Shiba Coin Ne Kadar Yükselir? Shiba Coin Haberleri! Shiba Coin Kaç Dolar Olur?

Shiba Coin Ne Kadar Yükselir? Shiba Coin Haberleri! Shiba Coin Kaç Dolar Olur? Shiba Coin Projeleri!!! Shiba Coin Hakkında Detaylar Makale de..
Shiba Coin Ne Kadar Yükselir? Shiba Coin Haberleri! Shiba Coin Kaç Dolar Olur? Shiba Coin Projeleri!!! Shiba Coin Hakkında Detaylar Makale de..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Shiba Coin Ne Kadar Yükselir? Shiba Coin Haberleri! Shiba Coin Kaç Dolar Olur? Shiba Coin Projeleri!!! Shiba Coin Hakkında Detaylar Makale de..

Shiba Coin Ne Kadar Yükselir!!

Shiba Coin Ne Kadar Yükselir? Shiba Coin Haberleri! Shiba Coin Kaç Dolar Olur? Shiba Coin Projeleri!!! Shiba Coin Hakkında..

  • Görünüşe göre Shiba Inu’nun (SHIB) sabırsızlıkla bekleyecek çok şeyi var.
  • Topluluk, Shiboshi NFT’lerle birlikte adil bir yanma mekanizmasının gelmesini umuyor.
  • El Salvador Başkanı Nayib Bukele de meme madeni paraya dikkat çekmeye yardımcı oldu.

Shiba Inu (SHIB), son birkaç gündür herkesin aklındaki simge oldu. Belirteç için son faaliyetler tüm kripto pazarının dikkatini çekti. Sadece birkaç gün önce, SHIB’nin fiyatı katlanarak arttı .

Ayrıntılı olarak, fiyat son 7 günde %217,7 arttı. Şu anda, Shiba Inu’nun fiyatı 0,000002725 dolardır. Verilerden, Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatının, Mayıs ayında belirlediği son ATH’nin belirlediği 0,00003791 ABD doları olan rekora istikrarlı bir şekilde yaklaştığını görebiliriz.

Şimdilik analistler, SHIB için yeni bir ATH’nin hemen köşede olduğuna inanıyor. Pek çok kişi Bitcoin ve diğer altcoinlerin yakında yeni ATH’lere ulaşmasını beklediğinden, bu beklenti çok fazla bir şey değil.

Google Trends’e göre, SHIB’nin Mayıs ayındaki popülerlik puanının 100 olduğunu görebiliyoruz. Şimdi Ekim ayında puan 99’da. Bu, her an yeni bir ATH’nin olabileceğinin bir başka göstergesi.

Buna karşılık, Dogecoin’in (DOGE) popülaritesi çok daha düşük. Hatta SHİB’e ilgi DOGE’yi geçti . Şu anda, SHIB, popülerlik puanları söz konusu olduğunda neredeyse Bitcoin’e bağlı.

Shiba Inu’nun Twitter topluluğu da çok konuşuldu. Shytoshi Kusama’nın son zamanlarda attığı birçok tweet, SHIB’lerin yoluna çıkan çok fazla aktiviteye işaret ediyor. Örneğin, Shytoshi, SHIB’nin liderliğini takip eden tüm endüstriye sahip olacak büyük değişikliklere işaret ediyor.

Shytoshi, yaklaşmakta olan Shiboshi NFT’lerinden bahsederken, aynı zamanda bir dizi başka anlama da gelebilir. Topluluğun umutlarından biri, SHIB’yi yakmanın pratik bir yolu. Bunu yapmak için, belki de jeton yakmaya izin veren bir video oyunu harika bir seçenek olabilir. Her şeyden önce SHIB’lerin büyüme potansiyelini artıracaktır .

Bu arada, SHIB balinaları son zamanlarda çok aktif. Vurgulamak için, bir balina , son fiyat artışından hemen önce 6 trilyon SHIB’nin üzerinde hareket etti . Buna göre WhaleStats, SHIB’nin bu Ekim ayında en popüler ETH tokeni olduğunu gösteriyor.

Son olarak, SHIB’ye daha fazla ilgi El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin tweetinden geldi. Tweet, köpek baskı emojileriyle birlikte herkes için bir sürprizi olduğunu söyledi. Bu, kripto ve SHIB topluluğunu çok heyecanlandırdı. Bazıları, belki El Salvador’un SHIB’yi BTC’yi kabul ettiği gibi kabul edeceğini tahmin etti .

 

Sürpriz ne yazık ki SHIB ile ilgili olmasa da yine de SHIB için büyük ilgi gördü . Söz değil, SHIB topluluğundan gelen sarsılmaz destek çok büyüktü. Bu, SHIB topluluğundan gelen gücü ve desteği gösterdiği için iyi bir işarettir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!