BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği!

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! ...
BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! ...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! … Birçok insan, oynaklıkları nedeniyle kripto para birimlerinde işlem yapmaktan korkar. Bu gerçeğe rağmen, gelişmiş araçlara sahip olanlar hala sürekli olarak kripto para birimiyle ilgileniyorlar. Son zamanlarda, özellikle mevcut pandemide fiat para birimlerinin sözlerini yerine getirememesi nedeniyle kripto piyasasına olan ilgi arttı .

Buna karşılık, kripto piyasası orta ve uzun vadeli büyük kazançlar gösterdi ve ortalama fiyat son zamanlarda önemli ölçüde arttı . Bu makale, mevcut Binance madeni para fiyatını ve öngörülebilir gelecek için Binance madeni para fiyat tahminini analiz ediyor .

Binance ( BNB ) Coin nedir?

Binance madeni parası, Binance ticaret platformunda BNB sembolü ile ticaret yapan bireysel bir madeni para, dijital bir varlık olarak listelenir. Binance sikke 2017 yılında başlayan ve tarafından desteklenmektedir blockchain . BNB jeton ERC20 Ethereum üzerinde çalışır . Binance ekosistemi, alım satım ücretleri, listeleme ücretleri, değişim ücretleri vb. gibi çeşitli yardımcı programları desteklemek için tasarlanmıştır.

Ayrıca, Changpeng Zhao’nun (Binance Exchange’in kurucusu) BNB madeni parasını başlatmasının ana nedeni, kripto pazarını engelleyen birçok ticaret sorununu ortadan kaldırmaktı. Oluşturduğu vizyon bu sorunları çözdü ve aynı zamanda Binance coini diğer kripto borsaları arasında en iyi rakip haline getirdi.

Binance Coin ( BNB ) Teknolojisi ! BNB Ne İşe Yarar!

Binance coin birçok nedenden dolayı ünlüdür, ancak önemli bir nedeni, her gün yaklaşık 1 milyar işlem hacmine sahip olmasıdır . Binance’in çok parlak bir geleceği var gibi görünüyor, ancak istikrara ihtiyacı var. Bunu yapmak (istikrar getirmek) ve ani piyasa dalgalanmalarından kaçınmak için BNB’nin sistematik bir yaklaşımla yakılması gerekecektir.

BNB, 100 milyonluk bir ilk madeni para arzına (ICO) sahip olma potansiyeline sahipti ve piyasaya sürülmesinin ardından, Temmuz 2017’de potansiyele ulaştı ve 15 milyon dolar başarıyla toplandı. Üretilen fonlar, pazarlama amaçları için büyük miktarda para kullanarak ekosistemi büyütmek için kullanıldı; bu, kripto girişimlerine Binance kripto para birimi değişim platformunda listelenme şansı veren heyecan verici bir iş fırsatı.

BNB’yi benzersiz ve benimsenme için bir cazibe merkezi yapan bir diğer temel özellik, diğer dijital varlıkların BNB için alınıp satılabilmesidir. Kullanıcılar kripto paralarını borsadan özel bir cüzdana taşıdıklarında Binance %0,1 işlem ücretini ödeyebilir. Fiyat, genellikle para çekme ücretine ek olarak tahsil edilir.

Ancak Binance, akıllı sözleşmeleri desteklemez ve farklı aşamalardaki işlemler, doğrulama ve kimlik doğrulama süreçlerinde birden fazla düğümün (Doğrulayıcı düğümler, hızlandırıcı düğümler vb.) kullanılmasına izin veren Tendermint Bizans-Hata Toleransı (BFT) mutabakat protokolünü kullanır. .

Binance madeni parasının bir diğer hayati avantajı, Binance launchpad programı kullanılarak özellikle ICO yatırımlarında kullanılabilmesidir; bu, diğer sanal belirteçlerin alınıp satılabileceği kusursuz bir çerçeve oluşturur. Bu, mükemmel bir fırsat yaratır ve Binance kripto para birimi değişim platformunda, dijital para biriminde ve mobil uygulamada ekstra kredi ve banka kartlarının desteklenmesine olanak tanır.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

BNB Coin Geleceği! Binance ( BNB ) fiyat tahmini 2022-2025

Binance Coin-Bitcoin Fiyat Grafiği — TradingView

Binance Coin’in (BNB) değişen fiyat farkları, Crypto Volatilite Index (CVIX) kullanılarak daha iyi incelenebilir . CVIX, fiyat dinamiklerini analiz etmeye ve mevcut fiyatı ve gelecekteki Binance madeni para fiyatını etkileyen temel unsurlar üzerinde düşünmeye yardımcı olur. CVIX ayrıca BNB’nin piyasa duyarlılığını olumlu veya olumsuz bir şekilde gösteren algoritmik yöntemleri de dikkatle görselleştirir.

Binance madeni parası dikkate değer bir 2019 geçirdi. Birçok yönden olumluydu ve para birimi yılın ikinci yarısında biraz yavaşlasa da, özellikle daha sonra başlatılan IEO nedeniyle 2019’un sonuna kadar önemli bir itici güç oldu. yıl. Binance madeni para fiyatı 2019’u %150’nin üzerinde bir kazançla kapattı. Ancak ertesi yıl (2020), gözle görülür bir aşağı yönlü model fark edildi. Esas olarak yılın başındaki pandemi nedeniyle altı aydan fazla bir süredir devam ediyordu. Düşüş eğilimi görünüşte normalden daha uzundu.

BNB Uzman Yorumları!

Birçok kripto para biriminin önemli bir özelliği oynaklıktır ve Binance madeni parası da aynı sorundan muzdariptir. Ancak Binance coin, kısa vadeli fiyat analizine göre çok fazla potansiyel gösterdi. Bakalım uzmanlar BNB hakkında ne diyecek.

Coinfan’ın Binance madeni para tahmini, mevcut fiyat rallisinin yıl sonuna kadar devam edebileceğinden BNB’nin iyimser bir geleceğe sahip olduğu yönünde.

Trading Beasts, 2024’ün önemli bir kısmı için 900$’lık bir BNB fiyatı öngörüyor. Binance madeni parasının 2025 yılına kadar 715,52$ olarak fiyatlandırılacağını ve 2028 yılına kadar 1000$’a ulaşacağını belirtiyorlar.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

Kaynak: Binance Coin Fiyat Tahmini: 805.861 $’a kadar! – BNB – USD Tahmini 2021, Uzun Vadeli ve Kısa Vadeli Fiyat Tahmini (walletinvestor.com)

Cüzdan Yatırımcıları, Binance madeni parasının iyi bir yatırım seçeneği olduğunu tahmin ediyor. 5 yıl sonra yatırım getirisinin %93’e kadar çıkabileceğini söylüyorlar.

Binance Fiyat Tahmini

Kaynak: Binance Coin Fiyat Tahmini: 805.861 $’a kadar! – BNB – USD Tahmini 2021, Uzun Vadeli ve Kısa Vadeli Fiyat Tahmini (walletinvestor.com)

Bu Binance madeni para fiyat analizi için yapılan araştırmanın yalnızca teknik analize dayandığını belirtmek gerekir. Binance, Ethereum blok zincirinde çalıştığı için Binance platformu büyük ölçüde kararlıdır. Ortalama Binance jeton fiyatı son birkaç ayda üç katına çıktı ve şu anda en sıcak varlıklardan biri olarak işlem görüyor. BNB tokeni için yüksek umutlar var ve önceki birkaç saat içinde BNB fiyatı 438 dolar civarında işlem görüyor ve 73.688.696.071,76 dolar piyasa değerine sahip.

Binance için ortaklıkları çevreleyen söylentiler hız kazanmaya başlıyor. Böyle bir durumda Binance DEX’in Binance zincir ana ağına güç sağlayan birincil hizmet olması bekleniyor. dPOS’un, 11 düğümün pBFT aracılığıyla dağıtılacağına dair genel bir anlaşma ile BNB blok zincirini kontrol edeceği varsayılmaktadır. Binance madeni parasının Ethereum blok zincirini terk etmesi ve kendisini lansman sonrası DEX’te Mainnet’e yerleştirmesi bile mümkündür.

Binance, bu yılın başlarında, 50’den fazla yatırımcıdan 20.000 $ değerinde kredi ile Brezilyalı ortaklıklar imzaladı. İttifaklar, BNB’nin gelecek vaat eden bir geleceğe sahip olduğunun kanıtı gibi görünüyordu. Bununla birlikte, yukarıda tartışılan değişiklikler bir yükseliş eğilimine neden olabilir ve BNB tahmin tahmininin 2021’in sonunda 850$ olması bekleniyor. BNB sahiplerinin ayrıca borsa ücretlerini ödemek için Binance kullanarak yaptıkları işlemlerde indirim almaları da muhtemel.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

Binance Coin ( BNB ) Grafik

Kaynak: Binance Coin fiyatı, BNB tablosu, piyasa değeri ve bilgiler | CoinGecko

BNB Coin Geleceği

Kaynak: Binance Coin – Bitcoin Fiyat Grafiği — TradingView

Kripto varlıklarının fiyat tahmininin değişken yapıları nedeniyle zorlu bir görev olabileceğini bilmek önemlidir ve bu nedenle burada okuduğunuz her şey yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Pandemi öncelikle kripto para borsasının fiyatını etkiledi ve sonuç olarak kripto ticareti çok daha öngörülemez hale geldi. Bunun dışında son zamanlarda bir ayı koşusu yaşandı. Binance madeni parası bir şekilde fırtınadan kurtuldu ve kripto piyasasında tokenin parlak bir geleceği olmasıyla birlikte pozitiflik var.

Ancak geçmiş fiyat hareketini göz önünde bulundurarak onu yöneten faktörleri birleştirirsek, önümüzdeki yıllarda BNB fiyat tahmininin iyi bir gelişme göstereceği söylenebilir.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

Binance ( BNB ) Coin Fiyat Tahmini 

Binance kısa süre önce direnç seviyesini geçti ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 690.93 dolara ulaştı. 2021 için Binance madeni para tahmininin daha önce 850 dolara ayarlandığını bilmek de önemlidir. Yine de, Şubat ayından bu yana kayda değer artış ve piyasa değerindeki son fiyat yükselişi nedeniyle (piyasa değeri bir zamanlar Santander, UBS ve Montreal Bankası’ndan daha büyüktü), karamsar bir yaklaşım, BNB fiyat tahmininin 800 $ civarında olabileceği yönündedir. 2021’in sonuna kadar.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

Binance ( BNB ) Coin Fiyat Tahmini 2022

Binance kripto borsasının 2022 yılı sonuna kadar 1000$ fiyat tahmini var. ATH’sinin 1010$ olması bekleniyor ve en düşük olması gereken 870$ civarında olması gerekiyor.

Binance ( BNB ) Coin Fiyat Tahmini 2023-2025

BNB’nin geleceği esas olarak Binance değişim platformunun büyümesine bağlıdır. Mevcut senaryo, BNB’nin geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor ve fiyat tahmini, önümüzdeki yıllarda her zaman yeni ATH’ler görebileceğimiz yönünde. BNB fiyatının 2023’ün sonunda 1200$’ı geçebileceğini tahmin ediyoruz. BNB’nin piyasadaki konumu ileriye dönük olumluysa, 2024’ün sonunda fiyat 1700$’a ulaşabilir.

BNB’nin muazzam bir büyüme kaydedeceğini gösteren teknik göstergeler var. Fiyat tahmini, 2000 $ işaretine ulaşabileceği yönünde. Bununla birlikte, daha fazla analizle, bir tahmin Binance madeni parasını yaklaşık 1850 $ işaretine koyuyor.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

BNB Coin Yorum!

Binance’in mevcut kripto para borsası endüstrisine hükmetmeye devam edip etmeyeceği henüz belli değil. IEO modeli geçenlerde başlatıldı ve BNB geçenlerde göze çarptı neden BitTorrent, Fetch.AI Celer, Matic, Harmony, Elrond, Wink, Perlin, Band, Kava ve Troy gibi diğer projeler önemli nedenlerdir.

Başlatma paneli ayrıca Binance zincirinin bize gelecekte borsa değerinde bir artışa yardımcı olabilecek basitleştirilmiş ve kusursuz bir temel vermesini sağlar. Bu sistem akıllı sözleşme kodunun aksinedir ve sonuç olarak tahmin, BNB’nin istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam edeceği ve bu nedenle bir tüccar veya yatırımcının bunu iyi bir yatırım olarak görebileceği yönündedir.

Blockchain uzmanları, IEO’nun pazar evriminin sonucu olduğuna inanıyor. Hack saldırıları ve dolandırıcılık gibi güvenlik sorunlarıyla ilgilenir ve startup organizatörlerinin harcamalarını azaltır. IEO’nun riski, bir ICO’nunkinden çok daha düşüktür.

BNB’nin geleceği Binance Exchange platformunun büyümesine bağlı. Mevcut senaryoya göre Binance Coin’in geleceği parlak görünüyor ve bu da yeni zirvelere yol açabilir. Bu nedenle, BNB fiyat tahminimize göre, BNB fiyatı 2023’ün sonunda 1850 doları geçebilir.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

Binance Coin iyi bir yatırım mı?

Binance madeni para, son zamanlarda Ripple (XRP) gibi hızlı büyüme gösteren kripto para birimlerinden biridir ve şu anda madeni para pazarında 3. sırada yer almaktadır. Bunun dışında bile dünyanın en büyük kripto borsasıdır (Binance uygulaması). BNB’nin sıralaması, birçok piyasa tutkununun madeni para hakkında bir tür iyimserliğe sahip olmasını sağladı. BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2021-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! Airbnb, Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

2025’te Binance madeni parasının değeri ne olacak?

Binance madeni parasının parlak bir geleceği olduğundan, Binance madeni parasının 2025’te 1800 dolar civarında olması bekleniyor.

Binance Coin’e (BNB) yatırım karlı mı yoksa zarar mı?

Binance coinin (BNB) karlı bir yatırım olduğunu gösteren teknik göstergeler var. Tahminler ayrıca Binance Coin’in iyi olduğunu gösteriyor.

BNB’yi başka nerede kullanabilirim?

Propy gibi birçok emlak firması, mülk işlemleri için Binance coin’i (BNB) kabul ediyor. Binance coin, kripto satış noktası çözümleri sağlayıcısı Pundi X, blockchain ödeme şirketi Crypto.com ve özel gece kulübü MORE gibi blockchain girişimleri tarafından yapılan platformlarda da bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilir. İndirimler, Coinbates aracılığıyla BNB biçiminde de kazanılabilir.

Exodus cüzdanımda neden Binance (eski) görüyorum?

Eski jetonlarınızı henüz yeni ana ağdakilerle değiştirmediyseniz, Exodus’ta hem eski hem de yeni Binance jetonunu şu şekilde tutacak iki cüzdan görmelisiniz:

Binance (eski) – eski token

Binance Coin (BNB) – yeni token

Binance Coin’i (BNB) nasıl yatırırım?

Açılır menüyü etkinleştirdiğiniz anda profilinizi görmeli, “Para Yatır” seçeneğine tıklamalısınız ve para yatırma sayfasına yönlendirileceksiniz. Para yatırma sayfasına geldiğinizde, hangi coini yatırmak istediğinizi seçeceksiniz. Binance, 150’den fazla kripto paranın yatırılmasını destekler.

Ancak mobilden giriş yaptıktan sonra ekranınızın alt kısmında “Cüzdan” butonunu göreceksiniz. Tıklayın ve sizi cüzdan sayfanıza yönlendirir, ardından para yatırmayı seçer ve para yatırma sayfasına yönlendirildikten sonra yatırmak istediğiniz parayı seçer veya ararsınız. Ardından, yönlendirildiğiniz adımları takip edersiniz ve jetonunuz yatırılmalıdır.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

Bakiyemi nasıl kontrol ederim?

Binance üzerinde bakiyenizi kontrol etmek istiyorsanız, giriş yapıp “Fonlar” bölümüne gidiyorsunuz ve ardından “Bakiyeler” alt bölümüne gidiyorsunuz. Daha sonra kripto para birimlerinin bir listesini göreceksiniz; genellikle çok uzun farklı paralar vardır. Ekranınızın sol tarafında, her bir kripto paranın simgelerini ve adını göreceksiniz,

Ancak mobilde, giriş yapın ve para yatırma düğmesinin altındaki “Cüzdanlar” a gidin, para yatırma düğmesinin üzerinde “Portföyünüzü” göreceksiniz, “Toplam Değerinizi (BTC)” göreceksiniz. Oradan bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

BNB Coin Nedir? Binance Fiyat Tahmini 2022-2025 BNB Temel ve Teknik Analiz! BNB Coin Geleceği! Binance Coin Yorum! Binance Coin Ne Olur! …

Binance borsasının kurucuları kimlerdir?

Changpeng Zhao ve He Yi, Temmuz 2017’de Binance parasını başlattı. İlk olarak Binance’i İlk Para Teklifi (ICO) olarak başlattılar, ancak bugün Binance, küresel olarak en önemli kripto paralardan biri haline geldi.

Maksimum BNB coin arzı var mı?

Evet, maksimum 170.532.785 BNB madeni para arzı mevcut ve Nisan 2021 itibariyle 153.432.897 adet dağıtıldı. Binance teknik incelemesi, en yüksek arzın yarısının ICO ve tokenin halka açık satışı için kullanıldığını söylüyor.

BNB madeni parası Coinbase’de işlem yapmak için uygun mu?

Hayır, ancak izleme listenize BNB jeton eklenebilir; Bununla ilgili haberleri okuyabilir ve bir Coinbase hesabıyla daha fazlasını yapabilirsiniz .

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!