Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği!

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları
Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları makale de..

Shiba Coin Yorum! Shiba Coin Geleceği!

Shiba Inu şu anda 2022’de patlaması beklenen en popüler meme paralarından biri . Shiba Inu kripto para birimi, 2021’in en patlayıcı ve olası yatırım kazananı olarak kendini kanıtladı.

Henry Stater’e göre, ” Shiba Inu hiçbir şekilde kesin veya güvenli bir yatırım değil, ancak bu Mayıs’ta %2,500’lük bir çalışma ile yatırımcıları şaşırtıcı getirilerle şaşırtabileceğini kanıtladı.” “Shiba’ya yatırım yapmak son derece riskli, ancak yeterli şans ve likidite ile tekrar fırlayabilir.”

CoinPriceForecast, Shiba Inu’nun 2022’yi %60’tan fazla bir artışla kapatacağını ve 2023’ün sonuna kadar %144 kazanacağını düşünüyor . Yine, CoinPriceForecast’in meme madeni parasının er ya da geç ikiye katlanması projeksiyonunun çok fazla hızlandırılması gerekmeyecek.

Ayrıca, 1 ABD doları radarın çok dışında olsa da, Shiba Inu 2022’de etkileyici bir büyüme kaydedebilir . CryptoPredictions.com’a göre Shiba Inu’nun önceki seviyelerine dönmesi bekleniyor

2022’nin Sonu: Shiba Inu, piyasadaki en sıcak meme paralarından biri olmaya devam ediyor ve büyüyen topluluğu hala bir varlık. SHIB’nin bir ödeme yöntemi olarak büyümesiyle, 0.000030 $ fiyat noktasını zorladığını görmeyi bekliyoruz. 2023’ün sonu: 2023, Shiba Inu için daha fazla işlevsellik görmeli.

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.

Shiba Coin 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Anahtar noktaları. Shiba Inu, şimdiye kadarki en patlayıcı yatırımlardan biridir. SHIB tokenlerinin devasa arzı, madeni para başına 1 dolarlık fiyatı vurmanın neredeyse imkansız olduğu anlamına geliyor.

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği!

Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, SHIB fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

Shiba Inu, bazı yatırımcıları milyonerlere dönüştürdüğü için son zamanlarda kripto dünyasında en çok konuşulan dijital varlıklardan biri . SHIB, dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekti. Kripto teknolojisi ile ilgili olarak, SHIB, “Doge Killer” olarak adlandırılan deneysel bir meme belirtecidir. Ethereum blok zincirinde piyasaya sürüldü, ancak Binance Akıllı Zincir (BSC) gibi diğer blok zincirlerinde de mevcut . Güvenliğini sağlamak için entegre olduğu ilgili blok zincirleri tarafından belirlenen kurallara uyar. Öte yandan SHIB, diğer kripto ortaklarıyla birlikte ETH’nin sahip olduğu teknolojiden yararlanabilir.

Bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmininde, SHIB’nin 0,0002 $’a ulaşıp ulaşmayacağının performansına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, Shiba Inu’nun (SHIB) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim .

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.

Shiba Coin Nedir? Shiba Inu Token Nedir?

Shiba Inu, çoğunlukla Dogecoin Katili olarak bilinen bir kripto para meme tokenidir . Adı, Coingecko verilerine göre ilk meme tokeni Dogecoin (Doge) aynı süre içinde sadece 15.58 kat gelirken, son bir yılda yatırımcılarına 158.000 kattan fazla kazandıran üstel yükseliş koşusundan kaynaklanıyordu. SHIB’nin gurur duyması gereken agresif bir başarıdır.

Bugün itibariyle SHIB, kripto piyasasındaki diğer dijital varlıklara kıyasla hala yeni bir proje. Bununla birlikte, SHIB, geliştirici ekibiyle teknolojisini geliştirmeye devam ediyor ve bağımsız sahipleri, dolaşımdaki hacmini azaltmak için jetonu yakıyor. Aslında ağ şu anda $LEASH ve $BONES gibi diğer amiral gemisi tokenleriyle çalışıyor.

Ayrıca SHIB, kendi merkezi olmayan borsasını geliştirme yolundadır: ShibaSwap. ShibaSwap başlatıldığında, kripto tüccarlarının değerli kripto para birimleriyle ticaret yapması için güvenli bir yer sağlamayı amaçlamaktadır.

Şimdilik, SHIB ile ilgilenen tüccarlar ve yatırımcılar, farklı merkezi olmayan borsalarda kriptonun kullanılabilirliğini kontrol edebilirler. Örneğin Binance , Huobi Global ve OKEx bunlardan birkaçıdır.

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.

Shiba Inu (SHIB) Piyasa Pozisyonu

Şimdiye kadar SHIB, bu yıl kripto pazarındaki en agresif dijital varlıklardan biri. Bu nedenle kripto, kendisini CoinMarketCap’te ilk 20 kripto para arasına yerleştirmeyi başardı . Gerçekten de bu, küresel yatırımcılar tarafından tercih edilen iyi bir pazar konumudur.

Piyasa konumu açısından, SHIB piyasa değeri, yazının yazıldığı tarih itibariyle neredeyse 11.628.502.216 $ tutarındadır. Bugün SHIB, yaklaşık 549,063,28 milyar SHIB dolaşım arzı ile 1,375,709,556 $’ı aşan 24 saatlik işlem hacmine sahiptir. 0.00001963 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %23.07 düştü.

Artık SHIB kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, SHIB’nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Zaten öğrenmekten heyecan duyuyorsanız, gelin ve birlikte bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmini makalesine göz atalım .

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.

Shiba Coin Analiz! Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi

Şu anda Shiba Inu (SHIB) CoinMarketCap’te 15. sırada . Ancak, sürekli token yakma ve aktif yatırımcı topluluğuyla, yıl destekçileri için iyi sürprizler içerebilir. Bu SHIB fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

SHIB Göreceli Güç Endeksi
SHIB Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

 

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 24.16’da, bu da SHIB’nin 0 ile 30 arasında olduğundan aşırı satıldığı anlamına geliyor. 24.16 ayrıca eğilimin zayıfladığını ve daha fazla satıcı olamayacağını gösteriyor. Bu nedenle, zayıf düşüş trendi nedeniyle bir geri dönüş mümkün olabileceğinden, tüccarlar bu nötr seviyede alım satım yaparken dikkatli olmalıdır.

SHIB Hareketli Ortalama (MA) - Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.
SHIB Hareketli Ortalama (MA) (Kaynak: TradingView )

Dahası, Shib’in Hareketli Ortalaması (MA) yukarıdaki grafikte gösterilmektedir. Şu anda, Shib yükseliş durumunda. Özellikle, Shib 9 günlük MA, 50 günlük MA’nın (uzun vadeli) altındadır, bu nedenle tamamen yükseliş durumundadır. Yine de, 50 günlük MA’nın eğimi aşağı baktığı için düşüş trendi bir süre daha devam edebilir. Bu nedenle, daha sonra bir trendin tersine çevrilme olasılığı yüksektir.

Shiba Coin Tahmin! Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2022

ADX göstergesi ile Shiba Inu (SHIB) 2022 fiyat tahminini ve destek ve dirençlerdeki yapı seviyelerini ele alacağız.

Shiba Coin Grafik, Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini – ADX

Şimdi Shib’in Ortalama Yön Endeksine (ADX) bakalım. Özellikle ADX, yatırımcılara bir trendin yönünden ziyade gücünü bulmada yardımcı olur. Piyasanın değişip değişmediğini veya yeni bir trendin başlayıp başlamadığını belirlemek için de kullanılabilir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini - Ortalama Yön Endeksi (ADX)
Ortalama Yön İndeksi (ADX)

SHIB için ADX’in değeri 33.52’dir ve bu, 20 ile 40 arasında olduğu için son eğilimin güçlü olduğunu gösterir.

Shiba Coin Grafik Analizi! Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini – Direnç ve Destek Seviyeleri

Aşağıdaki grafik Shiba Inu (SHIB) fiyatının son birkaç gün içinde düştüğünü gösteriyor. Üstelik SHIB fiyatı son 24 saatte %24,13 düştü. Bu eğilim devam ederse, SHIB düşüşe devam edebilir, böylece 0.00001822 dolarlık fiyatını destek1 seviyesinde kırabilir ve aşağı itebilir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini -Direnç ve Destek Seviyeleri
Direnç ve Destek Seviyeleri

Tersine, yatırımcılar kriptoda yükselişe geçerse, SHIB, diğer yatırımcılar kaçırmamak için piyasaya para pompalayacağından, mevcut direnç seviyelerinin çoğunu kırmasına neden olabilecek yükseliş eğilimi yaşayacaktır. Bu, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $0,000008845’i kırmasına neden olabilir.

Bu arada, nötr bir piyasa piyasada daha fazla panik yaratabilir çünkü kısa vadeli yatırımcılar, fiyatta %70’in üzerinde düşüşü temsil eden grafikte görüldüğü gibi fiyatın 0.00000517 dolardan en düşük destek seviyesine düşmesine neden olacak sürekli bir satış emrini ateşleyebilir.

Bununla birlikte, bir geri dönüş olduğunda grafikte direnç5 ve direnç4 açısından görüldüğü gibi SHIB’nin fiyatının 0.00002304 ile 0.00002846 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.

SHIB’nin 2022 yükseliş fiyatı, direnç seviyesinde 1 $ 0.00005678’den direnç seviyesinde 0.00008067 $’a kadar.

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.

Shiba Coin Tahmin! Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2023

SHIB, uzun vadeli hareketli ortalama olan 50-MA civarında destek seviyesini elinde tutarsa, alıcılar, hayati seviyedeki bir sonraki saldırı görevini 0,0007 $’da oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve bu da, düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır.

Shiba Coin Tahmin! Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, SHIB fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, SHIB yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. En iyi yatırım, fiyat yükselip 0,008$’a ulaşabileceğinden.

Shiba Coin Tahmin! Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde SHIB fiyatları 0,09 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak SHİB için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, SHIB’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.

Shiba Coin Tahmin! Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2026

2026 yılının sonundan önce, Shib’in fiyatı en az 0,5$’dan işlem görmelidir. Bunun nedeni, kripto para piyasasında elde edilen düzeltmeler için aradan birkaç yıl geçmesi olabilir. Bu, mevcut sahiplerin yatırımlarının bugünkü değerinin en az 20000 katına sahip olmalarını sağlayacaktır.

Shiba Coin Geleceği Hakkında Genel Yorum!

SHIB’nin 2022’de önünde parlak bir geleceği var. SHIB ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, SHIB’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Boğa SHIB fiyat tahmini 2022, 0,0006 ila 0,0008 ABD doları arasındadır. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar SHIB’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar vermişlerse 0,0009 dolara bile ulaşabilir .

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.

SSS

Shiba nedir?

Shiba Inu, çoğunlukla Dogecoin Katili olarak bilinen bir kripto para meme tokenidir. SHIB’nin kazandığı bu takma ad, Dogecoin’in değerini katlanarak geçme yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

Shiba Inu jetonu iyi bir yatırım mı?

SHIB’nin kripto pazarında oluşturduğu bir önceki rekora dayanarak, SHIB’nin iyi bir yatırım olduğunu söylüyoruz. Bununla birlikte, bir tüccar ve yatırımcı olarak kullanıcılar, token hakkında daha fazla bilgi edinmek için durum tespiti ve araştırma yapmaya devam etmelidir.

Shiba Inu jetonu gerçek mi?

Evet, SHIB belirteci gerçektir ve Etherscan ve diğer kripto platformlarında bulunabilen akıllı bir sözleşmeye sahiptir.

Shiba Inu jetonunu nereden satın alabilirim?

SHIB ile ilgilenen tüccarlar ve yatırımcılar, farklı merkezi olmayan borsalarda kriptonun kullanılabilirliğini kontrol edebilir. Örneğin Binance, Huobi Global ve OKEx bunlardan birkaçıdır.

2022 yılına kadar Shiba Inu fiyatı ne olacak?

Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatının 2022 yılına kadar 0,0006 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına kadar Shiba Inu fiyatı ne olacak?

Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatının 2023 yılına kadar 0,0007 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar Shiba Inu fiyatı ne olacak?

Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatının 2024 yılına kadar 0,008 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılına kadar Shiba Inu fiyatı ne olacak?

Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatının 2025 yılına kadar 0.09$’a ulaşması bekleniyor.

Shiba Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Shiba Coin Geleceği! Shiba Inu Uzun vade de ne olur? Shiba coin uzman yorumları.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!