SLP Coin Yorum!

SLP Coin Yorum
SLP Coin Yorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
SLP Coin Yorum! SLP Coin Geleceği 2023 – 2030! SLP coin nedir? SLP Coin uzman yorumları, analizleri ve fiyat tahminleri yazı da..
Kripto dünyasının son 2 yıldaki hızlı gelişimi ile birlikte sektörde devrim niteliğinde birçok proje ortaya çıktı. Axie Infinity, yeni bir oyna kazan konseptine sahip bir oyun olarak ortaya çıktı ve kısa sürede dünya çapında oynandı ve özellikle gelişmekte olan ülkelerde takdir gören kriptoda gelir elde etme fırsatı sağladı. Smooth Love Potion, oyunun bir ödül jetonu ve bir süreliğine birçok kripto sever için olmazsa olmaz haline geldi. Yakın gelecekte varlığa ne olacağını görmek için Pürüzsüz Aşk İksiri Fiyat tahminimizi okuyun.

SLP Coin Nedir?

Smooth Love Potion (SLP), Axie Infinity oyun meta evreninin oyun içi dijital para birimidir . Oyun oyuncularının Axies olarak bilinen tahsil edilebilir dijital evcil hayvanlar üretmesini sağlar. SLP belirteçlerine olan genel talep, kripto para borsalarında da alınıp satılacak şekilde arttı.

SLP Coin Yorum

Pürüzsüz Aşk İksiri (SLP) – daha önce Küçük Aşk İksiri – Axie Infinity blockchain oyunu tarafından yayınlanan ikinci bir belirteçtir ve ilki Axie Infinity Shards (AXS)’ dir . Oyun, 2021 yazında oldukça popülerlik kazandı.

Axie Infinity, alınıp satılabilen (çünkü her biri bir NFT’dir), çeşitli vücut parçaları kombinasyonları kullanılarak geliştirilen veya yetiştirilen Pokemon benzeri yaratık karakterleri Axies’e sahiptir. Yeni vücut parçaları yetiştirmek ve eklemek, Axie NFT’lerin fiyatlarını artıran ve bazıları yüzbinlerce dolara satan bazı benzersiz kombinasyonlar üretebilir. Oyuncular, oyunlarını ilerletmek için Axie dövüşlerine katılabilir veya Axie’lerini maceralara gönderebilir.

Yönetim belirteci olarak hizmet veren AXS’nin aksine, SLP sadece oyun dünyasının dışındaki oyuncular için değil – diğer kriptolar gibi açık piyasada alınıp satılabildiği için – oyun içinde de faydalıdır. SLP belirteçleri, savaşlarda ve görevlerde kazanılan deneyim puanlarını temsil eder ve oyuncuların Eksenlerinin üremesine izin vermek için harcanmalıdır. Bu, Axie Infinity oyununu, oyun ortamını değiştirmeyi ve para kazanmayı eğlenceli hale getirmeyi ümit eden oyun yaratıcılarının hedefleri ile uyumlu olarak “oynamak için kazan” olarak sınıflandırır.

SLP Coin Yorum! SLP Coin Geleceği 2023 – 2030! SLP coin nedir?

SLP Coin Canlı Fiyat Tablosu

Token 2021’de 0,05 dolardan işlem görmeye başladı, ancak sadece bir ay sonra büyük bir boğa rallisine gitti, bu yalnızca şu andaki genel kripto trendleriyle değil, aynı zamanda Axie için özel olarak yapılmış Ronin — Ethereum sidenet’in kullanıma sunulmasıyla da açıklanabilir. Infinity, gaz ücretlerinin düşürülmesine olanak tanır.

5 haftalık yükselişin ardından token 15 Mart’ta 0,1 dolara ulaştı. Proje ekibi oyunu sürekli güncellediğinden, topluluğun varlığa olan ilgisini artırdı. Bunu, Nisan ayında düşüş trendine dönüşen hafif bir piyasa düzeltmesi izledi ve SLP madeni para 0,03 dolara kadar düştü.

Mayıs ayında yükseliş eğiliminin sınırında durum değişti ve SLP token 1 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,41 $’a ulaştı. Varlık bu yüksek seviyeyi koruyamadı ve düşüşe geçerek 31 Mayıs’ta 0,13 $’a ulaştı. çoğu kripto için pek dostane değildi, ancak SLP 0,1 doların üzerinde kalmayı başardı. Genel eğilimlere rağmen, token yaz sezonunda değer kazanıyordu ve hatta yüksek kilometre taşına yaklaşmıştı, ancak onu yenemedi.

Ancak bu başarılı sezon çok uzun sürmedi ve SLP tokeni Ağustos ayından itibaren değer kaybetmeye başladı. Eylül ayında varlık, aylar sonra ilk kez 0,10$’ın altına düştü ve SLP fiyat grafiği, varlığın 0,05$’a çekildiği Aralık ayında daha da düşmeye devam etti.

Bu tür bir trend değişikliği kısmen, oyuncuların oyunda kazanmasını zorlaştıran ödül mekaniğindeki değişikliklerle açıklandı. Şu anda SLP değer kaybetmeye devam ediyor. Uzun düşüş eğiliminin ardından kripto para Şubat ortasında toparlanmaya başladı ve 0,01 dolardan 0,03 dolara sıçradı, ancak hemen ardından düşüş trendine geri döndü.

Analistler, SLP belirtecinin geleceği konusunda ortak bir görüşe sahip değil. Çoğu, varlığın düşüş eğilimlerinden kaçamayacağını varsayıyor, ancak diğer bazı piyasa gözlemcileri, Smooth Love Potion tokeninin toparlanıp uzun vadeli bir dönemde fırlamasını bekliyor.

Ayrıca okuyunuz: CHZ Coin Yorum, Chiliz Coin Nedir? CHZ Coin Geleceği Nasıl Olur?

SLP Coin Analiz

Smooth Love Potion kripto para birimi için %100 doğru teknik analiz pek mümkün olmasa da, TradingView’ün bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu SLP alım-satım derecelendirmesini görebilirsiniz. SLP/USD özeti, en popüler teknik göstergelere dayalıdır — Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

SLP Coin Fiyat Tahminleri

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Smooth Love Potion (SLP) için en güvenilir fiyat tahminlerini bir araya getirdik.

SLP Coin Geleceği 2023

2023’ün başı itibariyle, Smooth Love Potion fiyat tahminleri çoğunlukla karamsar, 2023’ün sonunda 0,001402$’a (PricePrediction.net) ve hatta 0$’a (TradingBeast’e göre) düşeceğini öngörüyor.

SLP Coin Geleceği 2024

TradingBeast’e göre 2024’te Smooth Love Potion fiyatının 0$’a düşeceği tahmin ediliyor, bu da Smooth Love Potion’ı zayıf bir yatırım seçeneği haline getiriyor. Buna karşılık, PricePrediction.net, fiyatın 0,001433$’a düşeceğini tahmin ediyor ve WalletInvestor, tahmini fiyatın 0,001184$’a düşeceğini kabul ediyor.

SLP Coin Geleceği 2025

2025 için Smooth Love Potion fiyat tahminleri ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 0,003521$-0,004643$ aralığında fiyatlar vaat ederken (WalletInvestor, PricePrediction.net), TradingBeast ise farklı bir görüşe sahip ve fiyatın Aralık 2025’te 0$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

SLP Coin Geleceği 2026

WalletInvestor, 2026’nın sonunda Smooth Love Potion’u 0,001589$ olarak değerlendiren 2026 Smooth Love Potion fiyat tahmini için yalnızca karamsarlığa sahip. TradingBeast, olumsuz bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için sırasıyla 0$ öngörüyor. Öte yandan, PricePrediction.net ekibi daha iyimser — bu yılın Aralık ayı için Smooth Love Potion fiyat tahminleri sadece 0,004705$.

SLP Coin Geleceği 2030

2030 için uzun vadeli Pürüzsüz Aşk İksiri fiyat tahminlerinden bahsetmişken, uzmanlar iki kutuplu görüş sunuyor. PricePrediction.net, Smooth Love Potion fiyatının daha fazla artmayacağı ve aksine 0,002399$’a düşeceği görüşünü dile getiriyor. TradingBeast’in Pürüzsüz Aşk İksiri fiyat tahmini, 0$’a düşüş trendi tahminiyle yankılanıyor. Buna rağmen, WalletInvestor’ın vizyonu olumlu olmaya devam ediyor ve 0,005733 dolara kadar büyüme sözü veriyor.
SLP Coin Yorum! SLP Coin Geleceği 2023 – 2030! SLP coin nedir?

SLP Coin Yorum – Sonuç

Yukarıda alıntılanan analizden de anlaşılacağı gibi, Smooth Love Potion (SLP) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki pozitif veya negatif SLP fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Smooth Love Potion projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!