Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği!

Etherum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.
Etherum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Ethereum Yorum

Ethereum’un kendisi, kripto para birimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) destekleyen bir blok zinciri teknolojisi platformudur . ETH madeni paraya yaygın olarak ethereum denir, ancak aradaki fark, Ethereum’un blok zinciri ile çalışan bir platform olduğu ve ether’in de kripto para birimi olduğudur.

Ethereum, akıllı sözleşmeler adı verilen uygulama kodunu güvenli bir şekilde yürüten ve doğrulayan eşler arası bir ağ oluşturan merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur . Akıllı sözleşmeler, katılımcıların güvenilir bir merkezi otorite olmadan birbirleriyle işlem yapmalarına olanak tanır.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Ethereum Yorum – Ethereum Coin Ne İşe Yarar? Nerede Kullanılır?

Ethereum, blok zinciri teknolojisini yalnızca merkezi olmayan bir ödeme ağını korumak için değil, aynı zamanda kurcalamaya karşı korumalı merkezi olmayan finansal sözleşmeleri ve uygulamaları güçlendirmek için kullanılabilecek bilgisayar kodunu depolamak için kullanmayı önerdi .

Ethereum Yorum – Ethereum Coin İyi Bir Yatırım Mı?

Ethereum, hem perakende tüccarlar için kolay erişilebilirliği hem de uzun vadeli büyüme potansiyeli nedeniyle mükemmel bir yatırım yapıyor . Şimdiye kadar var olan ilk kripto ve onların yaratılmasına yol açan temel inançları en iyi temsil eden kripto kralıdır, ancak ETH’yi satın almak da akıllıca olabilir. Bitcoin’in kıtlığı ve ekonomik modeli yerine inovasyon ve kullanım durumlarıyla daha fazla ilgileniyorsanız, Ethereum satın almalısınız

Ethereum Yorum – Ethereum Bitcoin’i Geçebilir Mi?

Yeniliklerin yaklaşık her yıl Ethereum’un değeri üzerinde %20 etkisi ile geldiği iyimser bir senaryoda, Ethereum’un beş yıldan biraz daha kısa bir sürede Bitcoin’i yakalayacağını tahmin ediyoruz .

Kripto alanı, Bitcoin 39.000 doları aşmaya çalışırken rahat bir nefes aldı, ancak çok hızlı bir şekilde kazançlar kesildi ve bu da fiyatı tekrar aşağıya çekti. Bu, tüm piyasayı etkiledi ve Ethereum da ayılarla zor zamanlar yaşıyor. ETH fiyatını 3900 doların altında sınırlamaya çalışıyorlar, ancak sonunda boğa ileride güvenli bir oyun oynayabilir.

ETH fiyatının 3000 doların altına düşmesinin keyfini çıkaran boğalar , önceki günün ticaretinde %6’lık keskin bir düşüşe tanık olduktan sonra 3000 doların altına düştü. Bitcoin 39 bin doların üzerinde seyrederken, Ethereum da 2900 doların üzerindeki seviyeleri ziyaret etti. Ancak ikisi de kendi seviyelerinin altına düştü. Birçoğu ETH’nin önemli bir düşüş eğilimine girmiş olabileceğine inanırken, bazıları daha yüksek ve en düşük seviyeler oluşturarak büyük bir yükseliş grafiği görüyor.

Ayrıca oluşan devasa yükselen üçgenin içinde akan ETH fiyatlarının 8000 dolara ulaşması bekleniyordu. Ancak popüler bir analiste göre, varlık 4000 dolardan reddedilirse, o zaman varlık 1500 doların altına düşebilir ve önemli desteği tamamen kapatabilir.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Bu nedenle, analiste göre, 4000 dolar seviyeleri son derece önemlidir ve bu nedenle varlığın güçlü bir yukarı yönlü yörüngeyi güvence altına almak için bu seviyeleri test etmesi ve temizlemesi gerekir.

Ethereum Coin Geleceği

Kripto haber kaynağı Coinpedia , 2021 ortalarında başlayan yükselişin devam etmesi durumunda ETH’nin 2022’yi 6.500 ila 7.500 dolar arasında bitirebileceğini tahmin etti. Bununla birlikte, 2022, kripto piyasasında aşağı yönlü bir gerileme getirdi ve Ethereum’un fiyatının yalnızca duyarlılıktan artmayacağını açıkça ortaya koydu.

Ayrıca;

time.com haberine göre 2022’ye yavaş başlanılmasına rağmen, birçok uzman hala yükselişte ve Ethereum’un fiyatının bu yıl potansiyel olarak 12.000 doları aşabileceğini tahmin ediyor . Son düşüşe rağmen, Ethereum hala 2021’e yakın nispeten güçlü bir seviyeye sahipti.

20224.100$
20249.800 dolar
2025$10.500
202613.600 $
203015.000$

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Ethereum Perakende Tüccarlar Yükseliyor

ETH balinaları oldukça aktif ancak sürekli olarak diğer tokenleri biriktiriyor. Ancak küçük perakende tüccarların sayısı her yeni gün artıyor. 0 ila 0.01 ETH, 0.01 ila 0.1 ETH ve 0.1 ila 1 ETH tutan adres en yüksek seviyeleri kaydetti. Balinalar ise pasif kalır.

Varlığı değişken tutmaktan esas olarak sorumlu olan perakende tüccarlar oldukça aktif görünüyor. Bu nedenle, ETH fiyatının daha yüksek ve en düşük seviyeler oluşturmaya devam etmesi ve mükemmel bir yükselme fırsatı beklemesi beklenebilir. Tersine, Ethereum(ETH) fiyatı, Bitcoin(BTC) fiyatı ile derinden ilişkilidir ve bu nedenle bir artış, bir sıçramaya neden olabilir ve bunun tersi de olabilir.

Ethereum Coin Uzman Yorumları – Ethereum Uzmanları, ETH’de Güçlü Gelecek Potansiyeli Görüyor

Ethereum, şimdiye kadar var olan en ilginç teknoloji parçaları arasında yer alıyor ve teknoloji ve finans endüstrilerinin en iyi ve en parlak girişimcilerinden bazılarının desteğini ve ilgisini topladı. İşte Ethereum fiyatının artacağına inanan bazı endüstri uzmanlarından sadece bir örnek.

Ethereum Fiyat Tahmini | ETH Değeri Yükselecek mi? - tWGT0XAz 400x400Joe McCann, Melek Yatırımcı ve Kripto Marj Ticareti

Kendisi bir tüccar olan McCann, Ethereum başına fiyatın Mart 2022’ye kadar ETH başına 50.000 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor. Erken Bitcoin yatırımcısı ve melek yatırımcısı, teoriyi o tarihte sona erecek bir opsiyon sözleşmesi grev fiyatına dayandırdı.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Anthony Sassano, Ethereum Geliştiricisi ve Destekçisi

Sassano biraz önyargılı ama yine de işini biliyor. ETH Hub’ın kurucu ortağı ve The Daily Gwei’nin kurucusu, Ethereum’un 2023 yılına kadar “150.000 dolara” ulaşabileceğini söylüyor.

Ethereum Fiyat Tahmini | ETH Değeri Yükselecek mi? - caorjitu 400x400Blockfyre’ın Kurucu Ortağı ve Moonrock Capital’in Yönetici Ortağı Simon Dedic

Bu risk sermayedarı ve blok zinciri yatırımcısı, Ethereum için parlak, uzun vadeli bir gelecek görüyor ve varlığın bir gün ETH tokeni başına 9,000 dolar değerinde olabileceğini tahmin ediyor. Ayrıca Bitcoin’i 150 bin dolarda ve Link’i token başına 200 dolarda görüyor, aynı zamanda Ethereum bu fiyatlara ulaşıyor. Büyük kripto piyasası çöküşüne rağmen, Dedic 9 bin dolarlık çağrının yanında olmaya devam ediyor.

Ethereum Fiyat Tahmini | ETH Değeri Yükselecek mi? - JkG5bohS 400x400Michaël van de Poppe, Teknik Analist ve Hisse Senedi Ticareti Koçu

Analistin yaptığı daha geniş kapsamlı tahminlerin bir parçası olarak, Ethereum, ETH başına “7,500-12,500$” aralığında yer alıyor. 2021’e başlamak için yeni çağrı yapıldı ve tüccarlar şu ana kadar doğru çıktı.

Retrospektif: Doğru Anlayan Geçmiş Ethereum Tahminleri?

Doğru tahminler yapmak zor olsa da, birçoğu bunu gerçekten yaptı ve tahminlerini gerçekleştirdi. Tahminlerin çoğu, bu durdurulamaz kripto varlıklar tarafından paramparça edildi, bu da yüksek gelecek tahminlerine rağmen, bunların çok iyi mümkün olduğunu gösteriyor.

Andrew Keys, İletişim Direktörü, ConsenSys

ConsenSys’in iletişim direktörü ve ConsenSys Enterprise’ın kurucu üyesi Andrew Keys, CoinDesk ile yaptığı bir röportajda, Ethereum’un 29 Şubat 2016’ya kadar 1,15 dolara ulaşacağını tahmin etti. 2016’ya iki hafta kala, tahmin doğru çıktı ve başladı. varlığı 1.400 doların üzerine çıkaran parabolik bir ralli.

Ethereum Fiyat Tahmini | ETH Değeri Yükselecek mi? - incir michael novogratz e1532959737653 1024x640Mike Novogratz, Galaxy Digital Kurucusu ve Hedge Fund Yöneticisi

Milyarder Bitcoin boğası Mike Novogratz, varlığın o zamanki en yüksek 425 $ ‘a fırlamasına rağmen, Ethereum’un Kasım ayı sonlarında %25 artması çağrısında bulunmuştu. Sadece 2017’deki Yılbaşı Gecesinden önce olacağını söylemekte haklı olmakla kalmadı, aynı zamanda %50’nin üzerine çıktı. Yeni yılın ilk birkaç haftasında Ethereum ilerlemeye devam etti, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1400 dolara ulaştı ve Novogratz’ın tahmininden %200’ün üzerinde yükseldi.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Ethereum fiyat analizi: ETH 2022’de nereye gidiyor?

Mavi bir arka planda vurgulanan eter belirteci - Etherum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.
Ethereum fiyat analizi: ETH 2022’de nereye gidiyor? – Fotoğraf: Shutterstock

Ether (ETH) , 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesinde işlem gördü ve yılı %400 kazançla bitirdi. Ancak bu, Kasım ayında ulaşılan %558’lik zirve kazancın üzerine düştü ve piyasadaki duyarlılık negatife döndü.

Bir bütün olarak kripto para piyasaları, ABD Federal Rezervi varlık alımlarını azaltmaya başlarken ve faiz oranlarını yükseltmeyi planlarken, kârın zirveye çıkması, kaldıraç gevşemesi ve makroekonomik endişelerin bir araya gelmesiyle Kasım ayındaki zirvelerden bu yana zayıfladı.

Ethereum, 2022’de Yükselecek mi Düşecek mi? Bu piyasa güncellemesinde, ikinci en büyük kripto para biriminin fiyat yönü için en son analist tahminlerine bakıyoruz.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Ethereum fiyatı, dApp büyümesine rağmen geri çekildi

Ethereum blok zincirinin yerel kripto para birimi olan ether fiyatı , 2021’e 737,80 dolardan başladı. Fiyat grafiği, 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.859.50$’a ulaştı.

5 yıllık ETH fiyat tablosu

Bitcoin blok zincirinden farklı olarak Ethereum, geliştiricilerin finans ( DeFi ), değiştirilemez belirteçler ( NFT’ler ) ve metaverse için merkezi olmayan uygulamalar ( dApp’ler ) oluşturmaları için ana akıllı sözleşme platformu olarak ortaya çıktı . Polygon ve Arbitrum gibi pek çok Katman 2 protokolü, Ethereum blok zinciri için daha düşük işlem ücretleri ve daha hızlı işlem hızları gibi iyileştirmeler sağlamak üzere geliştirilmiştir.

NFT’ler 2021’de başladı ve kripto para birimi yatırım topluluğunun ötesinde sıcak bir konu haline geldi. NFT’lerin kullanımının, oyna-kazan oyunları ve diğer meta veri deposu ayarlarının artan popülaritesi ile gelişmeye devam etmesi bekleniyor. Ayrıca güzel sanatlar ve gayrimenkul gibi fiziksel varlıkların tokenleştirilmesini sağlamaları bekleniyor.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Ethereum’un dApp’lerdeki rolü, bu trendlere maruz kalmak isteyen bireysel ve kurumsal yatırımcıların dikkatini çekti. Yatırım firması CoinShares tarafından derlenen verilere göre, Ethereum dijital varlık yatırım girişlerinin 2020’de 920 milyon dolardan 2021’de 1.3 milyar dolara iki katına çıktığını gördü . Ethereum için yönetim altındaki varlıklarda ( AuM ) toplam 16.7 milyar dolar vardı.

Piyasa gözlemcileri ayrıca Ethereum’un bu yılın ikinci çeyreğinde bir süreç içinde tamamlanması beklenen bir iş kanıtı ( PoW ) konsensüs algoritmasından hisse kanıtı kanıtına ( PoS ) geçişinin etkisini görmek istiyorlar. ” birleştirme ” denir . 2020’nin sonlarında bir dizi ağ yükseltmesiyle başlayan geçişin, Ethereum’un ölçeklenebilirliğini, güvenliğini ve sürdürülebilirliğini artırması bekleniyor. Geçen yaz madeni para yakmanın başlatılmasının, ağ kullanımı arttıkça dolaşımdaki madeni para sayısını azaltarak uzun vadede ether deflasyonu yaratması bekleniyor.

Ancak, hissiyat Kasım sonunda negatife döndüğünden, ether fiyatı yılı en yüksek seviyesinden %24 düşüşle 3.682.63$’da kapattı. Madeni para 10 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesi olan 2.947.68$’a düştü ve ardından 12 Ocak’ta 3.401.22$’a yükseldi, ancak 19 Ocak’ta 3.055.21$’a geriledi.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

1 yıllık ETH fiyat tablosu

CoinShares’e göre Ethereum geçen hafta toplam 30 milyon dolarlık yatırım fonu çıkışı gördü ve 6. haftasında toplam 230 milyon dolarlık çıkış yaptı. “Göreceli bir perspektiften bakıldığında, Ethereum, AuM’nin %1,5’ini temsil eden çıkışlarla olumsuz duyguların odağı olmaya devam ediyor.”

DeFi Llama tarafından derlenen  verilere göre, Ethereum blok zinciri, DeFi uygulamaları için 229,14 milyar dolarlık toplam kilitli değerin (TVL) yaklaşık %60’ını oluşturuyor .

Görünümün yakın vadede negatif kalması muhtemel mi, yoksa eter 2022’de yükseliş fiyat eğilimine devam edecek mi?

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Ethereum fiyat analizi: 2022 için nereye konumlanmalısınız?

Eski hedge fon yöneticisi ve milyarder yatırımcı Mike Novogratz, ABD Hazine tahvil getirileri ve yükselen faiz oranları ile kripto para birimi fiyatlarının baskı altında kalmasını bekliyor. 18 Ocak’ta “Oranlar yükseldiği sürece Nasdaq ve kripto üzerinde baskı göreceğiz” dedi .

ETH/USD ile ilgili görüşünüz nedir?

2870.55
boğa

veya

ayı
Tüccarların duyarlılığını görmek için oy verin!

“Aralık 2021’in başından Ocak 2022’ye kadar düşüş trendini sürdürerek yeni yılı başlattığımızda (şimdiye kadar) işler oldukça kötü görünüyor. Az önce 2. büyük bir düşüş yaşadık ve ETH boğalarının kaleyi tutması gerekecek. Kripto para araştırma şirketi Santiment’in analizine göre, 2800 dolar (eğer oraya ulaşırsak), aksi takdirde orası daha ileri bir goblin kasabası.”

“ETH’nin borsalardaki arzı, fiyat düştüğünde bile düşmeye devam ediyor, bu da bazı piyasa katılımcılarının ne olursa olsun hala birikiyor olabileceğini gösteriyor.

“ETH’nin ihtişamlı günlerine geri döndüğünü görecek miyiz? Belki sadece 2. çeyrekte birleşmeye daha yakın olduğumuzda, ancak o zamana kadar, seyir ve diğer L1s/L2 çözümlerine akın eden daha fazla katılımcı görme olasılığı yüksektir. Ağırlıklı duyarlılık şu anda 6 ayın en düşük seviyesinde, bu da piyasa katılımcılarının ETH konusunda oldukça düşüş eğiliminde olduğunu ve 2021 Aralık ayının sonundan beri böyle olduğunu gösteriyor. Şimdiye kadar çok iyi, eğer bir dip oluşumuna sahip olacaksak, görmek istediğimiz şey bu. ”

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

CoinCodex’ten gelen Ethereum teknik analizi , fiyat için destek gösterirken, yazının yazıldığı sırada (20 Ocak) en güçlü seviye 2.928,28 $ ile 3.047.54 $ ve 2.994.10 $ seviyesinde destek gösterdi. 3.166.80 dolardan 3.232.62 dolara ve 3.286.07 dolara direnç vardı. CoinCodex’in kısa vadeli ethereum fiyat tahmini aşağı yönlüydü ve kripto paranın 25 Ocak’a kadar %1,16 düşüşle 3.093,58 $’a düşmesini bekliyordu.

Algoritma tabanlı tahmin sitesi Wallet Investor , ether fiyatının Ocak ayı sonuna kadar 2.500$’a düşmesini, ancak 2022 boyunca daha yüksek bir trendin yıl sonuna kadar 6.115.83$’lık yeni bir zirveye ulaşmasını bekliyordu.

“Bir dönüm noktasını temsil edecek olan 5.000 doların çıkarılması olasılığının yüksek olduğunu görüyoruz. BOOX Research’ün  ETH fiyat analizine göre, daha uzun vadede, genişleyen bir pazar, kripto segmentinin hala potansiyeline ulaşmanın erken aşamalarında olduğu göz önüne alındığında fiyatı önemli ölçüde yükseltebilir.

“ETH’de yükselişe geçiyoruz, ancak bunun düz bir çizgi daha yüksek olmayacağını kabul ediyoruz. Uygun bir ortalama maliyet elde etmek için birkaç gün ve hafta boyunca küçük bir pozisyon satın almayı düşünün. Yukarı yönde, 5.000 doların üzerinde bir hareket, ETH için 2022 fiyat hedefimiz olarak 7.500 dolara doğru bir koşuya yol açabilir.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Analiz, “Bitcoin’in nerede ticaret yaptığına bağlı olarak, iki kripto arasındaki döviz kuru, ETH’nin ileriye dönük olarak daha iyi performans göstermesi beklentisiyle önemli bir izleme noktasıdır” dedi. “Yakın vadede, ETH fiyatı 4.000 doların üzerinde kaldığı sürece yükseliş momentumu bozulmadan kalır. Aşağı yönde, ~3,500 seviyesinin altına bir kırılma, bu senaryoyu olası görmesek de, bir sonraki ana destek seviyesi olarak 2.000 dolar ile daha derin bir düzeltme için kapıyı açabilir.”

Analistlerin tahminlerine bakarken, kripto para piyasalarındaki yüksek oynaklığın uzun vadeli fiyatları doğru bir şekilde tahmin etmeyi zorlaştırdığını unutmamalısınız. Analistler ve algoritma tabanlı tahminciler tahminlerini yanlış yapabilir ve yapabilirler.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmanızı ve en son piyasa trendlerini, ethereum haberlerini, teknik ve temel analizleri ve uzman görüşlerini dikkate almanızı öneririz. Ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.

Ethereum Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Ethereum Coin Geleceği! ETH Coin Nedir? ETH uzun vade de ne olur? İşte Ethereum uzman yorumları.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!