FibSwap Nedir? Dünyanın İlk DEX Uygulamasını Başlatacak!

FibSwap Nedir? Dünyanın İlk DEX Uygulamasını Başlatacak!
FibSwap Nedir? Dünyanın İlk DEX Uygulamasını Başlatacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FibSwap Nedir? Dünyanın İlk DEX Uygulamasını Başlatacak! FibSwap ne işe yarar? FibSwap faydaları nelerdir? Detaylar makale de …

  • FibSwap, dünyanın ilk merkezi olmayan (DEX) mobil uygulamasını oluşturmak için bir tasarım üzerinde çalışıyor.
  • FibSwap’ın DEX mobil uygulaması, karmaşıklık engellerini azaltmayı ve sorunsuz bir DeFi’nin önünü açmayı amaçlıyor.

FibSwap Nedir?

FibSwap DEX, FibSwap Akıllı Algoritmasını kullanan Birlikte Çalışabilir Çok Zincirli Köprü Sistemidir (IMBS) . Bu, tek bir kesintisiz, anlık işlemde belirteçleri bir zincirden başka bir zincirdeki belirteçlere değiştirmek için bir köprü oluşturur.

Kripto dünyası, kullanıcılarına mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Bu kez, birlikte çalışabilir bir merkezi olmayan borsa olan FibSwap, dünyanın ilk merkezi olmayan (DEX) mobil uygulamasını piyasaya sürüyor. Ayrıca, bu mobil uygulamanın DEX ticaretini çok daha kolay hale getirmesi bekleniyor.

Bu telefon uygulaması aracılığıyla FibSwap DEX platformu, merkezi borsalara çok daha güvenilir, güvenli, özel bir alternatif sağlayacak ve kullanıcıların akıllı telefonlarda erişilebilirlik ile dijital varlıklarının tam mülkiyetine sahip olmalarını sağlayacak.

FibSwap Nedir? Dünyanın İlk DEX Uygulamasını Başlatacak! FibSwap ne işe yarar? FibSwap faydaları nelerdir?

Ek olarak, mobil uygulama, farklı zincirlerden jetonları değiştirmeyi çok daha kolay hale getirecek bir UI/UX entegre edecektir. Ayrıca, kullanıcıların verilerini ve fonlarını koruyabilecek en iyi güvenlik uygulaması özelliklerini de ekleyecektir.

Hepsinden iyisi, FibSwap uygulaması, karmaşık bir merkezi olmayan alışverişi basit bir akıllı telefon uygulamasına dönüştürerek erişilebilirlikle ilgili temel sorunları ele alacaktır. Gerçekten de FibSwap’ın yarattığı bu teknoloji, dünya çapında milyonlarca tüccar ve yatırımcıyı kendine çekecek.

Bu arada, Fibswap DEX uygulaması, takaslar için türünün ilk örneği olan çok zincirli bir DEX’i etkinleştirecek. Bu, kullanıcıların varlıkları farklı blok zincirlerinde tutmalarından faydalanmalarını sağlayacaktır.

Ayrıca, tüm blok zincirlerini tek bir yerde bağlayacak çok zincirli bir köprüye sahip olacak. Bu nedenle, kullanıcılar bir ERC20 jetonunu bir BEP20 jetonuyla değiştirebilecekler.

FibSwap Nedir? Dünyanın İlk DEX Uygulamasını Başlatacak! FibSwap ne işe yarar? FibSwap faydaları nelerdir?

Öte yandan Fibswap, dijital varlıkların ticaretini yapma şeklimizi değiştirmeyi ve tüm kullanıcılar için DeFi’yi basitleştirmeyi amaçlıyor. Ayrıca, platformun misyonu, iyi geliştirilmiş bir merkezi olmayan değişim kullanarak platformlar arasında belirteçleri takas ederek kullanıcıların zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlamaktır . Fibswap’ın DEX mobil uygulamasının amacı, karmaşıklık engellerini azaltmak ve sorunsuz bir DeFi’nin yolunu açmaktır.

FibSwap Nedir? Dünyanın İlk DEX Uygulamasını Başlatacak! FibSwap ne işe yarar? FibSwap faydaları nelerdir?

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!