Uni Coin Nedir? UniSwap Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2030!

Uni Coin Nedir? UniSwap Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2030! Uni Coin ne işe yarar? Uni coin ne olur? Uni coin hakkında bilmeniz gerekenler makale de..
Uni Coin Nedir? UniSwap Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2030! Uni Coin ne işe yarar? Uni coin ne olur? Uni coin hakkında bilmeniz gerekenler makale de..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uni Coin Nedir? UniSwap Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2030! Uni Coin ne işe yarar? Uni coin ne olur? Uni coin hakkında bilmeniz gerekenler makale de..

UniSwap, diğer DeFi takas platformlarının aksine , DeFi endüstrisinde fiyat tahmini için Otomatik Piyasa Yapıcıları ilk benimseyenlerden biridir . UNISwap’in yerel tokeni olan UNI coin Mart ayının ikinci haftasında en düşük seviyesi olan 8.60 USD’de işlem görüyordu. UNI madeni para fiyat tahmini, UNI fiyatları düşse bile çekirdeğe çarpmazlar.

Blogun sonunu okuyalım ve birçok uzmanın 2022-2030 yılları için tahmin ettiği UNI kripto fiyat tahminini ele alacağız. Ama önce tanım ve UNI’nin fiyat geçmişi ile başlayalım.

Uni Coin nedir?

UNI madeni para, UniSwap’in Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen yerel kripto parasıdır . UniSwap likidite sağlayıcıları , UniSwap’in ERC-20 belirteçleri için likidite havuzlarına katıldıklarında LP belirteçleri olarak bir çift UNI parası alırlar .

UNI madeni para fiyat tahminleri çoğunlukla istikrarlı bir fiyat etiketine işaret ediyor, ancak Eylül 2020’de 1 USD’ye düştü (tüm zamanların en düşük seviyesi), bu da kripto paranın doğasında, volatilitesinde kök salıyor .

Forbes’un Verilerine göre  UNI fiyat geçmişi :

Forbes'un Verilerine göre UNI fiyat geçmişi
https://www.forbes.com/digital-assets/assets/uniswap-uni/?sh=2935c6a31b7a

Blockchain’deki en büyük DEX olan UniSwap, Investing Cube’a göre Şubat ayında 10 milyar USD varlık ticareti yaptı . Ancak 2021’deki UNI kripto fiyat tahmini geçmişini anlamak için fiyat hareketini takip etmemiz gerekiyor.


UNI Haberleri ve Güncellemeler

  • CZ tarafından bildirildiği üzere Ethereum zincirindeki Uniswap V3’teki 4.295 ETH, 12 Temmuz 2022’de hacker tarafından çalındı .
  • UniSwap on Polygon, işlem hacmine göre V3 için önde gelen Ethereum dışı platform oldu.
  • CoinMarketCap’e göre UNI, 12 Temmuz 2022’de son 24 saat içinde %10’luk bir fiyat düşüşüyle ​​6,2 ABD Dolarından 5,54 ABD Dolarına düşerek dramatik bir düşüş yaşadı .
  • UniSwap Labs, topluluğunu Celo ve Gnosis Chain’e genişletmeyi planlıyor .

2021 Boyunca UNi Coin Fiyat Hareketi

Coinmarketcap , UNI’nin yıl boyunca yaklaşık 25 ABD Doları fiyatlandırmasını gösteriyor, bu da UNI madeni para fiyatının 2021’de büyük bir dalgalanma göstermediği anlamına geliyor. 2021, UniSwap’in kripto balinalarının bir yıldır beklediği V3 protokolünü tanıttığı yıldı. Uniswap, 2021 yılına kadar kilitlenen toplam değer olarak kilitlenmiş 10,3 milyar USD varlığa sahipti.


UNI Fiyatındaki Artışı Etkileyen UNI Haber Güncellemeleri

UNI Fiyatındaki Artışı Etkileyen UNI Haber Güncellemeleri

Ethereum tarafından desteklenen UNI madeni para, 2020’de başlatılan kripto pazarının yeni bir katılımcısıdır, ancak muadillerinden önemli ölçüde daha iyi performans göstermektedir. UNI’nin mevcut piyasa değeri 13.690.977.813 USD’dir ve bu, yeni giren biri için harikadır ve birçok kripto analistini ağzı açık bırakmıştır.

UNI madeni para fiyatı tahmini 2022 ve sonrası, aşağıda açıklanan faktörlere dayanmaktadır.

Uni Coin Nedir? UniSwap Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2030! Uni Coin ne işe yarar? Uni coin ne olur? Uni coin hakkında bilmeniz gerekenler..

UniSwap – En Yüksek TVL

Zycrypto’ya göre Uniswap , merkezi olmayan borsasında kilitlenmiş toplam 7,44 milyar ABD Doları değerine sahip ve bu nedenle bugün kripto endüstrisindeki en büyük ikinci DEX haline geldi . Uniswap’in TVL’si tarafından desteklenen UNI madeni para, şu anda trend olan bir kripto para olarak 7. sırada yer alıyor. Uni coin sahipleri, satışlarda iyi bir artışa tanık oldu.

700 bin UNI madeni para var, bu da UNI alım satımlarında ve takaslarında borsaların yaklaşık 7,5 milyon ABD Doları değerinde olduğu anlamına geliyor. Bunun gelecekteki UNI madeni parasının yönü üzerinde büyük bir etkisi var.


UniSwap – Geliştiricinin Favori DEX’i

Uniswap iyi istatistiklere sahiptir, bu da onu geliştiricilerin kodlara katkıda bulunmaları için kazançlı bir platform haline getirir. Kriptanalize göre Uniswap, Solana’nın rekorunu kırarak Github’da günde 1.000 kod gönderimi aldı .

Sayım bir aylık ve rekor kırıyor. Bu, Uniswap’in, programcıların platformun sunduğu şeyleri keşfedebileceği ve bunlardan yararlanabileceği geliştirme endüstrisine doğru ilerlediğini gösteriyor. Uniswap gol atabilir


UniSwap – Daha İyi Fiyat Rekoru

Uniswap, yılın başında düşük bir fiyattaydı, ancak 2022 Ocak ayının ortalarında ilgi görmeye başladı. Kredinin çoğu, Ethereum blok zinciri ve onun 567 üst düzey DeFi protokolünden kaynaklanıyor. UNI madeni paranın blok zincirinde  kilitli toplam 6,6 milyar ABD doları değeri vardır.

UNI’nin mevcut fiyat isabeti %11.38 olduğundan, Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere bir ay içinde ilerleyecektir.

UNI kripto fiyat tahminlerinin, UNI madeni paranın popülaritesi, şeffaflığı ve kolay bulunabilirliği ile daha çok ilgisi vardır. UniSwap’in itibarı, likidite sağlayıcılarının güvenini kazanmasına da katkıda bulunmuştur.

Uni Coin Nedir? UniSwap Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2030! Uni Coin ne işe yarar? Uni coin ne olur? Uni coin hakkında bilmeniz gerekenler.


2022’de UNI Satın Almak İçin Çok mu Geç?

UNI fiyat tablosu 2022
https://coinmarketcap.com/currencies/uniswap/

Bu sorunun cevabı hayır. 2022’de UNI coin satın almak için asla geç değildir çünkü kripto fiyatları sürekli dalgalanmaktadır. Ayrıca UniSwap, kripto yatırımcıları arasında şüphesiz güvenilir bir DEX’tir ve piyasa performansı ve iyi yatırım getirisi nedeniyle yatırım yapmak için UNI paralarını tercih ederler.

Cryptonewz’in Uniswap fiyat tahminlerine göre, UNI koinlerinin performansı önümüzdeki beş yılda da devam edecek. Bu nedenle, bunu UNI madeni paraları satın almak için iyi bir zaman olarak düşünebilirsiniz. UNI madeni para oranı, tüm zamanların en yüksek oranından 76 düştü .


Uzmanlara Göre 2022 Yılı UNI Coin Fiyatları Tahmini

Teknik analize dayalı UNI kripto fiyat tahmini, UNI madeni para fiyatının 2022 boyunca yüksek seyredeceğini gösteriyor. Bu yıl 28,44 USD civarında olacağı tahmin ediliyor . Minimum UNI coin fiyat tahmini 2022 sonunda 17.90 USD olacak ve maksimum fiyat seviyesi olan 31.96 USD’ye kadar gidebilir. Cüzdan Yatırımcıları , UNI coin fiyatının yakın gelecekte 113 USD’ye ulaşabileceğini pekiştiriyor.


Uzmanlara Göre 2025 Yılı UNI Coin Fiyatları Tahmini

Uzmanlara Göre 2025 Yılı UNI Coin Fiyatları Tahmini

UNI madeni para fiyat tahmini 2025, ortalama fiyat seviyesini 41,51 USD, maksimum 46,61 USD ve minimum fiyatı 2025 yılına kadar 40,13 USD olarak tahmin etti. UNIswap’in 85 USD alıp 2025’te piyasayı ele geçirebileceği söyleniyor.

Uzmanlar, UNI kripto fiyatının değer olarak artmaya devam edeceğini tahmin etse de, kıtlığından dolayı fiyat artışı gerçekleşecek. Uzmanlar, beklenen olası riskler nedeniyle, yatırımlarınız konusunda net olmanızı tavsiye ediyor. Yatırım yapmadan önce iyi analiz edin ve araştırın.

Uni Coin Nedir? UniSwap Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2030! Uni Coin ne işe yarar? Uni coin ne olur? Uni coin hakkında bilmeniz gerekenler


Uzmanlara Göre 2030 Yılı UNI Coin Fiyatları Tahmini

Technewsleader gibi uzmanların görüşüne göre , UNI’nin 2030 için kripto fiyat tahmini, önceki yılların en yüksek fiyatı olarak hızla yükseliyor.

Maksimum fiyat seviyesi 282,76 USD’ye ulaşabilir ve tahmini minimum fiyat 246,52 USD olabilir. Bunun nedeni, ortaklıklar yoluyla beklenen ilerleme ve büyük blockchain ağlarında artan UNI madeni para kullanılabilirliğidir.

İstatistikler, UNI coin’in gelecek yıllar için iyi bir yatırım olduğunu gösteriyor. UNI kriptosu, 2030’da UniSwap kripto para piyasasını yönetiyor gibi görünüyor.

Feragatname: Bu makalede verilen bilgiler, yatırım veya finansal tavsiye sağlamayı amaçlamaz. Yatırım kararları, bireyin finansal ihtiyaçlarına, hedeflerine ve risk profiline dayalı olmalıdır. Okuyucuları, tamamen herhangi bir yatırım yapmadan önce varlıkları ve riskleri anlamaya teşvik ediyoruz.

Uni Coin Nedir? UniSwap Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2030! Uni Coin ne işe yarar? Uni coin ne olur? Uni coin hakkında bilmeniz gerekenler

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Ayrıca Kripto Para Haberleri ve Kripto Para Analizleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!