Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini!

Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini! Dome Coin Gelecekte Ne Olur? Dome Coin İle İlgili Her şey Makalede..
Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini! Dome Coin Gelecekte Ne Olur? Dome Coin İle İlgili Her şey Makalede..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini! Dome Coin Gelecekte Ne Olur? Dome Coin İle İlgili Her şey Makalede..

Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini!

Everdome Fiyat Tahminini arıyorsanız veya DOME Coin’in potansiyelini arıyorsanız, bu fiyat tahmini size yardımcı olabilir. Everdome fiyat tahminimiz, derin bir teknik analize ve DOME’un geçmiş performansına dayanmaktadır. Burada Everdome Coin’in uzun vadedeki potansiyelini analiz etmeye çalışacağız.

Veriler projenin web sitesinden toplandığı için Everdome, metaverse’nin gerçeğe çok yakın bir versiyonuyla ilgilenen kullanıcılarına bir fırsat sunacak. Everdome Metaverse, hiper-gerçekçi bir Metaverse 3.0 deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Everdome, gerçekten gerçeğe benzeyen sanal öğeler ve avatarlar oluşturabilecek. Bu tür avatarlar, bir insan yüzü kadar gerçek görünecek şekilde yapılabilir. Bu, 3D tarama teknolojisinin en yeni VR ve AR teknolojisi ile birleştirilmesiyle mümkün olmaktadır.

Everdome’un benzer bir proje olan Metahero ile ortaklığı vardı. Everdome projesinin gerçek kullanım durumları, Everdome Coin’i uzun vadede umut verici bir proje haline getiriyor. Büyüyen Metaverse projelerinden biri olan Everdome, birçok girişim üzerinde çalışıyor. CoinMarketCap aracılığıyla, sınırlı token arzı ve yatırımcılardan gelen yanıtla bulduğumuz gibi, Everdome Coin güçlü görünüyor.

Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini! Dome Coin Gelecekte Ne Olur? Dome Coin İle İlgili Her şey Makalede..

Everdome (DOME) Coin Fiyat Tahmini

YılMinimum fiyatOrtalama fiyatMaksimum Fiyat
20230,0034 dolar0,0058 dolar0,0071 dolar
20240,0072 dolar0,0093 dolar0,015 dolar
20250,021 dolar0,035 dolar0,049 dolar
20260,051 dolar0,067 dolar0,078 dolar
20270,085 dolar1,16 dolar2,17 dolar
20282,34 dolar2,57 dolar2,81 dolar
20293,35 dolar3,52 dolar3,76 dolar
20303,98 dolar4,25 dolar5,13 dolar

Lansman tarihinden bu yana Everdome Coin, kripto pazarında kapsamlı bir büyüme gösterdi. Everdome Coin, 2021’de ilk yatırımcılarına büyük bir getiri sağladı. Sınırlı token arzı ve topluluk desteği uyarınca, Everdome Coin’in geleceği parlak. Everdome Coin fiyatları, Şubat 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,09714 $’a (ATH) yükseldi. Ancak, Everdome Coin’in performansı yeni ATH’ye ulaştıktan sonra düşüşe geçti.

Everdome Coin’i güçlü kılan gerçek bir kullanım durumu vardır. Analizimize göre, Everdome Coin fiyatları önümüzdeki 10 yıl içinde artmaya devam edecek ve bu on yılın sonunda 5 doları aşacak. Tüm kriptolar düşerken, Everdome Coin’in performansı da yavaş bir büyüme gösteriyor. Bu yıl büyük bir boğa rallisi olursa, Everdome Coin’in konumunu tekrar alması için güçlü olasılıklar var.

Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini! Dome Coin Gelecekte Ne Olur? Dome Coin İle İlgili Her şey Makalede..

Dome Coin Fiyat Tahmini 2023

Fiyat tahminimize göre, Everdome Coin 2023 yılına kadar maksimum 0,0071$ fiyat seviyesine ulaşabilir. Ancak, bir Everdome Coin’in ortalama fiyatı 0,0058$ civarında olabilir. Ve herhangi bir düşüş eğilimi varsa, Everdome Coin belirtecinin minimum fiyatı 0,0034$’a kadar düşebilir. Bir sonraki boğa rallisinde, Everdome Coin fiyatları bizim Everdome Coin fiyat tahminimizden daha fazla yükselebilir.

Dome Coin Fiyat Tahmini 2024

Fiyat tahminimize göre, Everdome Coin’in maksimum işlem fiyatı 2024’te 0,015$ civarında olabilir. Piyasa beklentilerimize göre giderse, DOME Coin’in ortalama fiyatı 0,0093$ civarında olabilir ve minimum fiyat seviyesi 0,0072$’a kadar çıkabilir. 2024 için. Fiyat analizimize göre, piyasa 2024’te iyi bir boğa koşusu görürse, Everdome Coin’in fiyatı son ATH’yi geçebilir.

Dome Coin Fiyat Tahmini 2025

Fiyat tahminimize göre, Everdome Coin fiyatları bu yıl yeni bir ATH seviyesine ulaşabilir. 2025 yılına kadar, piyasa trendine bağlı olarak ortalama fiyatın 0,035$ olmasını bekleyebiliriz. Everdome Coin için 2025 için maksimum fiyat tahminimiz 0,049$’dır. Minimum fiyat seviyesi ise 0,021$ civarında olabilir. Piyasa yükselişe geçerse, Everdome Coin’in değeri 2025’teki DOME Coin fiyat tahminimizin üzerinde artabilir.

Dome Coin Fiyat Tahmini 2030

2030’da kripto piyasasının yeni bir çağa girmek üzere olduğuna dair işaretler var. Everdome gibi gerçek proje bazlı kriptolar piyasayı sollayabilir. 2030 yılı ortalama 4,25$ fiyatla bitebilirken, Everdome Coin’in minimum fiyat değeri 3,98$ civarında olabilir. Everdome Coin ile birlikte, birçok kripto bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. Maksimum fiyatın 4,53 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. 2030’da herhangi bir boğa rallisi olursa, Everdome Coin fiyatları fırlayabilir ve fiyat tahminimizi aşabilir.

Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini! Dome Coin Gelecekte Ne Olur? Dome Coin İle İlgili Her şey Makalede..

Everdome’a ​​(DOME) Genel Bakış

Madeni para adıEverdom
Kayan yazı sembolüKUBBE
Resmi internet sitesieverdome.io
toplam arz100.000.000.000 KUBBE
başlatıldı2021
Tüm zamanların en yüksek seviyesi0,09714 ABD doları (17 Şubat 2022)
Ticaret BorsalarıOKX, BKEX, Hotcoin Global, DODO (BSC), MDEX, Pancackeswap.
Cüzdanmeta maske

Everdome (DOME) Coin Yorum!

Everdome Coin Fiyatlarındaki son artış, yatırımcıları büyük getirilerle şaşırtabileceğini kanıtladı. Everdome Coin, en hızlı büyüyen Metaverse projelerinden biridir ve gerçek kullanım durumlarına sahip Kriptolar doğası gereği güçlü olabilir. Fiyat analizimize göre, Everdome Coin’e uzun vadeli yatırım, dikkate alınması gereken iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Everdome Coin fiyatı yükseliyor gibi görünse de, Everdome Coin ve diğer Kriptolar değişkendir ve fiyat yönlerini her an değiştirebilirler. Akıllı bir yatırımcıysanız ve riskli yatırımlar yapmayı seviyorsanız, Everdome Coin harika bir seçim olabilir. Kriptolar bugün sadece en faydalı varlıklar değil, aynı zamanda en riskli varlıklardır. Bu nedenle, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce uygun risk yönetiminizi doğru yapın.

Everdome 1 Dolara Ulaşabilecek Mi?

Everdome Coin 2022’de büyük bir hızla yükselirken, birçok kripto taciri, Everdome Coin jetonunun 1 dolara dokunup dokunamayacağını merak ediyor. Everdome fiyat tahminimize göre, Everdome Coin önümüzdeki 4 veya 5 yıl içinde 1$’a ulaşabilir. Everdome Coin, gerçek bir kullanım durumu olan harika bir dijital varlıktır. Ve kripto pazarında hiçbir şey imkansız değildir.

Geçmişte gördüğümüz gibi, büyük bir boğa rallisi veya ayı rallisi tüm fiyat tahminlerini saniyeler içinde alt üst edebilir. Everdome Coin projesine daha fazla yatırımcı çekilirse, Everdome Coin’in fiyatı fırlayabilir ve Everdome fiyat tahminimizden önce 1$ hedefine ulaşabilir. Premium borsalardaki bazı yeni listelemeler de Everdome Coin’in değerini artırabilir.

Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini! Dome Coin Gelecekte Ne Olur? Dome Coin İle İlgili Her şey Makalede..

Everdome (DOME) Coin Nedir?

Everdome, Sandbox  ve Decentraland gibi metaverse tabanlı bir kripto para birimidir . Everdome Coin, piyasada ortaya çıkan Metaverse proje belirteçlerinden biridir. DOME Coin, Binance akıllı zincirinde yaşar. Gerçek kullanım durumları açısından Everdome, pazarda harika bir projedir.

Everdome Coin genellikle aynı dump’ı pompalar ama kripto piyasasında bu normaldir. Son derece değişken davranış nedeniyle, birçok tüccar, Everdome Coin’in uzun vadeli mi yoksa sadece bir pompala ve boşalt mı olduğunu soruyor. Everdome Coin’in geçmiş performansını analiz ettiğimizde, Everdome gelecek vaat eden bir projedir.

Birçok kripto forumunda gördüğümüz gibi, Everdome Coin uzun süredir piyasada. Everdome Coin topluluğunun çabaları sayesinde, Everdome Coin önümüzdeki yıllarda istikrarlı olabilir. Ancak Everdome Coin’in geleceğini daha net tahmin edebilmek için birkaç ay daha beklememiz gerekiyor.

Everdome’a ​​(DOME) Coin Nasıl Yatırım Yapılır?

Gelişmekte olan bir Metaverse madeni parası olarak, Everdome Coin’i bulmakta zorluk çekmemelisiniz. Son zamanlarda halka açık ticaret için Everdome Coin’i listeleyen birçok kripto ticaret platformu var. Everdome Coin satın almak istiyorsanız, en iyi kripto borsaları şu anda OKX, BKEX, Hotcoin Global, DODO (BSC), MDEX ve Pancackeswap V2’dir. Bu tür platformlara kaydolarak Everdome Coin’i kolayca kripto portföyünüze ekleyebilirsiniz.

Everdome Fiyat Tahmini dışında, okuyucularımıza herhangi bir yatırım yapmadan önce mümkün olan maksimum araştırmayı yapmalarını öneriyoruz. Everdome Coin, sınırlı token arzı ve topluluk desteği ile güçlü görünüyor, ancak kriptolar son derece değişken bir varlık. Kriptolar fiyatlarını bir hız treni gibi değiştirir ve saniyeler içinde yükselebilir veya düşebilir. Everdome Coin veya başka herhangi bir kripto yatırımından önce bir risk analizi şarttır.

Everdome’un Bir Geleceği Var Mı?

Gelişmekte olan bir metaverse projesi olarak Everdome, her geçen gün popülerlik kazanıyor. Lansmanından birkaç ay sonra Everdome, kripto topluluğunun büyük ilgisini çekti ve şimdi Gate.io ve OKX gibi popüler borsalarda listeleniyor. Everdome, şüphesiz Metaverse topluluğunun desteğini alan harika bir geleceğe sahip.

Everdome (DOME) Coin Yasal Mı?

Everdome, diğer kriptolarla aynı şekilde yasaldır. CoinMarketCap aracılığıyla öğrendiğimiz gibi Everdome, popüler blockchain güvenlik firması Certik tarafından denetlendi , yani Everdome’un meşru olduğunu söyleyebiliriz.

Everdome (DOME) Coin Almaya Değer Mi?

Birçok kripto uzmanı, Everdome’un değerinin artmaya devam edeceğini öne sürdü. Everdome, maksimum 100.000.000.000 DOME jeton arzına sahiptir ve bu adil bir sayıdır. Teknik analize göre, Everdome uzun vadede iyi görünüyor. Ancak, herhangi bir yatırımın her zaman bir riski olduğunu asla unutmayın. Kriptolar sadece en karlı değil, aynı zamanda en riskli varlıktır.

2030’da Everdome (DOME) Coin Nerede Olacak?

Everdome’un fiyat tahmini önümüzdeki 10 yıl için olumlu görünüyor. Mevcut performans devam ederse, Everdome 2030’da 5 doları geçebilir. Ancak büyük kazançlar arıyorsanız, bu, uzun vadeli veya kısa vadeli hangi yatırım türünü seçtiğinize bağlıdır. Projeye daha fazla yatırımcı çekilirse, Everdome’un fiyatları önümüzdeki yıllarda fırlayabilir. Ancak okuyucularımıza herhangi bir kripto yatırımı yapmadan önce bazı kişisel düzeyde analizler yapmalarını ve çalışmalarını öneriyoruz.

Dome Coin Nedir? Dome Coin Yorum, Dome Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini! Dome Coin Gelecekte Ne Olur? Dome Coin İle İlgili Her şey Makalede..

  • Bilgilendirme!!! Bu makale kesinlikle finansal veya yatırım tavsiyesi değildir! 

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!