Kripto Piyasası Analizi: İşte 2023’ün 2. Çeyreğinde Kripto Piyasalarından Ne Bekleyebilirsiniz?

Kripto Piyasası Analizi
Kripto Piyasası Analizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Piyasası Analizi: İşte 2023’ün 2. Çeyreğinde Kripto Piyasalarından Ne Bekleyebilirsiniz? İlk çeyrek kapanışının, Bitcoin fiyatlarını 29.000 $’ın üzerine ve 30.000 $’a doğru bir adım öne çıkararak çok büyük olması bekleniyordu . Ancak fiyatın dar bir aralıkta konsolide olmaya devam etmesi, önümüzdeki günlerde konsolide bir trendle devam etme ihtimalini ortaya koyuyor. 

Böyle bir durumda BTC fiyatı konsolidasyonu ne zaman kıracak? Patlamadan sonra, fiyat yükselecek mi yoksa kısa vadeli bir sıçrama mı gösterecek?

Bitcoin fiyatı genellikle geçmişten gelen tekrar eden bir modeli takip eder ve modeli iyi bir şekilde takip eder. Geçen ayki kırılma da aynı mirası taşıdı ve bu nedenle önümüzdeki birkaç ardışık aylık yükseliş mumunu basacağına inanılıyor.

Kripto Piyasası Analizi

Kaynak: Twitter

Yukarıdaki grafikte belirtildiği gibi, BTC fiyatı geçmişte olduğu gibi benzer bir fiyat hareketi sergiliyor . Fiyat, zirveleri işaretlemek için muhteşem bir şekilde yükseldi ve en düşük seviyelere ulaşmak için daha da düştü. Bunu, önümüzdeki birkaç ay içinde büyük yükseliş mumları kaydeden önemli bir yükseliş izledi.

İyileşme, BTC fiyatının daha da yeni zirvelere çıkmasına neden oldu. Önceki veriler göz önüne alındığında, Nisan ayının ilk birkaç haftasında Bitcoin fiyatının 30.000 doların üzerine çıkmasıyla ikinci çeyrekte iyi bir yükseliş beklenebilir . Fiyat 35.000$’a yakın kritik dirence ulaştığında, 2023’ün ilk yarısının sonuna kadar kayda değer bir yükseliş devam edebilir.

Kripto Piyasası Analizi

  • Bilgilendirme!!! Bu makale kesinlikle finansal veya yatırım tavsiyesi değildir! 

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!