Gitcoin! GTC Coin Nedir? GTC Coin Geleceği! GTC Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

Gitcoin! GTC Coin Nedir? GTC Coin Geleceği! GTC Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! GTC Coin uzun vade de ne olur? GTC Coin inceleme..
Gitcoin! GTC Coin Nedir? GTC Coin Geleceği! GTC Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! GTC Coin uzun vade de ne olur? GTC Coin inceleme..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gitcoin! GTC Coin Nedir? GTC Coin Geleceği! GTC Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! GTC Coin uzun vade de ne olur? GTC Coin inceleme..

Gitcoin! GTC Coin Nedir? GTC Coin Geleceği! GTC Coin Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

2021, 2023, 2025 için güncel bir Gitcoin fiyat tahmini. GTC fiyatının geleceğini mi merak ediyorsunuz? Tarihsel, temel ve teknik analizlerle Gitcoin fiyat tahminini öğrenin.

GTC Coin Nedir?

Gitcoin (GTC), Gitcoin platformunun topluluk yönetimini sağlayan bir Ethereum belirtecidir . Platform, ikinci dereceden finansman gibi yeni yollarla açık kaynak geliştirmeyi finanse etmek ve koordine etmek için tasarlanmıştır. Haziran 2021 itibariyle Gitcoin, açık kaynak geliştiricileri için 21 milyon doların üzerinde hibe ve ödül sağladı.

Gitcoin (GTC) Nedir? Daha Detaylı Anlatmak Gerekirse..

Gitcoin (GTC), açık ağın geleceği ile ilgilenen ve geliştirilmesine katılmak isteyen insanları birleştirmek amacıyla bir proje olan Gitcoin ağındaki Ethereum tabanlı bir yönetişim belirtecidir. Gitcoin, öncelikle topluluk oluşturmaya ve bu topluluk içindeki fırsatları paylaşmaya odaklanmıştır. Bunu, “inşaatçıları” (geliştiriciler, tasarımcılar, vb.) aşağıdakilerle bağlamak için bir platform sağlayarak yapar:

  • böylece fikirlerini geliştirebilir ve ilginç açık kaynaklı projelerde işbirliği yapabilirler.
  • Destekçiler, projeleri için fon bulmak için yeni heyecan verici yatırımlar arıyor.

Bu platformda geliştirici olarak para kazanmanın hackathonlara katılmak, hibeler için rekabet etmek veya ödül kazanmak gibi birçok yolu vardır. Bununla birlikte, basit ilişki kurma veya birbirlerinin öğrenmesine yardım etme de teşvik edilir. Gitcoin, kripto alanında yüksek övgü olan Vitalik Buterin gibi insanlar tarafından tanınır ve onaylanır.

Gitcoin’in ideolojisi ve misyonu göz önüne alındığında, projenin yönetişiminin topluluk temelli olması sürpriz olmamalı. Gitcoin (GTC), bu süreçte kullanılan jetondur. “İnşaatçılar” ve finansman sağlayıcılar tarafından talep edilmeye uygun hale geldiği Mayıs 2021’de tanıtıldı. Bu tokenler ağda işlem ücreti veya diğer ödemeler olarak kullanılmaz, faydaları yalnızca oylama gücündedir.

Gitcoin Canlı Fiyat Tablosu

Gitcoin (GTC) bir ödeme aracı değil, yalnızca ağı yönetmenin bir yoludur – ya da Gitcoin ekibi tarafından öyle iddia edilmiştir, ancak fiyatı diğer herhangi bir varlık gibi dalgalanmaya açıktır. Gitcoin Mayıs 2021’in sonlarında işlem görmeye başladı ve fiyatı ~3 dolardan 9 doları hemen hemen temizlemek için yükseldi. Yaklaşık bir hafta boyunca daha mütevazı ~4,5-5$’a düştü, ancak bundan sonra, muhtemelen bazı (başarısız) Sybil saldırılarının neden olduğu kargaşa ve müteakip topluluk çabası nedeniyle 11 Haziran’da toplandı ve 18.05$’a ulaştı. onlara karşı. Daha sonra Gitcoin’in fiyatı tekrar düştü, ancak – şaşırtıcı bir şekilde bu piyasada – Haziran ayının sonundan bu yana yukarı veya en azından yana doğru bir eğilim gösteriyor, bu da Temmuz ayı başlarında çoğunlukla 7 doların üzerinde seyretmek anlamına geliyordu.

Gitcoin Teknik Analizi

Gitcoin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu GTC alım-satım derecesini görebilirsiniz. GTC/USD özeti, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

GTC Coin (Gitcoin) Geleceği ve Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Gitcoin (GTC) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

2022, 2024, 2026 için WalletInvestor GTC Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre Gitcoin fiyatı bir yıl içinde 11.91$’dan 22.793$’a yükselecek. Bu, GTC’yi harika bir yatırım yapar. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %91,38’dir. 2027 sonu için tahmini fiyat 59.467 dolar.

TradingBeasts GTC 2023 için Fiyat Tahmini

Gitcoin’in iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir hayır diyor. 2022 perspektifinde, bu jeton fiyatının 2023’ün sonunda 19.887$’a düşüşle 9.972$’a ulaşacağı tahmin ediliyor.

2022, 2023, 2024, 2026 için DigitalCoin GTC Fiyat Tahmini

DigitalCoin analizinde, Gitcoin kripto para biriminin fiyatı bugünün fiyatı itibariyle 14.407639 dolardan başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 59.9480603 dolara yükselecek. 2023 yılına kadar 21.5963574 dolara kadar çıkacak ve 2024-2025 yıllarında büyümesini sürdürecek. Bu tahmine göre Gitcoin karlı bir uzun vadeli yatırımdır.
GTC hakkındaki düşüncelerinizi topluluğumuzla paylaşın!

GTC Coin Yorum!

Yukarıda bahsedilen analizden de anlaşılacağı üzere Gitcoin (GTC) tahminleri oldukça çelişkilidir. Olumlu veya olumsuz gelecekteki GTC fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Gitcoin projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.
Resmi internet sitesi

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!