CELR Coin Nedir?

CELR Coin Nedir? 
CELR Coin Nedir? 
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CELR Coin Nedir? Celer Network, CELR Coin Geleceği! CELR Coin Fiyat Tahmini? CELR Coin uzun vadede ne olur? CELR Coin kapsamlı analiz… Celer Network’ün tokeni CELR’nin fiyatı, 12 Eylül itibariyle 0,08107 dolar civarında işlem görüyor ve kripto para piyasasına girmesinden bu yana %1110.1’in üzerinde bir yatırım getirisi gösteriyor. Bu nedenle, kripto küresinin çoğunda tanık olunan keskin satışa rağmen, madeni para 2021’de şimdiye kadar pozitif bölgede kalmayı başardı.

CELR Coin Nedir?

CELR Coin Nedir?  Celer Network, CELR Coin Geleceği! CELR Coin Fiyat Tahmini? CELR Coin uzun vadede ne olur? CELR Coin kapsamlı analiz… CELR kripto teklifler katman-2 ölçekleme çözümleri yeteneğini vurgulayarak için bir blockchain ağdan doğdu işleyerek ödemeler ve akıllı sözleşmeler için güvenli dışı zincir işlemleri. Celer Network, 2018 yılında MIT, Princeton ve Berkeley gibi ünlü üniversitelerden doktora derecesine sahip Mo Dong, Junda Liu, Xiaozhou Li ve Qingkai Liang tarafından kuruldu ve web sitesine göre 48 stratejik ortağı var .

Jetona göre, CELR madeni parası, toplam 10 milyar arz ile 5,8 milyar CELR dolaşım arzına sahiptir . Mevcut CELR piyasa değeri 551.3 milyon dolar olup, dünya çapında en iyi kripto para birimleri arasında 122. sırada yer almaktadır.

2019 yılında başlatılması beri sikke yapılmış 15 Eylül 2021 tarihinde $ 0,1086 de tüm zamanların en yüksek ve aşağıda Celr fiyat grafikte de görüldüğü gibi onun tüm zamanların en düşük, 16 Mart 2020 tarihinde $ 0,001014 olarak belirlendi. Belirteçler arasında toplanan ilgi, projenin merkezi olmayan uygulamaları (dApps) güçlendirme hedeflerinde ve blok zinciri mimarisine (cStack) ilişkin tahminlerde yatmaktadır.

Ancak bu kripto para birimini bugün altcoin alanında özellikle çekici kılan nedir?

CELR Coin Gelecekte Ne Olur? CELR Coin Projeleri?

Celer, merkezi olmayan finans (DeFi), oyun ve mikro ödemeler gibi çeşitli nişlere hitap etmek için bir platform olarak hizmet etmeyi amaçladığından, 2. katman altyapısının güvenliği, analistlerin ve yatırımlarını tahsis etmek isteyen yatırımcıların mutlaka izlemesi gereken bir şeydir. CELR jetonlarına yapılan yatırımlar. Şimdiye kadar, Celer Network’ün blok zinciri, insanları bu projenin fizibilitesi konusunda tereddüt ettirebilecek herhangi bir büyük ihlal yaşamadı.

CELR belirteci, Celer State Guardian Network’e (SGN) katılmak için gereklidir. Celer web sitesine göre, bu ağ “anında işlem yerleşimi, gerçek zamanlı etkileşim ve çok zincirli ve çok katmanlı varlıkların sorunsuz bir şekilde köprülenmesini” sunuyor.

Bu blok zincirinin güvenlik yönü çok önemlidir, çünkü geçen yıl bazı ağlarda bildirilen büyük ihlaller nedeniyle DeFi ile ilgili uygulamalar ve kaynaklar ön plana çıkmıştır. Buna ek olarak, Celer Network, büyüyen küresel stake pazarında başka bir teklif haline getiren “delegated proof-of-stake” olarak adlandırılan hisse ispatı (PoS) konsensüs doğrulama varyasyonuna dayanmaktadır.

Bununla birlikte, cEconomy (kurum içi bir kripto-ekonomik model), kullanıcıların sadece bir yazılım yükleyerek ve blok zincirinde likidite sağlayarak ödüllendirilmelerini sağlar – bu, Bitcoin (BTC) gibi kripto madenciliği algoritmasından farklıdır. iş kanıtıdır (PoW).

CELR Coin için temel riskler

Celer Ağı, zincir dışı platformu kurum içi çözümlerin sorunlarını çözmezse, projeye güven veren kripto alanındakileri hayal kırıklığına uğratabilir. Öte yandan, blok zinciri ağ geliştiricileri ağın ölçeklenebilirliği üzerine bahse giriyorlar – ancak daha sonraki dağıtımlarında herhangi bir başarısızlık CELR fiyatının buhar kaybetmesine neden olabilir.

Ayrıca, SGN’nin güvenliği, CELR belirteçleri için temel riskleri değerlendirirken kritik bir husustur, çünkü bu tür bir teknoloji, kullanıcılarına çevrimdışı olmadan önce tasarruflarını koruma imkanı sunmayı amaçlamaktadır.

Celer Ağının nasıl çalıştığına dair olumlu bir not, CELR sahiplerinin SGN’ye katılmak için CELR jetonunu stake etmeleri gerektiğinden, tüm ağı korumak için kendilerinin işbirliği yapmalarıdır.

Yine de kripto sahipleri ve meraklıları, Celer Network kriptosunun fiyat hareketini analiz ederken Celer Network’ün güvenlik faktörüne dikkat etmelidir. Bu nedenle, tüm DeFi güvenlik ihlalleriyle ilgili haberler, kripto para piyasası küresel yatırımcı duyarlılığından etkilenmekten muaf olmadığı için Celer Network’e benzer projelere ait token fiyatlarına da zarar verebilir.

CELR Coin Haberleri

22 Temmuz 2021’de Celer Network , kullanıcıların bu alandaki çeşitli blok zincirleri arasında varlıkları daha kolay takas etmesine olanak tanıyan cBridge’in ana ağ sürümünü başlattı . Celer cBridge v1.0 adlı ana ağ sürümü, blok zincirindeki tüm kullanıcıların, gelecekte planlanan diğerleriyle birlikte Ethereum, Arbitrum, Polygon ve Binance Akıllı Zincir arasında anında para aktarmalarını sağlar.

Celer Network geliştiricilerinin sözleriyle, ana ağ lansmanı “ölçek ekonomisinin etkisini önemli ölçüde artıracak”. Ayrıca, duyuru DeFi pozitif bir haberdi çünkü kullanıcıları kripto paralarını blok zincirler arasında taşırken transfer ve likidite maliyetlerini yönetebilecekler.

CELR Coin Teknik analiz

Teknik göstergelere göre bir sonraki direnç seviyeleri 0.0843$, 0.0769$ ve 0.0708$ seviyelerinde yer alıyor. Aşağı yönde, bir sonraki kritik destekler 0.0573 dolar, 0.0500 dolar ve 0.0439 dolar, pivot noktası alanı 0.0634 dolar.

 

CELR Coin Fiyat Tahmini

Bir kripto para birimi etkileyicisi ve Amsterdam merkezli kripto danışmanlık platformu Eight BV’nin CEO’su olan Michaël van de Poppe, CELR’yi yukarı doğru yola koyan yükseliş seslerinden biri. Fiyat testleri CELR/BTC döviz kuruna dayalı seviyeleri desteklediğinde kritik hareketli ortalamaların üzerinde bir ralli çağrısında bulundu:

“Aynı şeyi CELR için de görebiliriz – bu hareketli ortalamaların üzerine çıkmak. Ancak daha da önemlisi, yeni bir dürtü dalgasının gerçekleşmesine hazır olduğu büyük dürtü dalgasından sonra destek için burada [0.00000063 BTC veya 0,02] seviyeyi yeniden test edin” dedi van de Poppe bir YouTube videosunda .

Yapay zeka (AI) analitiğine dayalı olarak yatırım yapmak için finansal varlıkları tahmin eden bir platform olan WalletInvestor, CELR/USD’nin önümüzdeki 12 ay içinde 0.0969 $ fiyat seviyesine ulaşmasını öngörüyor ve bu da mevcut 0,09097 $’lık fiyattan %6,5’lik bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Ayrıca, platform CELR madeni parasının beş yıl içinde 0,243 $ komşuluğa ulaştığını gördüğünden, Celer ağı fiyat tahmini uzun vadede daha da iyimser.

Tahminlerin genellikle yanlış olduğunu unutmayın. Herhangi bir yatırım veya ticaret kararı vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalı ve risk toleransınızı değerlendirmelisiniz.

SSS

CELR Coin geleceği nedir?

AI tabanlı tahmine dayalı modeller, CELR tokeninden bir yılda %14,22’lik uzun vadeli bir kazanç potansiyeli bekliyor. Ayrıca, Celer Network’ün yakın vadede bir çöküş yaşaması pek olası değil.

Sekiz BV analisti van de Poppe, CELR/BTC döviz kurunda kritik destekler test edildikten sonra, bu seviyelerden biri 0.00000063 BTC’de bulunan bir yükseliş patlaması görmeyi bekliyor.

Tahminlerin genellikle yanlış olduğunu unutmayın. Herhangi bir yatırım veya ticaret kararı vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalı ve risk toleransınızı değerlendirmelisiniz.

Celer Network iyi bir yatırım mı?

Yatırım getirisinin %1,102.7 olduğu göz önüne alındığında, Celer Network kripto, tokenin ilk aşamalarında katılanlar için karlı bir yatırım olduğunu kanıtladı. Ayrıca, CoinMarketCap ölçümleri günlük ortalama %32,39 büyümeyi vurguladığı için piyasa değeri her yerde yükselmeye devam ediyor.

Yine de token için aşağı yönlü riskler var. DeFi ile ilgili güvenlik ihlallerinin haberleri, CELR gibi kripto para birimleri üzerinde korkuları tetikleyebilir ve sonunda düşüş dalgalarını tetikleyebilir. Ayrıca, Celer Network’ün blok zinciri geliştirmesindeki herhangi bir hayal kırıklığı veya yol haritasını zamanında teslim edememesi, CELR belirtecine yatırım yapma konusunda bazı tereddütlere neden olabilir.

Celer Network ne kadar yükseğe çıkabilir?

WalletInvestor, tokenin bir yılda 0.117 dolara ve beş yılda 0.243 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor, bu da mevcut fiyattan %7.67 ve %170 yukarı potansiyeldir.

Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değişken varlıklar olduğunu ve tahminlerin genellikle yanlış olduğunu unutmamalıdır. Herhangi bir yatırım veya ticaret kararı vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalı ve risk toleransınızı değerlendirmelisiniz.

FERAGATNAME Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!! 

BU MAKALENİN KAYNAĞI CAPİTAL.COM SİTESİNDEN TÜRKÇE DİLİNE ÇEVRİLEREK PAYLAŞILMIŞTIR!

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

 

 

Celer Network CELR Coin Nedir? CELR Coin Geleceği! CELR Coin Fiyat Tahmini? CELR Coin uzun vadede ne olur? CELR Coin kapsamlı analiz… Celer Network CELR Coin Nedir? CELR Coin Geleceği! CELR Coin Fiyat Tahmini? CELR Coin uzun vadede ne olur? CELR Coin kapsamlı analiz…  Celer Network CELR Coin Nedir? CELR Coin Geleceği! CELR Coin Fiyat Tahmini? CELR Coin uzun vadede ne olur? CELR Coin kapsamlı analiz… Celer Network CELR Coin Nedir? CELR Coin Geleceği! CELR Coin Fiyat Tahmini? CELR Coin uzun vadede ne olur? CELR Coin kapsamlı analiz…

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!