SNM Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! SNM Coin Nedir?

SNM Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! SNM Coin Nedir?
SNM Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! SNM Coin Nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SNM Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! SNM Coin Nedir? SNM Coin hakkında fiyat tahmini ve SNM Coin yorumu yazımızda..

SNM Fiyat Tahmini: Veriler, yakın gelecekte bulut hizmetlerine olan ihtiyacın daha da artacağını ve dolayısıyla SONM’nin kendine iyi bir yer bulabileceğini gösteriyor.

SNM Coin Son fiyat güncellemeleri

SNM’nin bu makalenin yazıldığı tarihteki piyasa fiyatı 0,625 $’dır ve sadece bir günde %8’den fazla düşüş göstermiştir. Ayrıca işlem hacmi de bir gün için %18,25 azaldı.

Ancak, aşağıdaki grafik SNM’nin piyasa fiyatının bir hafta önceki piyasa fiyatının 0,7$ olduğu düşünülürse 7 günde %14,29 düştüğünü göstermektedir.

resim 335

SNM Coin Yorum, SNM madeni para Fiyat Tahminleri: SNM ne için kullanılır?

SNM, öncelikle hesaplama kaynakları için bir ödeme modu olarak kullanılan SONM platformunun yerel para birimidir. Maksimum SNM madeni para arzı 444 milyondur.

SONM kriptosunun doğrudan madenciliği yapılamayacağını unutmayın, yani önce BTC veya ETH madenciliği yapabilir ve ardından bunları SNM madeni parası ile takas edebilirsiniz. SONM jetonu kazanmanın başka bir yolu da hesaplama gücünüzü SONM pazarında kiralamaktır.

SNM’nin üç ana kullanım durumunu kısaca tartışalım:

  • Kullanıcılar, SNM madeni paralarının yardımıyla (ihtiyaç duyduklarında) hesaplama gücü satın alabilirler.
  • SNM sahipleri, Video oluşturma ve video akışı dahil olmak üzere SONM ağında bulunan çeşitli kaynaklara erişebilir.
  • SNM madeni paraları, SONM platformundaki siparişleri ve işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır.

SNM paraları ERC20 belirteçleridir, yani bunlar MyEtherWallet ve Exodus gibi Ethereum’u destekleyen herhangi bir cüzdanda saklanabilir.

SNM Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! SNM Coin Nedir?

SNM koin Fiyat Tahmini

SNM belirtecinin şu anki piyasa fiyatı 0,926 dolar ve son 24 saatte yaklaşık %7,8 düştü.

görüntü 200
Resim: SNM’nin 24 saatlik grafiği

SNM koinin önümüzdeki gelecekte yükselip yükselmeyeceğini tahmin etmeden önce, son birkaç aydaki fiyat geçmişini gözden geçirelim. Geçtiğimiz aylardaki performansı, gelecek için gerekli bağlamı kazanmamıza yardımcı olabilir. Hadi tartışalım:

resim 199
Resim: SNM’nin 3 aylık grafiği

SNM coin’in 3 aylık grafiği, artışın tutarlı olmamasına rağmen fiyatının üç ayda %81’den fazla arttığını gösteriyor. Üç ay önceki piyasa fiyatı 0,17 dolardı ve ardından üç gün önce 8,2 dolarla zirve yaptı. O zamandan beri, fiyat tekrar düşüyor.

resim 198
Resim: 1 aylık SNM grafiği

1 aylık grafiğine bakacak olursak formasyonun 3 aylık grafiğine neredeyse benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bir ay önce, SONM kripto parası 0,25 $ olarak fiyatlandırıldı ve o zamandan bu yana %73’ten fazla arttı.

SNM kriptosunun birkaç gündür oldukça iyi performans gösterdiğini görebildiğimiz için, gelecekteki fiyatını tahmin etmek için diğer faktörleri de analiz edelim.

SNM Coin Yorum

SONM, gerçek dünya uygulamaları için bir platform sağlar (daha önce tartıştığımız gibi). Ağ potansiyel olarak matematiksel hesaplamalar, makine öğrenimi, büyük ölçekli dağıtım, web barındırma vb. dahil olmak üzere birden fazla işi gerçekleştirebilir.

SONM, Tedarikçinin makinesindeki bellek, diskler, CPU ve GPU gibi herhangi bir donanımı kolayca kullanabilir. Ayrıca kullanıcılar, gereksinimlerine göre istenen miktarda bilgi işlem kaynağı seçebilirler.

Şimdi burada can alıcı soru şu: Bu tür hizmetlere gerçekten talep var mı? Hadi bulalım.

Kullanıcıların kendi kaynaklarına sahip olmak yerine bilgi işlem altyapısına erişim kiralayabildikleri bulut bilişim, 2000’lerin başından beri her zaman oradaydı. Bu hizmetler o zamandan beri çok büyüdü ve depolamadan işlem gücüne kadar geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Burada bulut bilgi işlem, kullanıcıların iş yüklerini kolayca buluta taşıyabilecekleri çeşitli endüstrilerin önemli bir parçası haline geldi. Çeşitli şirketler (BT şirketleri dahil), altyapı ve uygulama yazılımları için harcama yapmak yerine buluta geçiyor.

Raporlar, bu şirketlerdeki bu değişimin önümüzdeki üç yıl içinde yaklaşık %40 artacağını gösteriyor. 2025 yılı sonuna kadar uygulama yazılımlarına yapılan harcamaların 2/ 3’ünün sadece bulut bilişime yapılacağı tahmin ediliyor .

Veriler, yakın gelecekte bu tür hizmetlere olan ihtiyacın daha da artacağını ve dolayısıyla SONM’nin kendine iyi bir yer bulabileceğini gösteriyor.

SNM Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! SNM Coin Nedir?

SNM Coin Yorum, SNM madeni parası neden şimdiden yükseliyor?

Halihazırda görebileceğimiz gibi (yukarıdaki grafikler aracılığıyla), SONM kriptosunun fiyatı ani bir artış gördü. Piyasaya sürüldüğü sırada fiyatı 0,17 dolardı ve şimdi %81 büyüdü.

Sadece bu da değil, fiyat tüm zamanların en yüksek değeri olan 2,23 $’a ulaştı (sadece birkaç gün önce). Burada dikkat çeken nokta, SNM kripto fiyatının geçen haftadan bu yana oldukça tutarlı olması; ani bir yükseliş gördü ve ardından fiyat tekrar düşmeye başladı.

Peki neden birdenbire yükseldi? Ani artışın bir pompa ve damping göstergesi olabileceğine dair spekülasyonlar var çünkü zammdan hemen sonra fiyat düşmeye başladı. Bunun nedeni, SNM madeni paranın tüccarlar arasında pek aktif olmaması ve dolayısıyla pompalama ve boşaltma faaliyetlerinin kolay hedefi olabilmesidir.

Öte yandan, SONM platformunun kullanım durumlarını kesinlikle inkar edemeyiz. Ayrıca SONM kriptosu beş borsada listeleniyor ve Binance de bunlardan biri. SNM coin’in Binance’te listelenmesi, bunu tacirler arasında popüler yapan başka bir nedendir.

SNM coin Fiyat Tahmini: 2023, 2025 ve 2030

Fiyat tahminleri hiçbir zaman yüzde olarak doğru olmasa da, uygun araştırma ve analizler fiyatlardaki hareket hakkında çok şey tahmin edebilir.

SONM kriptosunun tüm zamanların en yüksek fiyatı, üç gün önce elde ettiği 2,23 dolar ve şu anda tüm zamanların en yüksek değerinden %140’tan fazla düştü.

resim 197
Resim: SNM için tüm zamanların grafiği

Herhangi bir jetonun geçmiş hareketlerinin, gelecekteki eğilimi hakkında çok şey tahmin edebileceğini unutmayın. Bu nedenle, fiyat hareketlerini ve diğer faktörleri analiz ederek önümüzdeki yıllar için SONM fiyat tahminine odaklanalım:

SNM Coin Geleceği 2023

SNM madeni para Fiyat Tahmini 2023, SNM madeni para fiyatının ortalama 2,29 ABD doları seviyesinin üzerine çıkmasının beklendiğini ve bu yılın sonuna kadar SNM madeni parasının beklenen minimum fiyat değerinin 2,21 ABD doları olması gerektiğini söylüyor. SONM kripto parası maksimum 2,73$ fiyat seviyesine ulaşabilir.

SNM Coin Geleceği 2025

SNM coin Fiyat Tahmini 2025, SNM kripto fiyatının ortalama 5,12 $ fiyat seviyesinin üzerine çıkmasının beklendiğini söylüyor. Mevcut yılın sonuna kadar SNM kriptosunun beklenen minimum fiyat değeri 4,95 $ olmalıdır. SONM kripto parası maksimum 5,82 $ fiyat seviyesine ulaşabilir.

SNM Coin Geleceği 2030

SNM madeni para Fiyat Tahmini 2030, SNM madeni para fiyatının ortalama 32,5 ABD doları seviyesinin üzerine çıkmasının beklendiğini ve bu yılın sonuna kadar SONM kripto parasının beklenen minimum fiyat değerinin 31,6 ABD doları olması gerektiğini söylüyor. SONM kripto parası maksimum 37,6 $ fiyat seviyesine ulaşabilir.

SNM Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! SNM Coin Nedir?

SNM Fiyat Tahminleri: SONM Hakkında Son Yorumlar

SONM (Ağ Madenciliği Tarafından Düzenlenen Süper Bilgisayar), merkezi olmayan bir sis bilgi işlem platformudur. Diğer bir deyişle, SONM kripto, bilimsel hesaplamalar, video işleme, oyun sunucuları barındırma, web barındırma vb. gibi herhangi bir görev için kullanılabilecek bir süper bilgisayar olmayı hedeflemektedir.

Bu Ağ, geleneksel sis bilgi işlem sistemlerini kullanır ve bunları blok zinciri kullanımıyla geliştirir. Örneğin, ekstra bilgi işlem gücüne ve kaynaklarına sahip kişiler, kaynaklarını SONM pazarına kiralayabilir ve gelir elde edebilir. Öte yandan, hesaplama gücüne ihtiyaç duyan insanlar, bu kaynakları parasını ödeyerek kiralayabilirler.

Dikkate değer nokta, Ethereum Akıllı Sözleşmeler 7 otomatik mekanizmalarının (geleneksel durumlardan farklı olarak) tedarikçi ve müşteri arasındaki şartları uygulamasıdır.

SNM Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! SNM Coin Nedir?

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!