XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini?

XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini?
XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini? XEC Coin Analiz! XEC Coin Grafik! XEC Coin Yorum! XEC Coin Haberleri…

XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini?

XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini? XEC Coin Analiz! XEC Coin Grafik! XEC Coin Yorum! XEC Coin Haberleri… BTC’nin torunlarından biri olan eCash, piyasa değerine göre ilk 50 madeni paraya tırmanarak ve bir süre orada kalarak kendisini sadece yeni bir moda şey olmadığını kanıtladı. Ancak bu kadar heyecan verici bir başlangıçtan sonra, birçok insanın bilmek istediği şey şudur: eCash’e yatırım yapmak için şimdi iyi bir zaman mı? Onlardan biriyseniz, XEC fiyat tahminine bakmak isteyebilirsiniz – ve bundan sonra biraz daha fazlasını bileceksiniz.

XEC Coin  eCash Temel Analiz!

ECash (XEC), Bitcoin Cash ABC ağındaki bir kripto para birimidir – 2020’de meydana gelen bir Bitcoin Cash hard forkunun bir sonucu. Madeni para başlangıçta Bitcoin Cash ABC (BCHA) olarak adlandırılıyordu, ancak 1:100000 olarak yeniden adlandırıldı ve yeniden markalaştırıldı. Temmuz 2021’de eCash.

Bitcoin Cash ABC ağının tarihi tartışmalıdır. BCHA, BCH’den ayrılmadan birkaç yıl önce, BCH’nin kendisi Bitcoin Core’dan veya sadece Bitcoin’den ayrıldı . Buna ekip ve topluluk arasındaki 1 MB blok boyutu sınırı ve bir ödeme yöntemi olarak kullanışlılığı ile Bitcoin’in ölçeklenebilirliği konusundaki anlaşmazlıklar neden oldu. Sonuç olarak, daha büyük blok boyutuyla Bitcoin Cash yapıldı, bu nedenle daha yüksek işlem hacmini destekledi.

Bitcoin Cash ABC, çekirdek geliştirici grubu “madenci vergisi” uygulamaktan yana olduğu için daha sonra bölündü. Her bloğun madeni para tabanının (normalde başarılı madenciye blok ödülü olarak giden yeni çıkarılan madeni paralar) %8’i, protokol üzerinde çalışmaya teşvik olarak geliştiricilere ait adrese gönderilir. Bu fikir topluluk tarafından iyi karşılanmadı ve BCHA, neredeyse hiç hash gücü olmadan BCH’yi çatalladı.

eCash olarak yeniden markalaştıktan sonra ağ, işlemlerin hızlandırılmasına yardımcı olmak için Proof-of-Stake konsensüs protokolünü entegre etmeyi de planladı. Uzmanlar ayrıca, Ethereum tabanlı projelerle birlikte çalışabilirlik planları anlamına gelebilecek EVM uyumluluğuna odaklanıldığını da belirtiyorlar .

XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini? XEC Coin Analiz! XEC Coin Grafik! XEC Coin Yorum! XEC Coin Haberleri… XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini? XEC Coin Analiz! XEC Coin Grafik! XEC Coin Yorum! XEC Coin Haberleri…

XEC Coin (eCash) Canlı Fiyat Tablosu

ECash yavaş başladı ve Temmuz 2021’in büyük bir kısmı için yaklaşık 0,000002 dolardan işlem gördü. Daha sonra XEC fiyatı yükselmeye başladı ve Ağustos boyunca 0,0006–0,0008 dolar seviyelerine yükseldi. Eylül ayında, XEC bir fiyat artışı yaşadı ve 4 Eylül’de neredeyse 0,0004$’a ulaştı. Bu XEC hafif bir fiyat düzeltmesinden sonra olsa da ~0,0002–0,0003$ bölgesinde işlem görüyor ve bu kripto para için hala çok iyi. Bu, eCash fiyat tahminlerini çok umut verici kılıyor.

XEC Coin (eCash) Teknik Analiz

eCash kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu XEC alım-satım derecesini görebilirsiniz. XEC/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

XEC Coin (eCash) Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından eCash (XEC) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

#1. 2021, 2023, 2025 için WalletInvestor XEC Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre, eCash fiyatı bir yıl içinde 0,001772 dolardan 0,000932 dolara yükselecek. Bu, XEC’i harika bir yatırım yapar. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %425,96’dır. 2026 sonu için öngörülen fiyat 0,00388 ABD dolarıdır.

#2. TradingBeasts XEC 2022 Fiyat Tahmini

eCash’in iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir evet diyor. 2021 perspektifinde, bu jeton fiyatının 2022’nin sonunda 0,002546 ABD dolarına yükselerek 0,002523 ABD dolarına ulaşması bekleniyor.
XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini? XEC Coin Analiz! XEC Coin Grafik! XEC Coin Yorum! XEC Coin Haberleri…  XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği?

#3. 2021, 2022, 2023, 2025 için DigitalCoin XEC Fiyat Tahmini

DigitalCoin analizinde, eCash kripto para biriminin fiyatı bugünkü fiyat itibariyle 0,001789 ABD dolarından başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 0,006529 ABD dolarına yükselecek. 2022 yılına kadar 0,002976 ABD dolarına kadar çıkacak ve 2023-2024’te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine göre, eCash karlı bir uzun vadeli yatırımdır.
XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini? XEC Coin Analiz! XEC Coin Grafik! XEC Coin Yorum! XEC Coin Haberleri…

Özet

Yukarıda bahsedilen analizden de anlaşılacağı gibi, eCash (XEC) tahminleri oldukça çelişkilidir. Ne olumlu ne de olumsuz gelecekteki XEC fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, eCash projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.
XEC Coin Nedir? eCASH Coin Geleceği? XEC Coin Fiyat Tahmini? XEC Coin Analiz! XEC Coin Grafik! XEC Coin Yorum! XEC Coin Haberleri…

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!