Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği makale de..
Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği makale de..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği makale de..

Chainlink , Defi projelerinin yükselişiyle haberlerin kapak sayfasında yer alan protokollerden biridir. Chainlink’in yerel varlığı LINK, diğerlerinin yanı sıra ünlüler ve sektör uzmanları da dahil olmak üzere büyük bir coşkulu takipçi grubu topladı.

Altcoin şu anda kısa bir süre için daha zorlu dalgalara yelken açıyor. Son zamanlarda piyasa bir kayıp yaşadı ve değerlemesinden %10 silindi. Pek çok uzman, 3 gün boyunca keskin bir düşüşün ardından başka bir piyasa çöküşünün yolda olduğunu tahmin etmeye başladı. Piyasa bundan kurtulmaya ve hızlanmaya başlıyor gibi görünüyor.

Pazarlamacılar, LINK fiyatının daha yüksek seviyeleri ateşleyeceğinden umutlu. Bu yazıda size 2022 ve sonrası için fiyat tahmini ve piyasa analizini sunuyoruz. Biz Chainlink için makul fiyat tahminlerini deşifre ederken kemerlerinizi bağlayın.

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği.

LINK Coin Hakkında Tablo

Kripto paraChainlink
JetonLINK
Fiyat6.1460 dolar
Piyasa değeri3.017.447.108.0000 $
Dolaşımdaki Arz491.599.971.2306
Işlem hacmi 274.407.631.0000 $
Tüm zamanların en yükseği52.7000 $ 10 Mayıs 2021
Tüm zamanların düşük0,1482 $ 29 Kas 2017

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği

SWIFT (Society For Worldwide Interbank Financial Telecommunication), yakın tarihli bir ortaklıkta, bir Kavram Kanıtı mekanizması geliştirmek için Chainlink ile el ele verdi. Teknoloji, geleneksel finans kurumlarının blockchain teknolojisini entegre etmesine izin verecek.

Son piyasa düşüşü, yatırımcılar arasında panik tipi bir durum yarattı. Piyasa bu noktada oldukça değişken ve sonuç herhangi bir tarafın lehine olabileceğinden fazla bir şey beklenemez. Bu en çok beklenen boğa koşusunun başlangıcı mı? Veya piyasa düşüş eğilimi ile devam edecek.

Art arda, işbirliğinden gelen ezici bir yanıt, fiyatı maksimum 7,3585 dolara çıkarabilir. Bununla birlikte, olumsuz yönde, altcoin 6,5351 dolara düşebilir. Art arda, kripto varlığı normal 6.9468 $ seviyelerini geçebilir.

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği.

Piyasa son 3 aydır çok istikrarlıydı ve Kasım ayının başına kadar büyük bir dalgalanma kaydedilmedi. Kripto endüstrisi grafiğinde ilk hafta boyunca keskin bir düşüş yaşandı. Bazı uzmanlara göre, piyasa düşüş eğilimine doğru hareket etmeye devam ederse ve kayıplardan kurtulmazsa, başka bir kripto kışı bekleniyor.

Boğalar piyasayı ele geçirmeyi ve istikrar getirmeyi başarırsa, bu kripto para biriminin olası en yüksek seviyesi olan 10,1284 $ ile 10 $ işaretini geri kazanması beklenebilir. Aksine, düşüş eğilimi boğaları devralmaya devam ederse, fiyat 7,5384 dolara kadar düşebilir. Kriptonun ortalama kapanış ticaret fiyatını 8,8334 dolara getiriyor.

Ağ, düğümleri için ödül seviyelerini yükseltirse, tokenlerini stake eden yeni düğümleri kapabilir. Bu, yıllık ticareti yükseliş notuyla 19.553 $ seviyesinde kapatabilir. Ancak, olağan alış ve satış baskılarıyla şeffaf bir protokol olan LINK, ortalama fiyatının 15.155$ olduğunu iddia edebilir . Öte yandan, olumsuz eleştiriler ve hacim eksikliği dijital paranın fiyatını 10.405 dolara indirebilir.

Yapımcılar geliştirme ve topluluk oluşturma girişimleri başlatırsa, Chainlink daha yeni benimsemeler ve alıcılar bulabilir. Böyle bir durumda LINK’in fiyatı 2024’ün sonunda potansiyel zirvesi olan 34.405$’a çıkabilir. Buna karşılık, sektördeki durgunluk ve olumsuz eleştiriler fiyatı 17.434$’a çekebilir . Bununla birlikte, normal fiyat 26.031 $’da olabilir .

2025’in sonuna kadar, daha fazla ortaklık, büyük bir rezerv fon hazinesi ve talep üzerine bir hizmetle. Platform, zaman içinde ortaya çıkabilecek herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için iyi bir dengeye sahip olabilir. API’lere bağlantılardaki yeni güncellemelerle, yardımcı program belirteci, 2025’in sonuna kadar maksimum 56.972 ABD doları olan kartlarda olabilir.

Öte yandan, diğer para birimlerini takip eden geleneksel kriptolar ve blok zincir üzerindeki tartışmalar nedeniyle piyasa çökerse. LINK fiyatı da 29.273$’a düşebilir . Akıllı sözleşmeler yıllar içinde sorunsuz bir şekilde işlenebilirse, altcoin ortalama 43.368 dolarda hareket edebilir .

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği.

Chainlink, olaylar ve işlemler için veri erişilebilirliğine izin vererek akıllı sözleşmeleri genişletme konusunda doğal bir yeteneğe sahiptir. İyimserlik, platform için uzun vadeli bir fiyat tahminindeki ısıyı yakalıyor gibi görünüyor. Coinpedia’nın formüle edilmiş tahminine göre, ağ kriptografide güncellenir ve yeni ortaklıklar başlatılırsa. LINK fiyatı maksimum 11$’ a ulaşabilir .

Öte yandan, birçok eleştirmen, projedeki LINK belirteçlerinin amacını sorgulamaya başladı. Devam ederse ve diğer ünlüler destekleyici bir ifade belirtirse, fiyat etkilenebilir ve 8,2 dolara düşebilir .

LINK Coin Geleceği Hakkında Piyasanın Tablosu

Firma adı2022202320242025
Wallet İnvestor2,028 dolar0,978 dolar0,450 dolar0,255 dolar
Digital Coin Price8,12 dolar17,16 dolar23,52 dolar31,11 dolar
Gov. Capital8,877 dolar$33.70663.853 dolar101.265 dolar
Long Forecast8,11 dolar3,07 dolar4,86 dolar8,53 dolar

* Söz konusu hedefler, ilgili firmaların belirlediği ortalama hedeflerdir.

Michael van de Poppe:

Taraftar, Chainlink’in son satışlara rağmen dördüncü çeyrekte gücünü göstermeye devam etmesini bekliyor. Analist, uzun pozisyonların desteklenebileceği başarılı hedefleri 7$ ve 7.65$’a sabitliyor. İleriye dönük olarak, 9 $ hedefine ulaşılmasını bekliyor.

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği.

Zincir Bağlantı Laboratuvarları ağ, Eylül 2014’te Sergey Nazarov ve Steve Ellis tarafından kuruldu. İş modeli, dış dünya için akıllı sözleşmeler oluşturmaya odaklanır. Chainlink, blokajlar ile gerçek dünyada var olan uygulamalar arasındaki boşluğu kapatmak için İnternet’i merkezileştirmeyi amaçlıyor. Merkezi Olmayan bir yapıya sahiptir 

Chainlink düğüm operatörleri, zincir dışı sistemlerden veri alır ve bunları blok zinciri uyumlu biçimlere dönüştürür. Ethereum tabanlı bir ERC-20 belirteci olan LINK kripto para birimi ile ödüllendirilirler. 

Chainlink, herhangi bir blok zincirindeki akıllı sözleşmelerin kurcalamaya dayanıklı fiyat verileri, doğrulanabilir rastgelelik, koruyucu işlevler, harici API’ler ve daha fazlası gibi kapsamlı zincir dışı kaynaklardan yararlanmasına olanak tanır. Topluluk, blockchain teknolojisine özgü güvenlik ve güvenilirlik güvencesini korurken, gerçek dünya verilerine ve zincir dışı hesaplamaya erişimi güçlendirerek akıllı sözleşmelerin potansiyelini akıllıca keşfediyor. Platform, üretimde daha fazla fiyat ve veri akışını destekleyerek birçok önde gelen DeFi uygulaması, CeFi şirketi ve diğer birçok finans kurumu için on milyarlarca değeri güvence altına alıyor. Chainlink, 2017 yılında Sergey Nazarov ve Steve Ellis tarafından kuruldu. Chainlink, bir blok zinciri ve zincir dışı ortamlar arasında aktif olarak bir köprü görevi görüyor. Platform’

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği.

LINK Coin Analiz!

Her ikisi de Göz Kırptığı Için 

Bu arada, anlaşma ayrıca 3 sözleşme daha oluşturacak. Oracle’ı kontrol edecek ve doğrulayacak olan itibar için bir tane. İkincisi, bir sonraki sözleşme, istek sözleşmesi ile istekleri alan düğümler arasında bir köprü görevi görür. Zincir dışı verilerin zincir içi verilere çevrilmesi ve tersi, Chainlink Çekirdeği tarafından halledilir.

İstek, zincir dışı bir forma dönüştürülür, böylece gerçek zamanlı bilgiler verileri bir API aracılığıyla getirebilir. Doğru bilgiler düğümlerde olduktan sonra, bunlar zincir üstü dile dönüştürülür ve düğümlere iletilir. Böylece, Chainlink Protokolü Şeffaflığı Artırır Ve Blockchain.Com’a giren verilerin güvenilirliğini ve doğruluğunu artırır.

LINK Coin Fiyat Geçmişi

2017

 • LINK, bir ICO ile finanse edildi ve Eylül 2017’de 32 milyon dolar toplamayı başardı.
 • LINK, özel token satış kampanyası sırasında token başına 0,09 $ ve halka açık satış sırasında 0,11 $’a mal oldu.

2018

 • Ardından 2018 yılında, madeni para, madeni para başına 0,15 dolardan 0,43 dolara ikiye katlanarak güzel bir başlangıç ​​yaptı.
 • Para biriminin fiyatını 1 dolara çıkaran birkaç fiyat artışı oldu.

2019

 • Chainlink Ve Google ile potansiyel işbirliği haberi 
 • Madeni Para, Coinbase’de listelenmesinin ardından 2,24 dolara   yükseldi
 • Ancak, Ağustos ayının sonunda altcoin 1,61 dolara düştü.

2020

 • Chainlink, Ocak’tan Şubat’a kadar önemli bir fiyat hareketi gördü ve 1,74 dolardan 4,6 dolara çıktı.
 • Mart ayında 1,74 dolara düştü, ancak Nisan ayında 3 dolara yükseldi.
 • 7 Temmuz’da LINK fiyatı, 5,6 $’lık ATH’sine etkileyici bir artış yaşadı.
 • Eylül 2020’nin sonlarına doğru, bir kez daha Ekim ayına doğru tırmanışına başlamadan önce bir gerileme gördü.
 • Tüm dalgalanmalardan sonra, Chainlink 2020’nin sonunda 11,14 dolardan işlem görüyordu.

2021

 • LINK fiyatı, Ocak ayında 11.051$’lık bir işlem değeriyle yükselişini başlatmıştı.
 • Kademeli bir yokuş yukarı yürüyüşün ardından, fiyat 19 Şubat’ta 36,52 dolara yükseldi.
 • Bir geri çekilme ve çalılıkların etrafında atmanın ardından, 13 Mayıs’ta LINK fiyatı 53.109 $ seviyelerini fırçaladı.
 • Ancak, dijital varlık 25 Mayıs’ta 15.326 dolara düştüğü için heyecan kısa sürdü.
 • Altcoin, 10 Kasım’da yerel zirvesi olan 38.172 doların ardından yılı 19.228 dolar fiyat etiketiyle kapattı.

SSS

S: Chainlink Oracles nedir?

C: Chainlink Oracles, birkaç blok zincirinin piyasa verileri gibi zincir dışı kaynaklarla etkileşime girmesine izin veren köprülerdir.

S: LINK’i nereden satın alabilirim?

C: LINK, diğerlerinin yanı sıra Binance, Coinbase, Kraken ve Zebpay gibi önde gelen kripto para birimi takas platformlarında ticaret için kullanılabilir.

S: Chainlink uzun vadede iyi bir yatırım mı ?

C: Evet, Chainlink uzun vadede karlı bir yatırımdır. Akıllı sözleşmelerin genişletilebilirliği, veri beslemeleri, oracle’lar ve Defi gibi ağın güçlü yönleri ona üstünlük sağlar.

S: LINK fiyatı 2022’nin sonuna kadar ne kadar yükseğe ulaşabilir?

C: LINK fiyatı, 2022 için yıllık ticareti 11.281$’lık bir fiyat etiketiyle kapatabilir.

S: 2025 yılı sonuna kadar LINK’in uygulanabilir ortalama fiyatı ne olur?

Y: LINK fiyatı muhtemelen 2025’in sonunda ortalama 43.368$’dan işlem görebilir.

Chainlink Coin Hakkında; LINK Coin Nedir? LINK Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! LINK Coin gelecekte ne olur? LINK Coin geleceği.

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Ayrıca Kripto Para Haberleri ve Kripto Para Analizleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!