KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini! KNC Coin gelecekte ne olur?
KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini! KNC Coin gelecekte ne olur?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini! KNC Coin gelecekte ne olur? Detaylar makale de..

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!

KNC, likiditeyi (işlemleri yürütmek için nakit) toplayan ve ether ve ERC-20 jetonları için anında takasları kolaylaştıran Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir borsa olan Kyber Network’ün yerel kripto para birimidir. 2017’de 60 milyon dolar toplayan ilk madeni para teklifinin (ICO) ardından proje 2018’in başlarında başlatıldı.

Kripto varlıkları arasında taçlandıran zaferlerden biri, Ethereum platformuna dayanan Kyber Network’tür (KNC olarak daha popüler olan Native Token). Merkezi olmayan finansın (DeFi) kasabanın konuşması haline gelmesiyle, algoritmalar ve bilim destekli kripto para birimleri blok zinciri dünyasına hükmediyor gibi görünüyor. Kyber Network fiyat tahminine geçmeden önce, Kyber Network hakkında bazı derinlemesine bilgilere bir göz atalım.

Bunun, yıllarca süren düşünme, strateji, bilim ve teknolojinin bir araya getirilmesinin bir sonucu olmasına şaşmamalı. Zamanla kripto para birimleri dijital yol haritasında tarih belirlenmiş kilometre taşlarıyla geldi ve ardından Kyber Network’ün (KNC) doğuşunu gösterdi. 2017 yılında Loi Luu, Victor Tran, Yaron Velner tarafından kurulan Kyber Network’ün misyonu, yatırımcıların kendilerini güvende hissetmelerini ve KNC ile yıldırım hızında güvenli işlem yapmalarını sağlamak olmuştur. Kyber Network topluluğu, buna rağmen kendisi için daha yüksek kriterler belirledi.

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

Kyber Ağına Genel Bakış

Kripto paraKyber Network
Ticker SembolüKNC
Fiyat1,45 dolar
Fiyat Değişimi 24s%0.48
Fiyat Değişimi 7d-3.64%
Piyasa değeri133.899.694 $
Dolaşan Tedarik92.354.332 KNCL
Işlem hacmi33.014.904 $
tüm zamanların en yüksek seviyesi$2.34
Tüm zamanların en düşük seviyesi$1,32
Kyber Ağı Yatırım Getirisi+306.37%

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

Çok Yönlü Kyber Ağı

Blockchain algoritması, bu kripto para biriminin merkezi aşamasıdır, bu kriptonun tüm fenomeni ve temel odak noktası programlanabilirliktir. Bu, kullanıcıların yalnızca dijital para perspektifinden faydalanmalarına değil, aynı zamanda platformda oluşturulabilecek finansal hizmetler, uygulamalar, oyunlar gibi tüm pazar yeri işlemleri için KNC’yi kullanmalarına olanak tanır.

Yukarıda açıklandığı gibi, Kyber Network, geliştiricilerin belirli koşullar altında atamaları otomatik olarak uygulayan akıllı sözleşmeler formüle etmelerini ve bu sözleşmeler üzerinde çalışmalarını sağlar. Kyber Network, iyileştirilmiş kullanılabilirlik, güvenlik, işlevsellik ve merkeziyetsizlik sağlamak için protokolü sürekli olarak yükseltme planına bağlı kaldı.

Bu sonuçta tüm sistemi daha güvenilir ve verimli hale getirir. Arka uç ekibi tarafından sunulan 24 saat destek, Kyber Network’ü daha da güvenilir kılıyor. Yatırımcılar güvenliklerinden emindir ve herhangi bir kötü amaçlı yazılım anında yakalanır.

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

Kyber Network: İşbirlikçi Anayasa

Merkezi veya yarı-merkezileştirilmiş güvenin yerini alacak şekilde, kamu blok zincirleri kriptoekonomi ile güvence altına alınır – ekonomik teşvikler ve kriptografik doğrulamanın birleşimi, birinin mutabakat sürecini etkileyebilme derecesinin ekonomik kaynakların miktarıyla orantılı olduğu genel bir ilkeyi takip eder. tahakkuk ettirebilirler. Bu blok zincirler genellikle “tamamen merkezi olmayan” olarak kabul edilir.

Merkezi Singapur’da bulunan şirket, çeşitli ortaklıklar ve işbirliklerine girişerek gelecek için büyük planlar yaptı. Binance, Huobi Global, OKEx, Upbit gibi seçkin kripto para borsalarında listelenmiş olan Kyber ağı, tüccarlarına güvenli ve güvenilir bir platform sunuyor. Daha düşük ücretler ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dijital varlık sağlar.

Bu yükseltmeler ve başarılı bağlantılar, Kyber Network’ün (KNC) ivmesini hızlandırdı ve her yerde akıllı sözleşmelerin ekosferini yarattı. DeFi ve blok zinciri tarafından yönlendirilen platformlar üzerinde bankacılık yapan Kyber ağı, kendisi için olağanüstü bir büyüme yolu oluşturmuştur.

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

Kyber Network (KNC): Geçmiş Veriler: Teknik Analiz

KNC’nin 2017’de ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra, ilk büyük fiyat artışı 2018’in başına yansıdı. Kyber Network fiyatı 1 dolardan 4 dolara yükseldi – önemli miktarda erken yatırımcı ilgisini yansıtan önemli bir sıçrama. Büyümesi, 2018 ve 2019’un geri kalanı için çok daha yavaştı ve fiyatı genellikle 0,50 doların altında seyrediyor.

2020’nin başından itibaren, kayda değer bir yukarı yönlü hareket kaydetti, ancak arada keskin düşüşler oldu. Mart çöküşünden sonra Kyber Network fiyatı 0,50 doların üzerinde kalmayı başardı.

Şaşırtıcı bir şekilde, diğer tüm para birimleri kasvetli bir performans gösterdiğinde, KNC fiyatı 0,45 ila 1,60 dolar arasında dalgalanan sert bir değişiklik sergiledi. Bu nedenle, Kyber Network (KNC) yatırımcı güvenini kazandı ve ivmede büyük bir artış gördü. Birçok işlem gerçekleşti ve para el değiştirdi. Bu makaleyi yazarken, Kyber Network fiyatı 3,48$ civarındadır .

Elverişli faktörler, merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründe Kyber ağ protokolünün kullanımını artırarak KNC’nin benimsenmesini hızlandırdı . Çeşitli borsalarda işlem gören KNC’nin kendisini en iyi para birimlerinin çoğu arasında konumlandırdığı ancak bu seviyede kalmak için maksimum potansiyelini kullanması gerektiği açıkça tanımlanabilir.

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

KNC Coin Geleceği Hakkında Uzmanlarından GYorum ve Fiyat Tahmini

Kyber Network tahminine göre, Kyber Network (KNC) fiyatı şu anda 3,48$ civarında işlem görüyor ve toplam 205.045.092 KNC dolaşım arzıyla 711.420.019$ piyasa değerine sahip. Şimdi uzmanların Kyber Network’ün (KNC) geleceği hakkında ne düşündüğüne bir göz atalım.Kyber Network Fiyat Tahminlerimize göre, KNC madeni parası negatif sendrom gösteriyor. Ayılar, diğer kripto devleri gibi Kyber Network’ün fiyatını da aşağı çekecek. 5 dolardan zar zor seyreden yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratabilir ve bu da 1 yıl içinde zorlukla olabilir.

Digital Coin Price

Mantıklı bir algoritmaya ve tahminlerimize dayanan Kyber Network, önemli fiyat değişiklikleriyle karşı karşıya ve hem kısa vadeli hem de uzun vadeli ralli yaşıyor. Fiyat 2022 sonunda 10,39 dolara ulaşabilir.

Crypto Rating

GOV Capital tarafından yürütülen Kyber Network fiyat tahmini, madeni paranın 2025’in sonunda 6 dolar civarında olacağını belirtiyor.

GOV Capital

Kyber Network fiyat tahminimize göre, tahmin edilen bir gerileme var ve madeni para, 2022’nin ilk çeyreğine kadar 3,87 dolara kadar düşerek mevcut fiyatın neredeyse yarısı kadar parlaklığını kaybedebilir.

Wallet Investor

Birçok Kyber Network projesi konsept aşamasından test aşamasına geçiyor ve yıl sonuna kadar çok sayıda proje tamamlanmış olacaktı; bu nedenle, Kyber Network’ün fiyatı için çok yönlü bir yükseliş fiyat tahmini bekleniyor. 5 yıl için KNC fiyat tahmininin 3.797$ civarında olması bekleniyor.

CoinSwitch

Kyber Network tahminlerimize göre, madeni paranın değeri 2024’ün sonunda kolayca 5 dolar civarında salınmalı.

Trading Beasts

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

Kyber Network Fiyat Tahminleri: 2021-2025

Kyber Network, kökeninden ayrılmak ve rakip kripto para birimleri ile uzun ve zorlu rekabet etmek için muazzam bir çaba sarf etmek zorunda olsa da, önümüzdeki beş yıl boyunca daha iyi performans göstermesi çok uzun sürmedi. Ancak KNC’nin göstermeye çalıştığı tutarlılık, başlı başına tartışmaya açık benzersiz bir özelliktir. Çeşitli maceralı projelere dahil olması, fiyatının ivme kazanmasını sağlamıştır.

Kyber Network Fiyat Tahminleri

Kyber Network Fiyat Tahmini 2021

Yıl, piyasa duyarlılığı olgusunu büyük ölçüde artırdı. Tüccarlar ve Yatırımcılar, KNC hareketinin onu çok yakından takip etmesi için uzun vadeli bahis oynamaya başladılar. Bu nedenle, tüm yıl için KNC için fiyat tahminleri oldukça cesaret verici olmaya devam ediyor ve yaklaşık 3,7 dolara sıçrayabileceğini ve yakında doğrudan 4,2 ABD dolarına ulaşabileceğini ve onu çekici bir yatırım haline getirebileceğini belirtiyor.

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

Kyber Network Fiyat Tahmini 2022

KNC madeni parasının önümüzdeki yıl, yani 2022’de bile bir yükselişe hazır olduğu aynı yükseliş eğilimiyle bağlantılı bazı fiyat tahminleri var ve buna değer bir madeni paraya yatırım yapıyor. USD karşısındaki trend modelini takiben, Kyber Network’ün fiyatı sadece 5$’ı aşan Pandemi senaryosunda pozitif bir trend göstermeye devam ediyor.

Kyber Network Fiyat Tahmini 2023

Daha kısa ve daha uzun fiyat trendlerinin Crypto tahminine göre, Kyber Network normalde birkaç yılda bir yolundan çıkıyor. Büyük olasılıkla, 2022’nin sonu veya 2023 yılı, özellikle rakiplerin direnç göstermesi ya da piyasaların fiyatı 6,5 dolarda tutmaya çalışmasıyla birlikte, tırmanış için KNC fiyatı için çok iyi olmayabilir.

Kyber Network Fiyat Tahmini 2024

Ağızları açık bırakacak bir ihtimalin bulunmadığını ve kripto piyasasını boğaların süreceğini belirten Kyber Network fiyatının 7 dolar üzerinde çarpıcı bir performansla hakim olması bir kez daha bekleniyor. Bu, 2021 yılının sonunda tahmin edilenle eşdeğerdir ve bu da KNC fiyatının olumsuz koşullarda bile yalnızca sürdürmekle kalmayıp aynı zamanda istikrarlı bir şekilde büyüme potansiyeline sahip olduğunu gösterir.

Kyber Network Fiyat Tahmini 2025

Bu yıl, Kyber Network fiyatının 8 doları aşacağı tahmin edildiğinden, verilen hasar tüm dünya ekonomilerinde onarım çalışmaları yolunda olacağı için referans yılı olabilir. Kitlesel kabulle birlikte, KNC fiyatının 2025’in sonunda veya 2026’nın başında, daha önce hiç olmadığı kadar bir artışla 8,3 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. 

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

Sıkça Sorulan Sorular

KNC, Bitcoin’den (BTC) daha mı iyi?

Her ikisinin de artıları ve eksileri olduğu için bu yorum yapılamaz. İkisi de dünyanın en büyük madeni paraları. Bu, neyin daha iyi olduğunu sormak gibi, Altın mı yoksa Elmas mı !!

Kyber Network pazarda nasıl önem kazanıyor?

Kyber Network’ün fiyatında yukarı yönlü bir artış yapan yatırımcıların güveninden başka bir şey değil. Ethereum’un sürdürülebilirliği ayrıca KNC çatalı için de geçerlidir. Rakiplerine karşı liyakatini kanıtlayan KNC, zaman testine dayandı ve yatırımcıların zor kazanılan parasına değer.

Kyber Network beni zengin edebilir mi?

Sahte vaatler yok. Aynı zamanda umutsuzluk da yok. Her şey, daha önce de belirtildiği gibi, kitlesel olarak benimsenmeye kadar kaynar. Yatırımcılar, tutarı yatırmadan önce madalyonun ayrıntılı incelemesini yapmalıdır. Akıllıca ve stratejik olarak satın almalı veya satmalısınız.

Kyber Network’ü (KNC) nereden satın alabilirim?

Dünyanın tüm saygın borsaları KNC’nin damgasını taşıyan varlığını taşır. Uyumlu borsa aynı zamanda size USD, EUR, GBP veya diğer kripto para birimleri gibi fiat para birimleri için birçok borsada doğrudan KNC ticareti yapma imkanı sunar. Yatırımcılar ayrıca KNC’deki blok ödül programından da yararlanabilirler.

KNC Coin Geleceği? (Kyber Network) KNC Coin Yorum, Analiz ve Uzun Vade Fiyat Tahmini!  KNC Coin gelecekte ne olur?

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!