Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin Detaylı İnceleme!

Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur?
Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi makalede …. Bu Stacks (STX) Fiyat Tahmini 2021 makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, Stacks fiyat analizimizi ve tahminimizi hazırlarken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz. Son birkaç hafta içinde, kripto piyasası hızlı bir toparlanma gösteriyor gibi görünüyor. Son birkaç aydaki düşüşün ardından kripto piyasası ya sabit kaldı ya da istikrarlı bir şekilde büyüyor. Şu anda, dijital varlık endüstrisinin sonunda tekrar yükselişe geçebileceği görülüyor.

Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin Detaylı İnceleme!

STX Coin Nedir? Stacks, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) Bitcoin’e (BTC) getirmek için geliştirilmiş bir katman-1 blok zinciri çözümüdür . Ayrıca, bu akıllı sözleşmeler, Bitcoin’i bu kadar güçlü , ancak güvenlik ve istikrarı dahil olmak üzere hiçbir özelliği değiştirilmeden Bitcoin’e satın alınır.

Dahası, bu DApp’ler açık ve modülerdir; bu, geliştiricilerin normal bir uygulamada imkansız olan özellikleri sunmak için birbirlerinin uygulamalarının üzerine geliştirebileceklerini gösterir. Ağda gerçekleşen her şey, Stacks, BTC’yi temel katman olarak kullandığından, en yaygın olarak kullanılan tartışmasız en güvenli blok zinciri – Bitcoin’e yerleşir.

Buna ek olarak, platform, akıllı sözleşmelerin yürütülmesini hızlandırmak, işlemleri işlemek ve Stacks 2.0 blok zincirine yeni kripto varlıkları kaydetmek için kullanılan Stacks belirtecine (STX) dayanmaktadır.

Ayrıca, platformun adı daha önce Blockstack idi, ancak ekosistemi ve açık kaynak projesini orijinal protokolleri oluşturan Blockstack PBC’den ayırmak için 2020’nin dördüncü çeyreğinde Stacks olarak yeniden adlandırıldı. Özellikle, Stacks 2.0’ın tarzı Ocak 2021’de başlatıldı.

Artık STX konusunda net olduğumuza göre , STX’in 2021’de faydalı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu STX fiyat analizi ve STX fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Stacks (STX) Coin Mevcut Piyasa Durumu

Bu Stacks fiyat analizini yazarken, STX 24 saatlik işlem hacmi 57.325.136$ ile 1.43$’dan işlem görüyor. STX’in fiyatı son 24 saatte %1,83 arttı. Şu anda, STX için en iyi kripto para borsaları Binance , OKEx , FTX , Upbit ve Tokocrypto’dur. Şimdi, 2021 için bu STX teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Bununla birlikte, Stacks 2021’de yatırım yapmak için iyi bir kripto para birimi midir? Bu STX fiyat tahmini 2021 makalesinde öğrenelim.

Stack (STX) Coin Fiyat Analizi 2021

Şu anda STX, CoinGecko’da 77. sırada yer alıyor . Ancak STX blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu STX fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin Detaylı İnceleme! Kanal Trend modelini gösteren STX USDT grafiği
STX Coin Nedir?
Kanal Trend modelini gösteren STX/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Günlük bir zaman diliminde belirlenen yukarıdaki grafikte Yükselen Kanal Trendi modelini görebiliriz. Yükselen kanal, yükselen paralel bir çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Dahası, grafik bu fiyat modelindeki En Yüksekler ve En Düşükler’i gösterir. Ayrıca, bu model kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında STX ayıdan boğa trendine döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin Detaylı İnceleme! STX Göreceli Güç Endeksi
STX Coin Nedir?
STX Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 65.77’de, bu da STX’in aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bununla birlikte, tüccarların ticaret yaparken dikkatli olmaları ve daha fazla kayıplardan uzaklaşmaları gerekir.

STX’in Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

STX 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA
STX 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, STX’in fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak STX, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Stacks (STX) Coin Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, STX’in son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ayrıca, STX fiyatı yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, STX boğalarla birlikte çalışabilir, 2,68 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve 3 dolara daha da yükselebilir.

STX USDT Fiyat Tablosu
STX/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve STX’i yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, STX’in fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 1,16 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli STX fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Stacks (STX) Coin Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, STX 2022’nin sonunda 3,5 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 4 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan, ortaklık ve 3,5 dolara ulaşan gelişmeler fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Stacks (STX) Coin Fiyat Tahmini 2023

STX destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 5,5 dolardan hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

Stacks (STX) Coin Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, STX fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, STX yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. En iyi yatırım, fiyat yükselip yaklaşık 8$’a ulaşabileceğinden.

Stacks (STX) Coin Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde STX fiyatları 9,5 dolara kadar çıkabilir. Ancak, bu seviyeye ulaşmak STX için o kadar zor olamazdı, çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, STX’in tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Çözüm

Stacks’ın 2021’de parlak bir geleceği var. STX ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, STX’in yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz. Boğa STX fiyat tahmini 2021 2,68 dolar. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar STX’in ana akım kripto para birimleriyle birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar vermişlerse yeni ATH’sine bile ulaşabilir.

SSS

STX Coin nedir?

Stacks, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) Bitcoin’e (BTC) getirmek için geliştirilmiş bir katman-1 blok zinciri çözümüdür.

STX Coin  satın almaya değer mi?

Stacks’ın yerel varlığı STX, 2021’de iyi bir yatırımdır. Ancak, tüccarlar ve yatırımcılar, son derece değişken oldukları için kripto para birimleriyle uğraşırken ekstra özen göstermelidir.

STX Coin fiyatı 2021’de 3 doların üzerine çıkacak mı?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre STX Token’ın yakın gelecekte 3 dolara ulaşması çok olası.

2022 yılına kadar Stacks (STX) Coin fiyatı ne olacak?

Stacks (STX) fiyatının 2022 yılına kadar 4 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına kadar Stacks (STX) Coin fiyatı ne olacak?

Stacks (STX) fiyatının 2023 yılına kadar 5,5 dolara ulaşması mümkün.

2024 yılına kadar Stacks (STX) Coin fiyatı ne olacak?

Stacks (STX) fiyatının 2024 yılına kadar 8 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılına kadar Stacks (STX) Coin fiyatı ne olacak?

Stacks (STX) fiyatının 2025 yılına kadar 9,5 dolara ulaşması bekleniyor.

Feragatname: Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve CoinQuora’nın görüşlerini yansıtmayabilir. Bu yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. CoinQuora, tüm kullanıcıları kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaya teşvik eder.

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi, Stacks STX Coin Nedir? STX Coin Fiyat Tahmini! STX Coin geleceği! STX Coin uzun vadede kaç dolar olur? STX Coin kapsamli analizi,

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!