Yatırım için En iyi Altcoinler

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar... Hangi coin alınmalı?
Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar... Hangi coin alınmalı?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı? gelecek vadeden kripto paralar yapılan araştırmalarda en çok yatırım yapılan kripto paralar uzmanlar tarafından incelenmiş ve yorumlanmıştır..

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Binance Coin (BNB)
 3. Cardano (ADA)
 4. Zincir bağlantı (LINK)
 5. Eter (ETH)
 6. Filecoin (FIL)
 7. Litecoin (LTC)
 8. Polkadot (DOT)
 9. Tether (USDT)
 10. Teta (THETA)
 11. Uniswap (UNI)
 12. XRP (XRP)

En çok yatırım yapılan lider altcoinlerin tüm, ayrı blok zincirleri veya platformları için sağlam teknolojik desteğe sahip oldukları için, bir şekilde veya başka bir şekilde Bitcoin’e rakip olarak kabul ediliyor . Bu altcoinler, potansiyel olarak oldukça kazançlı yatırımlara dönüşebilir.

Yatırım Yapmak İçin En İyi Altcoinler

Bitcoin, kripto alanındaki lider konumunu korumayı başarmış olsa da, birkaç altcoin olağanüstü büyüme gösterebilir ve önemli getiri sağlayabilir.

1. Binance Coin (BNB)

Binance Coin nerede kullanılır ?

Binance Coin (BNB), Binance borsasındaki ücretleri ödemek ve diğer kripto para birimleri ile takas etmek için kullanılabilen bir kripto para birimidir

Binance Coin Fiyat Analizi

Lansmanından 2020’nin sonlarına kadar Binance Coin fiyatı nispeten mütevazı seviyelerde kaldı. 2021’in başında 30 dolar civarındaydı. Bununla birlikte, boğa piyasasının başlamasıyla  fiyatı 2021’in ilk aşamalarında fırladı ve Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 342 $ ‘a ulaştı. Şuan ki fiyatı da malum ortada.

Binance Coin Gelecek Projeleri

Kripto para borsalarının yükselişiyle BNB, önümüzdeki yıllarda giderek daha fazla kullanılmaya hazırlanıyor. Giderek artan sayıda tüccar tarafından kabul ediliyor ve bu önümüzdeki birkaç yıl içinde daha da artacak.

Binance Coin Fiyat Tahminleri

Önümüzdeki yıllarda bu kripto para için fiyat tahminleri genellikle yükseliş eğiliminde. Trading Aducation 2025 yılına kadar 2350 $ ‘a ulaşabileceğini öngörüyor. Digital Coin Price, 2027 yılına kadar 1387 $’ a ulaşabileceğini öngörüyor.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

2. Cardano (ADA)

Cardano coin nerelerde kullanılıyor ?

Eylül 2017’de Charles Hoskinson tarafından başlatılan Cardano, DApp’ler ve akıllı sözleşmeler için bir platform ve Ethereum  diğer blok zincirlerine göre birçok teknolojik iyileştirme sunuyor.

Cardano, yerel para birimi olan ADA ile başka bir DApps oluşturma platformudur. Ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve sürdürülebilirlik gibi 1. ve 2. nesil blok zinciri projelerinin karşılaştığı en acil üç sorunu çözmeye odaklanır.

Cardano Fiyat Analizi

Cardano nispeten yeni bir altcoin, ancak piyasa değerini 38 milyar dolara çıkarmayı başardı. Ethereum’a göre avantajlar sunan oldukça sağlam blok zinciri nedeniyle yatırımcılar ve geliştiriciler arasında popülerdir.

Cardano, Ekim 2017’deki lansmanında yaklaşık 0,020 ABD dolarından Ocak 2018’de 1,20 ABD dolarına yükseldi. Ancak bundan sonra tekrar nispeten düşük seviyelere düştü. 2020’nin sonlarında, 0.14 $ civarında işlem görüyordu. Ancak, bundan önceki madeni para gibi, fiyatı 2021’in başlarında patladı. Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,48 dolara ulaştı.

Cardano Gelecek Projeleri

Cardano, Proof of Stake fikir birliği mekanizmasını başarıyla kullanmak için en önde gelen blok zincirlerinden biridir . 2020’de Cardano, blok zincirini diğer büyük blok zincirlerinden 50 ila 100 kat daha merkezi olmayan hale getirmeyi amaçlayan bir Shelley yükseltmesi düzenledi. O zamanlar Hoskinson, bunun yüzlerce varlığın kendi ağında çalışmasının önünü açacağını tahmin etmişti.

Cardano Fiyat Tahminleri

Önümüzdeki birkaç yıl için tahminler genellikle yükseliş eğilimindedir.  Crypto Rating 2025’e kadar 6 $ ‘a veya 2030’a kadar 10 $’ ulaşabileceğini  öngörüyor. Captainaltcoin , 2025’e kadar 5 – 10 $ aralığında olabileceğini tahmin ediyor.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

Chainlink nerelerde kullanılıyor?

Chainlink, Ethereum akıllı sözleşmelerine (popülaritesi artan bir kavram) yakından bağlı akıllı sözleşmeler için merkezi olmayan bir oracle ağıdır.

LINK, değerini çoğunlukla diğer blockchain projelerine kıyasla benzersiz olmasından alıyor. İş modeli yalnızca dış dünya için akıllı sözleşmeler (oracle’lar aracılığıyla) oluşturmaya odaklanmıştır. Böylece, blok zincirleri ile gerçek dünyada var olan uygulamalar arasındaki boşluğu doldurur.

Chainlink Fiyat Analizi

2020’nin en iyi performans gösteren altcoinlerinden biri Chainlink’ti. LINK kripto para birimi fiyatı bir yıldan kısa bir süre içinde 1,76 dolardan en düşük seviyeden 30 dolara yükseldi. Bitcoin’in yükselişine rağmen, fiyat artışına katkıda bulunmuş olmasına rağmen,( ) akıllı sözleşmelerde büyümesinin nedeni de bu olabilir. Geçen yıl, Chainlink’in fiyatı% 1200’ün üzerine çıktı.

Chainlink Gelecek Projeler

Chainlink, her tür projeyle ortaktır, ancak yeni heyecanın çoğu, oracle’ın ağı etrafında dönmektedir. Sonuç olarak, kripto Chainlink’in projesi, devam eden DeFi talep artışlarına hizmet etmek için kendisini uygun bir şekilde konumlandırdı.

Son zamanlarda, Chainlink, Synthetix ve Aave gibi büyük yükselen mavi çipli DeFi oyunları için oracle sağlayıcı oldu.

Chainlink Fiyat Tahmini

Ağa katılan yeni adreslerin artan eğilimi burada daha da belirgindir ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır.Genel olarak, yatırım yapmak veya ticaret yapmak için en iyi altcoinlerden biri olarak görülüyor. Piyasa duyarlılıkları devam ederse, Chainlink kripto para birimi yükselişte kalacaktır. LINK belirtecinin, bazı analistler tarafından 2021’in sonunda 50 ABD dolarına ulaşacağı veya geçeceği tahmin ediliyor. Ancak, birçok piyasa öngörüsü daha yüksek rakamlara işaret ettiğinden, bu ihtiyatlı bir tahmin. Uzun vadede, Wallet Investor 2025 yılına kadar 157 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

4. Ethereum (ETH)

Ethereum nerede kullanılır ?

Eter (ETH), uygulamalar, tanınma ve değer artışı açısından Bitcoin’den sonra en tanınmış altcoin’dir. Bitcoin’den sonra en değerli ikinci kripto para birimi olarak, yazı yazılırken piyasa değeri 245 milyar dolara yakındı.

Chainlink yavaş yavaş ivme kazanırken, Ether akıllı sözleşmeler sunan ilk kripto para birimiydi.

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum fiyat  yüzdesi bakımından büyümesini analiz ederken, Ocak 2018 yılında $ 1389 arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine Ocak 2017 yılında sadece 9 dolardı. Buda sadece 1 yılda  17.000 % büyüdüğünü gösteriyor. Kripto alanının çoğu gibi, bununla birlikte fiyatı bundan sonra düştü, ancak 2020’de bir şekilde toparlanmaya başladı. 2020 Kasım ayında değeri neredeyse iki katına çıktı. Ethereum şu an tüm zamanların en yüksek değerlerini gördü.

Ether Gelecek Projeleri

Ethereum blockchain şu anda bir Proof-of-Work mekanizmasından ETH 2.0 yükseltmesi ile daha ölçeklenebilir Proof of Stake’e uzun planlı bir geçiş yapmayı bekliyor. ETH 2.0 faz 0’ın piyasaya sürülmesiyle, ETH fiyatı kısa vadede düşebilir, ancak gelecek parlak görünüyor. Ethereum, kripto pazarında olumlu bir izlenime sahiptir ve daha fazla büyüme için tsağlam temeller oluşturuyor.

ETH Fiyat Tahminleri

Ethereum blockchain ve altcoin’in esnekliği, sağlamlığı ve faydası, Ether’i hem geliştiriciler hem de yatırımcılar için çekici kılıyor. Beklenen Proof-of-Stake yükseltmesinin öncesinde, Ether’in fiyatı 2020’nin başından beri ivme kazanıyor. Birçok yatırımcı ve analist, ETH’nin şu anda yükselişe devam edeceğini kabul ediyor ve Bitcoin’in 1 numaralı piyasa değeri payında kendisine zemin hazıladığına  inanıyor. Fiyat tahminleri genellikle önümüzdeki yıllar için yükseliş eğiliminde. Coin Price Forecast , fiyatının 2025’e kadar 12.000 dolara ve 2030’a kadar 30.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

5. Filecoin (FIL)

Filecoin nerelerde kullanılır ?

(FIL), 2021’e doğru muazzam bir büyüme gösteren bir altcoin’dir. Bir blok zinciri üzerine inşa edilmiş eşler arası bir ağ için kripto para birimidir ve insanların, merkezi bulut hizmetlerinden farklı olarak merkezi olmayan bir şekilde veri depolamasına olanak tanır. Blockchain teknolojisi sayesinde, kullanılmayan sabit disk alanınızı bile paylaşabilirsiniz.

Filecoin Fiyat Analizi

birkaç gecikmeden sonra nihayet Ekim 2020’de piyasaya sürüldü. 100 $ ‘ın üzerinde bir başlangıç ​​fiyatından sonra, birkaç ay boyunca 20 – 40 $ aralığında işlem gördü. Fiyatı Mart 2021’de roketleşmeye başladı. 1 Nisan 2021’de fiyatı sadece 24 saat içinde% 40 civarında artarak 212 dolara kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Filecoin Gelecek Projeleri

Bazıları Filecoin’i veri depolamanın geleceği için önemli bir gelişme olarak görüyor. Verilerin %93 saklanmaz oluşturdu  bu alanda büyük bir potansiyel var.

Filecoin Fiyat Tahminleri

Filecoin için fiyat tahminleri oldukça umut verici görünüyor. Gelecek vaat eden bir gelişmede Grayscale , yaklaşık 7,8 milyon dolarlık yönetim altında olduklarını açıkladı. Longforecast , 2025 yılına kadar yaklaşık 1600 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

6. Litecoin  (LTC)

Litecoin nerelerde kullanılıyor ?

(LTC) en eski altcoinlerden biridir, ancak yine de en iyilerinden biridir. 2011 yılında eski bir Google çalışanı olan Charlie Lee tarafından oluşturuldu. Bitcoin gibi, Litecoin de bir başka eşler arası dijital varlıktır. Benzerliklere, özellikle de çekirdek koduna rağmen, Litecoin kendisini dünya çapındaki küçükten sıfıra yakın ödemelerden ve tamamen merkezi olmayan ağ özelliklerinden ayırır. Nihayetinde Litecoin, Bitcoin’in eksikliklerinin, özellikle de yavaş işlem hızının üstesinden gelmeyi hedefliyor.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin, neredeyse on yıldır piyasada. O zaman, 14 milyar dolarlık piyasa değeriyle en iyi altcoinlerden biri statüsünü kazandı – kendisini uzun süre Ethereum’un biraz gerisinde konumlandırdı.

2017’deki kripto patlaması sırasında Litecoin, tüccarlar arasında muazzam destek alan kripto para birimleri arasında yer alıyor. O yıl, Litecoin’in fiyatı Ocak 2017’de 4 dolardan Aralık 2017’de 350 dolara çıktı. Bu, bir yıl içinde% 8.000 gibi muazzam bir getiri. Yine de birçok kripto gibi, 2018’de bundan geriledi.

Ayrıca, birçok kripto gibi, 2020’de ve 2021’de toparlandı. Yazma sırasında Litecoin neredeyse 200 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Litecoin Gelecek Projeleri

Litecoin, yani Ayrılmış Tanık (SegWit) protokol yükseltmesi ve Lightning Network gibi birkaç geliştirme güncellemesinden sonra Litecoin, kripto meraklılarının büyük ilgisini çekti. Bununla birlikte, 2018’de yaratıcısı Charlie Lee’nin Litecoin Vakfı yöneticisi Franklyn Richards’a “kimsenin Litecoin protokol geliştirme çalışması üzerinde çalışmakla ilgilenmediğini” söylediği bildirildi.

LTC Fiyat Tahminleri

Litecoin, işlemlerin hızını artırmada Bitcoin’in teknolojisinde önemli iyileştirmeler yaptı. Bitcoin’in ölçeklenebilirlik zorlukları nedeniyle Litecoin, 2017’de daha fazla kullanıcıyı çekerek fiyatını yeni zirvelere çıkardı. Ancak yine de Bitcoin’in gölgesinde kalıyor. Bununla birlikte, fiyat tahminleri oldukça iyimser. Coinswitch , fiyatının 2025 yılına kadar 1200 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

7. Polkadot (DOT)

Polkadot Nerelerde Kullanılır ?

(DOT), 2020’nin sonlarında ve 2021’in başlarında çılgınca bir büyüme kaydeden başka bir kripto para birimidir. Polkadot ağı, ölçeklenebilirlikten ödün vermeden özel ve halka açık blok zincirleri arasındaki iletişimi geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yerel parası DOT, ağdaki blok zincirinin korunmasına ve çalıştırılmasına yardımcı olur.

Polkadot Fiyat Analizi

DOT, Ağustos 2020’de piyasaya sürülen nispeten yeni bir madeni paradır. Bu listedeki diğer birkaç kripto para birimi gibi, fiyatı da büyük bir sıçrama gördüğü 2021’in başlarına kadar nispeten sabit kaldı. 2020’nin sonunda 7,50 dolar civarında olduktan sonra, Şubat ayı başlarında yaklaşık 20 dolara yükseldi. Daha sonra (yazı yazarken) 20 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42 dolara ulaştı.

Polkadot Gelecek Projeler

Polkadot’un boru hattında çok sayıda projesi var. Böyle bir proje, sürdürülebilir bir ekosistem içinde akıllı sözleşme oluşturmaya izin vermeyi amaçlayan Edgeware projesidir. Bir diğer proje ise DeFi’yi Polkadot ekosistemine getirmeyi amaçlayan Acala projesidir.

Polkadot Fiyat Tahminleri

Polkadot için fiyat tahminleri genel olarak önümüzdeki yıllar için olumlu. Longforecast , 2025 yılına kadar 84 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor. Digital Coin Price , 2025 yılına kadar 130 $’ a ulaşabileceğini öngörüyor. Wallet Investor , 2025 yılına kadar 400 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ederek önemli ölçüde daha yükselişe geçti.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

8. Tether (USDT)

Tether Nerelerde Kullanılır ?

Tether (USDT), her bir jetonun ABD doları biçiminde temeldeki varlığıyla temsil edilmesini sağlamak için tasarlanmış bir kripto para birimidir. Omni, Ethereum, Tron, EOS, Liquid ve Algorand blok zincirlerinde yayınlandı.

Tether Fiyat Analizi

Mart 2020 ile Mart 2021 arasında, en popüler stabilcoin Tether’in (USDT) kapitalizasyonu yaklaşık% 1000 arttı. USDT için tüm zamanların en yüksek fiyatı 27 Mayıs 2017’de 1,21 dolardı.

Tether Gelecek Projeleri

14 Mart 2019’da şirket, tokenlerin yalnızca ABD doları ile değil, aynı zamanda Tether Limited’in ilgili şirketlerine verilen kredilerle de desteklendiğini iddia etti. 17 Temmuz 2019’da Tether, Algorand 2.0 blok zincirinde stabilcoin USDT’sinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Değişiklikler 10 Şubat 2020’de uygulandı. Algorand protokolü, işlem işleme hızını artırabilir ve ücretleri düşürebilir.

USDT ile İşlem Yapmaya Değer mi?

Wallet Investor’a göre  USDT 1.0 $ civarında kalacak, ancak 5 yıl içinde 1.01 $ civarında olabilir. Tabii ki, bir stabilcoin’den istediğiniz şey bu – şiddetli fiyat artışları değil. Eğer bu doğruysa, tamamlanan ABD dolarının fiyatına bağlı kalacaktır.

Genel olarak, Tether (USDT), kripto piyasalarındaki dalgalanma zamanlarında yatırımlarınızı değiştirmek faydalı olabileceğinden değerli bir yatırım olarak kabul edilir.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

9. Theta (THETA)

Theta nerelerde kullanılır ?

2021’in başlarında, Theta (THETA), piyasa değerine göre ilk 12 altcoin arasına girmek için göreceli bir belirsizlikten geldi. Kendisini “merkezi olmayan akışlı video protokolü” olarak tanımlıyor ve blok zinciri çağında YouTube ve Netflix’in güçlerini üstlenmeyi, içerik oluşturuculara daha fazla özgürlük ve kontrol sağlamayı hedefliyor. THETA belirteci, ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olur ve blok zincirinde yönetim görevi görür. Öte yandan, TFUEL, ağdaki içerik oluşturucuların yayınlarını izleyen kullanıcılara bir ödül olarak verilir.

Teta Fiyat Analizi

Aralık 2020 kadar yakın bir tarihte bile fiyatı hala 1 $ işaretinin altındaydı. Ancak 2021’in başlarında, fiyatı çarpıcı bir büyüme kaydetti, Ocak’ta 2 $ ‘a, Mart başında 4 $’ a ve 24 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 14.87 $ ‘a ulaştı. Yeni Yıl Günü’nde 0,02 Dolar ile 24 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,56 dolara ulaştı.Geciken ana ağ 3.0 bağlantısı öncesinde , fiyatı bu yüksek seviyelerden biraz geriledi, ancak gelecek olarak çok parlak olduğu düşünülüyor.

Theta Gelecek Projeleri

2020’den 2027’ye  bileşik yıllık büyüme oranında (CAGR)% 20,4 oranında büyüyeceği tahmin edilen video  akışıyla, Theta’nın gelecekteki projeleri için potansiyeli çok büyük. Elektronik devleri Samsung ile olduğu gibi ortaklıklar, piyasa değeri gelecekte artmaya devam ettikçe yeni birçok ortaklık theta için sıradan hale gelebilir.

Teta Fiyat Tahminleri

Theta için fiyat tahminleri genellikle yükseliş eğilimindedir. Wallet İnvestor, Theta’yı mükemmel bir uzun vadeli yatırım olarak etiketledi ve 2025 yılına kadar 53 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor. Digital Coin Price 2023 yılına kadar 40 $’ a ulaşabileceğini öngörüyor.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

10. Uniswap (UNI)

Uniswap nerelerde kullanılır ?

Uniswap , Eylül 2020’de DeFi patlamasının ortasında kripto sahnesine çıktı. Simgesi UNI, Uniswap merkezi olmayan borsadaki bir yönetişim belirtecidir. Sahiplerine, platformda yapılacak herhangi bir değişiklik için oy kullanma hakkı verir.

Uniswap Fiyat Analizi

Eylül 2020’de piyasaya sürüldükten sonra, fiyatı yıl sonuna kadar kademeli bir artış gördü ve 2020 2021’e dönerken yaklaşık 4 dolar civarında kaldı. Bu artış 2021 doğarken hızlandı ve fiyatı Şubat başında 20 dolar oldu. Bu yazı yazılırken, 23 Mart 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 36.41 dolardı.

Uniswap Gelecek Projeler

DeFi ve merkezi olmayan borsaların yalnızca önümüzdeki yıllarda daha popüler hale gelmesiyle birlikte, token’ın gelecekte daha yaygın olarak kullanılması da muhtemeldir. Kullanıcıların faydası, hiçbir merkezi kuruluşun fonlarınıza erişememesidir ve DeFi gittikçe daha yaygın hale geldikçe bu fikir şüphesiz popüler olacaktır.

Uniswap Fiyat Tahminleri

Analistler, genellikle ileriye dönük Uniswap tokeninin fiyat beklentileri konusunda yükseliş gösteriyor. Coinpriceforecast , 2025 yılına kadar 167 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Diğer yerlerde, Wallet Investor  daha da yükselişe geçti ve 2025 yılına kadar 340 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor . Öte yandan Digital Coin Price  o kadar da yükseliş değil, ancak yine de yükseliş eğilimi öngörüyor ve 86 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. 2025.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

11. XRP (XRP)

XRP’nin Etrafında Dönen Nedir?

Xrp dalga nedeniyle rekabet düşük transfer ücretleri ve havale teknolojisi ile  yatırımcılar arasında en popüler altcoinlerden  biridir. Bitcoin’in anonimlik eksikliğini gidermek için oluşturuldu ve sonuç olarak kripto topluluğunda çok popüler. 40 milyar dolarlık piyasa değeri ile6. en büyük kripto para birimi.

XRP Fiyat Analizi

Yazım sırasında 0,88 dolar civarında işlem görüyordu. 2020’nin sonlarında, SEC’den gelen bir dava  potansiyelinin haberi ortaya çıktığında gördüğü büyük düşüşten kurtulmuştu .

Piyasa oynaklığı sırasında bir miktar fiyat hareketi olmasına rağmen, XRP yükseliş eğilimini sürdürüyor. XRP, direnç seviyesinden son zamanlarda çıkmasıyla birlikte genel olarak bazı iyi işaretler gösteriyor.

Ripple Gelecek Projeleri

Ripple’ın birincil hedefi, her zaman bankalar tarafından yerel ve uluslararası piyasalarda fon transferini kolaylaştırmak için kullanılan bir ödeme sistemi oluşturmak olmuştur.

Ağustos 2020’de Hindistan’ın en büyük bankası HDFC Bank Limited (HDB), RippleNet’e katıldı . Kasım ayında olduğu gibi, yıllar süren spekülasyon ve söylentilerin ardından, Ripple, ABD’nin en büyük ikinci bankası da RippleNet’in müşterilerinden biri haline geldiği için Bank of America (BAC) ile işbirliğini doğruladı.

XRP Fiyat Tahminleri

Ripple’ın değeri Bitcoin ile güçlü bir şekilde ilişkilidir Crypto-Rating , 2025 yılına kadar 24 $’ a ulaşabileceğini öngörüyor.

Yatırım için en iyi altcoinler? Hangi kripto paraya yatırım yapılmalı? Altcoinlerin geleceği? Gelecekte zengin edecek kripto paralar… Hangi coin alınmalı?

Feragatname : Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmanızı önermiyoruz

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Ayrıca Kripto Para Haberleri ve Kripto Para Analizleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!