ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini!

adx-coin-gelecegi-adx-coin-analiz-adx-coin-yorum-adx-coin-uzun-vade-fiyat-tahmini
adx-coin-gelecegi-adx-coin-analiz-adx-coin-yorum-adx-coin-uzun-vade-fiyat-tahmini
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! AdEx Coin Nedir? İşte Detaylar.

ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! AdEx Coin Nedir?

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?.

ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini!

AdEx (adx), Ethereum blok zincirlerine dayanan açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Öncelikle reklam endüstrisi tarafından geliştirilen bir platformdur. Merkezi olmayan bir dijital pazarlama alanı olarak kabul edilir. Ethereum’un akıllı sözleşmesini bir izleme ürünü olarak kullanır. Güvenli bir deneyim için reklam yayıncıları ve diğer tüm pazarlama reklamcıları için oluşturulmuştur.

AdEx değişimi, reklam sağlayıcıların ve yayıncıların işbirliği içinde çalışmasına ve erişimlerini artırmasına izin verdi. Bu, daha geniş bir kitleyi hedeflemelerine ve promosyonlarını potansiyel müşterilere ulaştırmalarına olanak sağladı. Mevcut reklam platformlarının değiştirilmesi amaçlandı.

AdEx, AdEx Kullanıcı profili olarak bilinen her simge sahibi için benzersiz ve özel bir profil oluşturdu. Kullanıcı profili, hangi reklamın kime hedeflenmesi gerektiğini izler. Bu nedenle, AdEx, profiller aracılığıyla veri toplayarak, reklam kampanyalarında maksimum trafik elde edilmesine yardımcı olur.

Teklif verme, satın alma ve satma gibi reklam işlemlerini gerçekleştirebilen AdEx’in resmi bir ERC20 belirteci olarak kabul edilir. Satışların yanı sıra erişimi artırmaya yardımcı olan izleyici odaklı reklamlar kullanır.

AdEx ( ADX ) Coin Temel Özellikleri

 • Akıllı sözleşmelerin yardımıyla karmaşık işlemleri kolayca işler.
 • AdEx kripto para birimi, bir işlem ekosistemini işlemek için daha fazla kullanılan eşler arası işlemlere izin verir.
 • Reklam sağlayıcıların ve yayıncıların işbirliği içinde çalışmasına ve erişimlerini artırmasına izin verdi.
 • AdEx Kullanıcı profili olarak bilinen her belirteç sahibi için benzersiz ve özel bir profil oluşturur.
 • Blok zincirinin daha iyi kontrolünü sağlar.
 • Adx stokunu farklı finansal süreçleri geliştirmek için sistematik olarak kullanabilirsiniz.

ADX Coin Geleceği! ADX Coin Gelecekte Ne Olur?

AdEx (adx) gelecek vaat eden bir kripto para birimidir. Adx pazarı patlamaya tabi değil, ancak yavaş bir büyümeye sahip olacak. Pazar analizine göre, Adx stratejisi her üç dakikada bir değişir. Madeni paranın beş yıl içinde karşılığında %452.85 artış sağlaması bekleniyor. Fiyatın oldukça değişken olması nedeniyle düşük bir piyasa değerine sahiptir.

AdEx ( ADX ) Coin Nerelerde? Nasıl Kullanılır ?

AdEx kripto para birimi, şiddetle tavsiye edildiği için giderek daha karlı hale geliyor ve erişimini her geçen gün artırıyor. Bunları aşağıdaki şekillerde kullanabilirsiniz:

 • Değişim: AdEx jetonu, para alışverişi ve ayrıca ticaret için kolayca kullanılabilir.
 • Yatırım: AdEx jeton fiyatı önümüzdeki yıllarda artabilir ve bu nedenle bunlara yatırım yapmak oldukça karlı olacaktır.
 • Uluslararası Transfer: Herhangi bir vergi ücreti endişesi olmadan tüm dünyada para transferini kolaylaştırır.

Çevrimiçi ödeme: Birkaç e-ticaret web sitesi, AdEx paralarını ödeme yöntemi olarak kabul eder ve çevrimiçi ödemeler için kullanılabilir.

AdEx ( ADX ) Coin ARTI VE EKSİ Yönleri

Artıları

 • Hızlı İşlemler: Ağırlıklı olarak verimliliği artırılmış reklamların daha hızlı işlem yapması hedeflenir.
 • Basitleştirilmiş Karmaşık İşlemler: Akıllı sözleşmelerin yardımıyla karmaşık işlemlerin hızlı bir şekilde daha iyi işlenmesi.

Daha İyi Kontrol: Blok zinciri ağının daha iyi kontrolünü sağlar.

Eksileri

 • Değişken Piyasa Değeri: Piyasanın değişken olması nedeniyle düşük bir piyasa değerine sahiptir.

Yalnızca Sınırlı Kullanıcılar: Yalnızca reklamcılar ve pazarlama sağlayıcılar tarafından kullanılabilir, çünkü yalnızca onlara fayda sağlar.

ADX Coin Geleceği! AdEx Coin Özeti

30 sona eren Adex için ICO (adx) inci ilk arzda Haziran 2017, bu 10.000.000 $ bir miktar kaldırdı. Teklifin herhangi bir ek jeton emisyonu yoktu. ICO’daki jeton fiyatı 0.2399 $ idi. ICO, Ethereum blok zincirine tabi tutuldu ve kalabalığın satışı için 46.800.000 ADX jetonu yaptı.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

AdEx ( ADX ) Coin Fiyat Tahmini 2021-2025

AdEx (veya ADX) , Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. 2016’da başlatılan AdEx platformunun yerel bir simgesidir. AdEx, “Reklam Değişimi” anlamına gelir. Platform, blok zinciri teknolojisinin uygulanması yoluyla bilinen reklam pazarı sorunlarını çözmeyi amaçlıyor. ADX belirteci, platforma reklam yerleştirmek için kullanılır. Gelecekte, belirteç NEO blok zincirine taşınacak.

2017 yazında, başarılı ICO’nun ardından borsalarda ADX jetonları ortaya çıktı. Şu anda kripto para, Huobi Global, Huobi Korea, Binance , Bittrex, HitBTC, Upbit, IDEX, VCC Exchange ve diğerleri dahil olmak üzere 10’dan fazla ticaret platformunda mevcuttur .

AdEx Platformunda Öne Çıkanlar

AdEx, reklamverenleri ve yayıncıları doğrudan birbirine bağlayan ve üçüncü tarafların katılımı olmadan fiyatları ve işbirliği koşullarına karar vermelerini sağlayan merkezi olmayan bir platformdur. Şirketler orijinal analitik verileri takip edebilecek.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..
AdEx Platformu

Ayrıca, kullanıcıların, hedefleme sistemini hem satıcılar hem de tüketiciler için daha doğru ve uygun hale getirmek için görmeyi tercih ettikleri reklamları ayarlamalarına izin verilir. Reklamverenler, belirli markalar için alışveriş alışkanlıkları ve sempati gibi kullanıcı verilerini alabilecekler.

Ek olarak, gizliliği korumak için platform kullanıcıları, üçüncü şahıslar tarafından toplanan verilerin akışını düzenleyebilecektir. Bazıları, rakiplerin pes etmeyeceğinden ve bu savaşta çeşitliliğin kazanacağından emin olmamıza rağmen, AdEx’in mevcut reklam platformlarının yerini alma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

AdEx’in ele alacağı bir diğer dikkate değer sorun, kullanıcı verilerinin kötüye kullanılmasıdır. Son zamanlarda kullanıcı verilerini toplayan şirketlerin bunları yasa dışı olarak sattığı birçok olay (bazıları skandaldı) olduğunu hepimiz biliyoruz. Bazı durumlarda, bu veriler çalınır. AdEx, kullanıcıların verilerini kontrol etmelerine ve tamamen yabancılar da dahil olmak üzere herhangi bir tarafça istenmeyen şekilde kullanılmasını önlemeye yönelik araçlara sahiptir. AdEx tarafından desteklenen bir diğer çözüm ise anonimleştirilmiş verilerin paylaşılmasıdır.

AdEx ile en popüler rakibi Brave platformu arasında önemli bir fark var. Brave’den farklı olarak AdEx, yalnızca bir tarayıcının kullanımıyla sınırlı değildir. Bu platform bilinen tüm tarayıcılarla uyumludur ve bu gerçek, Brave ekosistemine kıyasla bu platformun ana satış noktası olarak kabul edilebilir.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

ADX Coin Hakkında Detaylı Bilgiler

Haziran 2017’de düzenlenen ICO sırasında, ADX belirteci sadece 8 saat içinde yaklaşık 12 milyon dolar topladı. Bu, kripto para birimi alanında büyük bir kamu ve iş ilgisi zamanıydı. ICO token fiyatı 0.2399 $ olarak belirlendi. En yüksek nokta (fiyattan bahsedersek) Ocak 2018’in başıydı – bildiğiniz gibi, o günlerde diğer birçok kripto para birimi ATH’lerine ulaştığı için bu özel bir ADX vakası değil. 2019 ve 2020’de madeni para çoğunlukla düşüş trendindeydi ve bu da projenin mahvolduğuna dair bir işaret değildi. Aksine, 2017’nin sonunda – 2018’in başında gerçekleşen kripto para birimleri üzerindeki aşırı şişirilmiş kamu coşkusunun etkisinden bağımsız olarak daha doğal fiyatlandırmadır. 2017’nin ikinci yarısında bir dereceye kadar (gerçi AdEx ekibi tarafından da bu başarı için harcanan çabayı hafife almayın). 2020 yılının Ağustos ayında, madeni para nihayet büyümeye başladı.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..
ADX ATH

Bu makaleyi yazarken (7 Mayıs 2021), ADX’in piyasa fiyatı kabaca 1,4 dolar iken, kapitalizasyonu 165.333.299 dolardır.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

AdEx ( ADX ) Coin Geçmiş Performans

Token piyasaya ilk çıktığında 1 ADX başına yaklaşık 0,2 dolardan işlem gördü. O günlerde, jeton HitBTC’de mevcuttu. İlk heyecanın sakinleşmeye başladığı Temmuz ortasından bu yana, fiyat kabaca 0.12 dolara düştü.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..
Temmuz 2017

Bununla birlikte, Ağustos ayında ilk kez 1 doları aştı. 2017 sonbaharı boyunca fiyat, ADX jetonu başına 1 $ seviyesini korumak için mücadele ediyordu. Ekim ayında jeton, büyük bir Kore borsası Upbit’te listelendi, ancak fiyata o kadar yardımcı olmadı. Yalnızca Kasım ayında ADX Binance’de listelendiğinde fiyatı 1 dolarlık destek seviyesinin üzerine çıkmaya başladı. Tüm kripto para piyasasının dramatik büyümesiyle aynı zamana denk geldi, bu yüzden Binance’de listelemenin çok önemli bir rol oynayıp oynamadığını söylemek zor.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

Kasım 2017

2018 yılının Ocak ayının başlarında, ADX fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı (yaklaşık 3,5 dolardan işlem görüyordu). Ocak ayının ikinci yarısından itibaren fiyat yavaş yavaş erimeye başladı. Coinin 17 Ocak’ta Huobi gibi büyük bir borsada kote olması bile düşüş eğilimini değiştirmedi. Şubat ayının başlarında, fiyat 1 doların altına düştü, ancak bir ay boyunca bu işaretin etrafında dalgalanmaya devam etti ve nihayetinde yalnızca 10 Mart’a kadar 1 dolar seviyesinin altına düştü.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

Aralık 2018

2018 boyunca (o yılın çoğu kısmı genellikle “kripto kışı” olarak anılır) fiyat 1 dolardan 0.1 dolara ve geri dönüyordu. Çoğunlukla bu dönemde, ADX ABD dolarının yaklaşık yarısı kadar işlem gördü. Gerçek kışın (takvimdeki) başlangıcında, AdEx jetonunun fiyatı öncekinden daha da sert düştü ve 0.09$ seviyesine ulaştı. Kış boyunca fiyatlar dalgalandı. Çoğu zaman 0,1 doların biraz üzerindeydi, ancak zaman zaman altına düştü. 2019 yılının Mart ayında, ADX fiyatı yükselmeye başladı ve bazı noktalarda 0.15 $ seviyesine ulaştı. Nisan ayında pozitif eğilim 0,18 dolarda yeni zirvelerle devam etti. Sonraki aylarda fiyat artmıyordu. Daha ziyade Mart ve Nisan seviyelerinde geziniyordu. Yaz sonunda,

Kasım 2019

7 Mayıs 2021’e kadar, ADX fiyatı 1,39 $ işaretine ulaşırken, piyasa değeri 165.410.301 $’a yükseldi.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

ADX Coin Geleceği! AdEx ( ADX ) Coin Fiyat Tahmini

2021

ADX fiyatının bir dizi düşüşten kurtulduğu süre boyunca, 2020 yazı gerçek bir canlanma gördü. Temmuz 2020’den beri fiyat yükseliyor.

AdEx geliştiricileri, reklam pazarıyla ilgilenen iyi bir platform oluşturdu ve bu konu bugünlerde daha popüler hale geldi. Yatırımcılar, fiyat nispeten düşükken ADX’i şimdi satın almak için iyi bir şansa sahipti. ADX pazarını yönlendirme şansı var ve gelecekte daha güçlü bir pozitif eğilim gözlemleyeceğiz. Kilitlenmeye dayalı ekonomi çöküşü, kripto para birimlerini farklı türdeki profesyonel ve meraklı yatırımcılar için daha çekici hale getirdi. Zaten ADX ve diğer paraları bir sonraki seviyeye getirdi. BTC’nin yeni bir fiyat rekoru kırdığını gözlemliyoruz ve şüphesiz kripto düşüşü yakında bekleyebileceğimiz bir şey değil. Geleneksel finansal sistemlerin krizi, kripto para biriminin benimsenmesine giden yolu izliyor. Yani tahminimiz 2021 sonunda 1 ADX başına 1.56$. Fiyat %70 olasılıkla bu seviyede olacak.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

2023

AdEx jetonunun uzun vadeli bir yatırım olması muhtemeldir ve 2021’deki fiyatındaki artış, bir sonraki erimeden önceki bir bölüm olmayacaktır. Teknik analiz (yöntemlere bağlı olarak), 2023 yılının Aralık ayında ADX fiyatının en az 2,9 dolara ulaşabileceğini gösteriyor. En iyimser tahminler fiyatın bile yaklaşık 4,3 dolar olduğunu söylüyor ancak temel olarak algoritmalar fiyatın daha çok 3 – 3,4 dolara yakın olacağını tahmin ediyor.

2023 için planlanan kripto parayla ilgili olaylar hakkında fazla bilgi yok. Ancak, kripto pazarının sürekli büyümesi ve büyük kurumların blok zincirine artan güveni nedeniyle AdEx’in yükselmeye devam edebileceğine inanıyoruz. AdEx jetonunun fiyatını tehdit edebilecek tek faktör yüksek rekabettir.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

2025

Yavaş yavaş blok zinciri ve kripto para birimlerinin birçok insanın gerçeği haline geldiği gerçeği göz önüne alındığında, 2025, gerçek kullanım durumlarının varlığı nedeniyle kripto para birimleri ve DLT tabanlı projeler için daha fazla desteğin zamanı olabilir. Bazı tahminlere göre, 2030’da Y kuşağının büyük bir kısmı kripto sahibi olacak. 2024’te planlanmış bir Bitcoin madencilik ödülü yarılanması var.

Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde ADX’in fiyatını yükseltebilir. O zamana kadar arkasında koca bir yol, kurulan ortaklıklar ve güçlü bir ekip ile emektar bir projeye dönüşebilir. Büyük olasılıkla fiyat 2024 – 2025’te 2020 ve 2023’ten daha iyi artacaktır. O dönemdeki düşük fiyatın tek olası nedeni, AdEx’in rakiplerinden birinin ezici başarısı olabilir.

Teknik analize dayalı tahminler, fiyatın 2025 yılının Aralık ayına kadar 6,4 dolar seviyesini geçeceğini vaat ediyor. Öte yandan, bazı algoritmalar 2023’ten sonra fiyat düşüşünü öngören metodolojiyi kullanıyor. Onlara göre, 2025’te ADX fiyatı 4 doların biraz üzerinde bir seviyede dalgalanacak. Bununla birlikte, kripto para piyasasının genel ortamı muhtemelen şu andan veya yakın yıllardan daha iyi olacağından, daha fazla yükseliş tahminine güvenme eğilimindeyiz. ADX fiyatının 2025’te 6 dolara ulaşma şansının olduğunu varsayıyoruz.

AdEx ( ADX ) Coin Nedir? ADX Coin Fiyat Tahmini! ADX Coin Geleceği! ADX Coin Analiz! ADX Coin Yorum! ADX Coin Uzun Vadede Ne Olur?..

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!