QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği!

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği!
QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! QTUM Coin yükselir mi? Qtum coin uzun vade de ne olur? İşte detaylar…

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! Qtum (QTUM) Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, Qtum fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel önlemleri göreceksiniz .

Günümüzde insanlar kripto para birimine büyük ilgi gösteriyor . Aslında, bu 2021 boğa koşusu sırasında tüm zamanların yeni bir seviyesine yükselen birçok kripto var. Buna karşılık, bazı kriptoların da düşüş eğilimi vardı. Sonuç olarak, birçok tüccar ve yatırımcı, iyi bir fiyat için satmanın veya beklemenin zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor . Qtum için eski durum söz konusu olabilir. Aslında, Qtum fiyatı Ekim ayında 19.15$’a ulaştı.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda yana doğru hareket ediyor ve çoğu kripto para önceki karlarını kaybediyor. Senaryo Qtum fiyatı ile aynı mı? Bu Qtum fiyat analizi 2021 makalesinde kısaca öğreneceğiz. Ama önce, Qtum’un ne olduğuna bir bakalım.

DigitalCoin, Quantum madeni para fiyat tahmininde, fiyatın 2022’de ortalama 7.17$, 2025’te 10.4$’a ve ardından 2028’de 17,4$’ a yükselebileceğini öne sürdü. PricePrediction, QTUM’un 2022’de ortalama 8.3$, ancak 2025’te 24,1$’a yükselebileceğini ve 2030 yılına kadar 161$’a yükselebileceğini tahmin ediyor .

  • Boğa QTUM fiyat tahmini 19.72 ile 26.96 dolar arasında değişiyor.
  • QTUM fiyatı da yakında 30 dolara ulaşabilir.
  • 2021 için QTUM düşüş piyasası fiyatı tahmini 12.06$.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! QTUM Coin yükselir mi? Qtum coin uzun vade de ne olur?

QTUM Coin Nedir?

Qtum, merkezi olmayan bir akıllı sözleşme platformudur. Hisse Kanıtı (PoS) konsensüsünü kullanır, bu da düğüm operatörlerinin işlemleri doğrulamak için ödüllendirildiği anlamına gelir. Ayrıca, DGP tarafından yönetilen bir blok zinciridir.

Ayrıca, topluluk katılımcıları belirli ağ parametrelerinde değişiklik yapmak için oy kullanabilir. Qtum, bir Bitcoin Core çatalı üzerine inşa edilmiştir , ancak vakıf, birkaç önemli aracın yardımıyla kendi hibrit blok zincirini geliştirmiştir.

Qtum, basit yapısı nedeniyle Bitcoin zincirini kullanır ve temelin daha kolay üzerine inşa edilmesini sağlar. Qtum, Bitcoin’in UTXO işlem modelini temel alır ve Proof-of-Stake mekanizmasını kullanır . Şu anda, Qtum için en iyi kripto ticaret platformları Binance , Huobi Global , OKEx , BitZ ve HBTC’dir.

Artık Qtum hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, Qtum 2021’de karlı bir kripto olacak mı? Yoksa öğrenmeyi mi merak ediyorsunuz? Bana katılın ve bu Qtum fiyat analizi ve Qtum fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! QTUM Coin yükselir mi? Qtum coin uzun vade de ne olur?

QTUM Coin Mevcut Piyasa Durumu

CoinMarketCap’e göre, QTUM fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik işlem hacmi 473.854.314$ ile 16.40$ seviyesinde bulunuyor. QTUM, kripto dünyasında en aktif ve en çok konuşulan dijital varlıklardan biridir. QTUM, +%750’lik bir 12 aylık büyüme oranıyla işlem görüyor. Gerçekten de kripto dünyasında gözden kaçırılmaması gereken bir performans bu.

Bu performans devam ederse, QTUM kripto sıralamasını ilk 10 kriptoya daha yakın hale getirebilir. Gerçekten de, yükseliş piyasası yıl boyunca kripto ile kalırsa bu mümkündür. Olursa, kriptonun piyasa değeri 1,623,313,638 dolarlık yükseliş miktarına ulaşabilir. Gerçekten de, dünyadaki yatırımcılar ve tüccarlar tarafından tercih edilen bir miktar.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! QTUM Coin yükselir mi? Qtum coin uzun vade de ne olur?

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği!

Şu anda Qtum, CoinMarketCap’te 85. sırada yer alıyor . Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler , kripto para birimi fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu Qtum fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim .

Artan Kanal düzenini gösteren QTUM/USDT grafiği
Artan Kanal modelini gösteren QTUM/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki tabloya göre, QTUM kendisini öfkeli boğalarla birlikte konumlandırıyor. Bugün, QTUM 7 günlük artış oranı +%54 ile 256,88 $ gibi yüksek bir fiyattan işlem görüyor.

Ek olarak, Elrond’un yakın zamanda bir Yükselen Kanal paterni gerçekleştirdiğini görebiliriz. Yükselen kanal, yükselen paralel bir çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Dahası, grafik bu fiyat modelindeki En Yüksekler ve En Düşükler’i gösterir. Ek olarak, bu formasyon kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! QTUM Coin yükselir mi? Qtum coin uzun vade de ne olur?

QTUM Göreceli Güç Endeksi
QTUM Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 65’te, bu da Qtum’un ne aşırı satıldığı ne de aşırı alındığı anlamına geliyor. Ancak bu, herhangi bir zamanda bir fiyat tersine çevrilmesini tetikleyebilir. Bu nedenle, tüccarlar akıllıca ticaret yapmalı ve piyasadaki heyecandan etkilenmemelidir. Bunu akılda tutarak, tüccarlar temkinli olabilir ve kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzak durabilirler.

Ayrıca Basit Hareketli Ortalama’ya (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalama’ya (EMA) da bakalım.

QTUM 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA - QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği!
QTUM 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, Qtum’un fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak Qtum, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! 2021

Aşağıdaki tablo, QTUM’un son birkaç gün içinde harika bir performans gösterdiğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, QTUM boğalarla birlikte çalışabilir, 19.728 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

QTUM/USDT Fiyat Tahmini - QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği!
QTUM/USDT Fiyat Tahmini (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve QTUM’u yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, QTUM’un fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 4,22 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli QTUM fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Özellikle, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 99.87 dolardan aşmak pek mümkün değil. Dahası, QTUM ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa yeni zirvelere ulaşabilir.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, QTUM 2022’nin sonunda 40 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 45 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 40$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! 2023

QTUM’un fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir, ancak 60 dolara ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi QTUM psikolojik direnç seviyesini geçerse.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, QTUM fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında QTUM’un fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 80 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde QTUM fiyatları 95 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak QTUM için o kadar zor olamazdı, çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, QTUM’un tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! Sonuç

Qtum’un 2021’de parlak bir geleceği var. Qtum ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, Qtum’un yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Bu arada, uzun vadeli Qtum fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut ATH’sini bu yıl yaklaşık 99.87 dolardan geçme olasılığı yüksek. Bununla birlikte, bu ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Yükselen Qtum fiyat tahmini 2021, 26,96 dolar. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar Qtum’un 2021’de Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 30 dolara bile ulaşabilir.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! QTUM Coin yükselir mi? Qtum coin uzun vade de ne olur?

SSS – QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği!

QTUM nedir?

Qtum (QTUM), merkezi olmayan, Hisse Kanıtı (PoS) akıllı sözleşme blok zinciri ve değer aktarım protokolü platformudur. Basit doğası nedeniyle Bitcoin zincirini kullanır ve temelin daha kolay üzerine inşa edilmesini sağlar.

QTUM Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Kripto dünyasındaki diğer dijital varlıklar gibi QTUM da birçok borsada alınıp satılabilir. Kullanıcılar, Qtum tokenlerini Binance veya Huobi Global gibi kripto para borsalarından satın alarak elde edebilirler.

QTUM satın almaya değer mi?

QTUM, bu yıl en çok yükselen kripto para birimlerinden biri olarak kabul ediliyor. 2021’de iyi bir yatırım. Bununla birlikte, tüccarlar ve yatırımcılar, son derece değişken oldukları için kripto para alım satımı yaparken ekstra özen göstermelidir.

QTUM fiyatı 30 dolara ulaşacak mı?

Kripto büyüme oranını artırmaya devam ederse, QTUM fiyatı bu yıl 30 dolara ulaşabilir.

QTUM madeni para iyi bir yatırım mı?

QTUM, kripto pazarındaki aktif dijital varlıklardan biridir. Ayrıca, QTUM artık NFT’leri de yaratan ünlü kripto platformlarından biridir.

2022 yılına kadar Qtum fiyatı ne olacak?

Qtum (QTUM) fiyatının 2022 yılına kadar 45 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına kadar Qtum fiyatı ne olacak?

Qtum (QTUM) fiyatının 2023 yılına kadar 60 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar Qtum fiyatı ne olacak?

Qtum (QTUM) fiyatının 2024 yılına kadar 80 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılına kadar Qtum fiyatı ne olacak?

Qtum (QTUM) fiyatının 2025 yılına kadar 95 dolara ulaşması bekleniyor.

QTUM Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! QTUM Coin Geleceği! QTUM Coin yükselir mi? Qtum coin uzun vade de ne olur?

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!