Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği!

Enjin Coin Yorum
Enjin Coin Yorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur? ENJ Coin hakkında merak ettikleriniz makale de.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği!

Enjin Coin fiyatı 2022-04-30’da 1.214 USD’ye eşittir. Bugün 100 dolara Enjin Coin alırsanız, toplam 82.368 ENJ alacaksınız. Tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2027-04-24 için fiyat tahmini 7.498 ABD Doları . 5 yıllık bir yatırımla gelirin +%517.63 civarında olması bekleniyor.

  • Yükseliş ENJ fiyat tahmini 3.588 $ ile 4.711 $ arasında değişiyor
  • ENJ fiyatı da yakında 5 dolara ulaşabilir.
  • ENJ’nin 2022 için düşüş piyasa fiyatı tahmini 0,918 dolar.

Enjin Madeni Para  Fiyat Tahmini 2022 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, ENJ fiyat analizimizi  ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel önlemleri göreceksiniz  .

Günümüzde insanlar kripto para birimine büyük ilgi gösteriyor. Aslında, bu 2021 boğa koşusu sırasında tüm zamanların yeni bir seviyesine yükselen birçok kripto var. Buna karşılık, bazı kriptoların da düşüş eğilimi vardı. Sonuç olarak, birçok tüccar ve yatırımcı,  iyi bir fiyat için satmanın veya beklemenin zamanının  gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor. Enjin için eski durum söz konusu olabilir. Aslında, CoinMarketCap’e göre Enjin’in fiyatı 25 Kasım 2021’de 4.85$’a ulaştı . Son bir yılda %91.8 değer kazandı.

Bununla birlikte,  kripto piyasası  son zamanlarda yana doğru hareket ediyor ve çoğu kripto para önceki karlarını kaybediyor. Enjin fiyatı ile senaryo aynı mı? Bu Enjin  fiyat tahmini  2022 makalesinde kısa süre içinde öğreneceğiz. Ama önce Enjin’in ne olduğuna bir bakalım.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?

Enjin Coin (ENJ) Nedir?

Enjin Coin, daha çok  blockchain oyunlarına  odaklanan  bir ERC20 jetonudur . Bu nedenle, platform 250.000’den fazla oyuncuyu destekleyen en büyük oyun ağlarından biridir. Ayrıca, platform içindeki oyuncular daha düşük ücretlerle karşılaşacak ve dolandırıcılık faaliyetlerini önleyecektir.

Teknoloji açısından ENJ,  Ethereum blok zinciri altında çalışır . Bu nedenle kripto, Ethereum ağı tarafından belirlenen protokolleri takip etmelidir. Ayrıca Enjin ağının, güvenilir platformlardan sanal ürünleri destekleyen kendi resmi cüzdanı vardır.

Ayrıca, ağ ayrıca   çevrimiçi oyunculara çoklu dil desteği ve ödeme seçenekleri yardımı ile bir SDK sağlar.

Şimdi Enjin hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, ENJ’nin  2022’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Ya da öğrenmek için merak ediyor musunuz? Bana katılın ve bu Enjin fiyat analizindeki ve ENJ fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?

Enjin Coin (ENJ) Mevcut Piyasa Durumu

CoinMarketCap’e göre, ENJ fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik 153.012.779$’lık işlem hacmiyle 1.53$’da bulunuyor. ENJ, Binance, Mandala Exchange, OKEx, FTX ve Huobi Global gibi kripto borsalarında bulunabilir. ENJ, kripto dünyasında en aktif ve en çok konuşulan dijital varlıklardan biridir. Gerçekten de kripto dünyasında gözden kaçırılmaması gereken bir performans bu.

Bu performans devam ederse, ENJ kripto sıralamasını ilk 70 kriptoya daha yakın hale getirebilir. Gerçekten de, yükseliş piyasası yıl boyunca kripto ile kalırsa bu mümkündür. Eğer öyleyse, kriptonun piyasa değeri 1.329.132.296 dolarlık yükseliş miktarına ulaşabilir. Gerçekten de, dünyadaki yatırımcılar ve tüccarlar tarafından tercih edilen bir miktar.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Analizi 2022

Şu anda Enjin, CoinMarketCap’te 68. sırada yer  alıyor . Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, kripto para birimi fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu ENJ fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?
ENJ/USDT Keltner Kanalını Gösteren 1 Günlük Grafik (Kaynak: Tradingview )

Enjin’in fiyatı, yukarıdaki Keltner Channel tablosunda ortadan uzaklaşıyor, bu da değerin daha da düşebileceği anlamına gelebilir.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?
Göreceli Güç Endeksini Gösteren ENJ/USDT 1 Günlük Grafik (Kaynak: Tradingview )

ENJ/USDT için yukarıdaki tablodan, göreli güç endeksi 39.87’dir, bu da mevcut eğilimin 30 ile 50 arasında olduğu için zayıf olduğu anlamına gelir.

200-MA ve 100-MA’yı Gösteren ENJ/USDT 1 Günlük Grafik (Kaynak: Tradingview )

Yukarıdaki grafikten, 100-MA 200-MA’nın üzerinde olduğu için, Enjin’in fiyatının uzun vadede düşüş eğiliminde olabileceği sonucuna varabiliriz.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini

Aşağıdaki tablo, Enjin’in son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, ENJ boğalarla birlikte koşabilir, 1,616 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve 2022 yükseliş sinyali olan 4.711 dolara tırmanabilir.

Direnç ve Destek Seviyelerini Gösteren ENJ/USDT 1 Günlük Grafik (Kaynak: Tradingview )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve ENJ’yi yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, ENJ’nin fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 0,918 dolara düşebilir.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli ENJ  fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Özellikle, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 4,85 dolardan aşmak pek mümkün değil. Dahası, ENJ ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa yeni zirvelere ulaşabilir.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, ENJ 2022’nin sonunda 4.711 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 3.588 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 5$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2023

ENJ’nin fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir, ancak 10 dolara ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi ENJ psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, ENJ fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında ENJ’nin fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip yaklaşık 20 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde ENJ fiyatları 50 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak ENJ için o kadar da zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, ENJ’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2026

Önümüzdeki beş yıl içinde ENJ fiyatları 80 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak ENJ için o kadar da zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, ENJ’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?

Enjin Coin Geleceği Hakkında Genel Yorum!

Enjin, kripto para birimleri ve NFT alanı dünyasında yenilikçi bir projedir. Enjin, akıllı ve parlak bir geleceğe sahip olacak bir kripto para birimidir .

ENJ’nin 2022’de önünde parlak bir geleceği var. ENJ ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, ENJ’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli ENJ fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Mevcut ATH’sini bu yıl yaklaşık 4,85 dolardan geçme olasılığı yüksek. Bununla birlikte, bu ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Yükselişli ENJ fiyat tahmini 2022, 4.711 dolar. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar ENJ’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 5 dolara bile ulaşabilir  .

SSS

Enjin Coin (ENJ) nedir?

Enjin Coin, daha çok blockchain oyunlarına odaklanan bir ERC20 jetonudur. Bu nedenle, platform 250.000’den fazla oyuncuyu destekleyen en büyük oyun ağlarından biridir.

ENJ Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Kripto dünyasındaki diğer dijital varlıklar gibi ENJ de birçok borsada işlem görebilir. Kullanıcılar ENJ tokenlerini Binance veya Huobi Global gibi kripto para borsalarından satın alarak elde edebilirler.

ENJ satın almaya değer mi?

ENJ, bu yıl en çok yükselen kripto para birimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu, 2022’de iyi bir yatırımdır. Bununla birlikte, tüccarlar ve yatırımcılar, son derece değişken oldukları için kripto para birimlerinde işlem yaparken ekstra özen göstermelidir.

ENJ fiyatı 5 dolara ulaşacak mı?

Kripto büyüme oranını artırmaya devam ederse, ENJ fiyatı bu yıl 5 dolara ulaşabilir.

ENJ iyi bir yatırım mı?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre Enjin Coin’in yakın gelecekte 5 dolara ulaşması çok olası.

ENJ Mevcut ATH’sini Aşacak mı?

ENJ, 2022’de iyi bir yatırımdır. Bununla birlikte, ENJ’nin bu yıl yaklaşık 4,85 $ olan mevcut ATH’sini geçme olasılığı yüksektir.

2022 yılına kadar Enjin Coin fiyatı ne olacak?

Enjin Coin (ENJ) fiyatının 2022 yılına kadar 4.711 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına kadar Enjin Coin fiyatı ne olacak?

Enjin Coin (ENJ) fiyatının 2023 yılına kadar 10 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar Enjin Coin fiyatı ne olacak?

Enjin Coin (ENJ) fiyatının 2024 yılına kadar 20 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılına kadar Enjin Coin fiyatı ne olacak?

Enjin Coin (ENJ) fiyatının 2025 yılına kadar 50$’a ulaşması bekleniyor.

2026 yılına kadar Enjin Coin fiyatı ne olacak?

Enjin Coin (ENJ) fiyatının 2026 yılına kadar 80 dolara ulaşması bekleniyor.

Enjin Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! ENJ Coin Geleceği! Enjin coin uzun vade de ne olur?

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!