POLY Coin Nedir? POLY Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

poly coin nedir
poly coin nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

POLY Coin Nedir? POLY Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Polymath ( POLY Coin) kapsamlı incelemesi..

Polymath (POLY) Fiyat Tahmini arıyorsanız veya Poly Coin’in potansiyelini arıyorsanız, bu fiyat tahmini size yardımcı olabilir. Poly Coin fiyat tahminimiz, derin bir teknik analize ve Polymath’ın geçmiş performansına dayanmaktadır. Burada Polymath’ın uzun vadedeki potansiyelini analiz etmeye çalışacağız.

Polymath, kullanım durumları açısından piyasadaki en popüler madeni paralardan biridir. Veriler projenin web sitesinden toplanırken, Polymath Network, blockchain ağlarında güvenlik belirteçleri oluşturmak, yayınlamak ve yönetmek için teknoloji sağlar. Polymath, Ethereum, ERC 1400 üzerindeki güvenlik belirteçleri için birleşik bir standardın geliştirilmesine öncülük etti ve Polymath’ın Ethereum tabanlı çözümü kullanılarak 200’den fazla belirteç konuşlandırıldı.

Polymath blok zincirinin gerçek kullanım durumları, Poly Coin’i uzun vadede umut verici bir proje haline getiriyor. Büyüyen blockchain projelerinden biri olan Polymath, birçok girişim üzerinde çalışıyor. CoinMarketCap aracılığıyla bulduğumuz üzere Polymath, Binance ve Coinbase gibi premium borsalarda listeleniyor. Yeni listelemeler ve yatırımcılardan gelen tepkiler ile Polymath güçlü görünüyor.

POLY Coin Nedir? POLY Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

POLY Coin Nedir?

Polymath, Polkadot ve Solana gibi blockchain tabanlı bir kripto para birimidir . Polymath, kimlik, yönetişim, uyumluluk, gizlilik ve mutabakatla ilgili kamu altyapısının doğasında var olan zorlukları çözerek yeni finansal araçlara kapı aralıyor. Gerçek kullanım durumları açısından Polymath, pazarda harika bir projedir.

Polymath (POLY) Fiyat Tahmini

YılMinimum fiyatOrtalama fiyatMaksimum Fiyat
20230,28 dolar0,59 dolar0,75 dolar
20240,76 dolar0,84 dolar0,91 dolar
20250,93 dolar1,06 dolar1,15 dolar
20261,19 dolar1,25 dolar1,46 dolar
20271,79 dolar1,85 dolar2,17 dolar
20282,62 dolar2,69 dolar3,85 dolar
20293,94 dolar4,82 dolar5,51 dolar
20306,53 dolar8,69 dolar10,13 dolar
204022,31 dolar27,54 dolar34,12 dolar
205075,62 dolar$82.89$93.07

Polymath, lansman tarihinden bu yana kripto pazarında kapsamlı bir büyüme gösterdi. Polymath Token, 2021’de yeni bir ATH seviyesine ulaştığında ilk yatırımcılarına büyük bir getiri sağladı. Polymath fiyatları, Şubat 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,66 $’a (ATH) yükseldi. O zamandan beri Polymath düşüş eğilimi gösteriyor.

Analizimize göre, Polymath’ın fiyatları 2030’da 10 doları aşarak önümüzdeki 10 yılda artmaya devam edecek. Tüm kriptolar düşüş eğilimi gösterdiğinden, Polymath’ın performansı da olumsuz etkilendi. Bir sonraki boğa koşusunun Polymath’ın 2023’te toparlanmasına yardımcı olabileceğine dair güçlü olasılıklar var.

POLY Coin Nedir? POLY Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

POLY Coin Geleceği 2023

2023’te tüm kriptolar düşüşte olduğu için Poly Coin’in performansı bu yıl yavaşlayabilir. Polymath token fiyat tahminimize göre, 2023 yılına kadar maksimum fiyat seviyesi olan 0,75$’a ulaşabilir. Ancak mevcut büyüme devam ederse, Polymath’ın ortalama fiyatı 0,69$ civarında olabilir. Herhangi bir düşüş eğilimi varsa, bir Polymath’ın minimum fiyatı 0,58$’a kadar düşebilir. Bir sonraki boğa rallisinde, Polymath fiyatları bizim uzun vadeli Polymath fiyat tahminimizin üzerinde yükselebilir.

POLY Coin Geleceği 2024

Piyasada olumlu bir hava olursa Polymath’ın bu yıl konumunu tekrar alması için güçlü olasılıklar var. Tahminimize göre, Polymath’ın değeri 2024 yılına kadar ortalama fiyat seviyesi olan 0,84 $’a ulaşabilir. Herhangi bir yükseliş olayı olursa, yıl maksimum 0,91 $ fiyatla sona erebilir. Bununla birlikte, piyasada herhangi bir düşüş ortamı varsa, Polymath’ın minimum fiyat seviyesi 0,76 $ civarında olabilir.

POLY Coin Geleceği 2025

Polymath fiyat tahminimize göre, fiyatları bu yıl yeni bir ATH seviyesine ulaşabilir. 2025 yılına kadar, piyasa trendine bağlı olarak ortalama 1,06 $ fiyat bekleyebiliriz. Mevcut büyüme devam ederse, Polymath için 2025 için maksimum fiyat tahminimiz 1,15$ olacaktır. Piyasa düşüşe geçerse, Poly Coin’in minimum fiyat seviyesi 2025’te 0,93$ civarında olabilir. Ancak, piyasa yükselişe geçerse, Poly Coin 2025’teki Polymath fiyat tahminimizin üzerinde yükselebilir.

POLY Coin Geleceği 2030

2030’da kripto piyasasının yeni bir çağa girebileceğine dair işaretler var. Gerçek proje bazlı dijital varlıklar piyasayı yönetecek. 2030 yılı ortalama 8,53$ fiyatla bitebilirken Polymath’ın minimum fiyat değeri 6,53$ civarında olabilir. Polymath ile birlikte birçok kripto bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. Maksimum fiyatın 10.13$ civarında işlem görmesi bekleniyor. 2030’da herhangi bir boğa rallisi olursa, Polymath fiyatları fırlayabilir ve fiyat tahminimizi aşabilir.

POLY Coin Geleceği 2040

Uzun vadede tutacaksanız, Polymath büyük bir potansiyele sahiptir. Uzun vadeli Polymath fiyat tahminimize göre, Polymath fiyatları bu yıl yeni bir ATH seviyesine ulaşabilir. 2040 yılında, piyasa trendine bağlı olarak ortalama 27,54$ fiyat bekleyebiliriz. 2040’ta Polymath için maksimum fiyat tahminimiz 34,12$. Piyasa yükselirse, Polymath 2040’taki Polymath fiyat tahminimizin üzerinde yükselebilir.

POLY Coin Geleceği 2050

Polymath fiyat tahminimize göre, 2050 yılı ortalama 82,89 $ fiyatla sona erebilir. Bir Polymath’ın minimum fiyat değeri ise 75,62$ civarında olabilir. Polymath ile birlikte bu kadar uzun bir yolculuğun ardından, birçok kripto bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. 2050 yılında, Polymath’ın maksimum fiyatının yaklaşık 93,07$ seviyesinde işlem görmesi bekleniyor. Bu yıllar arasında Polymath’a daha fazla yatırımcı çekilirse, Polymath’ın fiyatları 2050’de bizim fiyat tahminimizin çok üzerinde olabilir.

POLY Coin Nedir? POLY Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

Polymath (Poly) Genel Bakış

Polymath (POLY) 0,190369 USD (%2,09)

Rütbe

174

PİYASA DEĞERİ

176,09 Milyon ABD Doları

HACİM

$178,21 Bin USD

Madeni para adıbilge
Kayan yazı sembolüPOLİ
Resmi internet sitesipolymath.network
toplam arz1.000.000.000 POLİ
başlatıldı2017
Tüm zamanların en yüksek seviyesi1,66 ABD Doları (19 Şubat 2018)
Ticaret BorsalarıBinance, Coinbase, Gate.io, WazirX, Indodax, CoinDCX, Bitbns.
CüzdanMeta maske, Güven Cüzdanı

POLY Coin Yorum

Polymath son yıllarda bir yıldız gibi performans sergiledi ancak şimdi diğer tokenlar gibi pozisyon almak için mücadele ediyor. Mevcut yılın performans analizine göre, Polymath’ın yavaş büyüme gösterdiğini gördük. Ancak Polymath, kullanım durumu olan ve en hızlı büyüyen Blockchain tabanlı projelerden biridir. Ve gerçek kullanım durumlarına sahip Kriptolar doğası gereği güçlü olabilir. Fiyat analizimize göre, Polymath’a uzun vadeli yatırım, dikkate alınması gereken iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Polymath fiyatları yükseliyor gibi görünse de, Polymath ve diğer Kriptolar değişkendir ve fiyat yönlerini her an değiştirebilirler. Akıllı bir yatırımcıysanız ve uzun vadeli yatırımlar yapmaya inanıyorsanız, Polymath harika bir seçim olabilir. Kriptolar bugün sadece en faydalı varlıklar değil, aynı zamanda en riskli varlıklardır. Bu nedenle, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce uygun risk yönetiminizi yapın.

POLY Coin Nedir? POLY Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

POLY Coin Yorum! Polymath 10 Dolara Ulaşacak mı?

Polymath projesi büyürken, birçok kripto taciri Polymath’ın 10 dolarlık bir sınıra ulaşıp ulaşamayacağını merak ediyor. Polymath 2021’de şimdiden 1 doları geçti. Eski performansını ölçersek Polymath’ın 10 dolar hedefini tutturabilecek kapasiteye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Uzun vadeli Polymath tahminimize göre, mevcut büyüme devam ederse 2029 ile 2030 arasında 10 dolarlık bir sınıra ulaşabilir.

Polymath, gerçek bir kullanım durumu olan harika bir projedir. Ve kripto pazarında hiçbir şey imkansız değildir. Geçmişte gördüğümüz gibi, büyük bir boğa koşusu veya ayı rallisi tüm fiyat tahminlerini saniyeler içinde yok edebilir, bu nedenle fiyat tahminlerinin doğru olabileceğini söylemek kolay değildir. Polymath projesine daha fazla yatırımcı çekilirse, Polymath’ın fiyatı fırlayabilir ve Polymath token tahminimizden önce 10$ hedefine ulaşabilir.

Ayrıca okuyun: Matic Coin Nedir? Matic Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

POLY Coin Yorum

2023’teki düşüş olaylarında Polymath %80 değer kaybetti. Son derece değişken davranış nedeniyle, birçok tüccar Polymath’ın uzun vadeli mi yoksa sadece bir pompala ve boşalt mı olduğunu soruyor. Polymath genellikle aynı dökümü pompalar, ancak kripto pazarında normaldir. Polymath’ın geçmiş performansını analiz ettiğimizde umut verici bir proje. Ancak hiç kimse kriptoların doğru fiyat davranışına sahip olduğunu iddia edemez.

Polymath, Polymath’ı güçlü bir proje yapan blockchain topluluğunun desteğine sahiptir. Birçok kripto forumunda gördüğümüz gibi, Polymath uzun süredir piyasada. Topluluğun çabası nedeniyle, Polymath fiyatları önümüzdeki yıllarda fırlayabilir. Ancak Polymath’ın geleceğini daha net tahmin edebilmek için birkaç ay daha beklememiz gerekiyor.

Polymath’a nasıl yatırım yapılır?

Gelişmekte olan bir Blockachain projesi olarak, Polymath’ı bulmakta zorluk çekmemelisiniz. Son zamanlarda halka açık ticaret için Polymath’ı listeleyen birçok kripto ticaret platformu var. Polymath satın almak istiyorsanız, şu anda en iyi kripto borsaları Binance, Coinbase, Gate.io, WazirX, Indodax, CoinDCX, Bitbns, CoinEx, Bitmart, Crypto.com, BtcTurk ve Poloniex’tir. Bu tür platformlara kaydolarak Polymath’ı kolayca kripto portföyünüze ekleyebilirsiniz.

Polymath Fiyat Tahmini dışında, okuyucularımıza herhangi bir yatırım yapmadan önce mümkün olan maksimum araştırmayı yapmalarını öneriyoruz. Polymath, sınırlı arz ve topluluk desteğiyle güçlü görünüyor, ancak kriptolar son derece değişken bir varlık. Kriptolar fiyatlarını bir hız treni gibi değiştirir ve saniyeler içinde yükselebilir veya düşebilir. Polymath veya başka herhangi bir kripto yatırımından önce bir risk analizi şarttır.

POLY Coin Nedir? POLY Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!


SSS

Polymath’ın bir geleceği var mı?

Gelişmekte olan bir blockchain projesi olarak Polymath, bugün piyasadaki en popüler projelerden biridir. Lansmanından birkaç ay sonra Polymath, kripto topluluğunun büyük ilgisini çekti ve şu anda Binance ve Coinbase gibi premium borsalarda listeleniyor . Polymath, şüphesiz gerçek kullanım durumlarının desteğine sahip harika bir geleceğe sahiptir.

Polymath yasal mı?

Polymath, diğer kriptolarla aynı şekilde yasaldır. Birçok kripto analisti New Coins’in meşruiyetinden şüphe duysa da Polymath nispeten eski bir projedir. Gerçek kullanım durumlarında Polymath, onu güvenilir kılan topluluğun desteğine sahiptir. CoinMarketCap aracılığıyla öğrendiğimiz üzere Polymath, Blockchain güvenlik firması Certik tarafından denetlenmiştir , dolayısıyla Polymath’ın yasal olduğunu söyleyebiliriz.

Polymath, Coinbase/Binance’ta mevcut mu?

Yeni listelemeler her zaman yenilerin değerini artırmasına ve pazarda benimsenmesine yardımcı olur. Son zamanlarda Polymath, Binance ve Coinbase dahil olmak üzere birçok kripto borsası tarafından listelendi. Artık her iki kripto borsasında da Polymath ile ticaret yapabilirsiniz.

Polymath’ı almaya değer mi?

Birçok kripto uzmanı, Polymath’ın değerinin artmaya devam edeceğini öne sürdü. Polymath’ın toplam 1.000.000.000 Polymath jetonu arzı var ve bu adil bir rakam. Teknik analize göre, Polymath uzun vadede umut verici görünüyor. Ancak, herhangi bir yatırımın her zaman bir riski olduğunu asla unutmayın. Kriptolar sadece en karlı değil, aynı zamanda en riskli varlıktır.

2030’da Polymath nerede olacak?

Polymath’ın fiyat tahmini önümüzdeki 10 yıl için olumlu görünüyor. Mevcut performans devam ederse, Polymath 2030’da 10 doları geçebilir. Ancak büyük kazançlar arıyorsanız, bu, uzun vadeli veya kısa vadeli hangi yatırım türünü seçtiğinize bağlıdır. Projeye daha fazla yatırımcı çekilirse, Polymath’ın fiyatları önümüzdeki yıllarda fırlayabilir. Ancak okuyucularımıza herhangi bir kripto yatırımı yapmadan önce bazı kişisel düzeyde analizler yapmalarını ve çalışmalarını öneriyoruz.

POLY Coin Nedir? POLY Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

  • Bilgilendirme!!! Bu makale kesinlikle finansal veya yatırım tavsiyesi değildir! 

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!