IQ Coin Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

IQ Coin Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! IQ.cash coin nedir? IQ Coin uzman yorumları! IQ coin geleceği hakkında detaylı bilgi makale de..
IQ Coin Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! IQ.cash coin nedir? IQ Coin uzman yorumları! IQ coin geleceği hakkında detaylı bilgi makale de..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IQ Coin Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! IQ.cash coin nedir? IQ Coin uzman yorumları! IQ coin geleceği hakkında detaylı bilgi makale de..

IQ Coin Nedir?

IQ.cash – Yatırımcılar, Tüccarlar ve Madenciler için Yatırım Ana Düğümleri Kripto Para Birimi . IQ.cash, blok ödülünün %57’sini Masternodes’a, %43’ünü Madencilere ve %6’sını Best Traders projesine veya IQ ekosistemine (DAO) ayırır.

IQ Coin Analiz

IQ.cash kripto para birimi için %100 doğru teknik analiz pek mümkün olmasa da, TradingView’ün bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu IQ alım-satım derecelendirmesini görebilirsiniz. IQ/USD özeti, en popüler teknik göstergelere dayalıdır — Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

IQ Coin Geleceği 2022

2022’nin geri kalanı için IQ.cash fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. PricePrediction.net, yıl sonuna kadar 0,003359$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve WalletInvestor, ~0,005304$ ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 0$’dan aşağı doğru rakamlar göstererek IQ.cash’in gelecekteki fiyatı hakkında daha kötümserler.

IQ Coin Geleceği 2023

WalletInvestor, 2023 için IQ.cash fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 0,002681 dolara düşeceğini tahmin ediyor. IQ.cash geleceğini tahmin eden TradingBeast, IQ.cash fiyatının o zamana kadar ~$0’a ulaşacağını söyleyerek fiyatının daha da düşmesini bekliyor. Aksine, PricePrediction.net, 2023’te yaklaşık 0,003094$ fiyat teklif ederek IQ.cash fiyat artışını tahmin etmeye devam ediyor.

IQ Coin Geleceği 2024

2024 için IQ.cash fiyat tahminleri, bazı analistlerin 0-0,000943 $ aralığında fiyatlar vaat etmesiyle (TradingBeast, PricePrediction.net) hala ağırlıklı olarak olumsuz, WalletInvestor ise farklı bir görüş benimsiyor ve fiyatın Aralık 2024’te 0,003329 $’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

IQ Coin Geleceği 2025

WalletInvestor, IQ.cash’i 2025’in sonunda 0,004655$ olarak değerlendiren 2025 IQ.cash fiyat tahmini için yalnızca iyimserlik bekliyor. Öte yandan, TradingBeast’in ekibi daha karamsar

IQ Coin Geleceği 2030

2030 için uzun vadeli IQ.cash fiyat tahminlerinden bahsetmişken, uzmanlar iki kutuplu görüş sunuyor. PricePrediction.net, IQ.cash fiyatının daha da artacağı ve on yılın sonunda sonunda 0,003182$’a ulaşacağı görüşünü ifade ediyor. WalletInvestor’ın IQ.cash için fiyat tahmini, 0,005009$’a yükseliş trendi tahminiyle yankılanıyor. Buna rağmen, TradingBeast’in vizyonu o kadar olumlu değil ve 0 dolara düşüş vaat ediyor.
Potansiyel YG: -7%

IQ Coin Yorum

Yukarıda belirtilen analizden de anlaşılacağı gibi, IQ.cash (IQ) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki pozitif veya negatif IQ fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, IQ.cash projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Ayrıca Kripto Para Haberleri ve Kripto Para Analizleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!