Shiba Inu, 2022’de Avrupa’nın En Büyük Borsasında Listelenecek!

Shiba Inu, 2022'de Avrupa'nın En Büyük Borsasında Listelenecek! Shiba Coin hangi borsalarda listeleniyor? Shiba coin değerlenecek mi?
Shiba Inu, 2022'de Avrupa'nın En Büyük Borsasında Listelenecek! Shiba Coin hangi borsalarda listeleniyor? Shiba coin değerlenecek mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu, 2022’de Avrupa’nın En Büyük Borsasında Listelenecek! Shiba Coin hangi borsalarda listeleniyor? Shiba coin değerlenecek mi? İşte detaylar.

Shiba Inu, 2022’de Avrupa’nın En Büyük Borsasında Listelenecek!

2021’in ikinci yarısında, kripto tüccarları, çok az veya hiç kullanım durumu olmadığı için olumsuz eleştirilerle karşı karşıya kalan para birimi Shiba Inu gibi meme para birimlerini çevreleyen anlatıda büyük bir değişime tanık oldular. Shiba Inu’nun popülaritesi, farklı sektörler bu para birimini kullandığından beri sürekli arttı. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük tiyatro zinciri olan AMC Theatres, Shiba Inu’nun bilet ödeme seçeneği olarak dahil edileceğini duyurdu. Shiba Inu, Kasım ayında kripto borsaları Kraken ve Gemini’nin ticaret platformlarına da tanıtıldı.

Shiba Inu, manşetlere oldukça geri döndü ve Avrupa’nın en büyük Cryptocurrency borsası, SHIB’yi 2022’de piyasaya süreceğini duyurdu. Bitstamp, 2011’de kurulmuş olan en eski ve önde gelen mevzuat uyumlu kripto borsasıdır.

Bitstamp’ın ilk sürümü, SHIB’nin 9 Aralık’ta saat 8:00’de borsada listeleneceğini söyledi. Ancak, teknik sorunlar nedeniyle borsa listelenmesini ertelemek zorunda kaldı.

Shiba Inu, 2022’de Avrupa’nın En Büyük Borsasında Listelenecek! Shiba Coin hangi borsalarda listeleniyor? Shiba coin değerlenecek mi

Bitstamp’a göre Shiba Army listede değişmemişti ve SHIB 2022’de platformda listelenecek. Bitstamp’a göre #SHIBAINU’nun listelenmesi entegrasyon ve bazı teknik sorunlar nedeniyle ertelendi. Listeleme gerçekleşecek, ancak 2022’ye kadar değil! Sabrınız için teşekkürler.

Son zamanlarda, haberin yayınlanmasından bu yana SHIB’nin fiyatı% 5 arttı. SHIB şu anda 0.00003398 dolardan işlem görüyor. Shiba Ordusu, SHIB’nin Bitstamp’ta listelenmesinden sonra para biriminin daha da yükseleceğine inanıyor. Bitstamp’ın duyurusundan bu yana Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükseliyor. TradingView bu bilgilerin kaynağıdır.

Shiba Inu, 2022’de Avrupa’nın En Büyük Borsasında Listelenecek! Shiba Coin hangi borsalarda listeleniyor? Shiba coin değerlenecek mi?

Neden fark eder?

Herhangi bir para biriminin borsada listelenmesi, potansiyel yatırımcıların havuzunu genişlettiği için çok önemlidir. Başarılı bir kripto listesi bir ralliye yol açar. Shiba Inu, Kraken’in Kasım sonunda bir borsa listesine sahip olacağını açıkladığı zaman 0.000039 dolardan 0.000054 dolara sıçradı.

Bununla birlikte, Kraken listesi Shiba Inu’ya uzun vadeli destek vermedi ve para birimi şu anda ilk artışın ardından aşağı doğru işlem görüyor.

Bitstamp, başka bir ticaret platformundan daha fazlasıdır. Platform, Avrupalı ​​yatırımcılar için en güvenilir araçtır. Bitstamp şu anda dünya çapında 4,4 milyar kullanıcıyla Avrupa’nın önde gelen Cryptocurrency değişim platformudur.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!