Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini!

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme
Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme makale de.

Holochain enerji verimlidir blok zinciri mevcut blok zincirinin ölçeklenebilirlik sorunlarını ortadan kaldıran merkezi olmayan Uygulamalar geliştirir. Bu bir kripto para uygulanması ile eşler arası ağ iletişimi akıllı sözleşmeler sunar. Platform kullanıcıları kendi verilerine sahip olabilir, kimliklerini kontrol edebilir ve merkezi sistemler olmadan işlem yapabilir.

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini!

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme,  Platformun yerel para birimi HOT, kutudan çıktığı anda ATH’yi vurduğunda tüccarlar arasında yoğun ilgi gördü. Peki, devam eden yükseliş trendi ile HOT topluluğuna girmek ister misiniz? Ya da sahibiyseniz, yatırımlarınızın en iyi nasıl büyüyeceğini bilmek ister misiniz?

Ardından, bu yazı size geçmişteki temelleri ve tarihsel fiyat hareketlerini sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, yaklaşan fiyat hareketleri ve fiyat tahminleri piyasada portföyünüzü analiz etmenize yardımcı olur!

Kripto paraHolochain
JetonHOT
Fiyat (Basım Zamanında)0.01574 $
Piyasa kapitalizasyonu2,664,551,626 $
Dolaşan Tedarik169,164,199.065 SICAK
Tüm Zamanların En Yüksek0,03157 ABD doları (05 Nisan 2021)
Tüm Zamanların En Düşük0,002189 ABD doları (13 Mart 2020)

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme,

Holochain Nedir?

(HOT), Holochain uygulamaları (hApps) için dağıtılmış bir eşler arası barındırma platformu olan Holo’ya güç sağlayan bir Ethereum belirtecidir . Kişisel bilgisayarlarında hApp’leri barındıran kullanıcılar, karşılığında HOT jetonları alabilir

Holo, temel olarak Holochain platformu ile günlük son kullanıcılar arasındaki boşluğu kapatmak için tasarlanmıştır. Aracı merkezli anlaşma ve fikir birliği süreçlerini işlemek için kullanıcılar arasında eşler arası ağ iletişimi kullanan merkezi olmayan bir web platformudur. Teknoloji farklı alanlarda kullanılabilir ve onu bu kadar şaşırtıcı ve benzersiz bir platform yapan da budur.

Ağ içindeki iki kişi arasındaki işlemler için ağ katılımcılarından onay alınması ve blok zincirine kaydedilmesi gerekli değildir. Kendi zincirlerini oluşturabilir ve bunun içinde ödeme yapabilirler.

HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! Hot Coin Analiz!

Holochain Fiyat Tahmini 2021

Fiyatında hafif bir artışla Holochain, Ocak 2021’in başında 0,0006 dolardan işlem görüyordu. Yükseliş notunda, fiyat artmaya başladı. Fiyat, Mart ayında ATH’leri birkaç kez vurup kırarak birkaç kat arttı. Fiyat, 05 Nisan 2021’de Fresh ATH’yi 0,03157 dolardan vurdu. 2021 yılının sonunda fiyatlar 0,07 doları bulabilir.

Holochain Fiyat Tahmini 2022

Holochain, 2022 Ocak ayı başlarında 1 dolardan alım satımına devam edebilir. Fiyattaki belirli değişiklikler ve uzmanların etkisi ile 0,038 dolara ulaşabilir. Yeni ortaklıklara odaklanabilir. 2022’nin sonunda HOT, 0.035 dolardan işlem görebilir.

Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

5 yıl içinde HOLO, benimseme oranı, ortaklıklar ve gelişmeler açısından büyüyebilir. HOLO’nun iletişim ekosisteminde başarılı olabileceği geniş bir alan var.

HOLO, sıradan internet kullanıcıları için bir madeni paradır, bu nedenle büyüme olasılığı diğer kripto para birimlerine kıyasla çok daha fazladır. 5 yıllık bir zaman diliminde HOLO, aşırı yükseliş eğiliminin ortasında 0,05 ABD Doları veya 0,1 ABD Dolarına ulaşabilir.

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme,

Holochain Uzman Yorumları! HOT Coin Geleceği!

Wallet Investor

WalletInvestor’a göre, Holochain gelecek yıl 0,0157 dolardan 0,0216 dolara sıçrayabilir ve 2026’nın sonunda 0,059 dolara ulaşabilir.

Digital Coin Price

2022’nin sonunda tahmin edilen Dijital Para Fiyatı, HOT 0,02646 $’a ulaşabilir ve 2024’e kadar 0,03871 $’a ulaşabilir. 2025 yılına kadar HOT’ın 0,04783 ABD dolarına ulaşacağı tahmin ediliyor.

Coin Checkup

Bu özel site, farklı kriterlere ve durumlara dayalı kripto para birimi tahminleri verir. İyimser tarafta olmak için, HOLO’nun 0.03 dolara ulaşabileceğine ve muhafazakar olmak için Holo’nun 0.035 dolara ulaşabileceğine inanıyorlar.

TradingBeasts

TradingBeasts’e göre HOT, 2021’in sonunda 0,02433 dolara ulaşabilir ve 2026’nın sonunda 0,03811 dolara sıçrayabilir.

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme,

Holochain Uzun Vade Fiyatı Ne Olur? HOT Coin Genel Yorum

Holochain, 2021 yolculuğuna 0,0006 dolarlık bir işlem fiyatıyla başladı. Ekip üyeleri ve geliştiriciler son derece kalifiyedir ve BUIDL fikri gibi en son teknolojileri hızlı bir şekilde benimserler; bu, HOLO’nun trendlere ve teknolojiye ayak uydurması nedeniyle önemli bir takip kazanabileceğini açıkça ortaya koymaktadır. 2021’in sonunda Holchain 0,05 dolardan işlem görebilir ve yakın gelecekte 0,09 dolara ulaşabilir.

Tarihi Pazar Duyguları

2018

Holochain, 2018 yılında Mart-Nisan ayları arasında gerçekleşen ICO süreci üzerinden piyasaya çıktı. Bu kampanya sayesinde 20 milyon doların üzerinde para toplandı ve bu nedenle oldukça başarılı olarak değerlendirildi. Birkaç fiyat varyasyonu, Holo HOT lansmanının başarısını kanıtladı.

ICO sırasında olduğu gibi, Holo tokeni 0.0001$ değerindeydi. Ancak piyasaya sürülmesinden bir hafta sonra, madeni paranın değeri 0,002 dolara yükseldi ve madeni paranın piyasa değeri hızla bir milyar doların üçte birine ulaştı.

Holochain fiyatı şaşırtıcı bir şekilde hemen düştü ve 2019 gelene kadar Holo fiyatı 0,0003-0,0006 dolar arasında değişiyordu. Ancak Holochain biraz yükseldi ve ardından bu seviyede sabit kaldı.

2019

Ocak 2019, kripto için yavaş bir başlangıç ​​gördü. Ancak Nisan 2020’de fiyat biraz arttı. Haziran ayında Holochain, Tüm Zamanların En Yüksek seviyesine ulaşarak önceki fiyat rekorlarını kırdı.

Holochain’in fiyatı üç ayda biraz düştüğü için üçüncü çeyrekteki genel performans iyi değildi. Değer, 1 Temmuz’da 0,0007 dolar olan en düşük seviyeye düşen 0,001 dolarda tutunuyordu. Madeni paranın trend çizgisi, 2019’un ticaretini bitirmek için Aralık ayı sonunda 0,0006 dolara dik bir yol izledi.

 2020

Ocak 2020’nin ortasında, kripto para birimleri başka bir düzeyde büyüme yaşadı ve son zamanlarda herhangi bir düşüş yaşamadı. Holo madeni para 0,0021 dolarda zirve yaptı ve piyasa değeri 300 milyon dolara yaklaştı. Döviz kuru bir kez daha 0,0007 dolara düştü ve üst sınır 100 milyon dolardan fazla azaldı.

Mart 2020’de yaklaşık 0,0006 dolardan 0,0002 dolara düşen Holo, Ağustos ayına kadar 0,0008 dolar civarında sabit bir yükseliş hareketine geri döndü. O zamandan beri, Holo sabit bir düşüş eğiliminde ve fiyat Kasım ortasına kadar 0,0004 dolara düştü. Daha sonra, Bitcoin fiyat rallisinin genişlemesi nedeniyle fiyat istikrarlı bir şekilde yükselmeye başladı. 2020 sonunda Holochain 0,0005 dolardan işlem görüyordu.

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme,

SSS

Holochain 1 dolara ulaşabilir mi?

Evet, madeni para 1 dolara ulaşabilir, ancak tahmine göre 2021’de değil.

Holo iyi bir yatırım mı?

Evet, kripto piyasasında uzun vadede Holo’ya yatırım yapmak istiyorsanız, gelecekte çok karlı olma şansı var.

Gelecekte Holochain’den ne beklenebilir?

Yeterince popülerlik kazanırlarsa, madeni para, pratikliği ve kullanışlı doğası nedeniyle birkaç şirket ve uygulama yaratıcısı tarafından uygulanabilir hale gelebilir.

Holochain açık kaynaklı bir protokol mü?

Evet, Holochain, eşler arası ağ kullanan açık kaynaklı bir protokoldür.

Holochain madenciliği yapılabilir mi?

Hayır, Holochain madenciliği yapılamaz çünkü Holochain üzerindeki düğümler tüm Blok Zincirini saklamaz ve doğrulamaz.

HoloFuel nedir?

HoloFuel, barındırma için kullanılabilecek, sözleşmeye dayalı bir yükümlülük olan Holochain tabanlı bir para birimidir.

Holochain ve Holo arasındaki fark nedir?

Holochain, işlemlerin değişmez olduğu ve kullanıcıların kendi kimliklerini kontrol ettiği bir veri bütünlüğü motorudur. Holo, Holochain uygulama geliştiricilerinin uygulamalarının Holohost’lar tarafından barındırılmasına olanak tanıyan bir pazar yeri ve dağıtılmış barındırma platformudur.

Holochain Nedir? HOT Coin Geleceği! HOT Coin Yorum! HOT Coin Analiz! HOT Coin Uzun Vade Fiyat Tahmini! HOT Coin inceleme,

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!