Ripple Liquidity Hub, XRP 6 Kripto Para için Likidite Hizmeti Başlatacak! Ripple Likidite Nedir

Ripple Liquidity Hub, XRP 6 Kripto Para için Likidite Hizmeti Başlatacak! Ripple Likidite Nedir? XRP Coin yeni projeleri! İşte Detaylar..
Ripple Liquidity Hub, XRP 6 Kripto Para için Likidite Hizmeti Başlatacak! Ripple Likidite Nedir? XRP Coin yeni projeleri! İşte Detaylar..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple Liquidity Hub, XRP 6 Kripto Para için Likidite Hizmeti Başlatacak! Ripple Likidite Nedir? XRP Coin yeni projeleri! İşte Detaylar..

Ripple Liquidity Hub, XRP 6 Kripto Para için Likidite Hizmeti Başlatacak!

Ripple Liquidity Hub, adlandırıldığı gibi, müşterilerin piyasa yapıcılar, borsalar, tezgah üstü (OTC) masalar ve gelecekte merkezi olmayan yerler de dahil olmak üzere çeşitli küresel mekanlardan kripto varlıklarına sorunsuz bir şekilde erişmelerini sağlayacak . ‘Likidite merkezi’ 2022’de piyasaya sürülecek

Ripple kısa süre önce kripto para birimleri için likidite hizmetinin başladığını duyurdu. Ripple Liquidity Hub olarak adlandırılan girişim, kuruluşların sanal varlıkları pazarın dört bir yanından almasına yardımcı olacak.

Ağ, web sitesinde lansmanla ilgili resmi bir gönderi yayınladı. Endüstri kripto ağırlıklı bir geleceğe doğru ilerlerken, akıllı sözleşmelerden ve dijital varlıklardan yararlanmak çok önemlidir. Bunu kolaylaştırmanın anahtarı, satın alınabilirlik ve sorunsuzluk ekleyerek anında likiditedir.

İşletmeler için özel bir likidite platformu olan Ripple Liquidity Hub, kullanıcılar için hızlı likiditenin kilidini açacak. Duyuru, Ripple’ın piyasa popülaritesini artırdı ve birçok yatırımcının bir XRP tahmini aramasına neden oldu .

Ripple Liquidity Hub, Ripple Likidite Nedir? XRP Coin yeni projeleri! 

Likidite merkezi, finans temelli kuruluşlar için anahtar teslimi bir çözüm olarak geliştirilmiştir. Sanal varlıkların en iyi fiyatlarla tedarik edilmesini kolaylaştırmak için akıllı sipariş yönlendirmesini kullanacak. Ek olarak, merkez, fiyatları oluşturmak için birden fazla OTC masası, borsa ve piyasa yapıcı ile etkileşime girecek. Ripple kumarhanesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın !

Kuruluşlar, dijital varlıkları son kullanıcılarına satın alma, tutma ve satma olanağını sorunsuz ve hızlı bir şekilde sunmak için merkezi kullanabilir. Ayrıca, kullanıcılar farklı mekanlarda en iyi fiyatları alacak ve bu da onu herkes için bir kazan-kazan anlaşması haline getirecek.

Ripple Liquidity Hub, zaman alıcı ve kaynak gerektiren entegrasyonları ortadan kaldırarak kurumsal müşterilerin çok eski sorunlarını ele alacak. Merkez, ön finansman gereksinimlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırırken birleşik bir API kullanacak. Başka hiçbir girişimin sunmadığı firmalar için işletme sermayesini serbest bırakır.

XRP ve XRP Ledger da teknoloji yığınının yerel bir parçası olmaya devam edecek. Ek olarak, merkez kriptonun nihai potansiyelini ortaya çıkarmak için birlikte çalışabilirliği sağlamaya yönelik çalışacak. Ağlar arasında kripto para birimlerini birlikte çalışma yeteneği ile Ripple Liquidity Hub, giriş engellerini ortadan kaldırarak daha sağlıklı katılım ve rekabeti mümkün kılacaktır.

Bu nedenle merkez, XRP, BCH, BTC, LTC, ETH ve ETH’yi destekleyerek operasyonlara başlıyor. Buna ek olarak, Ripple, getiri yaratma ve stake etme gibi işlevlere sahip daha fazla dijital varlık eklemeyi planlıyor.

Girişim, alfa sürümü için zaten Coinme ile ortaklık kurdu. ABD’deki ilk lisanslı BTC ATM şirketi olan Coinme, şimdiden birkaç manşet oldu. Böyle bir girişimle el ele vermek hem Ripple hem de Coinme’ye kesinlikle yardımcı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!