Crypto.com Cro Coin Nedir? Cro Coin Geleceği

Crypto.com Cro Coin Nedir? Cro Coin Geleceği, Crypto.com Coin Fiyat Tahmini, CRO Fiyatı 2021’de 1 Dolara Çıkacak mı? İşte detaylar..

CRO, yerel tokendir ve Crypto.com Chain’in ürünlerinden biridir. kripto para ağ projeleri ve tüccarların kripto para birimlerini bir ödeme şekli olarak kabul etme uygunluğunun ortaya çıkması.

 Biliyor musunuz? CRO sahipleri, doğrulayıcı olarak hareket edebilir ve ağdaki işlemleri işlemek için ücret alabilir.

Crypto.com, platformunun erişimini diğer platformlara da genişletmeyi ve bu nedenle CRO fiyatını olumlu yönde etkilemeyi planlıyor.Bu yazıda, CRO temellerini, tekniklerini ve ayrıca 2021 ve sonrası için fiyat tahminlerini tartışacağız. Bu nedenle, bu kompozisyon parçası, CRO’yu bir yatırım perspektifi olarak düşünmenize yardımcı olabilir.

Crypto.com Cro Coin Genel Bakış

Kripto paraKripto.com Parası
JetonCRO
Piyasa kapitalizasyonu4.807.525.399 $
Dolaşan Tedarik25.263.013, 692 KRO
Tüm Zamanların En Yüksek0,2710 $ (22 Şubat 2021)
Tüm Zamanların En Düşük0.01149 USD (17 Aralık 2018)

Crypto.com Coin’in Temel Analizi, Crypto.com Cro Coin Nedir? 

Crypto.com Coin, bir finansal hizmetler ve ticaret organizasyonu olan Crypto.com tarafından geliştirilen merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir blok zinciridir. Borsalar, aracı kurumlar, banka kartları, DeFi, borç verme/ödünç alma ve daha pek çok hizmet sunan bir platformdur. CRO sahipleri, indirimli ücretler, borç verme için daha yüksek kazançlar ve diğer hizmetler gibi avantajlardan yararlanabilirler.

Kris Marszalek , Rafael Melo , Gary Or ve Bobby Bao, Crypto.com’u Haziran 2018’de ‘Monaco Technologies’ olarak kurdu. CRO şu anda Huobi Global, Okex, HBTC, vb. gibi popüler platformlarda alınıp satılabilir.

 

CRO Fiyat Tahmini 2021, Crypto.com Cro Coin Nedir? 

Crypto.com Coin, 2021 yılına düşüş eğiliminin etkisiyle 0,058$’lık bir işlem fiyatıyla başladı. Daha sonra fiyat etkili bir şekilde birikmeye başladı ve madeni para şaşırtıcı bir şekilde 0,27 dolara ulaştı. Ayrıca, topluluk belirli olaylara ve ortaklıklara odaklanırsa ve birçok değişim platformunda listelenebilirse, fiyatın yükseleceği varsayılır. 2021’in sonunda, CRO 1,5 $ gibi yüksek bir fiyattan işlem görebilir.

CRO Fiyat Tahmini 2022, Crypto.com Cro Coin Nedir? 

Dijital para birimi, 2022 yılını 1,6 dolarlık bir değişim değeriyle başlatabilir. Türevler, işlem geçmişini dışa aktarma ve daha pek çok ürün gibi platformunda daha fazla ürünü piyasaya sürmeye odaklanırsa, belirteç daha da yükselebilir. Fiyat, 2022 yılını 3,2 dolarlık bir işlem fiyatıyla kapatabilir.

CRO 5 Yıl Fiyat Tahmini, Crypto.com Cro Coin Nedir? 

CRO fiyatı önümüzdeki 5 yıl içinde yeni bir dönüm noktasına ulaşabilir. Sürekli olarak platformunun belirli geliştirmelerine bakar ve uygulamaları için şeffaflık sunmaya odaklanırsa, ilk 10 para birimi arasında yer alabilir. Diğer birçok altcoin ile rekabet edebilir ve daha fazla yatırımcı ve kullanıcı elde edebilir. 5 yılın sonunda, CRO’nun 10$’a kadar yükseleceği varsayılıyor.

 

CRO Pazar ,Crypto.com Cro Coin Nedir? 

WalletInvestor

WalletInvestor’a göre, CRO fiyatının 0.191 dolardan 0.260 dolara sıçraması ve 2026’nın sonunda 0.591 dolara yükselmesi bekleniyor.

DigitalCoinPrice

DigitalCoinPrice’ın tahminlerine göre, CRO, 2021 sonunda ortalama 0.29044 $ fiyatla işlem görecek ve 2025’in sonunda 0.5721 $’dan değiş tokuş edilmesi bekleniyor.

Gov. Capital

Gov. Capital’e göre, fiyatın 2021’in sonunda 0,2 dolara ulaşması bekleniyor. 2024’ün ortasına kadar fiyatın 1 doları ve 2025’in sonunda 1,5 doları geçmesi bekleniyor. Aşırı bir yükseliş eğilimi ile fiyatın bekleniyor 2 dolara ulaşmak için.

CRO Fiyat Tahminimiz

Düşüş eğilimi gösteren bir notta, CRO, 2021 yılını 0,058 ABD Doları tutarında belirledi. Ayrıca fiyat, 22 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için 0.27 $’a yükseldi. Crypto.com Coin, alım satım, finansal hizmetler ve ödemeler gibi işlevleri sunduğu için diğer kripto paralar için bir rakip olabilir. Kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmayı amaçladığı için CRO’nun fiyatı artabilir. Topluluk, platformunu zenginleştirmek için belirli işbirliklerine odaklanabilir. 2021’in sonunda en yüksek CRO’nun fiyatının 1.8$ olduğu varsayılıyor.

 

CRO Teknik Analizi, Crypto.com Cro Coin Nedir? 

2018

Crypto.com Coin, 15 Aralık 2018’de Coinmarketcap’e göre 0.019$’lık bir işlem değeriyle kripto dünyasında varlık gösterdi. Birkaç gün içinde, madeni para önemli ölçüde 0,035 dolara yükseldi ve 2018 yılını kapatmak için Aralık sonunda 0,019 dolara düştü.

2019

CRO, 2019 yılına 0,020 dolarlık bir değişim değeriyle girdi. Daha sonra fiyat verimli bir şekilde yukarı yönlü bir yörüngeyi teşvik etti ve token Mart ortasına kadar 0,098 dolara yükseldi ve Nisan ayının başında 0,044 dolara düştü. Para birimi birkaç gün içinde tekrar 0.096 dolardan test edildi ve sonrasında değişmeye devam etti.

Şaşırtıcı bir şekilde, para birimi birçok değişim platformunda listelendiğinden ve daha sonra 0,05 dolara düştüğü için kripto para Temmuz ortasına kadar 0.11 dolara ulaştı. Ayrıca düşüş saldırısıyla birlikte token düşmeye başladı ve 2019 yılını bitirmek için Aralık ayına kadar 0,033 dolara ulaştı.

2020

CRO, 2020 yılını 0,033 dolarlık bir işlem fiyatıyla açtı. Daha sonra fiyat istikrarlı bir şekilde artmaya başladı ve Şubat ortasına kadar 0.065$’a ulaştı ve daha da düşmeye devam etti. Bazı varyasyonlarla, para birimi şok edici bir şekilde Mart ortasına kadar 0,032 dolardan destek seviyesine düştü.

Daha sonra, token yukarı yönlü bir yörüngeye yol açtı ve topluluk, Stake-to-Take adlı bir özelliği başarıyla başlattığından ve Kasım ayının sonunda piyasadaki hızlı hareket nedeniyle önemli ölçüde 0,06 dolara düştüğü için Eylül ayı başlarında etkin bir şekilde 0,17 dolara yükseldi. Crypto.com Coin, 2020 yılını tamamlamak için Aralık ayına kadar 0,05 dolara düştü.

SSS

CRO madenciliği yapılabilir mi?

Hayır, CRO madenciliği yapılamaz.

CRO’yu benzersiz bir para birimi yapan nedir?

Crypto.com Coin, esas olarak Crypto.com’un ödeme ticareti ve finansal hizmetler çözümlerinin kullanıcılarına hizmet sağlamaya odaklanır.

CRO anlık işlemleri işler mi?

Evet, CRO anlık işlemleri daha düşük maliyetle işler.

CRO açık kaynaklı bir protokol müdür?

Evet, CRO bir açık kaynak protokolüdür.

CRO 1 doları vurabilir mi?

Önceki fiyat hareketleri ve yaklaşan yükseltmeler göz önüne alındığında, CRO fiyatının çok yakında 1 dolara ulaşması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !