BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum!

BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini!  BDX Coin Ne Olur ? İşte Detaylar..
BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini!  BDX Coin Ne Olur ? İşte Detaylar..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini!  BDX Coin Ne Olur ? İşte Detaylar..

BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum!

Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ? İşte Detaylar..

Kripto piyasası son yıllarda yeni bir zirveye ulaştı. Her gün yeni altcoinler oluşturuluyor. Bazı paralar iyi başlar ama aniden biter.

Güçlü bir kullanım alanına sahip madeni paralar, ayı piyasalarını bozabilir. Bunlardan biri de Beldex. Beldex, Beldex gizlilik blok zincirini geliştirerek yıllar içinde istikrarlı büyümesini sürdürdü.

Ana kullanım durumu işlemlere gizlilik sağlamaktır, ancak şimdi Beldex gizlilik özelliklerini merkezi olmayan uygulamalara ve hatta diğer blok zincirlerine genişletiyor. Beldex fiyat tahmini hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bu makale, Beldex projesi ve önümüzdeki yıllar için BDX fiyat tahmini hakkında size net bir şekilde rehberlik edecektir . 

Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ?

BDX Coin Tablo

Kripto paraBeldex
JetonBDX
Fiyat 0.109$
Piyasa değeri$164.974.187
Akım Dolaşan Besleme1.401.321.217 BDX
Işlem hacmi$585.469
Tüm zamanların en yüksek17 Kasım 2019’da 0.1716 $
Tüm zamanların en düşük seviyesi1 Kasım 2019’da 0,0144 ABD doları

Beldex (BDX) Coin Nedir?

Beldex bir gizlilik parasıdır merkezi olmayan blok zincirinde çalışır. blok zinciri Blockchain’de güvenlik ve gizlilik yüksek olduğu için tüm dünyada gelişmekte olan bir teknolojidir.

İşlemlerin gizliliğine, özel ekosisteme ve gerçek finansal özgürlüğe dayalı olarak tasarlanmıştır.

Beldex, Mart 2018’de başlatıldı. Affandy Bin Hushni. Kullanıcılar için güvenli ve özel işlemler için başlatılır ve işlem hızını da artırır.

Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ?

BDX Coin Temel Analiz:

Beldex, merkezi olmayan uygulamaları destekleyen Beldex merkezi olmayan blok zincirinde çalışan dijital bir para birimidir. Hızlı, verimli, güvenli ve anonim eşler arası işlemler gerçekleştirmek için güvenli ve gizlilik içeren bir blok zinciridir.

Beldex bir PoW mimarisine sahip ve yakında PoS mimarisini piyasaya sürecek. Bu yükseltme nedeniyle blok oluşturma süresi azalacak ve staking ödülleri artacaktır.

PoS, BDX’in ölçeklenebilirliğini artıracak, işlem süresi azalacak ve hatta işlem ücreti de düşecektir.

Beldex, dünyanın ilk gizlilik tabanlı ekosistemini inşa ediyor. DApp’ler. BChat, BelNet ve Beldex Browser, özel mesajlaşma ve tarama için güvenli ve mahremiyete dayalı sosyal uygulamalardır.

Burada hiçbir meta veri toplanmaz veya paylaşılmaz. Mesajlar veya trafik, Beldex ağı üzerinden şifrelenmiş veri biçiminde geçer.

Beldex ayrıca gizlilik bozulmadan zincirler arası birlikte çalışabilirlik için çalışıyor. İki blok zinciri arasında bağlantı kurmaya yardımcı olur. Böylece, insanlar BDX’i wBDX ile değiştirerek diğer blok zinciri platformlarında kullanabilirler.

Madeni para oranı 1:1 olacak, bu yüzden değeri değişmeyecek.

Şimdi BDX’in gelecekteki fiyatını görelim.

Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ?

Beldex (BDX) Coin Fiyat Tahmini 2021:

Beldex’in şu anki fiyatı 0.1099 dolar. Birçok iniş ve çıkıştan geçer ama yine de sabit bir ortalama fiyat seviyesini korur.

PoS mimarisi, masternode staking platformları ile ortaklıklar ve merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesi gibi yaklaşan projeler Beldex’i bir sonraki aşamaya taşıyacak.

Dolayısıyla mevcut boğa piyasası ve yaklaşan gelişmeler fiyat artışına neden olacak ve yıl sonunda BDX’in şüphesiz 1 dolara ulaşması bekleniyor.

Beldex fiyat tahmini 2022:

Projenin sağlam temelleri nedeniyle 2022’de fiyat 3 dolara kadar çıkacak. Kripto piyasası bir ayı döngüsüne girse bile Beldex fiyatını etkilemeyecektir.

Çünkü internetteki gizlilik sorunları şu anda en sıcak konu haline geliyor ve Beldex bunu DApp’leri ile çözmek için çalışıyor. Bu nedenle, yaklaşan her proje, maksimum güvenlik ve gizlilik ile dikkatlice geliştirilir.

PoS mimarisi sayesinde BDX’in işlem hızı artırılacak ve bir ücret düşecektir. Böylece, her teknolojik değişiklik Beldex fiyatını mancınık yapacaktır.

Beldex fiyat tahmini 2025:

Gelecek için fiyatı tahmin etmek her zaman geçmişte bırakılan izlenime dayanır. Bu nedenle, geçmişten günümüze karşılaştırıldığında, BDX lansmanından bu yana güçlü ve istikrarlı bir fiyat elde ediyor.

Diğer madeni paralar piyasa dalgalanmalarından geçtiğinde bile Beldex sağlam duruyor. Dolayısıyla, bu faktörler ve güçlü bir gelişimsel yol haritası sayesinde Beldex, 2025’te 5 dolara ulaşabilecek.

BDX Coin Genel Fiyat Tahmini

Beldex gizlilik temelli bir madeni paradır, madeni para yakında patlayacaktır. Beldex, mahremiyete dayalı merkezi olmayan uygulamalar, zincirler arası birlikte çalışabilirlik, PoS mimarisi vb. geliştirmeye odaklanır.

Yani fiyat 2021 yılı sonuna kadar 1 dolara ulaşabilir.

Düşse bile, 0,2 dolarda kalacak ve bundan daha az olmayacak.

Yıl Potansiyel YüksekPotansiyel Düşük
2021$10.2 $
2022$30,5 dolar
2025$5$2

Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ?

BDX Geçmiş Fiyat Verileri

BDX, Mart 2018’de 0,01 $ başlangıç ​​değeriyle piyasaya sürüldü. Ardından kripto para, Kasım 2019’da 0.014 dolardan ayı aşamasına girdi ve kripto piyasasında dalgalanmalar olmasına rağmen boğa aşamasına başladı. Kasım 2019’da 0.17 $’a ulaştı.

Şimdiye kadar inişler ve çıkışlar yaşadı, ancak ortalama fiyatı 0,9 dolar civarında tutuyor. 1 BDX’in mevcut değeri 0,1099 ABD dolarıdır.

Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ?

SSS:

Beldex’e yatırım yapmaya değer mi?

Evet, PoS ve merkezi olmayan uygulamaların piyasaya sürülmesi, projeyi bir sonraki geliştirme aşamasına taşıyacaktır. Yani insanlar tereddüt etmeden Beldex’e yatırım yapabilirler.

Beldex’te nerede ticaret yapılır?

Beldex, Bilaxy, BTC-Alpha, STEX gibi borsalarda işlem görebilir.

Beldex’i benzersiz bir madeni para yapan nedir?

Beldex, gizlilik, artan işlem hızı, ölçeklenebilirlik ve istikrarlı büyüme nedeniyle benzersiz bir madeni para olarak kabul edilir.

BDX’i stake edebilir miyim?

Evet, bir masternode platformunda BDX paralarını stake edebilirsiniz. özel bir kurabilirsiniz ana düğüm veya Nodehub, Pecunia, MyCointainer ve Evonodes gibi paylaşılan masternode havuzlarıyla gidebilir.

Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ? Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ?  Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ?  Beldex (BDX) Coin Nedir? BDX Coin Fiyat Tahmini! BDX Coin Geleceği! BDX Coin Analiz! BDX Coin Yorum! BDX Coin Ne Olur ?

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!