DENT Coin Nedir? DENT Coin Yorum, Analiz ve Geleceği!

DENT Coin Nedir
DENT Coin Nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
DENT Coin Nedir? DENT Coin Yorum, Analiz ve Geleceği! DENT neden değerli? DENT Coin hakkında en faydalı bilgiler ve yorumlar yazımız da..

DENT Coin Nedir?

DENT Coin Nedir? DENT Coin, Dent ağının yardımcı belirtecidir ve Ethereum blok zincirine dayalı bir ERC-20 belirtecidir . Ethereum akıllı sözleşmeleri, Dent blok zincirinde yapılan tüm DENT transferlerini yürütür. DENT, ağdaki ana ödeme yöntemidir ve mobil veri hizmetleri için ödeme yapmak ve ödeme almak için kullanılır.

Dent Coin İyi Bir Yatırım mı?

Dent Wireless, herhangi bir kullanıcının DENT madeni paralarını kullanarak mobil veri satabileceği ve satın alabileceği bir pazar yeri oluşturur. Ayrıca amacı, mobil verileri dağıtmaktır (ki bu kendi içinde oldukça benzersizdir).

Dent platformunun temel özellikleri şunlardır:

 • Dent kullanıcıları topluluğunu birleştirerek dünya çapında mobil veri satmalarını, satın almalarını ve bağışlamalarını sağlar.
 • Dent platformu, diğer temel emtialar gibi mobil veri ticaretini kolaylaştırır.
 • Dent platformu, DENT jetonunu mobil veri ticareti için dünya çapında bir para birimi haline getirmeyi hedefliyor.

Dent platformunun kendisini nasıl şeffaf hale getirdiği aşağıda açıklanmıştır:

 • Şeffaf Dent pazar yeri aracılığıyla ve karmaşık dolaşım anlaşmaları olmadan yerel düzeyde veri fiyatlandırması.
 • Dent mobil uygulaması aracılığıyla müşterilerle kolay iletişim.

DENT’in geçen yılki fiyat hareketleri aşağıdaki gibidir:

 • DENT’in fiyatı bir yılda %64,2 düştü.
 • Son üç ayda fiyatı 1,08 kat arttı.
 • Dent coin’in fiyatı geçen ay 1,3 kat arttı.

Bu nedenle, Dent’in fiyatının geçen aydan bu yana (tam olarak en son TÜFE verilerinin yayınlanmasından sonra) arttığını görebiliriz, bu da gelecekte büyümesi için iyi bir alan bırakıyor çünkü Dent madeni para hala tüm zamanların en yüksek fiyatının çok altında .

Ayrıca telekom şirketleri sektörde ilerlemek için daha yeni yollar ararken, telekom sektöründe blockchain teknolojisinin kullanımı da artıyor. Rapora göre , telekom pazarında blockchain kullanımının 2028 yılı sonuna kadar %80,28’lik bir YBBO ile büyümesi bekleniyor. Telekom alanında merkezi olmayan ağların kullanılmasıyla, kullanıcılar kendi sosyal ağlarını oluşturabilirler.

Ayrıca merkezi olmayan ağların kullanımıyla en küçük telekom operatörü bile küresel pazara erişebilir ve böylece birçok insana yardımcı olabilir. Aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldırdığı için şirketlerin gelirlerinin artmasına da yardımcı olabilir. Bu nedenle, telekom sektöründe blockchain teknolojisinin kullanılmasıyla, herkes işini dünya genelinde genişletmek için adil bir şans elde ediyor ve teknoloji aynı zamanda dünyanın her uzak noktasına da ulaşabiliyor.

Ayrıca, pazar, kullanıcıların mobil verileri sorunsuz bir şekilde alıp satmasına izin veren benzer blok zinciri platformlarıyla kümelenmemiştir. Böylece Dent Network, kullanım durumlarını gerçek dünyaya daha da genişleterek pazarda büyüyebilir.

DENT Coin Nedir? DENT Coin Yorum, Analiz ve Geleceği!

Dent Fiyat Tahmini Yorumu

DENT Coin’in önümüzdeki gelecekte yükselip yükselmeyeceğini tahmin etmeden önce, son birkaç aydaki fiyat geçmişine bir göz atalım. Geçtiğimiz aylardaki performansı, gelecek için gerekli bağlamı kazanmamıza yardımcı olabilir. Hadi tartışalım:

Dent fiyat tahmini

Resim: Dent’in bir yıllık grafiği

Yukarıdaki 1 yıllık grafiği ve görebildiğimiz gibi DENT Coin’in bir yıl önceki piyasa fiyatı 0.0026$ idi. Dolayısıyla bir yılda fiyatında %64,2’den fazla düşüş var. Ayrıca, yürüyüşün gerçekten sürekli olmadığını belirten çok sayıda iniş ve çıkış vardı. Bu süre zarfında sırasıyla en yüksek ve en düşük fiyat seviyeleri olan 0,0036$ ve 0,0006$’a ulaştı.

DENT’in fiyatı, 3 ay önceki fiyatının 0,00086$ olduğu akılda tutularak, üç ayda 1,08 kattan fazla arttı (artış tutarlı olmasa da). Ancak fiyatı bu dönemde en düşük fiyat noktası olan 0,00058$’a ulaştı (aşağıda gösterildiği gibi).

resim 664

Resim: Dent’in 3 aylık grafiği

DENT Coin’in Ocak 2018’de elde ettiği tüm zamanların en yüksek değeri 0,08$’dır. Ayrıca bir ay önceki piyasa fiyatı 0,00071$’dı. Bu, o zamandan beri 1,3 kattan fazla arttığı anlamına geliyor.

Ayrıca, DENT Coin, tüm zamanların en yüksek fiyatından %98,8 daha düşük ve gelecekte büyük bir büyüme alanı bırakıyor.

DENT Coin Nedir? DENT Coin Yorum, Analiz ve Geleceği!

DENT Coin Yorum! Dent Fiyat Tahmini: Dent Coin 1 Dolara Ulaşacak mı?

DENT Coin’in 1 $ fiyat seviyesine ulaşması için mevcut piyasa fiyatından yaklaşık 1.075 kat büyümesi gerekiyor.

Ayrıca Dent, lansmanından kısa bir süre sonra (Ocak 2018’de) tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,08 $’a ulaştı. Ayrıca DENT, yalnızca iki ayda 80 kat büyüdü (Kasım 2017’deki en düşük değeri olan 0,001 $’dan). Böylece bir ayda 40 kat büyüdü.

Bu nedenle, Dent madeni parası önümüzdeki 26,8 ayda 1 dolara ulaşabilir. Ancak, 2018’e kıyasla şimdiki zamanın ekonomik koşullarının farklılığından dolayı elbette daha fazla zaman alacaktır.

DENT Coin Yorum: Dent Coin 10 Dolara Ulaşacak mı?

DENT Coin’in 10$’a ulaşması için mevcut değerinden 10.752 kat büyümesi gerekiyor.

Ayrıca, bir ayda 40 kat büyüyerek Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşan DENT’in 10$’lık bir fiyat seviyesine ulaşması için minimum 268 aya (yaklaşık 22 yıl) ihtiyacı olacak.

Yine, mevcut likidite ve enflasyon piyasa koşulları kripto endüstrisinin lehine değil ve bu nedenle DENT parasının 10 dolara ulaşması için hesaplanandan daha fazla zamana ihtiyacı olabilir.

DENT Coin Yorum: Dent Coin Hiç 100 Dolara Ulaşabilir mi?

DENT coin için 10$’a ulaşmanın çok zor bir hedef olduğu düşünüldüğünde 100$’a ulaşmak imkansız görünüyor. Analiz edelim.

100$’a ulaşmak için Dent coin’in 107.526 kat büyümesi gerekiyor. Dolayısıyla DENT’in ayda 40 kat büyüdüğünü göz önünde bulundurursak, 100$ fiyat seviyesine ulaşması için en az 2.688 aya yani 224 yıla ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz.

Dolayısıyla yatırımcılar için 224 yıl beklemek hiç de pratik değil ve bu nedenle Dent coin’in gelecekte 100$’a ulaşması beklenmiyor.

DENT Coin Nedir? DENT Coin Yorum, Analiz ve Geleceği!

DENT Coin Geleceği 2023, 2025 ve 2030

Dent Coin Geleceği 2023

Fiyat tahminine göre, Dent’in piyasa fiyatının 2023 sonunda maksimum 0,002$ seviyesine ulaşması bekleniyor. Minimum 0,0009$’a ulaşabilir.

Dent Coin Geleceği 2025

Dent coin fiyatının 2025 yılı sonuna kadar maksimum ve minimum 0,0031$ ve 0,0028$ seviyelerine ulaşması bekleniyor.

Dent Coin Geleceği 2030

2030’un sonunda Dent’in fiyatının maksimum 0,017$’a ulaşması bekleniyor. Ayrıca, minimum 0,015 dolara ulaşması bekleniyor.

Rakip Analizi – DENT ve QLC:

QLC Zinciri, iletişim hizmetleri için güvenli bir ortam oluşturmayı amaçlayan bir platformdur. Ayrıca, kullanıcılarının ağ hizmetlerinden yararlanmalarını sağlamak için Dağıtılmış Defter Teknolojisinden yararlanır. QLC, yerel belirtecidir ve DENT’in önemli rakiplerinden biridir. Son birkaç aydaki fiyat hareketlerine kısaca göz atalım:

 • QLC bir yılda 2,67 kat arttı. DENT’in fiyatı ise bu süre zarfında %64,2 oranında düştü.
 • Son üç ayda QLC’nin fiyatı yaklaşık 2,33 kat artarken, DENT’in fiyatı 1,08 kat arttı.
 • Geçen ay, QLC’nin fiyatı 1,93 kat arttı. DENT coin’in fiyatı ise yaklaşık 1,3 kat arttı.

Bu nedenle, Dent’in geçen yıl QLC belirtecinden daha iyi performans göstermediğini açıkça gösteriyor.

Youtube videosu
DENT Coin Nedir? DENT Coin Yorum, Analiz ve Geleceği!

Dent Reddit Yorumları

“DENT Coin öldü mü?” konulu bir Reddit tartışmasını inceleyelim . Bir kullanıcı, DENT Coin’in kripto endüstrisindeki en büyük dolandırıcılıklardan biri olduğunu ve bu nedenle insanların bundan uzak durması gerektiğini söyledi.

Başka bir kullanıcı doğrudan kripto paranın öldüğünü ve dolayısıyla hiçbir işe yaramadığını yazdı. Oysa bir kullanıcı, DENT/BTC oranının Mayıs 2022’deki konumuna geri dönmediğini, ancak 2021 veya 2019’daki yüksek seviyelerine yakın olmadığını söyledi. Ayrıca, kripto paraların inip çıkmasının normal olduğunu ve endişelenecek bir şey olmadığını da sözlerine ekledi. hakkında.

Bu nedenle tartışma, kullanıcıların DENT Coin hakkında karışık bakış açılarına sahip olduğunu gösteriyor.

DENT Coin Nedir? DENT Coin Yorum, Analiz ve Geleceği!

Dent Fiyat Tahmini: Dent ortaklıkları

Dent ekosistemi, Samsung blockchain, Basic Internet Foundation, G+D Mobile Security, GSMA, Mobile Ecosystem Forum, Bunq, Telecom Infra ve The Enterprise Ethereum Alliance ile ortaktır.

Dent Coin Belirteçleri ve Kullanım Örnekleri

DENT madeni para bir ERC-20 jetonudur ve maksimum 100 milyar jeton arzına sahiptir. Bunun dışında, şirketin ICO’su sırasında 0,0005 $ sabit fiyatla (teknik belgeye göre) 8,6 milyar jeton satıldı.

Halihazırda piyasada dolaşan arzda 99.007.791.203 DENT jetonu var. Aşağıdakiler, Dent madeni paralarının birincil kullanım durumlarıdır:

 • Kullanıcılar, DENT belirteçlerini kullanarak Ethereum blok zincirinde mobil veri satabilir, satın alabilir ve bağışlayabilir.
 • DENT paraları, Dent ekosistemindeki tüm işlemleri kaydetmek için kullanılır.
 • Dent paraları, uluslararası pazarda veri ticareti yapmak (satmak ve satın almak) için kullanılabilir.
 • Kullanıcılar, Dent uygulamasındaki çeşitli özelliklerin kilidini açmak için DENT jetonlarını kullanabilir.
 • Dent paraları, kripto pazarında kar elde etmek için diğer kripto para birimleri ve itibari para ile de değiştirilebilir.

Ayrıca APTOS, APT Coin Nedir? APT Coin Geleceği, APT Coin Yorum, APT Coin Analiz! yazımda ilginizi çekebilir!

Dent Coin Nasıl Alınır?

DENT jetonlarını satın almak için üç kolay adım aşağıda verilmiştir:

 • İlk adım, Dent tokenlerini satın almak istediğiniz bir kripto borsası (Binance veya Uniswap gibi) seçmek ve bununla ilgili bir hesap oluşturmaktır.
 • İkinci adım, DENT jetonlarını satın alma yolunu seçmek, yani fiat veya başka bir kripto para birimi kullanarak ve ardından jetonları kripto para birimleri veya itibari para kullanarak satın almaktır.
 • Üçüncü adımda, kullanıcıların Dent jetonlarını kripto borsasının kendisinde veya kripto cüzdanında saklaması gerekir.

Dent Coin’i buradan satın alabilirsiniz: DENT Coin’i Şimdi Satın Alın

DENT Jetonlarını Nereden Satın Alabilirim?

Dent belirteçleri, Binance, KuCoin, Kraken, Gate.io, CoinEX, WazirX ve Uniswap gibi merkezi ve merkezi olmayan borsalardan satın alınabilir.

Dent jetonlarının Coinbase ve Gemini’de desteklenmediğini unutmayın.

DENT Coin Nedir? DENT Coin Yorum, Analiz ve Geleceği!

Dent Fiyat Tahmini: Dent Jetonları Hakkında

Dent, eSIM kartları, serbest dolaşım deneyimi, görüşme dakikası yüklemeleri ve mobil veri planları sunan bir mobil operatördür. Ayrıca, mobil verileri serbestleştirmek için bir pazar yeri oluşturmak için blockchain teknolojisini kullanır. Uluslararası mobil planları çok daha düşük bir fiyata sunar.

Dent’in Veri paylaşım ekonomisi, kullanıcıların mobil verilerini herhangi bir kullanıcıya serbestçe satmalarına ve satın almalarına olanak tanır.

Dent’in vizyonu, eskimiş SIM kartların kullanımına gerek kalmadan mobil verilere dünya çapında erişim sağlayan bir dijital operatör olmaktır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsin

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!