Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği!

Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği!
Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği!

Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği! HNT Coin Uzun vadede ne olur? HNT Coin kapsamlı analiz! Detaylar makale de..  Helyum (HNT) Fiyat Tahmini 2021 makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, Helyum (HNT) fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

Kripto piyasası, Eylül ayındaki muazzam kaybından sonra istikrarlı bir şekilde ivme kazanıyor. Ekim, hem yatırımcılar hem de tüccarlar için iyi haberlerle sonuçlandı. Özellikle, yazı yazılırken toplam kripto piyasası hacmi son 24 saat içinde 116.08 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Bir ay öncesine göre %14 azalmasına rağmen, son birkaç gün içinde biraz kazandığı için hala bir kazanç.

Bu HNT fiyat analizi ve fiyat tahmininde, HNT’nin 50$’a ulaşıp ulaşmayacağının performansına bir göz atıyoruz . Ancak ondan önce, Helyum’un (HNT) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim.

Helium (HNT) Coin Nedir?

Helium (HNT) ağı, IoT cihazları için merkezi olmayan blok zincirle çalışan bir ağdır . Helium’un ana ağı, Temmuz 2019’da birbirleriyle iletişim kurmak ve düğüm ağı üzerinden veri paylaşmak için düşük güçlü kablosuz cihazları geliştiriyor.

Blockchain düğümleri olarak, kablosuz ağ geçidi ve madencilik cihazının bir kombinasyonu olan Hotspot’larımız var . Helium’un yerel kripto para birimi olan HNT, düğümleri işleten kullanıcılara çıkarılır ve ödüllendirilir.

Helium’un hedefi, kurulduğu 2013 yılından bu yana mevcut altyapıdaki yetersizlikleri belirleyerek IoT iletişimini geleceğe hazırlamaktır.

Artık Helyum hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, HNT’nin 2021’de karlı olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve birlikte bu HNT fiyat analizi ve HNT fiyat tahminindeki çizelgeleri kontrol edelim.

Helyum (HNT) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Helyum fiyat analizini yazarken HNT, 24 saatlik 31.365.796 $ işlem hacmiyle 21.91 $’dan işlem görüyor. HNT’nin fiyatı son 24 saatte %6.62 arttı.

 

Ayrıca, HNT, 99,199,397,88 HNT’lik bir dolaşım kaynağına sahiptir. Şu anda HNT için en iyi dijital varlık ticaret platformları Binance , Crypto.com Exchange , FTX , ZT ve Mandala Exchange’dir.

Şimdi, 2021 için bu HNT teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Helium (HNT) Fiyat Analizi 2021

Son zamanlarda HNT, CoinMarketCap’te 58. sırayı aldı. Ancak blok zincirindeki son gelişmeler, yükseltmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu HNT fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim .

Kulplu Bardak desenini gösteren HNT/USDT grafiği Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği!-
Kulplu Kupa modelini gösteren HNT/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki grafiğe göre, çizelgede bir fincan ve kulp modeli görüntülenir. Model, sonuçlanabilecek ve anında bir fiyat kırılması veya kırılmasına ulaşabilecek bir konsolidasyon dönemini temsil eder. Alt trend çizgisinden bir kırılma, yeni bir düşüş eğiliminin başlangıcını temsil ederken, üst trend çizgisinden bir kırılma, yeni bir yükseliş eğiliminin başlangıcını gösterir.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında Helyum ayıdan boğa trendine döndü . Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği!
Helyum Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 57.94’te, bu da HNT’nin ne aşırı alım ne de aşırı satım durumunda olduğu anlamına geliyor. Üstelik bu, kripto tüccarlarının ve yatırımcılarının korkmadan güvenle ticaret yapabileceklerini gösteriyor.

Ayrıca, kripto tüccarları temkinli ticaret yapmalı ve kripto para piyasasının aşırı heyecanından etkilenmemelidir. Bunu akılda tutarak, kripto para birimi tüccarları , kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan kaçınmak için dikkatli olmalıdır .

Helyumun Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) ve Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) da bakalım.

Helyum 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA - Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği!
Helyum 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, HNT’nin fiyatı, öncekinden daha yüksek olan birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen konsolidasyon, dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak HNT, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Helium (HNT) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, HNT’nin son birkaç gün içinde harika bir performans gösterdiğini gösteriyor. Ayrıca, HNT fiyatı yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, HNT boğalarla birlikte çalışabilir, 35 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve 50 dolara daha da yükselebilir.

HNT/USDT Fiyat Tahmin Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve HNT’yi yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, HNT’nin fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 16.62 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli HNT fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Helium (HNT) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, HNT 2022’nin sonunda 55 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 60 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 55$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Helium (HNT) Fiyat Tahmini 2023

HNT destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 75 $ ‘dan hayati düzeyde oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

 

Helium (HNT) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, HNT fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, HNT yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. En iyi yatırım, fiyat yükselip 80$ civarına ulaşabileceğinden.

Helium (HNT) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde HNT fiyatları 95 dolara kadar çıkabilir. Bununla birlikte, bu seviyeye ulaşmak HNT için o kadar zor olamazdı çünkü siparişleri satın almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, HNT’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Çözüm

HNT’nin 2021’de harika bir geleceği var gibi görünüyor . HNT ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, HNT’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Bu arada, 2021 için uzun vadeli HNT fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Dahası, yükselen HNT’nin 35 dolara ulaşma olasılığı yüksek. Ancak bu ancak geçmiş psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir. Yatırımcılar bu yıl Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte HNT’nin yanında yer almaya devam ederse 50 dolara bile ulaşabilir .

SSS

Helium Coin nedir?

Helyum, Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için merkezi olmayan, blok zincirle çalışan bir ağdır. Helyum’un yerel simgesi HNT’dir.

HNT Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Kullanıcılar HNT tokenlerini Binance, Mandala Exchange, FTX, ZT ve Crypto.com gibi kripto para borsalarından satın alarak elde edebilirler.

HNT 2021’de iyi bir yatırım mı?

Helyum (HNT), 2021’de iyi bir yatırımdır. Ayrıca, HNT’nin mevcut ATH’sini bu yıl yaklaşık 26.69$’ı geçme olasılığı yüksektir.

HNT yakında 50 dolara ulaşabilir mi?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre HNT’nin yakın gelecekte 50 dolara ulaşması çok olası.

2022 yılına kadar Helium fiyatı ne olacak?

Helyum (HNT) fiyatının 2022 yılına kadar 60 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına kadar Helium fiyatı ne olacak?

Helyum (HNT) fiyatının 2023 yılına kadar 75 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar Helium fiyatı ne olacak?

Helyum (HNT) fiyatının 2024 yılına kadar 80 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılına kadar Helium fiyatı ne olacak?

Helyum (HNT) fiyatının 2025 yılına kadar 95 dolara ulaşması bekleniyor.

Feragatname: Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve CoinQuora’nın görüşlerini yansıtmayabilir. Bu yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. CoinQuora, tüm kullanıcıları kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaya teşvik eder.

AYRICA BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

 1. Chiliz (CHZ) Coin Nedir? CHZ Kaç Dolar Olur?
 2. Stacks, STX Coin Nedir? STX Coin Gelecekte Ne Olur?
 3. Avalanche AVAX Coin Nedir? AVAX Coin Gelecekte Ne Olur?
 4. Bitcoin Nedir? Bitcoin Gelecekte Kaç Dolar Olur?
 5. DigiByte DGB Coin Nedir? DGB Coin Nerelerde Kullanılır?
 6. Pundi X (NPXS) Coin Nedir? NPXS Coin Nerelerde Kullanılır? NPXS Coin Gelecekte Ne Olur?
 7. Cosmos ATOM Coin Nedir? Atom Coin Geleceği! Atom Coin Nerelerde Kullanılır?
 8. Tezos (XTZ) Coin Nedir? XTZ Coin Geleceği! XTZ Coin Haberleri
 9. Dash Coin Nedir? Dash Coin Hakkında Herşey!
 10. Monero Coin Nedir? XMR Coin Hakkında Herşey!
 11. Crypto.com Cro Coin Nedir? Cro Coin Geleceği
 12. Cake Coin Geleceği?(PancakeSwap)
 13. XRP Nerelerde Kullanılır ( Ripple) ?
 14. Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı?
 15. (SC) Siacoin Nedir? Siacoin Detaylı İnceleme! SC, Siacoin Geleceği ,Fiyat Tahmini , Grafiği, Analizleri ve Yorumları

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

 

Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği! HNT Coin Uzun vadede ne olur? HNT Coin kapsamlı analiz! Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği! HNT Coin Uzun vadede ne olur? HNT Coin kapsamlı analiz! Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği! HNT Coin Uzun vadede ne olur? HNT Coin kapsamlı analiz! Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği! HNT Coin Uzun vadede ne olur? HNT Coin kapsamlı analiz! Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği! HNT Coin Uzun vadede ne olur? HNT Coin kapsamlı analiz! Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği! HNT Coin Uzun vadede ne olur? HNT Coin kapsamlı analiz! Helium, HNT Coin Nedir? HNT Fiyat Tahmini? HNT Coin Geleceği! HNT Coin Uzun vadede ne olur? HNT Coin kapsamlı analiz!

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!