Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum!

Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini! İ
Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini! İ
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!  Bitcoin Cash  (BCH), temelde her kripto borsasında işlem yapan en eski ve en iyi bilinen dijital para birimlerinden biridir. Bitcoin  Cash  , 2017 yılında Bitcoin’den çatallanarak yolculuğuna başladı  . Bitcoin Cash’i kolayca satın alabilirsiniz  .

İşlem maliyetinin düşük olduğu en popüler  Bitcoin  blok zinciri çatallarından biridir.

O zamandan beri,  Bitcoin nakit  değeri 2017 boğa koşusu sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.000 dolara ulaştı.

Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bu Bitcoin cash (BCH) fiyat tahmini makalesinde, popüler tahminleri ve çözümleri kullanarak BCH’nin gelecekteki fiyatına ve bunun sizin için karlı bir yatırım olup olmadığına bakmaya çalışacağız.

Bitcoin Cash BCH kripto para birimi fiyat geçmişi
Bitcoin Cash BCH kripto para birimi fiyat geçmişi
Kaynak:  coinmarketcap

Bitcoin Cash (BCH)Teknik Analiz

Geçtiğimiz yıllarda, fiyat dalgalanmaları sırasında, 2018 yılı 100 doların altında sona erdiği için piyasanın ağır bir geri çekilme gördüğü için 2017’den elde edilen kazancın çoğu kaybedildi.

Bitcoin Cash’in bugünkü fiyatı, BCH’nin yavaş ama emin bir şekilde gelecekteki fiyat artışlarına hazırlandığı için 513,12$’a ulaştı.

Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Aşağıdaki grafik, Bitcoin Cash’in piyasa değerinin, yatırımcıların hızla para kaybettiği Haziran ayındaki fiyat düşüşünden sonra arttığını gösteriyor.

Piyasa değeri geçmiş verilerinde Bitcoin nakit artışı
Piyasa değeri geçmiş verilerinde Bitcoin nakit artışı
Kaynak:  Tradingview

Bitcoin Cash fiyat analizi

BCH’nin 4 saatlik grafiğinin mevcut teknik analizine bakarsak, para biriminin şu anda Bollinger Bantlarının alt bölgesinde durduğunu görebiliriz.

Ayrıca madalyonun 50 günlük Hareketli Ortalama’nın yanı sıra 100 günlük Hareketli Ortalama’nın da altında olduğu da görülebiliyor. Bir önceki aya kıyasla, madeni para 50 günlük ve 100 günlük MA’ların altına düştü ve daha fazla düşmeden pozisyonunu koruyamadı.

Bollinger Bantlarının alt ucundan kırılma girişiminin başarısız olmasının ardından Bollinger Bantlarının şu anda dar olduğu da doğrulanabilir ve piyasa hareketinin oynak olmasını ve Bollinger Bantlarının alt ucundan kırılmasını bekleyebiliriz.

Kripto tüccarlarının Bitcoin Cash satmak zorunda kaldığı kısa vadede büyük bir düşüş eğilimi görebiliriz . Bitcoin Cash, en iyi işlevsel para birimlerinden biridir ve dijital ödemeler için kullanılabilir. Bu nedenle, kripto para birimi için fiyat tahminini tartışacağız.

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi göz önüne alındığında, yükseliş döngüsü, pozitif eğilimi kırarak düşüş bölgesine girerek soğumuş gibi görünüyordu. Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2021 ve sonrası 1
Bitcoin Cash Teknik analizi
Kaynak:  Tradingview

İşlem hacmi yaklaşık 4,973,707,354,69 $’a ulaştı, bu da piyasalarda en aktif olarak işlem gören kripto para birimi varlıklarından biri olduğu anlamına geliyor.

Bu nedenle, BCH en büyük 20 kripto para birimindeki yerini hak ediyor. Mevcut 18.855.419 BCH madeni para ve maks. Piyasada 21.000.000 BCH coin arzı, BCH 18. sırada yer almaktadır.

Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bitcoin Cash nedir?

Bitcoin Cash kripto para birimi, 2017 yılında Bitcoin ağından yapılan bir hard fork sonucunda oluşturuldu. Bitcoin’in yatırımcılar arasında artan popülaritesi nedeniyle ağı tıkandı ve bu sorunun nasıl çözüleceği konusunda tartışmalara yol açtı.

Blok boyutu sınırlarını artırma fikri önerildi. Ancak bu, geliştirici ve madenci topluluğunda bir bölünmeye neden oldu ve bu da  mevcut Bitcoin blok zincirinden yeni bir blok zincirinin ayrılmasına  neden oldu  . Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bu nedenle, Bitcoin Cash blok zinciri oluşturuldu ve her BTC sahibine ücretsiz olarak dağıtıldı.

Daha sonra, 2018’de Bitcoin Cash’in başka bir çatalı vardı ve bu da Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’nin yaratılmasına neden oldu. Ek olarak, 2020’de ikinci bir büyük hard fork, Bitcoin Cash ABC’yi yarattı.

Bitcoin ABC ve  Bitcoin SV  fazla popülerlik kazanmayı başaramadı. Bununla birlikte, bu paraların her ikisi de hemen hemen her büyük kripto para birimi borsasında mevcuttur.

2017’de kuruluşundan bu yana, Bitcoin Cash, 2017 boğa koşusu sırasında 60 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri gördü. Şu anda, geçen yıl 200 dolarda minimum değer desteği bulduktan sonra 10 milyar dolarlık sınırın hemen altında işlem görüyor.

Daha sonra, bir miktar yükseliş ivmesi kazandı ve Mayıs ayında 1.000 doların üzerine çıktı. Şimdi düşüşte, 513.12 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin madenciliği gibi, Bitcoin Cash ağı, dünya çapında dağıtılan çeşitli Bitcoin madenci havuzlarıyla madencilik adı verilen bir süreçte ağ işlemlerini doğrulamak için ASIC madencileri adı verilen bir şey kullanır.

Artan blok boyutu nedeniyle, blok başına daha fazla enerji gerektirdiğinden BCH’nin madenciliğinin daha zor olduğu düşünülmektedir.

Ek olarak, BCH, aynı anda daha fazla işlemin gönderilmesine izin vermek için işlem verilerini ayıran Segregated Witness (SegWit) yükseltmesini tanıtan ve etkili bir şekilde test eden tüm kripto para birimlerinden ilkidir.

BCH’nin Bitcoin’e göre bir diğer avantajı, CashScrypt kullanarak akıllı sözleşmeler geliştirme yeteneğidir. Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bitcoin Cash’e Genel Bakış

Galaksi Puanı

Galaxy Skoru, piyasalar ve sosyal katılım arasındaki birleşik performans göstergelerine bakarak bir madeni paranın ne kadar sağlıklı olduğunu gösterir. Herhangi bir madeni paranın gerçek zamanlı Galaxy Skorunu görüntüleyin.

Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bitcoin Cash fiyat geçmişi

Bitcoin Cash döviz tüccarları geçtiğimiz haftalarda büyük bir oynaklık gördü. Ancak öncelikle BCH değerine geçtiğimiz yıllarda ne olduğuna bir göz atalım.

Uzun vadeli grafikte görebileceğimiz gibi, 2017’deki yükseliş eğilimi sırasında madeni para fiyatı 4.000 dolara yükseldi.

Bir başka olumsuzluk da hızla reddedildi.

2018’in ilk haftalarında, BCH fiyatı, 600 dolarlık destek bulunana kadar Bitcoin fiyatıyla birlikte önemli ölçüde düştü.

Oradan, BCH geri çekilmenin bir kısmını geri aldı ve 1.800 $ ‘lık yerel birkaç günlük yüksek bir fiyata ulaştı.

2018’in ikinci yarısında, analistler tam bir çöküş öngördükleri için Bitcoin Cash tahmin fiyatı daha da düştü. 2018’in sonunda, en düşük noktaya nihayet 62 dolardan ulaşıldı.

Kısa bir yükseliş, ardından 200 dolarlık destek ile 450 dolarlık direnç arasında bir konsolidasyon aralığı oluşturuldu ve kripto para 2019 ve 2020’nin ikinci yarısını geçirdi.

Geçen yılki BCH teknik tablosunda, 2020’nin sonunda 36 dolar civarındaki direnci kırdıktan sonra fiyat hareketinin bir kez daha yükselişe geçtiğini gördük.

Kripto para varlığının fiyatı, 600 dolarlık bir teste yol açan artan bir talep gördü. Oradan BCH/USD, destek olarak önceki 360$ direncini geri çekti ve yeniden test etti. Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

BCH/USDT 2020- Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz!
BCH/USDT 2020
Kaynak:  Tradingview

Bir miktar konsolidasyondan sonra, kripto piyasası tersine döndü ve Şubat ayında yükselmeye başladı.

Birkaç haftalık yükseliş momentumunun ardından 750$ civarında yeni bir zirveye ulaşıldı, bu da net bir orta vadeli daha yüksek zirvenin yapıldığı anlamına geliyordu.

Daha sonra, Mayıs ayında tüm kripto para piyasası zirvedeydi ve BCH 1.000 doları geçti.

Bu nedenle, Bitcoin Cash’in gelecekteki fiyatı umut verici görünüyor ve bu yıl için tahmin edilen Bitcoin Cash fiyatını, önceki büyük direncin karşılandığı 1.800 doların üzerine çıkarabiliriz.

Ancak bu sadece bir tahmindir ve doğru bir yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bitcoin Cash fiyat tahmini: Ne bekleniyor?

Genel olarak, Bitcoin 50K USD’nin altındayken düşüş döngüsü devam ettiği için bu yıl için beklenen maksimum fiyatımız 2.000 dolar.

Ancak, bu sefer çok daha fazla kurumsal yatırım var, bu nedenle doğru tahmin yapmak zor.

Kripto endüstrisi ve Binance gibi borsalar üzerindeki dünya çapındaki baskıya rağmen çok fazla balina kripto para birimlerine  giriyor .

Bir önceki boğa koşusu sırasında BCH’nin 250 dolardan 4.000 dolara yükseldiğini düşünürsek, bu sefer benzer getiriler görebiliriz.

Geçen yıl, BCH 200 dolar civarında destek buldu, bu da Bitcoin Cash için benzer fiyat gelişimini görebileceğimiz anlamına geliyor.

Gelecekteki kazanımların çoğu  , önümüzdeki yıl boyunca genel altcoin ve BTC fiyat gelişimine bağlı  . Muhtemelen dijital para birimi piyasanın geri kalanını takip edecek.

Şu andan itibaren Bitcoin etrafında birçok düzenleme sorunu gelişiyor.

Gelen iyi haber,  Tesla’nın  Bitcoin ödemelerine devam edebileceğiydi . Bu, piyasanın kademeli olarak istikrara kavuşacağı ve daha yüksek seviyelere ulaşacağı anlamına gelir  . Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bitcoin Cash fiyatı için piyasa tahmini

Her büyük analistten bu yılın sonu için yükseliş  Bitcoin fiyat tahmini gördüğümüz için, BCH/USD tahminleri için de aynısını bekliyoruz. Ancak gerçek şu ki, Bitcoin Cash şu ana kadar genel kripto para piyasası kadar iyi performans göstermedi.

Fiyat tahmini genel olarak olumsuzdan çok yükselişe kadar değişir ve gelecekteki fiyat tahminleri büyük ölçüde hangi faktörlerin dikkate alındığına bağlıdır. Bu nedenle, en popüler tahminlerden bazılarına bir göz atalım.

TradingBeasts Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Tahmini

Kripto alanı ve PrimeXBT gibi analistler Bitcoin Cash fiyatı konusunda iyimserken,  Trading Beasts  , 2022’nin başında BCH fiyatının maksimum 615.080 dolar ve minimum 418.254 dolar olacağını iddia ederek tablolarını güncelledi.

TradingBeasts 2021’de ortalama fiyat yaklaşık 492.064$ olarak belirlendi.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2021 ve sonrası 2
Tradingbeasts tarafından Bitcoin nakit fiyat tahmini 

Crypto Ground Fiyat Tahmini Bitcoin Cash

Crypto Ground,  Bitcoin Cash fiyatı için  daha iyimser . 1 yıllık Bitcoin Cash tahmini 875.0941 $ olarak belirlendi, bu da bu yıl yukarı doğru hareket ettiğini görmemiz gerektiği anlamına geliyor. Ancak, 5 yıllık dönem için yükseliş eğilimindeler ve 3.249.3156$ gibi yüksek bir fiyat bekliyorlar.

Crypto Ground Bitcoin Cash en yüksek fiyatı - Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz!
Crypto Ground  Bitcoin Cash en yüksek fiyatı

PrevisioniBitcoin Bitcoin Nakit Fiyat Tahmini

PrevisioniBitcoin  BCH 2021 için fiyat tahmini, 2021 Ekim ayı için 1.203,98 USD hedefini tahmin ediyor. Bitcoin Cash, Kasım ayında yaklaşık 1.255,21 dolar ve Aralık 2021’e kadar 1.306,44 USD değerinde.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2021 ve sonrası 3
PrevisioniBitcoin  Bitcoin nakit fiyat tahmini 2021

Ocak 2022’ye kadar 1.280.83 dolara kadar çıkabilir ve yılı Aralık ayında 1.460.14 USD’de bitirebilir. Mayıs ayında 2.177,40 USD ile yılın en yüksek seviyesi yaşanacak.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2021 ve sonrası 4
PrevisioniBitcoin  Bitcoin Cash fiyat tahmini 2022

2023 Ocak ayı fiyat tahmini ise 999.04 USD olarak belirlendi. Yıl ilerledikçe, yıl için minimum fiyat 717,26 USD olarak Temmuz ayında yaşanacak. Ayrıca yıl, web sitesi tarafından tahmin edildiği gibi 1.357,67 $ fiyatla sona erecek.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2021 ve sonrası 5
 BCH için PrevisioniBitcoin 2023 fiyat tahmini

Cüzdan Yatırımcısı Bitcoin Cash Fiyat Tahmini

Cüzdan yatırımcısı  , Bitcoin Cash fiyatı hakkında bir açıklama yaptı. Web sitesine göre, kripto paranın Eylül 2022’ye kadar 853.922 dolara ulaşacağını ve bundan 5 yıl sonra Bitcoin Cash’in fiyatının 1929.880 dolar civarında olacağını görebiliyoruz.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2021 ve sonrası 6
Wallet Investor tarafından kısa vadeli Bitcoin Cash Fiyat Tahmini  .
Wallet Investor tarafından uzun vadeli Bitcoin Cash Fiyat Tahmini. Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz!
Wallet Investor tarafından uzun vadeli Bitcoin Cash Fiyat Tahmini  .

Bitcoin Cash fiyatına digitalcoinprice.com

Dijital paradan Bitcoin Cash Fiyat Tahmini
Digitalcoinprice Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 

BCH fiyatına ilişkin Longforcast

Longforcast , kripto  para için uzun vadeli tahminlerinde düşüş eğiliminden bahsettikleri için BCH fiyatı konusunda çok iyimser değil. Longforecast’e göre, BCH Aralık 2021’e kadar 518-596 dolar aralığında dönecek.

Longeforecast'e göre BCH vadeli fiyatları - Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz!
Longeforecast’e göre BCH vadeli fiyatları 

Madeni paranın değeri, analistlerin çoğundan iyimser sonuçlarla tahmin edilirken, Longforecast, tahminleriyle düşüşe geçti. Web sitesi, diğer tahminlerle karşılaştırıldığında, Bitcoin Cash fiyatının tüm borsalarda 194-241 $ aralığında işlem göreceğini iddia ediyor. Bu, BCH’yi sektördeki en kötü performans gösteren varlıklardan biri yapacak. Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

CryptoRating Bitcoin nakit fiyat tahmini

CryptoRating tarafından yapılan BCH tahminleri   değişken olmuştur. Mevcut CVIX şu anda 35 civarındadır ve bu orta bir değerdir. Yatırımcıların Bitcoin Cash piyasasında yer alması ve sermaye kazanması önemlidir. Deneyimli tüccarlar kar elde edebilecektir.

Bitcoin Cash’in şu anki fiyatı, son 24 saatteki %0,96’lık artışın ardından kurulan 512,68 dolar. Son 30 gün içinde Bitcoin Cash fiyatı -%20,92 düşerken, 1 yıllık zaman dilimindeki başarıları %123,97 olarak gerçekleşti. Önümüzdeki 10-20 gün için beklenen oynaklık mütevazı değerlerde; bu nedenle, fiyat dalgalanmaları önemsiz olacaktır.

Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Cryptopolitan’ın Bitcoin Cash fiyat tahminleri

Genel olarak, Bitcoin Cash hala en iyi bilinen kripto para birimlerinden biridir ve hemen hemen her kripto borsasında işlem yapmak için kullanılabilir. Şu an itibariyle 600 doların altında işlem görüyor ve toplam kapitalizasyonun 9 milyar doların üzerine geri döndü, bu da yükseliş momentumunun birkaç yıllık yatay momentumdan sonra kripto üzerindeki kontrolünü yeniden kazandığı anlamına geliyor.

Bu nedenle, 2021 için Bitcoin Cash için yükseliş fiyat tahminimiz var ve Bitcoin Cash’in bu yılın sonuna kadar bir sonraki büyük dirence 1.800 dolardan ulaşmasını bekliyoruz. Bununla birlikte, her zaman olduğu gibi, önümüzdeki aylarda kripto para birimleri için genel düşünceye bağlıdır. Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bitcoin Cash’in geleceği nedir?

Şu anda, Bitcoin Cash ilk 20’de (18’de) yer alıyor ve önümüzdeki yıllarda fiyatının artmaya devam etmesini bekliyoruz. Akıllı sözleşmeler gibi birkaç ek özellik, CashScrip  protokolünü kullanarak blok zincirindeki geliştiricilerle çekişmeye başlıyor .

Akıllı sözleşmeler için mevcut popülerlik artışı devam ederse ve ağ eskisi gibi çalışmaya devam ederse, bu kripto para birimi için yükselişli bir gelecek görmeliyiz. Madeni para sıralamasında madeni paranın yükseldiğini görme şansımız var. Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Bitcoin Cash fiyat tahmini 2025

Bitcoin Cash için mevcut 2025 fiyat tahmini, 4.000 doları geçeceği yönünde. Belirtildiği gibi, diğer bazı fiyat tahmini makaleleri daha da yüksek fiyat hedeflerinden bahsederken, diğerleri daha tutucu ve piyasanın önümüzdeki yıllarda yatay hareket edeceğini tahmin ediyor.

Genel olarak Bitcoin Cash fiyat tahminleri için iyimseriz. Son fiyat hareketlerine baktığımızda, teknik analiz açısından BCH/USD’nin yükseliş momentumunu yeniden kazandığını görebiliriz.

Şu anda, Bitcoin Cash’in yerel en yüksek noktayı 1200$’da kırmak için itici bir güç olması gerekiyor ve buradan bir sonraki büyük dirence doğru hızlı bir hareket görebiliyoruz, yani 1.800$.

Alternatif olarak, genel kripto fiyatları durgunlaşmaya başlarsa, Bitcoin Cash’in piyasa değerini koruyarak 2019 ve 2020’de görüldüğü gibi önümüzdeki yıllarda yatay hareket etmeye devam ettiğini görebiliriz.

2021 ve 2023 arasında BCH, önümüzdeki beş yıl içinde fiyatı 1.000 doların üzerine çıkarmak için ivme kazanmaya başlayacak. Bu nedenle Bitcoin Cash satın almalısınız. Bu, uzun vadede satın almayı ve elde tutmayı iyi bir yatırım kararı haline getirir. BCH, BCH ABC’nin ana parasıdır ve ondan çok ileridedir.

Bitcoin Cash fiyat tahminleri veya herhangi bir kripto para için yukarıda belirtilen değerlerin farklı metrikler kullanılarak hesaplandığını belirtmek gerekir. Bu nedenle, algoritma doğrulukları analiz sonucunda farklılık gösterebilir. Örneğin, DigitalCoin  aşağıdaki fiyatı öngördü: Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

BCH fiyatı olumlu görünüm
DigitalCoin BCH fiyat tahmini

Yukarıdaki fiyat analizi, yakın gelecekte büyük bir fiyat artışı ile yükseliş eğilimi gösteriyor. Fiyat artışı 3 bin dolara doğru görülecek.

Kripto para piyasası son derece değişkendir ve merkez bankalarının bile dikkatini çeker ve Bitcoin Cash, BTC, Ethereum veya kripto endüstrisindeki diğer herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce tüccarlar tarafından kapsamlı bir araştırma yapılmalıdır  .

Yatırım yaptığınız her varlığı çok yakından araştırmanız önemlidir. BCH tüm büyük borsalarda bulunur ve Binance ,  Coinbase , ByBit vb. üzerinde işlem görebilir  . Fiat kullanarak Bitcoin Cash’e (BCH) yatırım yapmak istiyorsanız veya CFD ticareti yapmakla ilgileniyorsanız, tüm bu platformlar size yardımcı olabilir.

Ayrıca, kripto dünyası oldukça değişken olduğu için kendi araştırmanızı yapmanız ve tahminimizi yatırım tavsiyesi olarak almamanız gerekir. Kendinize kolayca zarar verme ihtimaliniz var. Anladığınız ve bildiğiniz teknolojiye yatırım yapmanız gerekir. Bir yatırıma atılmadan önce, her bir madalyonun arkasında gerekli bilgileri toplamak zorunludur.

Bitcoin Cash Nedir? BCH Temel Ve Teknik Analiz! Bitcoin Cash Geleceği! BCH Yorum! BCH Uzun Vadede Ne Olur? BCH Fiyat Tahmini!

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!