THORChain! Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz!

THORChain! Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur??
THORChain! Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur??
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

THORChain! Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur?? 2021, 2023, 2025 için güncel bir THORChain fiyat tahmini. RUNE fiyatının geleceğini mi merak ediyorsunuz? Tarihsel, temel ve teknik analizlerle THORChain fiyat tahminini öğrenin.

THORChain! Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur??

THORChain Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur?? 2021, 2023, 2025 için güncel bir THORChain fiyat tahmini. RUNE fiyatının geleceğini mi merak ediyorsunuz? Tarihsel, temel ve teknik analizlerle THORChain fiyat tahminini öğrenin.

THORChain ( RUNE ) Coin Temel Analiz

RUNE, bir yandan hızlı, ucuz ve merkezi olmayan bir kripto para birimi değişimi olarak kullanılan bir likidite platformu olan THORChain’e güç veren bir jetondur ve diğer yandan bazı kullanıcıların likidite sağlayıcısı olmaları ve atıl dijital varlıklarından bir miktar verim almaları için bir fırsattır. el. Daha da önemlisi, zincirler arası takasları kolaylaştırır, ancak mevcut çözümlerin çoğundan farklı olarak, bunun için bir üçüncü taraf yani merkezileştirme gerektirmez. THORChain, 2019’da IDO aracılığıyla Binance DEX’te piyasaya sürüldü, ancak ana ağı Ocak 2021’de yayına girdi. Projenin arkasındaki insanlar anonimliklerini korumaya devam ediyor.

Merkezi olmayan bir borsa olarak THORChain, kullanıcılarının likidite havuzlarını kullanarak varlıkları takas etmelerine izin verir, bu varlıkların gözetimini herhangi bir emir defteri olmadan borsaya bırakmak zorunda kalmazlar. THORChain bazı yeni veya benzersiz teknolojiler kullanır – örneğin, kalıcı kayıpları azaltmanın bir yolu veya zincirler arası takaslar için bir protokol.

Bir belirteç olarak RUNE’nin birden fazla amacı vardır; bunlardan biri, likidite havuzlarına sağlanan yerel bir ödeme para birimi olarak zincirler arası takasları da kolaylaştırır. Ağ, Proof-of-Bond protokolü ile güvence altına alınır ve her düğümün saldırıları caydırmak için bir bağ olarak RUNE sağlaması gerekir – ayrıntılar bu kullanımı THORChain’e özel kılar. RUNE ayrıca ağ teşvikleri sağlamak, ağı yönetmek ve varlıkları güvence altına almak gibi aşağı yukarı sıradan durumlarda da kullanılır.

THORChain Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur??

THORChain ( RUNE ) Coin Canlı Fiyat Tablosu

Projenin 2019’daki IDO’sundan Ocak 2021’e kadar piyasada RUNE ile ilgili çok az hareket vardı, bu nedenle fiyatı da çok fazla dalgalanmadı, çok yavaş bir şekilde 2021’in başlarında ~0.02$’dan ~1.15$’a yükseldi. Aynı yılın baharında, RUNE’un fiyatı, protokole bazı ilginç düzeltmeler ve eklemeler yapıldığından veya en azından duyurulduğundan çok fazla ivme kazandı. Ayrıca, jetonun doğası gereği (likidite havuzlarında uzlaşma para birimi olarak kullanılıyor), fiyatı en azından kısmen genel piyasa ile ilişkili olma eğilimindedir. Tüm bunlar, RUNE’nin 19 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 21.26 $’a yükselmesine neden oldu. Ancak o zamandan beri, fiyatı genel olarak düşüşte ve görünüşe göre ~6-7 dolar civarında durdu.

THORChain ( RUNE ) Coin Teknik Analiz

THORChain kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu RUNE alım-satım puanını görebilirsiniz. RUNE/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

THORChain! RUNE Coin Geleceği Hakkında Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından THORChain (RUNE) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

#1. 2021, 2023, 2025 için WalletInvestor RUNE Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre, THORChain fiyatı bir yıl içinde 10.65$’dan 16.405$’a yükselecek. Bu, RUNE’u harika bir yatırım yapar. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %54,04’tür. 2026 sonu için tahmini fiyat 50.150$.

#2. TradingBeasts RUNE 2022 için Fiyat Tahmini

THORChain’in iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir hayır diyor. 2021 perspektifinde, bu madeni para fiyatının 2022’nin sonunda 8.011 dolara bir düşüşle 8.098 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

#3. 2021, 2022, 2023, 2025 için DigitalCoin RUNE Fiyat Tahmini

DigitalCoin analizinde, THORChain kripto para biriminin fiyatı bugünkü fiyat itibariyle 10.6194325$’dan başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 46.8252612$’a yükselecek. 2022 yılına kadar 17.9951098 dolara kadar çıkacak ve 2023-2024’te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine dayanarak, THORChain karlı bir uzun vadeli yatırımdır.
THORChain Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur??

RUNE Coin Geleceği Hakkında Genel Yorum!

Yukarıda belirtilen analizden de anlaşılacağı gibi, THORChain (RUNE) tahminleri oldukça çelişkilidir. Gelecekteki RUNE fiyat hareketlerinin olumlu ya da olumsuz olması konusunda evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, THORChain projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.
THORChain Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur?? THORChain Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur?? THORChain Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur?? THORChain Rune Coin Nedir? Rune Coin Geleceği! Rune Coin Yorum! Rune Coin Temel Ve Teknik Analiz! Rune Coin Uzun Vadede Ne Olur??

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!