SUSHI Coin Nedir? (SushiSwap) SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur? SUSHI Coin Projeleri!

SUSHI Coin Nedir? (SushiSwap) SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur? SUSHI Coin Projeleri! SUSHI Coin Fiyat Tahmini? SUSHI Coin Kaç Dolar Our?
SUSHI Coin Nedir? (SushiSwap) SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur? SUSHI Coin Projeleri! SUSHI Coin Fiyat Tahmini? SUSHI Coin Kaç Dolar Our?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
SUSHI Coin Nedir? (SushiSwap) SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur? SUSHI Coin Projeleri! SUSHI Coin Fiyat Tahmini? SUSHI Coin Kaç Dolar Our?
  • Boğa SushiSwap fiyat tahmini 14.87 ile 23.56 dolar arasında değişiyor.
  • SushiSwap fiyatı da yakında 30 dolara ulaşabilir.
  • SushiSwap’ın 2021 için düşüş piyasa fiyatı tahmini 6,22 dolar.

SUSHI Coin Nedir? (SushiSwap) SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur? SUSHI Coin Projeleri! SUSHI Coin Fiyat Tahmini? SUSHI Coin Kaç Dolar Our? Bu SushiSwap Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, SUSHI fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

SUSHI Coin Nedir? (SushiSwap) SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur? SUSHI Coin Projeleri! SUSHI Coin Fiyat Tahmini? SUSHI Coin Kaç Dolar Our? SushiSwap (SUSHI), 23,38 dolarlık ATH fiyatını kırdığında kripto para piyasasını kasıp kavuran dijital varlıklardan biridir . Spesifik olarak, bu kriptonun yılın ilk günlerinden beri agresif bir şekilde hareket ettiği görüldü. Aslında, SUSHI son 12 ayda %+1,100’ün üzerinde muazzam bir büyüme oranını başarıyla tutturdu. Evet, doğru duydunuz, +1.100% gibi devasa bir artış oranı, yüzlerce değil binlerce. Bununla, SUSHI’nin yıllardır platformunu geliştirmede işini iyi yaptığını söyleyebiliriz.

SUSHI 2021’de 30$’a ulaşabilir mi? Kısa süre sonra öğreneceğiz. Ancak SUSHI fiyat tahminimize geçmeden önce “SushiSwap (SUSHI) Nedir?” sorusuna cevap verelim. Bu SUSHI fiyat tahmini 2021 makalesinde.

SushiSwap, SUSHI Coin Nedir? SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur?

SUSHI Coin Nedir? (SushiSwap) SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur? SUSHI Coin Projeleri! SUSHI Coin Fiyat Tahmini? SUSHI Coin Kaç Dolar Our? SushiSwap (SUSHI) otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Bu, kripto para birimi kullanıcıları arasında giderek daha iyi bilinen bir araçtır. Dahası, AMM’ler, herhangi bir belirteç çifti için pazar oluşturmak için akıllı sözleşmeleri kullanan merkezi olmayan borsalardır .

SushiSwap, Eylül 2020’de , DeFi hareketi ve buna bağlı DeFi tokenlerindeki ticaret artışı ile eşanlamlı hale gelen AMM olan Uniswap’ın bir çatalı olarak piyasaya sürüldü.SUSHI’nin yerel tokeni SUSHI, 13 Mart 2021’de 23,38 dolarlık yeni ATH’ye ulaştı. Daha da fazlası, o zamandan beri sonra madeni para birçok zorlukla karşı karşıya kaldı.

Artık SUSHI hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, SUSHI 2021’de karlı bir kripto olacak mı? Bana katılın ve bu SUSHI fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

SushiSwap (SUSHI) Hakkında Piyasa Pozisyonu

CoinGecko’ya göre, bu SushiSwap fiyat analizini yazarken SUSHI, 24 saatlik işlem hacmi 336,008.375$ ile 12,6$’dan işlem görüyor . SUSHI fiyatı son 24 saatte %6,83 düştü.

 

Ayrıca, SUSHI, 127.244.443,00 SUSHI’lik bir mevcut dolaşım kaynağına sahiptir. Şu anda, SUSHI için en iyi kripto para borsaları Binance , FTX , OKEx , Huobi Global ve CoinTiger’dir. Şimdi, 2021 için bu SUSHI fiyat tahmininin bir sonraki bölümüne geçelim.

SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizi 2021

Şu anda SUSHI, CoinGecko’da 74. sırada yer alıyor. Ancak SUSHI blok zincirindeki en son güncellemeler, gelişmeler ve değişiklikler , kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu SUSHI fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

Sap Desenli Fincan Gösteren Sushi USDT Grafiği-SushiSwap, SUSHI Coin Nedir? SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur?
Saplı Kupayı Gösteren SUSHI/USDT Grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki grafiğe göre, çizelge bir kap ve kulp deseni görüntüler. Model, anında fiyat kırılması veya kırılması ile sonuçlanabilecek bir konsolidasyon dönemini temsil eder. Alt trend çizgisinden bir kırılma, yeni bir düşüş eğiliminin başlangıcını temsil ederken, üst trend çizgisinden bir kırılma, yeni bir yükseliş eğiliminin başlangıcını gösterir.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında SUSHI ayıdan boğa trendine döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

SUSHI Göreceli Güç Endeksi-SushiSwap, SUSHI Coin Nedir? SUSHI Coin Gelecekte Ne Olur?
SUSHI Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

SUSHI’nin Göreceli Güç Endeksi (RSI) 52.49 seviyesindedir; bu, SUSHI’nin aşırı alım veya aşırı satım durumunda olduğu anlamına gelir. Bu durumda, tüccarlar ve yatırımcılar, herhangi bir büyük fiyat değişikliği endişesi duymadan güvenle ticaret yapabilirler .

Bu nedenle, tüccarlar akıllıca kripto ticareti yapmalı ve piyasadaki aşırı heyecandan etkilenmemelidir. Tüm bunları akılda tutarak, tüccarlar kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzaklaşabilirler.

SUSHI’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

SUSHI 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA
SUSHI 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, SUSHI’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak SUSHI, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

SushiSwap (SUSHI) Coin Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, SUSHI’nin son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ancak SUSHI fiyatı yükseliş sinyali veriyor. Bu eğilim devam ederse, SUSHI ayılarla birlikte çalışabilir, 23.56 $ direnç seviyesini kırabilir ve daha yükseğe çıkabilir.

Suşi USDT Fiyat Tablosu
SUSHI/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoyu tercih etmezlerse, ayılar devralabilir ve SUSHI’yi yükseliş pozisyonundan çekebilir. Daha basit bir ifadeyle, SUSHI’nin fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 6.22$’a düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli SUSHI fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 23.38 dolardan geçme olasılığı yüksek. Ayrıca, SUSHI, ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa ATH’yi vurabilir.

SushiSwap (SUSHI) Coin Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, SUSHI 2022’nin sonunda 40 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 45 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 40$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

SushiSwap (SUSHI) Coin Fiyat Tahmini 2023

SUSHI, uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini elinde tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 75 $ ile hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynayacak.

SushiSwap (SUSHI) Coin Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, SUSHI fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, SUSHI yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. Ayrıca bu, kripto pazarında SUSHI fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 125$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

SushiSwap (SUSHI) Coin Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde SUSHI fiyatları 250 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak SUSHI için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, SUSHI’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Çözüm

SUSHI’nin 2021’de parlak bir geleceği var. SUSHI ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, SUSHI’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Boğa SUSHI fiyat tahmini 2021 23,56 dolar. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar SUSHI’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 30 dolara bile ulaşabilir .

SSS

SUSHI Coin nedir?

SushiSwap otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Bu, kripto para birimi kullanıcıları arasında giderek daha iyi bilinen bir araçtır. Yerel jetonu SUSHI’dir.

SushiSwap iyi bir yatırım mı?

Temettü benzeri gelir arayanlar için SushiSwap çekici bir yatırım olabilir.

SushiSwap güvenli mi?

Denetimler olmadan bile SushiSwap’ın güvenli olduğunu söylemek güvenlidir. En az bir yıl boyunca çalışan borsa hiç saldırıya uğramadı.

SushiSwap, Uniswap’tan daha mı iyi?

Uniswap daha fazla hacimle ilgilenirken ve daha uzun süredir piyasadayken, SushiSwap, bir verim çiftçiliği platformu ve jeton sahipleri için ikramiyeler gibi bazı benzersiz avantajlara sahiptir.

SUSHI Tokenı Nasıl Satın Alınır?

Kullanıcılar SUSHI tokenlerini Binance veya Huobi Global gibi kripto para borsalarından satın alarak elde edebilirler.

SUSHI Mevcut ATH’sini Aşacak mı?

SUSHI, 2021’deki potansiyel kripto tokenlerinden biridir. Bununla birlikte, SUSHI’nin bu yıl yaklaşık 23,38 dolardan mevcut ATH’sini aşma olasılığı yüksek.

SUSHI yakında 30 dolara ulaşabilir mi?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre SUSHI’nin yakın gelecekte 30 dolara ulaşması çok olası.

2022 yılına kadar SushiSwap fiyatı ne olacak?

SushiSwap (SUSHI) fiyatının 2022 yılına kadar 45 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına kadar SushiSwap fiyatı ne olacak?

SushiSwap (SUSHI) fiyatının 2023 yılına kadar 75 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar SushiSwap fiyatı ne olacak?

SushiSwap (SUSHI) fiyatının 2024 yılına kadar 125$’a ulaşması bekleniyor.

2025 yılına kadar SushiSwap fiyatı ne olacak?

SushiSwap (SUSHI) fiyatının 2025 yılına kadar 250$’a ulaşması bekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!