MATIC Coin Analiz!

MATIC Coin Analiz! Polygon (MATIC) Fiyatının 2023'te Yeni Bir ATH'yi 3 Doların Üstüne Çıkarmasının Başlıca Nedenleri makale de ..
MATIC Coin Analiz! Polygon (MATIC) Fiyatının 2023'te Yeni Bir ATH'yi 3 Doların Üstüne Çıkarmasının Başlıca Nedenleri makale de ..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MATIC Coin Analiz! Polygon (MATIC) Fiyatının 2023’te Yeni Bir ATH’yi 3 Doların Üstüne Çıkarmasının Başlıca Nedenleri makale de ..

  • Piyasalarda küçük bir geri çekilmeye rağmen, MATIC fiyatı kazanılan seviyelerin üzerinde gücünü koruyor.

  • Yükseliş momentumu önemli ölçüde artmış gibi görünüyor, bu da yükselişin uzun süre devam edebileceğini gösteriyor.

Polygon’un (MATIC) token fiyatı, Terra öncesi seviyelerine geri döndüğü için piyasadaki diğer tüm kripto para birimleri arasında lider olarak ortaya çıktı. Jetonun fiyatı 9 ayın en yüksek seviyesine yükseldi, 1,4 doların üzerine çıktı ve önümüzdeki yükseliş trendlerinin devam etme potansiyelini gösteriyor. Platform, bu eğilime katkıda bulunan DeFi ve NFT faaliyetlerindeki ani artışla önemli bir ilgi topladı.

Ayrıca, merakla beklenen zk-EVM toplaması, yakında bir sonraki yükseliş dalgasını başlatması beklenen Mart ayının son haftasında başlayacak.

MATIC fiyatı yükselen bir paralel kanalda işlem görmekte ve üst bantlardaki trendini sürdürmektedir. Son zamanlardaki yükselişle, fiyat kanalın üst bantlarını kırmaya ve 1,51 $’lık yüksek hedefin ötesinde güvenli seviyelere ulaşmaya çalışıyor.

RSI ayrıca yüksek bir trend sürdürdü ve küçük bir düşüşe rağmen seviyeler ortalamanın üzerinde tutuldu. Ayrıca, alım hacminin artması, yükseliş momentumunun daha uzun süre devam edebileceğini gösteriyor.

Fiyat, 1,5 dolarlık kritik direncin üzerine çıkarken, boğalar ralli üzerinde tam kontrol sahibi olabilir. Fiyat, önümüzdeki günlerde daha yüksek direnci test etmeye devam edebilir ve 2 dolar aşılacak ilk eşiktir.

Ayrıca, perakende tüccarlar platform üzerindeki faaliyetlerini artırdıkça balina birikimi yoğunlaştı. Bu nedenle, yatırımcıların ve boğaların ortak çabasıyla MATIC fiyatı, 2023’te yeni zirvelere çıkarak büyük ölçüde yükselebilir.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!