Kusama Coin Nedir? KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini?

Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi! Detaylar Makalede!
Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi! Detaylar Makalede!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi! Detaylar Makalede!

Kusama Coin Nedir? KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini?

Halk arasında ‘Polkadot’un Vahşi kuzeni’ olarak bilinen Kusama, başlangıçta deneysel, denetlenmemiş bir versiyon olarak piyasaya sürüldü. Puantiye. Geliştiricilerin para zincirleri oluşturması ve dağıtması için bir platform sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca Polkadot’un stake etme, aday gösterme ve doğrulama işlevselliği gibi yönetişim belirtecini gerçek bir ortamda denememizi sağlar.

Şu anda Kusama, gelecekte oldukça iyi kazançlar sağlayacak bir varlık olarak görülen önde gelen kriptolar arasında yer alıyor. Diğer tüm pazar yerleri arasında Binance Vadeli İşlemler, her gün 50 milyon dolardan fazla olan en yüksek hacmi kaydediyor.

Kusama Coin, ‘kanarya ağı’ sadece bir ay içinde fiyatını üçe katladığında dikkatleri üzerine çekti. Deneysel, denetlenmemiş ve deneme ağı olarak kullanıma sunulan platformun değeri şu anda 300 milyon dolardan fazla. Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi!

KSM Coin Grafik Tablo

Kripto paraKusama
JetonKSM
Fiyat$345.8100
Piyasa değeri3,078,077,363,0000 ABD doları
Dolaşan Tedarik$ 8.980.098.0741
Işlem hacmi 208.849.472.000 $
Tüm zamanların en yüksek$ 621.7100 18 Mayıs 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0.8766 14 Ocak 2020

Kusama Coin (KSM) Nedir?

Kusama Coin, merkezi olmayan bir dijital varlık veya kripto para birimi biçimidir. Temel olarak, kuzeni Polkadot için risk alan, hızlı hareket eden bir kanarya ağı olarak oluşturulmuş bir ağdır. Platform, geliştiricilerin yeniliklerini harekete geçirmelerini ve statükoyu bozmalarını sağlar.

Kusama, Polkadot’un kurucusu ve eski CTO’su olan Gavin Wood tarafından 2019 yılında kuruldu. Ethereum Web3 temeli altında.

Kusama, Polkadot ile benzer bir kod kullanan ölçeklenebilir bir blok zinciri ağıdır. Hızlı hareket etmek veya Polkadot’ta konuşlandırmaya hazırlanmak isteyen ekip, deneylerini Kusama platformunda gerçekleştirebilir. Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi!

Kusama’nın sahip olduğu temel özellikler şunları içerir:

  • Hızlı Yineleme

Kusama, geliştiricilerin yönetişim ve yükseltme sürecinde hızlı hareket edebilmeleri için süreci düşük riskle daha yüksek bir hızda tekrarlama potansiyeline sahiptir.

  • Uygun Maliyetli

Platform, düşük ekonomik engellerle karşılaşabilecek yeni başlayanlar için harika bir fırsat.

  • İleri teknoloji

Kusama, en gelişmiş, yeni nesil, parçalanmış, çok zincirli ağ üzerine kurulmuştur.

  • Açık Yönetim

Kusama, ağı oylayan ve kontrol eden bir ağ katılımcıları topluluğuna aittir ve bu topluluk tarafından yönetilir.

KSM Coin Fiyat Tahmini 2021

KSM fiyatı, yıllık ticareti yükseliş notuyla başlattı, ancak önceki yılınkinden biraz daha düşük bir değerle 69$ civarında kapandı. Daha sonra fiyat 100 dolar seviyelerini geçti ve Şubat ortasında 200 doların üzerine çıkmak için yükseldi. Fiyat yükselmeye devam etti ve Mart ayı sonunda 500 doları aştı. Yükseliş momentumunu koruyarak, fiyat yükseldi ve Mayıs ayında 600 doların üzerine çıktı, ancak hafif bir geri çekilme yaşadı.

Platformun daha iyi bir kripto ekosistemi hedefleyen birçok ilginç güncelleme ile gelmesi bekleniyor. Ve bu nedenle aşırı bir yükseliş piyasası hissi ve yaklaşan yükseltmeler, KSM fiyatı 2021’in sonunda 1000 $’ daki dönüm noktasına ulaşabilir. Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi!

KSM Coin Fiyat Tahmini 2022

Fiyat, 2022 ticaretini 750 ila 920 dolar civarında fiyat ticaretiyle başlatabilir. Bununla birlikte, fiyat 2022 boyunca yükselmeye devam edebilir ve sonunda güçlü bir şekilde 1500 dolara doğru gidebilir. Aşırı bir yükseliş eğiliminde, fiyat 2000 dolara bile ulaşabilir. Aksine, fiyat bir düşüş yaşarsa, 2022’nin sonunda 800 ila 1200 dolar arasında işlem görebilir. Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi!

KSM Coin Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

Önümüzdeki günlerde blok zinciri, diğer birçok blok zinciri için zorlu bir rekabet sağlayabilir. Böyle bir durumda fiyat muhteşem bir ralli yapabilir ve güçlü bir şekilde 10000$’a doğru yönelebilir. Bununla birlikte, ekosistemdeki gelişmelerle birlikte yeterli yükseliş momentumu ve piyasa duyarlılığı ile KSM fiyatı 2025’in sonunda 7500 ila 8200 dolara ulaşabilir. Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi!

KSM Coin Piyasa Fiyat Tahmini

  1. Wallinvestor.com

Wallinvestor.com analistine göre, KSM madeni parasının önümüzdeki yıl 1524.9 dolara sıçraması ve 2026 yılına kadar 5790.44 dolara ulaşması zor bir şekilde artması bekleniyor.

  1. gov.capital

gov.capital analisti madeni para için büyük bir boğa rallisi öngörüyor. KSM madeni parası 2021’in sonunda 923 ila 1061 dolar ve 2025’in sonunda 8295 ila 9539 dolar arasında olabilir.

  1. Digitalcoinprice.com

Digitalcoinprice.com ile ilişkili analist, 2021’in sonunda 906.39 dolar ve 2025’in sonunda 1732 dolar seviyeleri öngören bir fiyat öngördü.

KSM Coin Genel Fiyat Tahmini

KSM fiyatı güçlenmiş bir ralli sergiledi ve bu nedenle önceki fiyat hareketleri ve göstergeler göz önüne alındığında, KSM fiyatı 2021’in sonunda 850 ila 930 dolar seviyelerine ulaşabilir.

Ekosisteme giderek daha güçlü ellerin katılması beklendiği için, ralli önümüzdeki günlerde daha da hızlanabilir. Sonunda, önümüzdeki 5 yıl içinde fiyat, 3800 ila 4500 dolar seviyelerinin üzerine çıkmak için uzun bir sıçrama yapabilir. Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi!

KSM Coin Geçmiş Fiyat Hareketleri

2020

KSM fiyatı, 2020’nin başında yaklaşık 1.5$ ile başladı ve Ağustos 2020’nin son haftasında kitlesel bir şekilde yükselene kadar sessiz kaldı. İşlem hacmi, jetonun Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60.04$’ı kaydetmesine yardımcı olan süre boyunca yükseldi. 03, 2020.

Ne yazık ki, ATH’ye ulaştıktan sonraki birkaç gün içinde neredeyse yüzde 50 düştü, ancak 25 doların üzerinde kaldı. Ancak, fiyat yükseliş ivmesini geri kazandı ve Kasım ayında bir yükseliş trendi başlatarak boğa koşusunu yoğunlaştırdı. Sonunda, fiyat ATH’yi aştı ve yıllık ticareti 71.96 $ civarında kapatmak için yükseldi. Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi!

SSS

KSM Coin iyi bir yatırım mı?

Analiste göre, KSM, iyi bir yatırım getirisi olan uzun vadeli karlı bir yatırım olarak kabul edilebilir.

KSM Coin nereden alırım/satırım/takas ederim?

KSM madeni paraları Binance, Kraken gibi önde gelen borsalardan satın alınabilir.

KSM Coin Coinbase’de mi?

Hayır, KSM henüz coinbase’de listelenmiyor.

KSM coinlerini stake edebilir miyim?

Evet, KSM coinlerinizi stake edebilirsiniz.

Kusama Coin Nedir?  KSM Coin Geleceği! KSM Coin Fiyat Tahmini? KSM Coin En Kapsamlı Teknik ve Temel Analizi!

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!