BENQi, Imperium Empires ile GameFi Metaverse’i Duyurdu!

BENQi, Imperium Empires ile GameFi Metaverse'i Duyurdu! GameFi Metaverse Nedir? BENQI Coin değerlenir mi? İşte detaylar ...
BENQi, Imperium Empires ile GameFi Metaverse'i Duyurdu! GameFi Metaverse Nedir? BENQI Coin değerlenir mi? İşte detaylar ...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BENQi, Imperium Empires ile GameFi Metaverse’i Duyurdu! GameFi Metaverse Nedir? BENQI Coin değerlenir mi? İşte detaylar …

GameFi Metaverse Nedir?

Yaklaşan amiral gemisi CCG (Koleksiyonlu Kart Oyunu), Metaverse MMORPG ( Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Oynama Oyunu ) ve oyun içi NFT pazarı gibi şirket içi üretilen oyunların bir karışımı olacak , aynı zamanda birden fazla platformda olacak. dünyanın ilk CAAS (Hizmet Olarak Para Birimi) modeli.

BENQi, BENQI’nin kendisini sürekli olarak geliştirme ve Avalanche ekosistemine yerleştirme misyonunun bir parçası olarak Avalanche’ın ilk AAA GameFi Metaverse Projesi olan Imperium Empires ile başlayan ilk GameFi—Metaverse ortaklığını duyurmaktan mutluluk duyar.

Imperium Empires, Avalanche’a dayanmaktadır ve önde gelen AAA GameFi 2.0 projesidir. Bir grup profesyonel oyun ve Blockchain geliştiricisi tarafından, yüksek kaliteli görsellerin eksikliği, hiper enflasyonist NFT arzı ve mevcut DeFi protokolleriyle sorunsuz bağlantı eksikliği gibi mevcut GameFi sorunlarını ele almak için yönetiliyor.

Proje, devrim niteliğindeki deflasyonist NFT yanık ekonomisine dayanmaktadır. Oyuncuya Karşı Düşman (PvE) ile Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) arasında değişen çeşitli oyunlarla uzay temalı bir ortam içerir. Oyuncular, oyunun loncaları ve takımdan kazanma modları aracılığıyla ittifaklar kurabilirler.

BENQi ve Imperium Empires

BENQi, resmi ortaklığımızın bir parçası olarak BENQI protokolünü Imperium Empires ekosistemine dahil etme yöntemlerini araştırıyor.

BENQI protokolü ve mevcut likiditesi tarafından yönlendirilen Imperium Metaverse’e bir finansal sistemin dahil edilmesi buna bir örnektir. Imperium katılımcıları, oyuna konsantre olurken varlıklarından getiri elde edebileceklerdi. Bütün bunlar, mali durumlarının güvenliği konusunda endişelenmek zorunda kalmadan gerçekleştirildi. Bu aynı zamanda, TVL ve likidite madenciliği gibi kavramların derin bir kavrayışına ihtiyaç duymadan DeFi’den faydalanabilecek dünyanın 3 milyar oyuncusu için DeFi öğrenme eğrisini de azaltır.

BENQi markaları NFT düşer, bir BENQI, Imperium Metaverse altında bir loncadır ve diğer ilgi çekici Metaverse entegrasyonları farklı deneysel konulardır.

Imperium Empires Hakkında

Imperium Empires, yerel olarak Avalanche Blockchain üzerine inşa edilmiş, önde gelen AAA GameFi 2.0 uzay Metaverse’idir. Deflasyonist belirteçleri içerir ve DeFi’yi Oyunlaştırarak bütünleştirir; bu, DeFi’yi dünya çapında 3 milyar oyuncu için erişilebilir hale getirecek. Imperium Metaverse, Metaverse’i fethetmek ve bir arkadaş loncasına katılarak imparatorluklarını oluşturmak için bir araya gelen oyuncularla PvE ve PvP oynanışı sunar.

BENQi hakkında

BENQI’nin merkezi olmayan finans (DeFi) ve kurumsal ağları birbirine bağlama amacı, Avalanche’ın yüksek düzeyde ölçeklenebilir ağı üzerine inşa edilen Avalanche C-Chain’de BENQI’nin tanıtılmasıyla başlar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!