QCK Coin Nedir? QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini

QCK Coin, Ethereum blok zincirinde verilen ERC-20 uyumlu belirteçlerdir. QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini makale de.. 
QCK Coin, Ethereum blok zincirinde verilen ERC-20 uyumlu belirteçlerdir. QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini makale de.. 
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

QCK Coin, Ethereum blok zincirinde verilen ERC-20 uyumlu belirteçlerdir. QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini makale de..

 QKC tokenlerinin amacı, sistem içerisinde değer alışverişini sağlamak ve madencileri teşvik etmektir. Madeni paranın değeri tamamen QuarkChain ağının kullanımına ve faydasına bağlıdır.

Ethereum ağ ölçeklenebilirliği ile ilgili sorunların üstesinden gelmeye çalışan birçok ağ arasında Quarkchain, umut verici TPS sonuçlarıyla öne çıkıyor. Günlük 5 milyon doları aşan işlem hacmi ile yatırımcıların ve topluluğun dikkatini ve onayını çoktan hak etti. Quarkchain jetonuna yatırım yapmanın hangi fırsatları getirebileceğini görmek için QKC fiyat tahminimizi okuyun.
Resmi internet sitesi

Quarkchain, güvenli ve merkezi olmayan işlemler sağlamak için tasarlanmış ve esas olarak yüksek kapasiteli eşler arası işlemlere odaklanan, açık kaynaklı, izinsiz bir blockchain ağıdır. Quarkchain ayrıca ticaret için küresel standartlara uymayı da hedeflemektedir. Yan zincir birlikte çalışabilirliğini etkinleştirmek ve saniyede 100.000’den fazla işlem gerçekleştirmek için parçalar kullanır.

Quarkchain ağının 2 blok zinciri katmanı vardır: ilk katman olarak elastik parçalama ağı ve ikinci katman olarak birinci katmandan blokları onaylayan bir kök blok zinciri. İlk katman, kök katman değiştirilmeden değiştirilebilir.

Operasyonların güvenliği, pazar güdümlü işbirlikçi madencilik tarafından sağlanır; bu, teşvikler için belirli bir oyun-teorik ağın uygulandığı ve işlemleri çifte harcamadan korumak için hash oranının %50’den fazlasının kök zincire tahsis edildiği anlamına gelir. saldırılar.

Merkezileşmeyi önlemek için, artan TPS sayısı ile yüksek düğüm fiyatlarından kaçınmak için ağda yatay ölçeklenebilirlik uygulanır. Bu, Quarkchain’de birden fazla ucuz düğümün süper tam bir düğümün yerini alacak bir küme oluşturmasına izin verildiği anlamına gelir.

Ağ ayrıca farklı işletmelerin, sektörlerin ve uygulamaların tüm gereksinimlerini karşılamak için tek bir ağda ve her parçada farklı konsensüsleri (PoS ve PoSW) ve işlem modlarını (sanal makineler, örneğin EVM dahil), defter ve token ekonomisini destekler. Ekip gelecekte daha fazla fikir birliği eklemeyi planlıyor.

Quarkchain’in yerel madeni parası olan QKC, Ethereum test ağında dağıtılan ve Trezor ve MyEthereum dahil herhangi bir ERC-20 uyumlu cüzdan tarafından desteklenen bir ERC-20 belirtecidir .

QCK Coin Nedir? QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini.

QuarkChain Canlı Fiyat Grafiği

QKC belirtecinin fiyatı, yaz aylarında genel kripto piyasası düşüş trendini takip etti ve Haziran sonunda son 6 ayın en düşük seviyesi olan 0,0099 $’a ulaştı. Bundan sonra fiyat hızla toparlanmaya başladı ve sadece 2 hafta sonra 0,016 dolardan işlem gördü.

QKC’nin yükseliş koşusu Eylül ortasına kadar devam etti ve en yüksek fiyatı 0,027$’a 4 Eylül’de ulaştı. Ancak o andan itibaren token büyük bir düzeltmeye gitti ve 3 hafta içinde 0,016$’a düştü.

Ekim ayının başından itibaren, QKC fırlayarak 8 Ekim’de 0,049$’a ulaşarak durum sert bir şekilde değişmeye başladı, ancak yüksek konumunu uzun süre koruyamadı ve ertesi gün 0,03$ destek seviyesine kadar geriledi. O andan itibaren QKC token fiyatı, büyük yükseliş veya düşüş trendleri olmadan istikrar kazanmaya başladı.

18 Kasım’dan 2 Aralık’a kadar token pozisyonunu koruyordu, ancak ardından düşüş eğilimi izledi ve fiyat şimdiye kadar düşmeye devam etti. Geçen hafta, varlık değerinin %34’ünü kaybetti. Ancak bu, kripto fiyatlarındaki genel düşüşle birlikte geldiğinden, token için uzun vadeli tahmin olumlu ve uzmanlar, önümüzdeki yıl değerinin artabileceğini düşünüyor.

QCK Coin Nedir? QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini.

QuarkChain Teknik Analizi

QuarkChain kripto para birimi için %100 doğru teknik analiz pek mümkün olmasa da, TradingView’ün bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu QKC alım-satım derecelendirmesini görebilirsiniz. QKC/USD özeti, en popüler teknik göstergelere dayalıdır — Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

QuarkChain Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından QuarkChain (QKC) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

QCK Coin Geleceği 2022

2022’nin sonu itibariyle, QuarkChain fiyat tahminleri ağırlıklı olarak olumlu olmaya devam ediyor ve bazı analitikler fiyatı yaklaşık 0,012616 $ olarak vaat ederken TradingBeast, fiyatın yıl sonuna kadar 0,014303 $’a ulaşma olasılığını bile belirtiyor. QCK Coin Nedir? QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini.

QCK Coin Geleceği 2023

2023 için QuarkChain fiyat tahminlerinde, PricePrediction.net kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 0,012616 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. QuarkChain’in geleceğini tahmin eden TradingBeast, QuarkChain fiyatının o zamana kadar ~0,017879$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, 2023’te yaklaşık 0,005786$ fiyat teklif ederek QuarkChain fiyat düşüşünü tahmin etmeye devam ediyor. QCK Coin Nedir? QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini.

QCK Coin Geleceği 2024

Uzmanlar, 2024 için QuarkChain fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes QuarkChain’in fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. TradingBeast, fiyat artışının 0,009476$’a ulaştığını tahmin ediyor. PricePrediction.net’in araştırmasına göre QuarkChain’in fiyatı 0,013661$’a kadar çıkabiliyor. WalletInvestor’ın tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar QuarkChain’in fiyatının yaklaşık 0,012616$ olacağı görüşünde.

QCK Coin Geleceği 2025

WalletInvestor, 2025 sonunda QuarkChain’i 0,011009 $ olarak değerlendiren 2025 QuarkChain fiyat tahmini için yalnızca iyimserlik bekliyor. TradingBeast olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için sırasıyla 0,016773 $ öngörüyor. Öte yandan, PricePrediction.net ekibi daha karamsar — ​​bu yılın Aralık ayı için QuarkChain fiyat tahmini sadece 0,00667$.

QCK Coin Geleceği 2025

2030 için uzun vadeli QuarkChain fiyat tahminlerinden bahsetmişken, uzmanlar iki kutuplu görüş sunuyor. WalletInvestor, QuarkChain fiyatının daha fazla artmayacağı ve aksine 0,007393$’a düşeceği görüşünü dile getiriyor. PricePrediction.net’in QuarkChain için fiyat tahmini, 0,000402$’a düşüş trendi tahminiyle yankılanıyor. Buna rağmen, TradingBeast’in vizyonu olumlu olmaya devam ediyor ve 0,019792$’a kadar büyüme vaat ediyor. QCK Coin Nedir? QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini.

QCK Coin Yorum!

Yukarıda belirtilen analizden de anlaşılacağı gibi, QuarkChain (QKC) tahminleri oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz QKC fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, QuarkChain projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini önemle hatırlatırız. QCK Coin Nedir? QCK Con Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!