin 40.000$’ın üzerine çıkmasıyla başlatılan DeFi patlaması, DeFi belirteçlerinin çoğu.

Daha sonra, fiyat yeni bir zirve oluşturduktan birkaç gün sonra çarpıcı bir şekilde 445,12 dolara düştü. Belirli fiyat eşitsizlikleri ile YFL Eylül ortasında tekrar 787.74$’a yükseldi ve Ekim ayına kadar 264,5$’a kadar düştü. Ayrıca, token değişmeye devam etti ve daha geniş para birimi Bitcoin’in fiyat rallisinin genişlemesiyle Kasım ayının sonunda büyük ölçüde 1102,05 dolara yükseldi. Düşüş eğilimi gösteren bir notta, token Aralık ortasına kadar 394.60 dolara düştü ve YFL 2020 yılını bitirmek için 357.70 dolardan işlem gördü.

YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum!

SSS

YFL belirteci nedir?

YFL, Chainlink ve Yearn.finance’in temellerini birleştiren bir simgedir.

YF Link Çiftçilikten Yarar Sağlıyor mu? 

Evet, YF Link Verim Çiftçiliğinden yararlanır.

YF Link’in kurucusu kimdir?

Josh Rager, YF Link tokenini kurdu.

YFL jetonunu nereden satın alabilirim?

YFL temelde bir DeFi tokenidir ve tüm büyük merkezi olmayan borsalardan satın alınabilir. Bunun dışında Binance, Coinbase vb. popüler borsalarda satın alınabilir.

YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum! YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum!  YFL Coin Nedir? YF LINK Coin Geleceği! YFL Coin Fiyat Tahmini! YFL Coin Teknik ve Temel Analiz! YFL Coin Yorum!

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!